Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi Ring güvenlik kameraları ve görüntülü kapı zilleri

En iyi Ring güvenlik kameraları ve görüntülü kapı zilleri

Şunlardan birini seçmek söz konusu olduğundaen iyi güvenlik kameralarıMülkünüze bakmak için, onu şansa bırakmak istemezsiniz: Ring (şu anda Amazon'a aittir), sektördeki en iyi modellerden bazılarını yapar ve sizi herhangi bir şüpheli etkinlik konusunda uyarmak için bu cihazlara güvenebilirsiniz.

Soru şu - hangi cihazı seçersiniz? Tam donanımlı güvenlik kameralarından birine mi gidiyorsun? İç mekan mı dış mekan mı? Kablolu veya pille çalışan? Biridiren iyi görüntülü kapı zilleridaha iyi bir seçenek? Sahip olduğunuz tüm seçeneklerde size rehberlik edeceğiz ve tüm özelliklerin ne anlama geldiğini açıklayacağız.

Dışarı çıkıp para harcamadan önce, Ring kameranızdan neye ihtiyacınız olduğunu dikkatlice düşünün - hava koşullarına dayanıklı mı? Sirene ihtiyacınız var mı? Veya bir spot ışığı? Ve ne kadar harcamak istiyorsun? Aşağıdaki özellik dökümümüz size yol gösterecektir.

Uygulama açısından bakıldığında, bu kameralar, canlı yayınlar ve hareket algılama uyarıları ile aşağı yukarı aynı şekilde çalışır. Ayrıca, gerektiğinde incelenmeye hazır bulutta 30 günlük video kayıt arşivleri için fazladan (ayda 2,50 £ veya yılda 24,99 £) ödeme yapabilirsiniz.


En iyi Halka güvenlik kameraları ve video kapı zilleri

Halka Spot Cam Pili

(Resim kredisi: Yüzük)

1. Halka Spot Işığı Kam Pili

Her yerde konumlandırmak için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 12,6 cm x 6,91 cm x 7,59 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Pil Görüş alanı: 140 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Evet £ 149 Görüntü Sonic Direct'te169,98 £ Ebuyer'de görüntüle£ 199 Amazon'da Görüntüleyin

Öncelikle dış mekan kullanımı için tasarlanan, hava koşullarına dayanıklı Spot Kamera Pili, arka bahçeler veya arka bahçeler için mükemmeldir: iki yönlü ses ve 1080p HD videonun yanı sıra, hırsızları korkutmak için bir spot ışığı ve bir siren içerir. Kızılötesi gece görüşü de dahildir.


Pil gücü, onu istediğiniz yere koyabileceğiniz anlamına gelir, ancak kendi başına durmaz: duvara veya çite takılması gerekir (ihtiyacınız olan her şey kutuda bulunur). Bir pil dahildir, ancak kamera iki tane alır, böylece birini şarj olurken diğerini kullanabilirsiniz.

Halka Spot Kam Kablolu


(Resim kredisi: Yüzük)

2. Halka Spot Işığı Kam Kablolu

Ağır hizmet izleme için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 12,6 cm x 6,91 cm x 7,59 cm İç mekan veya dış mekan: Dış mekan Video: 1080p HD Ses: İki yönlü Güç: Kablolu Görüş alanı: 140 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Evet £ 149 Görüntü Sonic Direct'te169,98 £ Ebuyer'de görüntüle£ 199 Amazon'da Görüntüleyin

Yukarıya bakın, ancak bu sefer kamerayı prize taktığınızda: kurulum ve bağlanma açısından daha zahmetli, ancak pilleri şarj etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaması açısından daha kullanışlı. Diğer özellikler, görüş alanı da dahil olmak üzere büyük ölçüde öncekiyle aynı.

Küçük bir fark, hareket algılamaya göre daha fazla özelleştirme seçeneğidir: kameranın pil gücünden tasarruf etmesi gerekmediğinden, her zaman izliyor olabilir. Bunun yanı sıra, aynı 1080p HD video, gece görüşü, siren, spot ışığı ve genel tasarıma sahipsiniz.

Halka Spot Cam Güneş

(Resim kredisi: Yüzük)

3. Halka Spot Cam Güneş Enerjisi

Yenilenebilir kaynaklardan yararlanmak için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 12,6 cm x 6,91 cm x 7,59 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Güneş Görüş alanı: 140 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Evet

Pille çalışan Spot Işığı Kamerası ile kablolu Spot Işığı Kamerası arasındaki orta nokta - her gün birkaç saat güneş ışığı alırsanız, bu bunu devam ettirmek için yeterli olacaktır, ancak içeride tekrar takılacak bir pil de var, yani gerçekten her iki dünyanın en iyisi.


Diğer tüm özellikler aynıdır, ancak Ring Spotlight Cam Battery'de olduğu gibi, güç tüketimini azaltmak için kablolu modelde olduğu kadar hareket algılama konusunda esneklik elde edemezsiniz. Güneşli iklimlerde yaşayanlarınız için cazip bir seçenek.

Halka Projektör Kam

(Resim kredisi: Yüzük)

4. Halka Projektör Kam

Sahneyi aydınlatmak için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 28 cm x 21 cm x 17,8 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: İki yönlü Güç: Kablolu Görüş alanı: 140 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Evet £ 199 Görüntü Sonic Direct'te208,98 £ Ebuyer'de görüntüle£ 235 Amazon 452 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

İsim bunu bir kenara veriyor - buradaki en önemli satış noktası, Spotlight Cam modellerinde elde ettiğiniz spot ışığının çok ötesine geçen projektör ışığı. Tüm bu aydınlatma için gereken ekstra güç nedeniyle, bunu bir şekilde bir elektrik prizine bağlamanız gerekir.

Bu, pille çalışan bir Halka kamera kadar kurulumu kolay olmadığı anlamına gelir, ancak pilleri şarj etme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. İki yönlü ses hala burada, böylece kamera tarafından aydınlatıldıktan sonra bahçede dolaşan herkese meydan okuyabilirsiniz.

Ring Stick Up Cam Kablolu

(Resim kredisi: Yüzük)

5. Halkalı Çubuk Yukarı Kam Kablolu

Çok yönlülük için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 9,7 cm x 5,99 cm x 5,99 cm İç mekan veya dış mekan: Her İkisi Video: 1080p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Kablolu Görüş Alanı: 150 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Hayır63,63 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle£ 89 very.co.uk adresinde görüntüle £ 169 Amazon'da görüntüle 159 Amazon müşteri incelemeleri

Bu, saf esneklik açısından en iyi Halka kameradır: Bir masanın üzerine yerleştirebilir, duvara monte edebilir, şebekeye takabilir, bir Ethernet kablosuyla çalıştırabilir, iç mekanlarda kullanabilirsiniz. , dışarıda kullanabilirsiniz ... istediğiniz her şeyi yapar.

İki yönlü ses ve 1080p HD video ekleyin ve bu, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun değerlendirmeye değer bir kameradır. Bu özel versiyonun bir tür kablolu güç bağlantısına ihtiyacı var (alternatif için aşağıya bakın) ve burada herhangi bir spot veya projektör ışığı almazsınız.

Halka Çubuk Yukarı Kam Pili

(Resim kredisi: Yüzük)

6. Halkalı Çubuk Yukarı Kam Pili

Daha fazla çok yönlülük için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 9,7 cm x 5,99 cm x 5,99 cm İç mekan veya dış mekan: Her İkisi Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Pil Görüş Alanı: 115 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Hayır63,63 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle£ 89 very.co.uk adresinde görüntüle £ 169 Amazon'da görüntüle 159 Amazon müşteri incelemeleri

Tıpkı yukarıdaki Ring Stick Up Cam gibi, ancak pille çalışıyor: istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz, ancak pilleri birkaç haftada bir şarj etmeyi düşünmelisiniz (aslında kameranın içine iki pil yerleştirebilirsiniz, böylece diğer şarjlar).

Bu sabit güç eksikliği, hareket algılama ayarlarının oldukça gelişmiş olmadığı anlamına gelir ve ayrıca görüş alanının yukarıdaki kameranın 150 derecesinin aksine 115 derece olduğunu da belirtmek gerekir. Yine de bir pilin esnekliğinin buna değeceğini düşünebilirsiniz.

Halkalı Çubuk Kam Güneş

(Resim kredisi: Yüzük)

7. Halkalı Çubuk Güneş Enerjisi

Güneşte herhangi bir yere gitmek için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Güvenlik kamerası Boyutlar: 9,7 cm x 5,99 cm x 5,99 cm İç mekan veya dış mekan: Her İkisi Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Güneş Görüş Alanı: 115 derece Siren: Evet Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Hayır

Yukarıdaki Spotlight Cam modellerinde olduğu gibi, Ring size Stick Up Cam'ın Solar versiyonunu satacak, bu temelde pille çalışan versiyon ve güneş parladığında meyve suyu sağlayabilen ekstra bir güneş paneli. Herkes için değil, ama senin için olabilir.

Ring, bu kamerayı pil gücünü kullanmadan çalıştırmak için günde sadece birkaç saat doğrudan güneş ışığının yeterli olduğunu söylüyor. Bunun dışında, teknik özellikler Stick Up Cam Battery ile aynıdır - bu nedenle aynı 115 derecelik görüş alanı ve daha sınırlı hareket algılama vardır.

Halka Görüntülü Kapı Zili

(Resim kredisi: Yüzük)

8. Halka Görüntülü Kapı Zili

Ucuz sundurma izleme için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Kapı Zili Boyutlar: 12.65 cm x 6.17 cm x 2.21 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 720p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Pil veya kablolu Görüş alanı: 180 derece Siren: Yok Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Stok Yok £ 113 B & Q'da Görüntüle 129 £ Amazon'da Görüntüle 229,99 £ very.co.uk'de görüntüle 90 Amazon müşteri yorumu

Ve böylece Ring'in serisindeki görüntülü kapı zillerine: Açıkçası, bu cihazlar bahçenize bakmak veya evcil hayvanları izlemek yerine kapınızın önünden bakmak için tasarlandı. Video Kapı Zili, mevcut grubun en ucuzu ama aynı zamanda daha çok yönlü olanlardan biridir.

Örneğin, mevcut kablolara bağlayabilmeniz veya sıfırdan yeni bir sistem oluşturabilmeniz için size pille çalışan veya kablolu çalıştırma seçeneği sunar. Burada 180 derecelik mükemmel bir görüş alanına, gece görüşüne ve iki yönlü sese sahipsiniz.

Halka Görüntülü Kapı Zili 2

(Resim kredisi: Yüzük)

9. Halka Görüntülü Kapı Zili 2

Ön kapınızın yüksek çözünürlüklü görünümü için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Kapı Zili Boyutlar: 12,83 cm x 6,35 cm x 2,74 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Pil veya kablolu Görüş alanı: 160 derece Siren: Yok Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Hayır 69 £ JD Williams'ta görüntüle 89 £ very.co.uk'de görüntüle Düşük Stok £ 89 B & Q'da görüntüle 8 Amazon müşteri incelemeleri

Video Kapı Zili Sürüm 2, bazı yükseltmeler eklerken orijinalin bazı özelliklerini de korur. En önemli iyileştirmelerden biri, bunun 1080p HD video beslemesiyle gelmesi, ancak görüş alanı 160 dereceye düşüyor, bu nedenle bir sahnenin tamamını göremiyorsunuz.

Standart Video Kapı Zili gibi, bu da bir pilden veya kablolu bir bağlantıdan çalışabilir, bu da mevcut kapı zili kabloları olan veya olmayan evlerde çalıştığı anlamına gelir. Selefinden biraz daha büyük ve değiştirilebilir ön yüzlerle birlikte geliyor.

Halka Görüntülü Kapı Zili Pro

(Resim kredisi: Yüzük)

10. Halka Görüntülü Kapı Zili Pro

Fiyat ve özellikleri dengelemek için en iyi Ring kamera

Teknik Özellikler
Tip: Kapı Zili Boyutlar: 11,43 cm x 4,67 cm x 2,03 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Kablolu Görüş Alanı: 160 derece Siren: Yok Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Yok199,98 Sterlin Ebuyer'de görüntüle£ 229 Amazon'da görüntüle £ 229.99 very.co.uk'de görüntüle 237 Amazon müşteri yorumu

Şimdi fiyat noktalarında yükseliyoruz ve Ring Görüntülü Kapı Zili Pro, Pro etiketini daha hızlı 5GHz Wi-Fi bağlantısı, kablolu (transformatörlü) bağlantı ve hareket algılama için daha fazla özelleştirme seçeneği ile kazanıyor.

Daha uzun ve daha ince tasarımı, kilometreniz değişiklik gösterse de, Ring Video Kapı Zili ve Ring Video Kapı Zili 2 üzerinde hafif bir estetik kenar sağlar. Bunun için de değiştirilebilir ön yüz plakaları vardır, böylece zevkinize göre uyarlayabilirsiniz.

Ring Görüntülü Kapı Zili Elite

(Resim kredisi: Yüzük)

11. Ring Görüntülü Kapı Zili Elite

Sağlam internet bağlantısı için en iyi Halka kamera

Teknik Özellikler
Tip: Kapı Zili Boyutlar: 6,98 cm x 5,51 cm x 11,94 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Kablolu Görüş Alanı: 160 derece Siren: Yok Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Yok 315 TL Amazon Low Stock $ 349 B & Q'da Görüntüle 349 £ Wickes 7'de Görüntüle Amazon müşteri incelemeleri

Pro'nun Ring görüntülü kapı zillerinde son nokta olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ... ama işte Elite modeli, fikrinizi değiştirmeyi denemek ve değiştirmek için geliyor. Bununla Pro arasında önemli bir fark var, bu Elite daha güvenilir bir bağlantı için kablolu Ethernet üzerinden çalışabilir.

Ring, bunu bir profesyonel tarafından kurmanızı önerir ve bir kez yaptığınızda, şirketin sunduğu en iyi video kapı zili deneyimine sahip olursunuz. Yine de pahalı ve birçok temel özellik, Ring Video Doorbell Pro ile tam olarak eşleşiyor.

Halka Kapı Görüş Kamerası

(Resim kredisi: Yüzük)

12. Halka Kapı Görüş Kamerası

Kiralayanlar için en iyi Ring kamera

Teknik Özellikler
Tip: Kapı Zili Boyutlar: 9,73 cm x 4,7 cm x 1,93 cm İç mekan veya dış mekan: Dış Mekan Video: 1080p HD Ses: Çift Yönlü Güç: Pil Görüş alanı: 155 derece Siren: Yok Gece görüşü: Evet Spot Işığı: Yok99,97 £ Appliances Direct'te görüntüle£ 119 Amazon'da Görüntüle £ 119 very.co.uk'de görüntüle

Ring serisindeki en yeni giriş, özellikle kiralayan kişiler için tasarlanmıştır - mevcut bir kapı gözetleme deliğine kurulabilir ve ona güç vermek için herhangi bir kabloya ihtiyaç duymaz, böylece hızlıca kurabilir ve hareket ettiğinizde tekrar çıkarabilirsiniz. çok fazla güçlük çekmeden dışarı.

Bunun dışında, iki yönlü ses ve 1080p HD video ve gece görüşü dahil olmak üzere tüm standart Halka güzelliklerini elde edersiniz. Aslında Kapı Görüş Kamerası, gizlilikle diğer modellerden daha ileri gider: Görüş alanında izlenmesini istemediğiniz bölgeleri işaretleyebilirsiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın