Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • En iyi PUBG satışları: PC ve Xbox One için en ucuz PUBG anahtar fiyatlarını bulun

En iyi PUBG satışları: PC ve Xbox One için en ucuz PUBG anahtar fiyatlarını bulun

Yani yeterince karar verdiniz ve yılların en sıcak oyunlarından biri için tüm yaygaraların ne olduğunu öğrenmek için hemen en iyi PUBG fiyatına mı ihtiyacınız var?


En son PUBG satışlarını takip ettiğimiz ve aşağıdaki kullanışlı karşılaştırma tablolarımızda hem PC anahtarları hem de Xbox One sürümü için en iyi fiyatları bulduğumuz için doğru yerdesiniz.

Dijital oyun mağazaları dünyası sayesinde, bugün ilerleyen saatlerde PlayerUnknown's Battlegrounds'un (havalı çocuklar böyle adlandırırdı) tadını çıkarabilirdiniz. Sadece bir indirme uzaktasınız.

PUBG satışları için içeriden biraz bilgi ister misiniz? Xbox One sürümü şu anda en ucuz dijital dağıtım uzmanı /playerunknowns-battlegrounds-xbox-oneve Assassin's Creed: Unity'nin dijital bir kopyası için ücretsiz bir kodla birlikte gelir. Dürüstsek en iyi AC oyunu değil (nedenyapmakbütün bu Fransızların Yorkshire aksanları var mı?), ama özgürdür. Her zaman bir hediye için saklayabilirsiniz, özellikle de biraz sinirlerinizi bozan biri içinse.

Bugünün en iyi PUBG Steam anahtar fiyatları 692 Amazon müşteri yorumu PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS ... Humble Store29,99 Anlaşmayı GörüntülePLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS GamersGate $ 29,99 Fırsatı Görüntüle PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Green Man Gaming29,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat PlayerUnknowns Battlegrounds ... CDKeys36,48 ABD doları 31,19 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi PUBG Xbox One fiyatları 692 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat PlayerUnknown's Battlegrounds ... CDKeys /playerunknowns-battlegrounds-xbox-one /playerunknowns-battlegrounds-xbox-one /playerunknowns-battlegrounds-xbox-onePlayerunknown's Battlegrounds ... Amazon 9,99 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Playerunknowns Battlegrounds ... Walmart29,99 13,63 ABD doları Anlaşmayı GörüntülePlayerunknowns Battlegrounds ... Walmart29,99 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz