Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi Samsung Galaxy Note 10 kılıfları: Yeni Note 10'unuzu şık bir şekilde oluşturun

En iyi Samsung Galaxy Note 10 kılıfları: Yeni Note 10'unuzu şık bir şekilde oluşturun

Önemli miktarda nakit harcıyorsanızSamsung Galaxy Note 10, o zaman onu günlük akıllı telefon yaşamının çarpma ve ezilmelerine karşı iyi bir şekilde korumak istersiniz: ve işte en iyi Samsung Galaxy Note 10 kılıflarının bu listesinin kullanışlı olduğu yer burasıdır.


Galaxy Note 10'unuzu örtmek için en şık, en güvenli ve en uygun fiyatlı seçenekleri seçmek için şu anda piyasadaki en iyi kasaları araştırdık - özellikle ekstra depolama alanı veya düşmeye karşı ek koruma arıyor olun ve kırılıyor.

En iyi Note 10 kasalarını seçmek söz konusu olduğunda her zaman zaman ayırmaya değer: istediğiniz özellikleri aldığınızdan emin olun ve güvenebileceğiniz markalara bağlı kalın (burada sunduklarımız dahil) - en ucuz seçenekler mutlaka en iyisi yoktur.

Düşmeye karşı mükemmel korumalı tıknaz, sağlam kılıflardan banka / kredi kartı cepleri bulunan hafif folyo kılıflara kadar seçim yapabileceğiniz çok sayıda kasa türüne sahipsiniz. Bir vakadan neye ihtiyacınız varsa, ona uygun bir şey bulabilmelisiniz.

Snakehive Deri Cüzdan Note 10 kılıf


(Resim kredisi: Snakehive)

1. Yılan Kovanı Deri Cüzdan

Tarz ve korumanın mükemmel karışımı

Satın alma nedenleri
+ Banka / kredi kartı yuvaları + Altı renk seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Samsung Galaxy Note 10 birinci sınıf bir telefon, bu nedenle eşleşmesi için birinci sınıf bir kasaya sahip olduğundan emin olun - Snakehive'ın Deri Cüzdan çantası Avrupa tam tahıl inek derisi nubuk deriden yapılmıştır ve notlar ve banka / kredi kartları için bölmelerle birlikte gelir. Akıllı telefon kılıfındayken tüm bağlantı noktaları (ve kameralar) erişilebilir durumda kalır.

  • /collections/samsung-galaxy-note-10-leather-cases/products/vintage-chestnut-brown-leather-wallet-samsung-galaxy-note-10

Spigen Rugged Armor Note 10 çantası


(Resim kredisi: Spigen)

2. Spigen Sağlam Zırh

Note 10'unuzu korumak için gönül rahatlığı

Satın alma nedenleri
+ Elde mükemmel bir his + Kablosuz şarjı destekler

Vaka uzmanlarından Spigen, Samsung Galaxy Note 10 için Sağlam Zırh kılıfını sunuyor - abartısız bir mat yüzey ve Spigen'in güvenilir Hava Yastığı Teknolojisiyle, hem çarpmalara ve düşmelere karşı koruma hem de sınıf bir dokunuş sunuyor. Kasa, kullanımdayken hem kablosuz hem de ters şarjı destekleyecek şekilde yapılmıştır.

Bodyguardz UltraTough Clear Note 10 kılıfı


(Resim kredisi: Bodyguardz)

3. Bodyguardz UltraTough Clear

Orada olduğunu bile bilmeyeceksin

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı, kendi kendini onaran ekran + Telefonunuzu normal şekilde kullanın

Bodyguardz, sektördeki en etkili ekran koruyuculardan bazılarını üretiyor ve Note 10 için UltraTough Clear koruyucu, pahalı akıllı telefonunuzla herhangi bir çentik veya çizik arasına giren şeffaf, kendi kendini onaran, koruyucu bir poliüretan film sağlıyor. dokunmatik ekranın çalışmasına herhangi bir şekilde müdahale etmeyin.

  • Bodyguardz UltraTough Clear'ı satın alın

Caseology Parallax Note 10 çantası

(Resim kredisi: Caseology)

4. Caseology Paralaks

Bir his ve işlev karışımı

Satın alma nedenleri
+ Telefonunuzu daha kavranabilir hale getirir + Kablosuz şarj cihazlarıyla çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
- Boş Liste BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Amiral gemisi telefonunuzu korumanın yanı sıra harika görünen ve hissettiren bir Samsung Galaxy Note 10 kılıfının peşindeyseniz, Caseology'nin Paralaks kılıfı dikkate değer olabilir. Note 10 ekranını ve bağlantı noktalarını erişilebilir tutarken çift katmanlı, askeri sınıf koruma sunar ve siyah, altın veya koyu mavi süslemeli olarak mevcuttur.

Tech21 Evo Check Note 10 çantası


(Resim kredisi: Tech21)

5. Tech21 Evo Kontrolü

Damlalara ve bakterilere karşı korur

Satın alma nedenleri
+3,6 metre (12 fit) düşmeye karşı koruma + Özel antimikrobiyal kaplama

Tech21 Evo Check hakkında, Note 10'un şekline eklediği ince eğriler ve çizgilerden eklediği güvenilir 3,6 metrelik (12 fit) düşme korumasına kadar beğenilecek çok şey var. Kasa, akıllı telefonunuzda yaşayan mikroskobik bakteri miktarını önemli ölçüde azaltması gereken antimikrobiyal bir kaplamaya da sahip. Oldukça rekabetçi bir şekilde fiyatlandırıldı.

  • Tech21 Evo Check'i satın alın

Olixar Canvas Cüzdan Kılıf Note 10 kılıf

(Resim kredisi: Olixar)

6. Olixar Kanvas Cüzdan Çantası

Sade stilde bir dokunuş ekleyin

Satın alma nedenleri
+ Dokulu kanvas dış astar + Banka / kredi kartları için oda

Banka / kredi kartları için yer ve yumuşak bir dış his ile Samsung Galaxy Note 10 için Olixar Kanvas Cüzdan Çantası korumadan çok stil ve konforla ilgilidir - elbette telefonunuzu çizilmelere ve kire karşı güvende tutacaktır. cep. Kasanın içinde el cihazınızı bozulmamış durumda tutmak için yumuşak bir mikrofiber kaplama vardır.

  • canvas-samsung-galaxy-note-10-wallet-case-grey/category/20/

Samsung LED Görünümlü Kapak Notu 10 kılıf

(Resim kredisi: Samsung)

7. Samsung LED Gösterge Kapağı

LED kıvrımlı bir telefon kılıfı

Satın alma nedenleri
+ Bildirimlerden haberdar olun + Resmi Samsung kılıfı

Doğrudan Samsung'dan resmi bir Note 10 kılıf aksesuarı satın alın ve en azından telefonunuzun boyutlarına tam olarak uyacağından emin olabilirsiniz (en azından teoride). LED Görünümlü Kılıfın kılıfında da düzgün bir numara var - saat ve bildirim uyarılarını kasanın ön tarafında gösterme yeteneği, sizi her zaman açmaya devam etmek zorunda kalmaktan kurtarıyor.

  • Samsung LED View Cover'ı satın alın

Speck Presidio Pro Note 10 kılıfı

(Resim kredisi: Speck)

8. Ben Presidio Pro

Toplu olmadan koruma

Satın alma nedenleri
+ Çift katmanlı koruyucu dolgu + Dört metre veya 13 fit düşmeye karşı koruma BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 14,99 £ Amazon'da görüntüle 14,99 £ Amazon'da 19,60 £ Amazon 6 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Speck Presidio Pro ile ilgili sevdiğimiz şey, Galaxy Note 10'unuzu cebinize indiren bir tuğlaya dönüştürmeden bir miktar sağlam koruma eklemesidir. Burada iki dayanıklı katman ve pürüzsüz bir mat kaplama var ve kasa, dört metreye veya 13 feet'e kadar düşmelere karşı korumalı - bu neredeyse çift katlı bir otobüs kadar yüksek.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın