Close
  • Ana
  • /
  • Beslenme
  • /
  • En iyi protein shake blender 2020: dünyadaki en besleyici shake'leri ve smoothie'leri yaratın

En iyi protein shake blender 2020: dünyadaki en besleyici shake'leri ve smoothie'leri yaratın

Egzersiz sonrası mükemmel bir sarsıntı mı uydurmak istiyorsunuz? En iyi protein shake karıştırıcıları, dünyanın gördüğü en pürüzsüz egzersiz öncesi ve sonrası shake'leri oluşturmak için proteini dövecek, buzu kıracak ve meyvelerin yanı sıra sebzeleri toz haline getirecek.


Nitekim, kas geliştirme veya yağ kaybetme söz konusu olduğunda, gerçek egzersizler ne yediğinizden ve diyetinizin ne kadar dengeli ve besleyici olduğundan daha az önemlidir. Kas geliştirme süreci mutfakta başlar ve sağlıklı, protein açısından zengin bir diyet sürdürmek, en ağır olanı kaldırmaktan daha önemlidir.dambılvehalterspor salonunda bulabilirsin.

Protein sallamaları vücut geliştirme ile eş anlamlıdır, ancak daha fazla protein almak kilo kaybına yardımcı olabilir ve herhangi bir sporda kas iyileşmesine yardımcı olabilir. En iyi protein shake karıştırıcıları, bütün bir öğün pişirmek için canınızı sıkmadığınızda (veya başka bir porsiyon tavuk ve pilav yiyemediğinizde) lezzetli smoothie'ler hazırlamak için de kullanılabilir.

(Resim kredisi: Promixx)

En iyi protein shake blender nasıl seçilir

Şunlardan yapılmış basit protein karışımları 'sadece' içiyor olsanız bileprotein tozuve su / süt / süt alternatifi, aşağıdaki karıştırıcılar sallamaların köpürmesine yardımcı olacak ve böylece daha zengin ve daha dolgun hissedeceklerdir. Daha da iyisi, Promixx MiiXR + Stealth gibi bazıları, kolunuzu bir kez bile sallamanıza gerek kalmadan miksajı yapacak.


Satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bir şey, protein shake blender ile birlikte gelen şişelerin boyutu ve kalitesidir. Temizlemesi kolay, sağlam ve ideal olarak sette bazı sızdırmaz kapaklar da bulunmalıdır.

Daha da önemlisi, karıştırıcının kendisi yeterince güçlü olmalıdır, böylece karışımın yeterince pürüzsüz olması için onu yarım saat çalıştırmanız gerekmez. 500w'nin üzerinde herhangi bir şey iyi bir başlangıçtır, ancak birkaç saniye içinde sallamak istiyorsanız 600-700w hedefleyin.


Bıçak bağlantıları sorunu da var: En iyi karıştırıcılar, bir girdap yaratan ve blender şişesine giren her şeyi toz haline getiren, lifli sebzeler veya donmuş meyve olsun, sofistike bıçak kalıpları kullanır.

Tabii ki, sadece 'normal' kullanabilirsinizev tipi blenderbu işi yapmak için ama genellikle smoothie / protein shake yapımı için optimize edilmemişlerdir ve hareket halindeyken shake tüketimine uygun şişeler ve kapaklarla birlikte gelmezler.


Bugün satın alınabilecek en iyi protein shake karıştırıcıları

en iyi protein shake blender: Promixx MiiXR X7 Performance Blender

(Resim kredisi: PROMIXX)

1. Promixx MiiXR X7 Performans Karıştırıcısı

Genel olarak en iyi protein shake / smoothie blenderi

Teknik Özellikler
Güç: 700w Kapasite: Büyük ergo şişesi –650, Orta ergo şişesi - 550 ml Özellikler: X-blade karıştırma bıçağı, iki sızdırmaz kapak, bulaşık makinesinde yıkanabilir şişeler
Satın alma nedenleri
+ 7 parçalı set + Güçlü motor + Ayrı blender ve çalkalayıcı bıçakları + Temizlemesi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Premium fiyat etiketi-Gürültülü-Hacimli taban BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Promixx MiiXR X7 Performance Blender'ı Amazon UK'den satın alın

Promixx MiiXR X7 yüksek bir fiyat etiketine sahip olabilir, ancak aynı zamanda muhtemelen bu listedeki en iyi paranın karşılığını veren protein shake blenderidir. Premium fiyat etiketi için, karışıma eklediğiniz her şeyi saniyeler içinde harmanlayan ve sallayan güçlü bir motora (700w) sahip sağlam bir taban elde edersiniz. Sonuçta bu bir performans karıştırıcısı ve bıçaklar dakikada 20.000 kez şaşırtıcı bir hızla dönüyor.

Ayrıca, biri karıştırma ve X-Blade çalkalamalı karıştırma için olmak üzere iki bıçak eki elde edersiniz. Promixx'e göre, blender eklentisi 'optimum beslenme performansını ortaya çıkarıyor' ve bu ifadeyi kanıtlamanın veya çürütmenin oldukça zor olacağını düşünmemize rağmen, kesin olan bir şey var: bıçaklar işlerini oldukça iyi ve hızlı bir şekilde yapıyor. Blenderi (badem sütü / dondurulmuş ahududu, fıstık ezmesi, peynir altı suyu proteini, ıspanak ve keten tohumu karışımı) denediğimde, sonucun ne kadar pürüzsüz olduğuna şaşırdım ve blenderi sadece 3-5 saniye çalıştırdım.


Promixx MiiXR X7 seti, güçlü motorun yanı sıra bulaşık makinesinde yıkanabilen iki Tritan şişe ve iki sızdırmaz kapak içerir. Şişelerin üst kısmında geniş bir ağız vardır ve elbette kapağı sıktıktan sonra 'geleneksel' bir çalkalayıcı şişe kullanılabilir. Yukarıda belirtilen geniş ağız sayesinde, şişelerin elle temizlenmesi de kolaydır, böylece temizlemeden önce bulaşık makinesinin dolmasını beklemenize gerek kalmaz.

Kılları bölmek isteseydik, tabanın güçlü bir motor barındırmasına rağmen, aynı zamanda bir protein shake blenderi için oldukça hantal olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir sorun da X-Blade eki: Tozu sıvılarla karıştırmak için ayrı bir ataşmana sahip olmak aşırı bir şey gibi geliyor. Ancak zaten harika bir kombinasyona ek bir öğe olarak, bu gerçekten bir sorun değil. Ayrıca Promixx MiiXR X7'nin sessiz bir cihaz olmadığını belirtmekte fayda var, ancak bir karıştırıcı olmasına rağmen kimsenin fısıltı kadar sessiz olmasını beklemediğini varsayıyorum.

en iyi protein shake blender: Nutribullet Pro 1000 Series Extractor Blender

2. Nutribullet Pro 1000 Serisi Çıkarıcı Blender

Çünkü bu listede bir Nutribullet'e sahip olmalısınız

Teknik Özellikler
Güç: 1000w Kapasite: 930ml Özellikler: Eller serbest karıştırma
Satın alma nedenleri
+ Malzemeleri ince bir hamur haline getirir + Güçlü motor
Kaçınılması gereken nedenler
-Karşılaştırıldığında pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• Nutribullet 1000 Serisi Blender 9 Parçalı Seti Amazon İngiltere'den satın alın

Smoothie maker / blender oyunundaki muhtemelen en büyük isim olan Nutribullet, malzemeleri başka hiçbir şeye benzemeyen sıvılaştırma kabiliyetiyle çıtayı biraz yükseltiyor.

Patentli 'siklon teknolojisi' ve güçlü 1000W motoru, meyve ve sebzeleri aplomb ile ezer, sapları kırar, tohumları keser ve genellikle diğer, tipik olarak daha ucuz karıştırıcılarda bulunan özlü posayı ortadan kaldıran içecekler yaratmak için sert kabukları parçalar.

Nutribullet 1000'in içindeki teknoloji, 45 saniyelik bir otomatik döngü boyunca çeşitli aralıklarla ne zaman hızlanıp yavaşlayacağını tam olarak bildiği ve optimum ekstraksiyondan sonra otomatik olarak kapandığı anlamına gelirken, dev bir 930 ml sürahi toplu protein sallama yapmaya izin verir.

Basit bir protein içeceği için fazla öldürmek mi? Öyle derdik, ancak günlük içeceğinize karalahana, ıspanak ve diğer antioksidan bakımından zengin sebzeleri atmaktan hoşlanıyorsanız ve iyi bir emülsiyon dışında hiçbir dokudan hiç hoşlanmıyorsanız, bu mükemmel bir makinedir.

3. Bilge - Heston Blumenthal BPB550BA The Boss To Go Blender

İyi tasarlanmış bir protein shake blenderi

Teknik Özellikler
Güç: 1000w Kapasite: 500ml Özellikler: Kırılmaya dayanıklı bardak
Satın alma nedenleri
+ Güçlü ve şık
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Amazon'a göz atın

• Sage by Heston Blumenthal BPB550BA The Boss To Go Blender'ı Amazon İngiltere'den satın alın

Heston kibirli biri, öyle değil mi? Yalnızca parlak kafalı deneysel şef, paket servis blenderini 'The Boss' olarak etiketleyebilir, ancak iddiasını destekleyecek bazı kimlik bilgileri var.

Başlangıç ​​olarak, güçlü bir 1000 watt motor ve Sage'in rakiplerinden% 42'ye kadar daha iyi karıştığı söylenen Kinetix harmanlama eylemi var. Bunu nasıl çözdüklerini bilmiyoruz, ancak pazar lideri Nutribullet ile karşılaştırılabilir sonuçlar veriyor.

Aynı zamanda güçlü harmanlama becerisine sahip yakışıklı bir şey, yani bu süslü sebzelerle aşılanmış protein shake'lerinde kötü çekirdekler ve tohumlar bulunmazken, paketli karıştırma kapları tıknaz ve sağlam hissediyor.

Birçoğu bu protein sağlayıcısının fiyatını biraz yüksek bulacaktır, ancak mutfağınız zaten Sage ve diğer üst düzey, en iyi markaların teknolojileriyle doluysa, sahip olunması gereken bir şey olabilir.

en iyi protein shake blender: Promixx MiiXR + Stealth

(Resim kredisi: Promixx)

4. Promixx MiiXR + Stealth

Hareket halindeyken en iyi protein sallama makinesi

Teknik Özellikler
Güç: belirtilmemiş Kapasite: 600ml Özellikler: Taşınabilir karıştırma
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı basit + Telefonunuzu şarj eder + Toz için ayrı bölme
Kaçınılması gereken nedenler
-X-Blade çıkarılabilir değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,99 $ Amazon'da Görüntüleyin

• Promixx MiiXR + Stealth'i Amazon UK'den satın alın

Promixx MiiXR + Stealth, Promixx MiiXR X7 Performance Blender'da gördüğümüz X-Blade'in daha küçük versiyonunu kullanıyor. Stealth, normal bir çalkalayıcı kadar büyüktür, ancak altta iki amacı olan bir eke sahiptir: içeceğinizi karıştıran X-Blade'i döndürür, ancak meyve suyunun bitmesi durumunda telefonunuz için harici bir pil işlevi görür ( amaçlanan).

5. nesil MiiXR + Stealth, darbeye dayanıklı bir Tritan şişesi kullanır - X7'nin şişelerinde kullanılanla aynı malzeme - yani BPA ve DEHP içermez. Daha da iyisi, şişenin içinde Instapod adlı küçük bir saklama kabı vardır, böylece sallamanızı tüketmeye hazır olana kadar tozunuzu sıvıdan ayrı tutabilirsiniz.

X-Blade çıkarılabilir olmasa da, MiiXR + Stealth'e ılık su ve bulaşık deterjanı ekleyebilir ve X-Blade'i tekrar açarak temizleyebilirsiniz. Tabii ki, pilin bitmemesini gerektirir, bu yüzden eğer öyleyse, şişeyi bir miktar suyla yıkadığınızdan emin olun, böylece tamamen temizlemeden önce en azından biraz temiz olur.

Dürüst olmak gerekirse, Promixx MiiXR + Stealth'in kullanımı eğlencelidir: spor salonuna gitmek kadar aletleri seven birine mükemmel bir hediye. Bu protein shake blender, daha fazla gönül rahatlığı için 1 yıllık garantiyle birlikte gelir.

en iyi protein shake blender: Breville VBL062 Blend Active Personal Blender

5. Breville VBL062 Blend Aktif Kişisel Blender

En ucuz protein shake blenderi

Teknik Özellikler
Güç: 300W Kapasite: 600ml Özellikler: Paket servisi olan restoran spor şişeleri
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı basit + İçmeye hazır + Toz toplamayı durdurur
Kaçınılması gereken nedenler
-Güzel değil-Ne de çok güçlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Argos'tan Breville VBL062 Blend Aktif Kişisel Blender'ı satın alın

Muhtemelen herhangi bir Red Dot Tasarım ödülü kazanmayacaktır, ancak Breville Active, protein bazlı gıda taşımayı bir çocuk oyuncağı haline getiren kullanışlı bir paket spor şişesi ile uygun fiyat ve işlevselliğin harika bir karışımıdır.

Büyük bir sallama yapmak, şişeyi meyve, sebze, protein tozu ve sıvıyla doldurmak, çıkarılabilir bıçak tabanını vidalamak, kapağın kilitli olmasını sağlamak ve 'harmanla' düğmesine basmak kadar basittir.

300 Watt'lık motor ve keskin bıçaklar, buzu kıracak kadar güçlüdür ve yiyecek maddesini lezzetli, içilebilir bir formatta yok etmek için iyi bir iş çıkarırken, Blend-Active'in tasarımı, ultra pürüzsüz bir içecek için tozların kenarlarda toplanmasını önler.

Karıştırıldıktan sonra, kilitlenebilir kapağı 600 ml spor şişeye vidalayın ve çıkarın. Diğer modellere göre sıfır yaygara ve daha az yıkama.

Kuşkusuz, motor yeterince güçlü değil ve bütün meyveleri ve doğranmış sebzeleri kabul edip dilimleyecek kadar büyük değil, bu yüzden az miktarda hazırlık var, ancak düşük maliyetli çok sağlam bir protein makinesi .

6. Nutri Ninja Pro Tam Kişisel Blender

Güçlü doğrama becerileri, ucuza gidiyor

Teknik Özellikler
Güç: 900W Kapasite: 650ml Özellikler: Darbe modu
Satın alma nedenleri
+ Sessiz + Yetenekli
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI cehennem kadar çirkin119,99 Hedefte GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Karate, meyve ve sebze pazarının daha inatçı sonu ile başa çıkmak için 900W motor, özel olarak tasarlanmış bıçaklar ve bir darbe düğmesi kullanan Nutri Ninja'nın güçlü harmanlama sistemi ile günlük sarsıntılarınızın saçmalıklarını ortadan kaldırın.

21.000 dev / dak motorun gücünü buzu, dilimlenmiş meyveleri ve hatta çiğ sebzeleri parçalamak için kullanan basit ama etkili bir sistemdir ve bu patentli bıçaklar hamurla tıkanmadan harika bir iş çıkarır.

Ayrıca, burada gösterilen diğer modellerden çok daha sessiz olmayı başarıyor ve iki adet tek servislik paket servisi olan restoran ile birlikte geliyor. Bu hiçbir şekilde çekici bir şey değil, ama o zaman demir pompalamak güzel olmak anlamına gelmez dostum.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın