Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi koşu şapkaları 2020: koşmak için en iyi vizörler, şapkalar ve bereler

En iyi koşu şapkaları 2020: koşmak için en iyi vizörler, şapkalar ve bereler

Çoğu insan için, kışın işleri bitirdiklerinde hava kararır. Denkleme, dışarının gülünç derecede soğuk olduğunu ve çoğumuzun Ekim ve Mart ayları arasında birkaç kilo (veya dört) almasına şaşmamalı.


Sonunda ilkbahar ve yaz aylarında bu fitness rejimine geri dönmeyi düşündüğünüzde, alnınızın terlemesi veya güneşin gözlerinizi kör etmesi gibi alternatif bir sorun vardır. Neyse ki, çalışan şapkalar ve siperlikler tüm bu sorunları çözebilir.

Öyleyse neden koşu şapkasına yatırım yapmalısınız? Görünüşe göre vücut ısımızın yaklaşık% 10'unu kafamızdan kaybediyoruz. Bu çok fazla gibi görünmese de, kilometrelerce yol alırken kışın sizi sıcak tutabilecek gereksiz bir ısı çıkışı yığınıdır.

Kışlık bir şapka aradığınızda, size peşinde olduğunuz miktarda koruma sağladığından emin olun; Koşu şapkaları yazın harikadır, ancak kışın muhtemelen başınızı olduğu kadar kulaklarınızı da örten bir şapka isteyeceksiniz. En iyi çalışan şapkalar, daha büyük kafaların tam kapsama alması ve daha küçük başlara tam oturması için yeterince esnemeye sahip olacaktır.

Koşarken müzik dinlemeyi seviyorsanız veya size yardımcı olacak yerleşik bir fardan hoşlanıyorsanız, bazı ek aletlere sahip bir şapka yanlış gitmeyecektir. Ek özelliklerden bazıları genellikle hile olabilir, ancak listemizde, sizin için olması gerekenlerse, yerleşik kulaklıklar ve farlar sağlamada işe yarayan birkaç seçim var.


Yaz aylarında, her şey nefes alabilirlikle ilgilidir; bu, nemi başınızdan uzaklaştırmak ve sizi serin tutmak için fitilleme özelliğine sahip koşu başlıkları veya vizörlerin kullanılması anlamına gelir.

Birçok yaz koşu kepi, başınızın altında çok ısınmasını ve terlemesini önlemek için yerleşik havalandırma şaftlarına sahiptir, bu nedenle en etkili ilkbahar / yaz koşu şapkasını arıyorsanız bu özelliklere dikkat edin.


Şapkanızdan ne talep ederseniz edin, size en iyi koşu şapkaları, şapkalar ve siperlikler seçimlerimizde rehberlik edelim.


1. Gore Mythos Neon Beanie

Başınızı sıcak tutun ve kendinizi görünür tutun

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Görünürlüğünü korur Kullanım sezonu: Sonbahar / kış UV koruması: Evet Malzeme:% 85 polyester,% 15 spandeks
Satın alma nedenleri
+ Neon kumaş + İyi nem yönetimi
Kaçınılması gereken nedenler
- Tarz üzerinde pratiklik BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 65,99 $ Amazon'da görüntüleyin 18 Amazon müşteri incelemeleri

Polyester ve elastan kumaş kombinasyonu sayesinde, bu şapka başınıza tam oturur ve sıcaktır, soğuk hava akımını engeller ve kulaklarınızı rahatça kapatır.

Daha da iyisi, kumaşın, yansıtıcı şeritlerle birleştiğinde, koşu rotanız birkaç işlek yol içeriyorsa sizi trafiğe karşı tamamen görünür kılan neon olmasıdır. Gore Mythos ayrıca şapkayı nem yönetimi düşünülerek tasarladı - alnınıza damlamadan önce teri yakalamak için harika.2. Salomon RS Bere

Kış koşusu için tasarlanmış akıllı bir bere

Teknik Özellikler
En iyisi: Rüzgar koruması Kullanım mevsimi: Sonbahar / kış UV koruması: Evet Malzeme:% 100 polyester
Satın alma nedenleri
+ Parçaya bakar + Güneş gözlüğü için yuvalar
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı yansıtıcı özellikler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 25 ABD doları değerinde Amazon'da görüntüleyin29,95 ABD doları Shoes.com'da görüntüle$ 30 Amazon'da görüntüle 26 Amazon müşteri incelemeleri

En sert kış havalarında koşmak için optimize edilmiş bir koşu şapkası arıyorsanız, Salomon'un bu bereinden başkasına bakmayın. Alnınızı sıcak tutmak için rüzgar geçirmez bir ön kısım ve entegre bir ter bandı ile kış havasının saldırısına karşı savaşmaya hazır olacaksınız.

Yumuşak kabuklu 3L örgü yüz ve sırt, rüzgar ve suya daha fazla dayanıklılık sağlarken, güneş gözlüğü yuvaları ve yansıtıcı marka gibi eklemeler, güneşli hava veya karanlık koşullara hazır olmanızı sağlar.

3. Qshell Unisex Yetişkin Bluetooth Beanie Şapka

Bir çift kulaklık olarak ikiye katlanan bir şapka

Teknik Özellikler
En iyisi: Müzik dinlemek Kullanım sezonu: Sonbahar / kış UV koruması: Yok Malzeme:% 100 yumuşak akrilik
Satın alma nedenleri
+ Ekstra sıcaklık için çift örgü + Kablosuz kulaklık dahil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI yıkamadan önce elektroniği çıkarın 29,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 29,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 29,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 4 Amazon müşteri incelemeleri

Bir çift kulaklık veya yeni bir şapka satın almak arasında bozuk para atıyorsanız - iyi haber! Bu ikisini de yapıyor. % 100 süper yumuşak akrilikten yapılmıştır, işten sonra tempolu bir koşuya çıkarken başınızı tam olarak sıkıca kapatır.

Karışıma, 6 saatlik çalma süresi ve iyi ses kalitesi (yorumculara göre) olan bir çift dahili kulaklık ekleyin ve evden çıkmak için motive olacaksınız. Kulaklıklar tüm işletim sistemleriyle uyumludur, ancak pilleri azaldığında 2,5 saatlik şarj süresini unutmayın.

4. Enjoydeal 4LED Örgü Şapka Şarj Edilebilir

Bir şapkayı bir başlık ile birleştirmek

Teknik Özellikler
En iyisi: Gece koşusu Kullanım sezonu: Sonbahar / kış UV koruması: Yok Malzeme: Akrilik
Satın alma nedenleri
+ Parlak LED ışık + Sıcak
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Şarj etmeyi unutmayın Amazon 171 Amazon müşteri incelemelerine bakın

Karanlıkta koşuya çıkmaya hazırlanmak acı verici olabilir, özellikle de başlığınızı başınıza sabitlemeye çalışırken dalga geçiyorsanız. Şapkanın ön tarafında bulunan 4 adet led ışık ile kafa fenerine veda edip kapıdan çıkabilirsiniz.

Gözden geçirenler LED ışıkların parlaklığından memnun görünüyorlar ve ayrıca akrilik kumaştan kaynaklanan sıcaklığını da övüyorlar. Siyah, gri ve kırmızı renklerde mevcuttur, koşu giysinize uygun bir stil seçebilirsiniz. Bu tek cinsiyetli şapka aynı zamanda başınızın büyüklüğünü karşılayacak şekilde esnemeyi de hedefler.

5. Decentron Unisex Hızlı Kuruyan File Kapak

Yaz koşuları için hafif ve nefes alabilen şapka

Teknik Özellikler
En iyisi: Hava sirkülasyonu Kullanım sezonu: İlkbahar / Yaz UV koruması: Yok Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Nefes Alabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI pek şık değil

Başınızı serin tutacak bir şapka arıyorsanız, bu şapka bol miktarda havalandırma deliğine sahiptir. Decentron, hafif ve nefes alabilir olduğunu iddia ediyor ve eleştirmenler kesinlikle bu konuda hemfikir.

Söylenecek diğer avantajlar, çabuk kurur ve dahili bir pamuklu ter bandına sahip olması, kilometrelerce yol alırken biraz terlerseniz harikadır. Şapka biraz küçük çıkıyor, bu yüzden daha küçük kafalar için ideal. Ayrıca koşu ekipmanınıza uygun bir şapka arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken çok çeşitli renkler bulunmaktadır.

6. 2XU Run Visor

Alnınızdan teri uzak tutmaya yardımcı olmak için soğuk renkli bir vizör

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Yaz koşusu Kullanım sezonu: İlkbahar / Yaz UV koruması: Evet Malzeme:% 100 Naylon
Satın alma nedenleri
+ Alından teri emer + Yüze UV ​​koruması sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Boyutlandırma, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 16,99 $ 'a ulaştı Wiggle'da 19,50 $' a bakın Amazon 449 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Gözlerinize damlayan ter can sıkıcıdır, bu nedenle 'teri uzaklaştıran' bu% 100 naylon vizör, alnınızın kuru kalmasına yardımcı olur. Üniseks ve çeşitli renklerde mevcut olan, kişisel tarzınıza hitap eden veya mevcut koşu kıyafetinize uyan birini seçebilirsiniz.

Kullanıcılar, çalışırken yerinde kalmasına bayılırken, tek beden herkese uyan tek sorun, vizörün önünde biraz büyük çıkmasıdır.

7. GoFriend Çok Amaçlı Balaclava Maskesi

Baş, boyun ve yüzü korumak için çok yönlü bir yün

Teknik Özellikler
En iyisi: Tam baş koruması Kullanım mevsimi: Sonbahar / kış UV koruması: Evet Malzeme:% 100 polyester
Satın alma nedenleri
+ Tam yüz ve boyun koruması + Açılmış veya kapalı olarak giyin
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Bir moda ürünü değil Amazon'a bakın

Cildiniz sert bir kış rüzgarının etkilerini hissediyorsa, bu balaclava çözüm olabilir. Ürün iki bölümden oluşmaktadır; yüzünüzü, boynunuzu ve başınızı korumak için çeşitli şekillerde takılabilen bir yün ve yarım yüz maskesi.

Nefes alabilen polyesterden yapılmış olan cildiniz çok nemli olmamalı, özellikleri aynı zamanda kayak kaskı altına yapışmak için mükemmel dağ kıyafeti olmasını sağlar.

Gözden geçirenler, ürünün genel kalitesini övüyorlar, bu da ürünün kışlık gardırobunuzun uzun yıllar boyunca güvenilir bir parçası olabileceği anlamına geliyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toparlayın Gore Koşu Bayan Giyim ... Gore Mythos Neon Beanie Amazon $ 65.99 GörüntüleTüm fiyatları görünSalomon Rs Beanie, ... Salomon RS BEANIE Amazon $ 25 GörüntüleTüm fiyatları görün