Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • 2020'nin en iyi uzaktan kumandalı arabaları: aerodinamik yarışçılardan zorlu arazi araçlarına

2020'nin en iyi uzaktan kumandalı arabaları: aerodinamik yarışçılardan zorlu arazi araçlarına

Hepimiz oradaydık - araba galerisinin önünü merak ediyor, şehvetli bir süper otomobile sahip olma hayalini gerçeğe dönüştürmek için şanslı rakamlarımızın ortaya çıkmasını umuyoruz. Ama hala rüya görüyorsanız ve bu kalp pompalayan Bugatti'ye daha yakın değilseniz, endişelenmeyin! Traxxas Ford GT 4TEC 2.0 4WD gibi bir uzaktan kumandalı araba Gerçek anlaşmanın yapacağı on binlerce yerine birkaç yüze mal olacak, bir RC araba uzlaşması birdenbire o kadar da kötü hissetmiyor.


  • Olmak istiyorumBir günde Formula 1 sürücüsü? İşte nasıl yapılacağı.
  • Listemizen iyi araba cilalarıarabanızın kısa sürede parlamasına yardımcı olacak

Peki, siz ve aileniz için en iyi uzaktan kumandalı araba hangisi? Off-road, canavar kamyonu aksiyonu mu arıyorsunuz? Kauçuk yakan, asfalt çiğneyen RC araba çılgınlığı mı? Veya oturma odasında dolaşmak için çocuk dostu bir roadster?

Yerel RC araba yarışı kulübünüzde rekabetçi kalmak istiyorsanız, sürüklenen FTX Banzai 1/10 Ölçekli 4WD RTR Fırçalanmış Elektrikli Sokak Drift Arabası gibi bir şeye doğru kayacaksınız. Gözlerinizi bir arazi yolunun engebeli arazisine doğru yöneltiyorsanız, Vatos Off Road Yüksek Hızlı Araba gibi bir araba, hızınızı koruduğunuzu görmelidir.

Neyin peşinde olursanız olun, en iyi uzaktan kumandalı araçlarımızla ilgili genel bilgiler size yardımcı olacaktır. Ve büyük liglere atlamaya hazır olduğunuzda,İngiliz Radyo Araba Derneğigerçek benzin kafalarını bayıltacak şeyler için.

En iyi uzaktan kumandalı araba


1.Traxxas Ford GT 4TEC 2.0 4WD

Güzel tasarlanmış bir araba, gerçek arabanın 1 / 10'u boyutunda

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: RC Meraklıları Tür: Yarış Drift RC Motor: Elektrikli
Satın alma nedenleri
+ Orijinal modelin kopyası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tamamen monte edilmiş ve yarışmaya hazır olan Traxxas Ford, gerçek şeyin şık ve güçlü tasarımını sergiliyor. Traxxas, arka lambalardan egzoz uçlarına kadar tüm ince ayrıntıları dahil etmek için her türlü özeni gösterdi ve Sıvı Mavi, Sıvı Kırmızı ve Sıvı Gri gibi bir dizi göz alıcı renk arasından seçim yapabilirsiniz. Araba yarışa hazır olarak size gelecektir, ancak pili ve şarj cihazını ayrıca satın almanız gerektiğini unutmayın. TQiTM 2.4GHz Radyo Sistemi, XL-5 Elektronik Hız Kontrolü ve Titan 12T 550 motor sayesinde, pistte büyük bir sonuç alma şansına sahip olacağınızdan oldukça eminiz.

En iyi uzaktan kumandalı araba


2. Lego Uygulama Kontrollü Batmobile

Kendi Batmobilinizi yapın, ardından sokaklara çıkın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yeni gelişen mekaniği Tür: Lego Bluetooth RC Motor: Elektrik
Satın alma nedenleri
+ Lego ve RC, BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI eğlencenin iki katına çıkar

Kutsal DIY rüya sürüşü, Batman! Lego ve Kara Şövalye birden fazla kez cennette yapılan bir maç oldu ve bu RC Batmobile da farklı değil. Gotham'ın sıradan sokaklarından oturma odanızın halılarına kadar, bu Bluetooth kontrollü yarışçı (bir kez inşa edildiğinde) iki motor ve dört tekerlekten çekiş kullanır ve kötü bir Lego minifigürünü almak için iki çift mermi atıcı ile donatılmıştır haydutlar galerisi.

Christopher Nolan filmlerindeki 'Tumbler' Batmobile'den ipuçlarını alan bu, çocuklar için harika bir hediye, Lego oluşturma seçenekleriyle yaratıcı olmalarına izin verirken, aynı zamanda tüm bu bloklar bir araya getirildiğinde yarışacakları eğlenceli bir şey veriyor. Penguen ona neyin çarptığını anlamayacak.


Vatos Off Road Yüksek Hızlı Araba

3. Vatos Off Road Yüksek Hızlı Araba

Uzaktan kumandalı arabanızı kontrol etmeyin, sürün

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Arazi yarışı Tür: Arazi arabası Motor: Elektrikli
Satın alma nedenleri
BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Tam süspansiyonlu +4 çekişli Amazon'a göz atın

Bu gerçekten havalı arazi aracı, sizi ilk seçimimiz kadar yakın bir yere götürmeyecek, ancak o zaman bu bir gösteri parçası değil. Uzaktan kumandalı arabanızı gerçekten kullanmak istiyorsanız, bu Vatos beklentileri karşılamada başarısız olmamalıdır. 40 km / s azami hız, üç kademeli diferansiyel dişli, bağımsız bir süspansiyon sistemi ve saatlerce arazi sürüşüne dayanacak lastik lastiklerden bahsediyoruz. En iyisi, pilin 40 dakikaya kadar dayanması ve size pürüzsüz makineden çok daha fazla oyun süresi sağlamasıdır.

FTX Banzai 1 / 10th Ölçek 4WD RTR Fırçalı Elektrikli Sokak Drift Arabası

4. FTX Banzai 1 / 10th Ölçek 4WD RTR Fırçalı Elektrikli Sokak Drift Arabası

FTX Banzai ile RC oyununda ayağınızı sağlam bir şekilde ayarlayın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sürüklenen Tür: Sürüklenen Araba Motor: Elektrikli
Satın alma nedenleri
Kutuda +% 99 tamamlandı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

FTX Banzai harika bir giriş seviyesi seçeneğidir. Kutuda% 99 tamamlanmış olarak gelir, ancak yolda olduğunuzda bu arabanın performansını gerçekten optimize ettiğinizi hissetmeniz için etrafta oynamanız için yeterli var. Burada not almak isteyen serserilerdir; Takılmanın kolay olacağını söylemiyoruz, ancak bunu yaptığınızda ve ayarlanabilir süspansiyon sistemi ve amortisörlere alıştığınızda, pistteki en yumuşak yarışçı olacaksınız.


TOZO C5031 Off road 4x4 RC Araba

5. TOZO C5031 Off road 4x4 RC Araba

Yüksek hızlı arazi aracı olan TOZO ile Go-Go

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sağlam arazi aracı Türü: Arazi arabası Motor: Elektrikli
Satın alma nedenleri
+ Beyaz ve kırmızı LED ışıkları ile gece araba sürün BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

30 km / s'lik maksimum hız ile TOZO, yoldan çıkarken bile gerçekten gidiyor. Size 20 dakikalık sürüş süresi sağlar ve 2.4Ghz Radyo Sistemiyle, bölgeyi keşfetmeye gelince oynamak için 50 metreniz vardır. Engebeli zeminde güç kullanırken, bağımsız darbeye dayanıklı sistem, titreşimlerin neden olduğu olası hasarları önlerken, üç aşamalı dişli sistemi araziden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

En iyi uzaktan kumandalı araba

6. Sfero Arabalar Şimşek McQueen

Robotik süspansiyon ve konuşkan, hareketli bir ağızla, film hayat buluyor

Teknik Özellikler
İçin en iyisi: Genç sürücüler Tür: Bluetooth Uzaktan Kumanda Motor: Elektrikli
Satın alma nedenleri
+ Görebileceğiniz en duygusal araba
Kaçınılması gereken nedenler
- Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Bu listede daha hızlı arabalar var. Bu listede daha güçlü arabalar var. Bu listede tartışmasız daha havalı arabalar da var. Ama çocuklara bu kadar saf neşe getiren herhangi biri var mı? Pixar’ın son derece popüler karakterine dayanıyorArabalarSphero Lightning McQueen, daha önce gördüğünüz diğer RC arabalara oldukça benzemiyor. Mobil cihazınızdan Bluetooth üzerinden bir uygulama direksiyonuyla kontrol edilen bu cihaz, çocuk dostu bir yarış makinesi olduğu kadar bir robottur.

Filmlerden duygusal karakterin tüküren görüntüsü olan yarışçı, standart statik arabanız yerine canlı bir şey gibi hareket etmesini sağlayan reaktif süspansiyonun yanı sıra, tamponunda hareketli bir ağız ve animasyonlu gözlere (bir LCD ön camdan) sahiptir. Köşelerde sürüklenirken sloganları haykırarak, Lightning McQueen'i başka hiçbir oyuncağın başaramayacağı bir şekilde hayata geçiriyor. Ayrıca, 6mph'lik rahat bir azami hız ve 30m'lik bir menzil ile, gençleriniz için RC arabalar dünyasına mükemmel bir giriş noktasıdır.

LEGO Technic Uzaktan Kumandalı Paletli Yarışçı

7. LEGO Technic Uzaktan Kumandalı Paletli Yarışçı

Lego seviyor musun? Yarış sever misiniz? Cumartesi ne yapacağınıza karar veremiyor musunuz? İkisinide yap!

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kendi RC Motorunuzu oluşturun: Elektrik
Satın alma nedenleri
+ Aynı parçalarla iki farklı araba inşa edin

Hem Lego hem de uzaktan kumandalı arabalara olan sevginizi Lego Technic ile birleştirin. Sportif görünümlü izli yarışçı veya RC Off Road kamyonu olmak üzere iki tasarım oluşturmak arasında seçim yapın ve onu döndürebileceğiniz, çevirebileceğiniz ve engellerin üzerinden tırmanabileceğiniz yoldan çıkarın. İleri, geri, sola ve sağa gidebilir ve 360 ​​derece dönüşler yapabilirsiniz. Neden kendi engel parkurunuzu inşa etmiyorsunuz? Ve hızlı motoruyla bile yarışabilirsiniz.

Bugatti Veyron Uzaktan Kumandalı Araba

8. Bugatti Veyron Uzaktan Kumandalı Araba

Evet, bunun gerçek olmadığını biliyoruz, ancak muhtemelen sahip olacağın kadar yakın

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Harika çocuk oyuncağı Tür: 2WD yarış: ** Motor: Elektrikli
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI gerçek şeyin yakın bir 1:14 kopyası Amazon'u kontrol edin

Gerçek bir rüyaya sahip olmayı hayal edebilirsiniz, ama konu söz konusu olduğunda, bu kopya, ne yazık ki, alacağınız en yakın şeydir. £ 30'un biraz altındaki RRP'si ile bu harika bir ilk uzaktan kumandalı otomobil ve xenon farları, çalışan arka lambaları ve sadece doğru bir neşe ve kontrol karışımını sunması gereken makul bir maksimum hız ile size bazı ciddi övgüler verecek. sen de arkadaşlarınla ​​yarışıyorsun.

  • En iyi su tabancası 2018: Bu yaz mükemmel bir Süper Sağanakla arkadaşlarınızı ıslatın