Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Erkekler için en iyi tıraş bıçağı abonelikleri: Gönderide tıraş bıçağı alın, ancak tehdit edici bir şekilde değil

Erkekler için en iyi tıraş bıçağı abonelikleri: Gönderide tıraş bıçağı alın, ancak tehdit edici bir şekilde değil

Yenilikçi devrimin kurbanı olmadıysanız ve elektrik yerine ıslak bir tıraştan hoşlanıyorsanız, o zaman tıraş bıçağı satın almanız gerekir - ve burada bir abonelik hizmeti size yardımcı olabilir. Boots'a gitme ve sonsuz tıraş bıçağı yelpazesinden hangisini satın alacağına karar verme zahmetini unutun - sanki her gün tıraş olmak yeterince zor değilmiş gibi - internetten satın alın.


Bir tıraş aboneliği oluşturarak kendinizi alışveriş zahmetinden kurtarabilir, yeni bıçakların seçtiğiniz düzenli aralıklarla posta kutunuza düşeceğini bildiğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik satın alabileceğiniz sadece tıraş bıçakları değil, aynı zamanda tıraş jelleri ve kremleri, tıraş sonrası balsamlar ve yüz peelingleri dahil tüm tıraş bıçağı, hediye setleri, şık çamaşır torbaları ve benzerlerinden bahsetmeye gerek yok.

Oh, ve eğer ustura almak için dükkana gitmeyi tercih ediyorsan, aslında daha eski bir dünyaya sahibiz.en iyi usturalarsizin için ilk 10.

En iyi jilet abonelikleri nasıl satın alınır

Öncelikle, kendinize bir viski / butik bira / bir kadeh şarap veya seçtiğiniz bir kadeh içki dökün (alkolsüz içecek de kabul edilebilir). Ardından, tercih ettiğiniz tıraş ürünleri tedarikçisini bulmak için arkanıza yaslanın ve aşağıda belirtilen web sitelerini inceleyin. Son olarak, aboneliğinizi seçin, ödeme yapın ve iyi yaptığınız bir iş için kendinizi tebrik edin.

Sırayla en iyi abonelik traş makineleri

Köşetaşı


1. Temel Taş

En iyisi

Satın alma nedenleri
+ Pürüzsüz tıraş + Güzel görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Karmaşık abonelik modeli

Cornerstone, pazarda göreceli olarak yeni olup, istediğiniz zaman kapınıza kadar gelen jilet abonelik kutuları sunar.

Jiletinin Japon çelik bıçaklarından elde edilen tıraş, gördüğümüz kadar pürüzsüz. Aloe vera şeridi, saçınızı çekmeden kaymasına yardımcı olur ve krom kaplama sapı da harika görünür (isterseniz üzerine baş harflerinizi bile kazıyabilirsiniz).


Nispeten uygun fiyatlıdır: İlk kutunuzda 14 sterline 6 tıraş bıçağı sipariş ederseniz, sapı ücretsiz olarak alırsınız. Tek dezavantajı, sipariş sürecinin diğer jiletlerden daha karmaşık olmasıdır (kutuların her X haftada bir gelmesi için bir teslimat programı seçersiniz), ancak istediğiniz zaman iptal edebilir ve ayarlayabilir veya tek seferlik ürünler sipariş edebilirsiniz. Genel olarak, çok etkileyici.

Harry & rsquo; s Truman


2. Harry & rsquo; s Truman

Popüler olan

Satın alma nedenleri
+ İyi fırsat başlangıç ​​paketi + Yakın, rahat tıraş
Kaçınılması gereken nedenler
- Olası cilt tahrişi

Bu, her yerde kesinlikle kanlı reklamı yapıldığını göreceğiniz ustura abonelik hizmetidir, ne kadar zayıf olduklarını söyler ve çok fazla parası olan büyük bir şirket değildir. Hmm. Yine de, Harry & rsquo; nin başarısının reklam alanlarındaki her yerde her yerde bulunmasından daha fazla nedeni var.

Harry & rsquo; s kauçuk Truman sapını, bir bıçak kartuşunu ve tıraş jelini önden ücretsiz olarak sunuyor - teslimat için sadece 3,95 £ ödüyorsunuz. Daha sonra bıçaklar için seçtiğiniz bir programa göre ödeme yaparsınız, 8'in maliyeti 14 sterlin, ki bu oldukça makul.

Beş bıçağından elde edilen tıraş pürüzsüzdür ve bu listedeki diğer tıraş makinelerine iyi dayanır. Doğrudan etkileyici Köşe Taşının yanında denenen tıraş, aynı derecede yakın ve rahattı. Bununla birlikte, bazı tıraş sonrası cilt tahrişleri ve Köşe Taşından daha fazla kesik aldık, bu nedenle duyarlı olduğunuzu biliyorsanız, Harry'yi tavsiye etmeyeceğiz.

Kauçuk tutacak (turuncu olanı tercih edin) lavabomuzun yanında güzel görünüyor ve Harry'ler abonelik dışında da ürün siparişi vermeyi kolaylaştırdı. Bir sap, üç bıçak kartuşu, bir bıçak seyahat tutucusu ve tıraş jeli 14 £ 'dan çıkıyor. Genel olarak, iyi bir pakettir, ancak hassas bir cildiniz varsa sizin için uygun olmayabilir.


Bolin Webb X1 Karbon

3. Bolin Webb X1 Carbon

Lüks olan

Satın alma nedenleri
+ Lüks karbon fiber sap harika görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok ucuz tıraş bıçakları kadar aynı tıraşı sunar

Yüzlercesini bir tıraş bıçağına düşürmek istiyorsan, o zaman tamamen dışarı çıkabilirsin.Bolin X1 KarbonGenellikle yüksek kaliteli otomobiller için ürün tedarik eden Reverie tarafından yapılan bir karbon fiber panele sahiptir. Tamamen anlamsız, ama muhteşem görünüyor ve manyetik ekran standı, onu şık bir şekilde gösterebileceğiniz anlamına geliyor.

Bununla birlikte, 10 sterlin altındaki bir tıraş makinesine alacağınız Gilette Fusion bıçaklarını hala kullanıyor olmanız gerçeğinden kaçış yok. Bunlar iyi bıçaklar, ancak 350 £ karşılığında biraz daha etkileyici bir şey bekliyorsunuz.

Yine de karbon fiber. Jilet bıçağında. Gösteriş yapmak istiyorsanız, bu iyi bir bahis.

Dorco Classic

4. Dorco Classic

& Lsquo; nostaljik & rsquo; bir

Satın alma nedenleri
+ Hızlı bir tıraş için yedi bıçak + 10 £ 'dan daha ucuza Vintage görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzun tüyleri çeker

Dorco ClassicSatış noktası bıçaklarıdır - yedi tanesi de. Bu büyük sayı, her harekette çoğu tıraş makinesinden daha fazla hareket ederek hızlı bir tıraş sağladığı anlamına gelir.

Eski tasarım, diğer 10 £ altı tıraş makinelerinin tüm mavi ve turuncu sırtlarından hoş bir değişikliktir.

Ancak kirli sakal üzerinde pürüzsüz olmasına rağmen, daha uzun tüyleri çeker - bir Gillette tıraş makinesinden çok daha fazla. Bıçakların birbirine çok yakın bir şekilde paketlenmiş olması, tüylerin küçük boşluklarda sıkışması nedeniyle temizlemeyi de zorlaştırabilir.

Yani, mükemmel değil, düşük bir fiyata hızlı bir tıraş ve herkesten daha fazla bıçağa sahip olmanın övünme hakları.

5. Tıraş Kralı 5 Bıçak

Ucuz olan

Satın alma nedenleri
+ İnce, dengeli tutacak
Kaçınılması gereken nedenler
-En rahat tıraş değil

Kendini ilan edenTıraş Kralı& rsquo; yeni beş bıçaklı tıraş bıçağı tam anlamıyla muhteşem değil. Sap ince ve ele iyi oturuyor ve biraz ağırlığı var - bu yüzden fiyata rağmen ucuz hissetmiyor. Beş bıçakla hızlı ve yakın bir tıraş da elde edeceksiniz ve arkada kenar için bir tane var.

Ancak, kullanımı diğer markalar kadar pürüzsüz veya rahat değil. Diğer jiletlerden daha fazla tahriş ve ara sıra saç çekiştirmeyi bekleyin.

Yani, en iyisi değil, ama iyi yönleri var. Gillette'inizden sıkıldıysanız, bir şans vermeyi garanti edecek kadar ucuzdur.