Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat Teknolojisi
  • /
  • En iyi yeniden kullanılabilir kahve fincanı 2020: gezegeni ve paranızı kurtarın

En iyi yeniden kullanılabilir kahve fincanı 2020: gezegeni ve paranızı kurtarın

Şımarttığın tüm o sabah Starbucks, ozon tabakasından bahsetmeye gerek yok, cebinde gerçekten bir delik açmaya başlayabilir. Bununla birlikte, sabah kahveniz olmadan gerçekten çalışamıyorsanız, yeniden kullanılabilir bir kahve fincanı, ister evde ister bir kahve dükkanında sıcak içeceklerinizi hareket halindeyken almak için mükemmel bir yoldur.


Bir filtre kahve yetmiyorsa, evde birinci sınıf kahve yapmak için şu ilgili makalelere göz atın:

Bir kahve fincanı seçerken, çoğunlukla kişisel stil tercihine bağlıdır, ancak göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz ana şeyler boyuttur: bir venti misiniz yoksa uzun boylu bir insan mısınız? Ve yalıtılmış mı? Uzun bir yolculuğunuz varsa, hepsini içmeden önce kahvenizin soğumasından daha kötü bir şey yoktur, bu yüzden yalıtımlı olmasına dikkat edinseyahat kupalarıkahvenizi daha uzun süre sıcak tutmak için. Sizin için neyin doğru olduğunu görmek için aşağıdaki özetimize göz atın.

En iyi yeniden kullanılabilir kahve fincanı

1. KeepCup Cork Brew Yeniden Kullanılabilir 8oz Cam Kahve Fincanı

Evde veya dışarıda kullanmak için harika bir kahve bardağı

Teknik Özellikler
Malzeme: Cam, mantar İzoleli: Yok Boyut: 227ml
Satın alma nedenleri
+ Mantar tutmak için serin tutar + Bulaşık makinesinde yıkanabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu yeniden kullanılabilir kahve fincanı, ortasında bir mantar halka bulunan camdan yapılmıştır, bu da kendinizi haşlamadan tutmanızı kolaylaştırır. Yalıtımlı değildir, ancak cam yine de çok etkili termal özelliklere sahiptir. Şaşırtıcı derecede dayanıklıdır, bu nedenle seyahatlerinizde iyi ücret almasını bekleyebilirsiniz ve hatta hızlı ve kolay temizlik için bulaşık makinesinin üst rafına bile yerleştirebilirsiniz.


Hydro Flask Kahve

2. Hidro Flask Kahve

Yürüyüşçüler, bu termos şişesinde hareket halindeyken sıcak bir içecekle ısınabilir

Teknik Özellikler
Malzeme: Paslanmaz Çelik İzoleli: Evet Boyut: 455ml
Satın alma nedenleri
+ İçecekleri 12 saate kadar sıcak tutar + Kolay yudumlamak için kapak açılırken BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI32,95 ABD doları Backcountry.com'da görüntüleyin 32,95 ABD doları REI.com'da görüntüle$ 68,45 Amazon 427 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Bu Hydro Flask, aktif bir kişiyseniz ideal bir arkadaş olabilir. İster sabah erken bir yürüyüşe çıkın, ister işe gidip gelirken, bu yeniden kullanılabilir kahve fincanı çok yönlüdür ve içecekleri 12 saate kadar sıcak veya 24 saate kadar soğuk tutacak yalıtıma sahiptir. Bir kapak açıklığına sahiptir, bu da dökmeyi kolay bulmayacağınız ve gerekirse çantanıza atabileceğiniz anlamına gelir.


Klean Kanteen Bardak

3. Klean Kanteen Bardak

Farklı renklerde dayanıklı paslanmaz çelik bardak

Teknik Özellikler
Malzeme: Paslanmaz çelik İzoleli: Evet Boyut: 237ml
Satın alma nedenleri
+ Kırılmaz + Mükemmel renk seçimi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,99 $ Amazon'da görüntüleyin17,99 Hedefte Görüntüle24,95 $ Amazon 617 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Her gün güvenebileceğiniz bir şey istiyorsanız, bu kırılmaz paslanmaz çelik yeniden kullanılabilir kahve fincanı size iyi hizmet etmelidir. İçecekleri 2 saate kadar sıcak tutan ve soğuk içecekleri de tutabilen çift duvarlı bir vakumu vardır.


Renk yelpazesi, bunu popüler bir yeniden kullanılabilir kahve fincanı seçimi yapar (her gün kullanacaksınız) ve eşyaların güvenliğini sağlamak için kapalı bir kapağı vardır.

Joco Cam Kahve Fincanı

4. Joco Cam Kahve Fincanı

Ergonomik silikon kapaklı harika bir cam

Teknik Özellikler
Malzeme: Cam, silikon İzoleli: Boyut Yok: 340ml
Satın alma nedenleri
+ Standart barista hizmetine uyar + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Mevcut renk yelpazesi Amazon 20 Amazon müşteri incelemesine bakın

Bu biraz daha büyük cam kahve fincanı, standart bir barista servisine uyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece onu yerel Starbucks veya Costa'ya götürebilir ve tek kullanımlık bir fincanla birlikte gelen ekstra suçluluk duygusu olmadan her zamanki gibi sipariş verebilirsiniz.

Bulaşık makinesinde ve mikrodalgada yıkanabilir, sıçramayı önleyici silikon kapak ve kılıfı taşımayı kolaylaştırır. Daha pahalı seçeneklerden biri, ancak kesinlikle buna değer ve bir dizi renkte geliyor!


Stojo Katlanabilir yeniden kullanılabilir kahve fincanı

5. Stojo Katlanabilir Yeniden Kullanılabilir Kahve Fincanı

Boşken yerden tasarruf sağlayan kompakt bir fincan

Teknik Özellikler
Malzeme: Silikon İzoleli: Boyut Yok: 340ml
Satın alma nedenleri
+ Katlanabilir + GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR MALZEMELERDEN YAPILDI BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 12 $ Amazon'da görüntüle 12 $ Amazon'da görüntüle 14.99 $ Bed Bath & Beyond'da görüntüle 111 Amazon müşteri yorumu

Piyasadaki yeniden kullanılabilir kahve fincanlarından bazıları, en azını söylemek için biraz külfetli olabilir. İçkinizi bitirdikten sonra bütün gün onu taşıyacak yeriniz yoksa, bu katlanabilir kahve fincanı sorununuzu çözebilir.

Geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır ve kolay bakım için bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kullanıcılar, çöktüğünde cebinize sığacak kadar küçük olduğunu ve kapağın tamamen sızdırmaz olduğu söyleniyor!

Kate Spade altın şerit termal kupa

6. Kate Spade Altın Çizgili Termal Kupa

Gerektiğinde ekstra çekime uyum sağlamak için büyük ve şık bir kahve fincanı

Teknik Özellikler
Malzeme: Akrilik İzoleli: Evet Boyut: 450ml
Satın alma nedenleri
+ Süper şık + BÜYÜK BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Kate Spade'in bu büyük termal kupa, en büyük caff-fend için bile hem şık hem de işlevseldir. 450 ml'ye kadar sıvı tutabilir, böylece ister buzlu bir latte isterse sert bir sıcak kahve isteyin, onu bu yeniden kullanılabilir kahve fincanına sığdırmakta sorun yaşamayacaksınız. Dökülmeleri durdurmak ve kahveyi daha uzun süre sıcak tutmak için kapakla birlikte gelir.

Ecoffee kupası

7. Ecoffee fincanı

Eğlenceli, çevre dostu bir kahve fincanı

Teknik Özellikler
Malzeme: Bambu lifi İzoleli: Boyut Yok: 400ml
Satın alma nedenleri
+ Biyobozunur + Bulaşık makinesinde yıkanabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 8,50 $ Amazon'da Görüntüle $ 12,99 Amazon'da görüntüle 15,83 $ Amazon'da 443 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Eko-savaşçılar, doğal bambu liflerinden yapılan bu parlak renkli kahve fincanına bayılacak. Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir ve doğal olarak steril olduğu için tatlara tutunmaz.

Silikon kapak ve tutucu, taşımayı ve içmeyi kolaylaştırır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir ve dolayısıyla temizlemesi kolaydır, ancak gözden geçirenler, içinde bir süre kahve bıraktıysanız bir fırçalamanız gerektiğini söylediler.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Hydro Flask 12 Ons Kahve ...Hydro Flask KahveNORDSTROM.com29,95 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünKlean Kanteen Yalıtımlı ... Klean Kanteen Bardak Amazon $ 17.99 İnceleTüm fiyatları görün