Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • En iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları: Premium bir üreticiden sizin için en iyi S9 kılıfını alın

En iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları: Premium bir üreticiden sizin için en iyi S9 kılıfını alın

Bir şeye para harcıyorsanızSamsung Galaxy S9o zaman telefonunuzun iyi korunmasını istiyorsunuz ve 2019 için en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları için ayrıntılı rehberimiz burada devreye giriyor. Size seçebileceğiniz en iyi S9 kılıflarının bu listesini sunmak için piyasadaki tüm seçenekleri filtreledik. itibaren.


Ve yılın hangi zamanında alışveriş yapıyor olursanız olun, bizimGalaxy S9 fırsatlarısayfasından telefonun kendisinde harika bir fırsat bulabilirsiniz. En iyi Galaxy S9 kılıflarında da sık sık büyük damlalar bulacaksınız, bu yüzden gözlerinizi dört açın.

Daha fazlasını okuyun: Samsung Galaxy Fold incelemesi (erken karar): kapakta satılıyor

2019 listesi için bu en iyi Samsung S9 kılıfları, çok çeşitli kılıf üreticilerine sahiptir ve ayrıca her estetik ve ergonomik tercihi kapsayan geniş bir stil yelpazesini kapsamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Folyo tarzı, çıtçıtlı, tampon, cüzdan veya kese tasarımlarını tercih edin, burada çekici bir şey bulacağınızdan eminiz.

Ek olarak, sizin için en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfını seçmenin zor bir iş olduğunu ve kesinlikle yanlış yapmak istemediğinizi fark ettiğimizden, neye ne zaman dikkat etmeniz gerektiği konusunda size bazı önemli bilgiler de verdik. bir telefon kılıfı satın almak - artı bu en iyi vakaların yapımında gerçek bir geçmişe sahip olduğunu düşündüğümüz bir üretici listesi.


En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları: Sizin İçin En İyi Galaxy S9 Kasası Nasıl Seçilir

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf

Sizin için en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfını seçerken amaçladığınız kullanım senaryolarını hesaba katmak önemlidir.


2019'daki en iyi Galaxy S9 kılıfını seçmek, aceleye getirilmemesi gereken bir şey: telefon yüzlerce sterline mal oluyor ve mali harcamalar bir yana, aynı zamanda doğru şekilde korunmayı hak eden süper şık ve seksi bir cam ve metal levha. Premium koruma, günün sırasıdır ve bu, doğru seçim yapmanız ve akıllıca harcamanız gerektiği anlamına gelir.

İşte Pingtwitter'ün en iyi Samsung Galaxy S9 kılıf alıcı kılavuzunda, karar verme sürecini olabildiğince basitleştirmek için yalnızca kesinlikle en büyük vakaları listeleyerek hayatınızı çok daha kolaylaştırdık. Yine de tercih edilen tasarım, yapımcı ve koruma düzeyi gibi birkaç şeye karar vermeniz gerekiyor - bu nedenle ihtiyacınız olan bilgileri edinmek için okumaya devam edin.


  • 9 temel Samsung Galaxy S9 ipucu

Samsung Galaxy S9 kılıfının en iyi tasarımı nedir?

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf

Samsung'un resmi vakaları bugün piyasadaki en iyi Galaxy S9 kılıfları arasında yer alıyor.

2019 için en iyi S9 kılıfını ararken ne tür kılıf tasarımlarından hoşlandığınıza karar vermek ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Tasarım türleri arasında klips, cüzdan, kılıf, cilt, çorap, kese, çevirme, tampon ve folyo bulunur ve olası kullanımınızı belirleme Galaxy S9 ile senaryolar ve amaçlanan yaşam tarzı, hangi türün sonuçta sizin için en iyisi olacağına karar vermede çok önemlidir.

Örneğin, Samsung Galaxy S9'unuzu iş yerinde çok az kullanımla ağırlıklı olarak kişisel, sosyal bir cihaz olarak kullanmayı planlıyorsanız, modern, hafif ve estetik açıdan çekici bir cilt, kılıf veya folyo kılıf muhtemelen sizin için en iyisidir. En çekici kasa stillerini sallayacaksınız ve kavranabilirlik ve köşe koruması gibi nitelikler hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok.


Öte yandan, işiniz asla telefondan çıkmadığınız anlamına geliyorsa, S9'u sık sık çantanızdan veya cebinizden çıkarmak, hareket halindeyken sık sık konuşmak ve hatta onu günlük olarak sıkarken kullanmak demektir. spor salonu seansı veya öğle vakti koşusu, daha sonra daha sağlam, tıknaz bir tampon kılıf tercih edilebilir.

Ve bir telefonu çantaya koymaktan bahsederken, seçtiğiniz Samsung S9 kılıf türüne de onu nasıl taşımayı düşündüğünüze karar verilmelidir. Örneğin, Galaxy S9'u pek çok başka eşyanın (belki de araba anahtarları ve tırnak makası gibi keskin kenarları olan) doldurulmuş bir çantaya atacaksanız, ekranı korumayan bir kılıf veya yumuşak deri ile yapılmıştır, kesinlikle ideal değildir.

En iyi Samsung Galaxy S9 kılıf üreticileri kimler?

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf

Tehlikeli bir yapımcının davasıyla dolandırılmadığınızdan emin olun. Mirası olan birinci sınıf, saygın markalardan alışveriş yapın.

2019'da en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfını seçmedeki sorunun yarısı, orada bir damperli kamyon dolusu kasa üreticisi olması. Malları konusunda kapsamlı deneyime sahip olmadığınız sürece, hangi şirketlerin ucuz nakit para harcadığını ve hangilerinin uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş premium kasalar hazırladığını bilmek zor.

Bu nedenle, mükemmel koruma parçasını bulmanıza yardımcı olmak için şu anda sektördeki en iyi Samsung S9 kılıf üreticisi olarak gördüğümüz kişileri listelemeye karar verdik.

İşte Pingtwitter'te, bunların dünyadaki en iyi Samsung Galaxy S9 kılıf üreticileri olduğunu düşünüyoruz:Nodus,Greenwich,Yılan kovanı,Foxwood,MophieTed Baker, X-Doria, Griffin, Proporta, Speck, Tech21,Spigen,Ringke,Carl Friedrik,Mujjo,Dişli4,Vakaoloji,Olixar,Mous, Casetify veVRS Tasarımı.

Bugün mevcut olan en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf Tech21 Evo Luxe Vegan Deri

Evo Luxe Vegan Deri, bugün piyasadaki en iyi Samsung Galaxy S9 kılıflarından biridir.

Tech21 Evo Luxe Vegan Deri Samsung Galaxy S9 Kılıf

Vegan deri ve 12ft düşmeye karşı koruma, bunu birinci sınıf bir S9 kılıfı yapıyor

Satın alma nedenleri
+ Sadece 1,8 mm kalınlık + 12 ft düşmeye karşı koruma + Vegan deri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Tech21'den Evo Luxe Vegan Deri kılıf hakkında beğenilecek çok şey var. Samsung Galaxy S9'un sinyal kalitesi veya kablosuz olarak şarj etme yeteneği üzerinde sıfır etki yaratır, sağlam bir 12 fitlik düşmeye karşı koruma sağlar, süper ince bir tasarıma sahiptir ve ayrıca yumuşak ve lüks vegan deriyle tamamlanır.

Hassas tasarımlı düğmeler ve Tech21'in ekran koruyucu serisiyle uyumluluk, çok düzenli bir paketi tamamlar. 2019'daki en iyi Galaxy S9 kılıflarından biri.

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf Gear4 Oxford

Bu, folio hayranları için en iyi Galaxy S9 kılıflarından biridir.

Gear4 Oxford Folio Samsung Galaxy S9 Kılıf

Düşme direnci iyi olan çekici bir folyo tasarımı

Satın alma nedenleri
+ 10ft düşme direnci + Dahili kredi kartı yuvaları + Dahili izleme standı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 38,72 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Gear4'ün bu sessizce abartısız ve sofistike Samsung S9 kılıfı, en iyi koruma ve bazı kullanışlı ekstra özellikler sunar. Korumayı tasarımla eşleştirmek için belki de en iyi Galaxy S9 kılıfı.

Aslında, Oxford size yalnızca darbeyi emen D3O akıllı teknolojisinden (10 fitlik düşmeye karşı koruma sağlayan) yapılmış bir kasa sunmakla kalmaz, aynı zamanda bir ekran koruyucu kapak, dahili bir kredi kartı yuvası seçeneği de sunar. ve hatta filmleri ve TV şovlarını izlemek için yerleşik bir destek ayağı.

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf Totallee İnce

Hafif ve ince kılıflar çantanızsa, Totalee Thin Galaxy S9 kılıfı kesinlikle değerlendirmeye değer.

Totallee İnce Samsung Galaxy S9 Kılıf

Minimalist, ultra ince bir estetiği ödüllendirenler için en iyi durum

Satın alma nedenleri
+ Yalnızca 0,02 inç kalınlığında + 2 yıl garanti + Fırçalanmış yüzey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Göreceli olarak yeni gelen Totallee Thin, geçtiğimiz yıl iPhone X için şaşırtıcı derecede ince bir kılıfla dikkatimizi çekti ve burada da Totallee Thin Galaxy S9 Kılıfı ile tekrarladı.

Her nasılsa, sadece 0,02 inç kalınlığında kalıyor, bu oldukça ince ve aynı zamanda Android amiral gemisi için en hafif vakalardan biri ve genel olarak en iyi Samsung Galaxy S9 kılıflarından biri.

Beş çekici renk grubu, sağlam bir polipropilen yapı ve - Pingtwitter'ün sevdiği bir şey - sıfır görünür markalama, bunu saflığın tercihi haline getiriyor.

En iyi Samsung Galaxy S9 durumda VRS Tasarım Damda Klasörü

Özenle tasarlanmış katlanır kapak yuvasına sahip çatlak bir S9 çantası.

VRS Design Damda Klasörü Samsung Galaxy S9 Kılıf

İyi tasarlanmış katlanır kapak ile fütüristik bir estetik

Satın alma nedenleri
+ Katlanır kapak yuvası 5 kart depolayabilir + Ağır hizmet tipi TPU ve PC yapısı + Hassas kesikler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 81,36 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

VRS Design, teknolojik açıdan etkileyici, özelliklerle dolu kasalar üreterek adından söz ettirdi ve burada Damda Klasör Samsung Galaxy S9 kasası ile yeni bir seviyeye ulaştı.

Beş farklı renk şemasından birinde seçilebilen fütüristik bir estetik, büyük bir çizilmeye ve düşmeye karşı dayanıklılık için kaya gibi sağlam bir TPU silikon ve PC yapısı ve aynı zamanda benzersiz, iyi tasarlanmış yarı otomatik bir katlama kapağı ile ortaktır. beş kartın saklanmasına izin verir.

Bu S9 kılıfının süper hassas kesimler, bir yıllık garanti ve makul bir £ 39.99 karşılığında satıldığını düşündüğünüzde, Damda Klasörünün en iyi Galaxy S9 kılıflarından biri olarak önerilmesinin nasıl kolay olduğunu görebilirsiniz.

En iyi Samsung kılıf s9 Krussel Sunne 2 Card Foliowallet

Krussel tarafından üretilen Sunne 2 şık görünüyor ve hissediyor. Bugün mevcut olan en iyi Galaxy S9 kılıflarından biridir.

Krussel Sunne 2 Kartlı Foliowallet Samsung Galaxy S9 Kılıf

Modern vintage hayranları için en iyi Galaxy S9 kılıfı

Satın alma nedenleri
+ Deri kaplama + 2 dahili kart yuvası + Para yuvası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 40,80 $ Amazon'da görüntüleyin

Krussel bu yıl Pingtwitter'ün vaka radarında yeni, ancak biz ciddi şekilde etkilendik.Sunne 2 Card FoliowalletKılıf üreticisinin çıkardığı Samsung Galaxy S9 için: harika görünen ve kolayca en iyi Galaxy S9 kılıfları 2019 listemizi oluşturan gerçekten şık bir kapak.

Ürün yelpazemizden seçimimiz yukarıda görüldüğü gibi 'Vintage Black', ancak biraz farklı bir şey istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz 'Nude' ve 'Vintage Cognac' renk grupları da var. Doğal olarak, böyle iyi yapılmış bir durum için, kablosuz şarj etkilenmez ve aynı zamanda bir izleme standı işlevi sunar.

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları Spigen Neo Hybrid Urban

Pingtwitter favori Spigen her zaman harika vakalar sunar ve Neo Hybrid Urban Samsung Galaxy S9 Case bir istisna değildir.

Spigen Neo Hybrid Urban Samsung Galaxy S9 Kılıf

Dünyanın en iyi kasa üreticilerinden birinden şık, yeni ve modern bir görünüm

Satın alma nedenleri
+ Polikarbonat / TPU yapı + Birinci sınıf düşmeye karşı koruma + Çarpıcı modern görünüm BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Spigen, dünyadaki en iyi dava üreticilerinden biridir ve davalarını çok yüksek derecelendirdiğimiz gerçeğinden asla kaçınmadık. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, S9 vaka yelpazesinde hiçbir şey değişmedi veGalaxy S9 Kılıf Neo Hybrid UrbanÖdün vermeyen modern görünüm ve üst düzey koruma paketi sayesinde öne çıkıyor.

Neo Hybrid Urban yalnızca tek bir renk şeması olan 'Gunmetal' ile geliyor, ancak bu kadar iyi göründüğünde ve sertifikalı Mil-Grade düşmeye karşı koruma sağladığında, cüzdanı çıkarıp en iyi S9 kasalarından birinin parasını ödemenin zamanı geldi. ile değiştirilebilir.

En iyi Samsung Galaxy S9 durumda Olixar Attache Executive Shell

Çok yönlü harika bir Galaxy S9 kılıfı olan Attache Executive Shell hemen hemen hepsini yapıyor.

Olixar Attache Executive Shell Samsung Galaxy S9 Kılıf

Çekici görünümler ve çok yönlü harika bir paket için en iyi S9 çantası

Satın alma nedenleri
+ Üstün görünüm ve his + TPU yapısı + Yükseltilmiş çerçeve

Bu listedeki tüm durumlar kalitelidir, ancak koruma, özellikler ve paranın karşılığını verme açısından çok yönlü en iyi özelliklerden biri,Olixar Attache Executive Shell Samsung Galaxy S9 Kılıf.

Sağlam TPU yapısı, birinci sınıf tasarımı ve estetiği, ince ve hafif kaplamasıyla Attache Executive Shell'in hem cebe sığması çok kolay hem de çok yönlü.

15 poundun altında, aynı zamanda para için de mükemmel bir değer ve bu görünümler, kıyaslandığında daha az çirkin görünen vakalar bırakıyor. 2019 için en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları listemizdeki yerini almaya değer.

En İyi Samsung Galaxy S9 durumda Mous Gerçek Bambu Kılıf

Bu çatlak S9 kasasındaki gerçek bambu arka plakası çok hoş.

Mous Gerçek Bambu Kılıf Galaxy S9

Gelişmiş koruma ve gerçek bambunun çarpıcı bir eşleşmesi

Satın alma nedenleri
+ Kablosuz şarj uyumlu + Yükseltilmiş dudak ekranı koruması + Gerçek bambu arka plaka

Şimdi bu gerçekten iyi görünen bir durum ve ücretsiz bir ekran koruyucusu da paketleyerek gelen, size en iyi S9 vakalarından biri olarak düşünmeniz için başka bir neden veriyor.

Mous tarafından Galaxy S9 için Gerçek Bambu KılıfDayanıklı bir TPU ve Polikarbonat karışımından üretilmiş sağlam, AiroShock astarlı bumber çerçeveye sahip yemyeşil, gerçek bir bambu arka plaka sunar.

Kasa da ince, içerdiği S9'un kalınlığına sadece 2.3mm ekliyor ve hem yükseltilmiş dudağı koruyan bir ekrana hem de kablosuz şarj uyumluluğuna sahip. 34,99 £ 'dan para için de iyi bir değer. En iyi Galaxy S9 vaka listemiz için çok güzel ve bariz bir ek.

En iyi Galaxy S9 kılıfı Greenwich Walker Alcantara Folio

Pahalıdır, elbette, ancak Walker Alacantara Folio inanılmaz derecede premium ve birinci sınıf koruma sağlıyor.

Greenwich Walker Alcantara Folio Samsung Galaxy S9 Kılıf

Süet hissi veren Alcantara ve av tüfeğine dayanıklı karbon fiber astar güzel bir şekilde birleşiyor

Satın alma nedenleri
+ Karbon fiber astar + Elektrolizle kaplama arka kabuk + Alcantara kaplama

Greenwich, hem özellikler hem de fiyat açısından kasa pazarının en üst noktasında çalışmayı seviyor ve burada Galaxy S9 için Walker Alcantara Folio Kılıfında her zamanki gibi çok iş yapıyor.

Kasanın çevirme kapağı ve arka plakası, sağlam ve tutması süper yumuşak olan güzel, süet hissi veren Alcantara ile tamamlanmakla kalmıyor, aynı zamanda geçmeli şasi de Walker'ı av tüfeğine dayanıklı hale getiren karbon fiberle kaplı.

Gizli bir kart yuvası, özel olarak oturtulmuş elektrolizle kaplanmış arka kabuk ve ömür boyu garanti, hiper premium bir paketi tamamlar - en iyi Galaxy S9 çantası için alışveriş yaparken işaretlemeniz gereken birçok kutuyu işaretler.

Samsung Galaxy S9 Kılıf Vena vArmour

Üstün koruma ve özelliklerle, bu tıknaz Galaxy S9 kılıf, içerdiği ahizeyi en zorlu koşullarda güvende tutacaktır.

Vena vArmour Samsung Galaxy S9 Kılıf

Koruma ve çok yönlülük için en iyi S9 durumlarından biri

Satın alma nedenleri
+ Yana monte kemer klipsi döner kılıf + Çift katmanlı TPU ve PC yapısı + Yükseltilmiş ön dudak ve kaymaz tutuş

Minnesota merkezli üretici Vena, yeni modeliyle burada ciddi bir koruma ve çok yönlülük sağladı.vArmor çantası.

Buradaki büyük satışlar, sağlam bir çift katmanlı TPU ve CornerGuard teknolojisine sahip PC yapısı ile güvenli ancak kolay erişim için yana monte edilmiş bir kemer klipsi döner kılıftır. Klip aynı zamanda bir destek ayağı olarak da ikiye katlanır, yani hareket halindeyken multimedya içeriğinizi izlemek için her zaman kullanabilirsiniz.

Yükseltilmiş bir ön dudak, S9'un ekranını herhangi bir yüzeyden kaldırmaya yardımcı olurken, dokunsal güç ve ses düğmeleri kaymaz, sağlam bir tutuşla birlikte gelir. Şu anda en iyi S9 vakalarından biri.

Ghostek Rugged Heavy Duty En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfı

Ghostek Rugged Heavy Duty, Samsung Galaxy S9 kılıfının canavarı olduğu için, uzman kullanıcılar bu şekilde görünmelidir.

Ghostek Rugged Heavy Duty Samsung Galaxy S9 Kılıf

Güçlü kullanıcılar için büyük koruma garantilidir

Satın alma nedenleri
+ Alüminyum çerçeve + Yükseltilmiş kauçuk çerçeve + 2x Mil Sınıfı sertifikalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 26,90 Amazon'da İncele

Evde, işe gidip gelirken veya işte sürekli telefonda olması gereken bir S9 kullanıcısıysanız, o zaman kesinlikleGhostek Rugged Heavy Duty Samsung Galaxy S9 Kılıf.

Bu kasa, yükseltilmiş köşeleri ve çerçeveleri olan darbeye dayanıklı kauçuk kaplı bir katmanla birlikte göze çarpan bir alüminyum çerçeve ile ciddi düşme koruması ve kavranabilirlik etrafında inşa edilmiştir.

Aynı zamanda yalnızca bir değil iki Mil Sınıfı düşmeye karşı koruma sertifikası ve sınırlı bir ömür boyu değişim garantisi ile birlikte gelir. En iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları listemize kesinlikle dahil edilmeye değer.

ESR en iyi Samsung Galaxy S9 kılıfları

ESR Samsung Galaxy S9 Case, telefonunuzu korurken parçaya bakıyor.

ESR Samsung Galaxy S9 Kılıf

Galaxy S9'un parlamasına izin vermek için en iyi durum

Satın alma nedenleri
+ Size çok pahalıya mal olmaz + Çok az fiziksel hacim ekler

Kendi özel en iyi S9 kılıf seçiminiz, çok fazla yığın eklemeden veya Galaxy telefonunuzu görünümden örtmeden sağlam korumayı birleştiren bir şeyi içerebilir - ve eğer durum buysa, ESR Samsung Galaxy S9 Kılıfını sunuyoruz.

Kavrayıcıdır, şeffaftır ve telefonunuzu çarpma ve çizilmelerin çoğuna karşı iyi korur. ESR Samsung Galaxy S9 kılıfının tam oturmasından da etkileneceksiniz ... o kadar ki onu çıkarmak istemeyebilirsiniz.

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları Ted Baker Carrow

Teddy B, burada yemyeşil Carrow ile kanıtlandığı gibi, her zaman taze ve şık tasarımlar taşıyan kasalar üretir.

Ted Baker Carrow Samsung Galaxy S9 Kılıfı

Fütürist bir zarafetle zahmetsiz işlevsellik

Satın alma nedenleri
+ Çapraz çizgili, dokunsal yüzey + Kalıplı, sıkı oturma + Gür görünüyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Ted Baker'ın S9 için yeni Carrow kılıfı harika bir şekilde sorunsuz ve zariftir, tüm bağlantı noktaları ve düğmeler için hassas kesimler ile ince, sıkı bir uyum ve hem iş hem de oyun ortamında süper akıllı görünen modern ve kentsel bir estetik sunar.

Basit bir geçmeli tip, telefonu temizlemek için çıkarmanın da kolay olduğu anlamına gelirken, kavranabilir çapraz tarama yüzeyi elde hoş bir his veren dokunsal bir yüzey sağlar.

Burada kart yuvaları ve destek ayakları gibi ekstra özellikler yoktur, ancak cazip bir fiyata sade bir şıklık ve sağlam koruma istiyorsanız, Carrow bir göz atmaya değer.

En iyi Samsung kılıfları Galaxy S9 Resmi Samsung LED Flip Wallet

Elbette resmi, ama öyleresmi olarakgerçekten iyi bir Galaxy S9 kılıfı.

Resmi Samsung LED Flip Cüzdan Samsung Galaxy S9 Kılıfı

Resmi olarak iyi bir durum (orada ne yaptığımızı gördünüz mü?) LED ekranlı

Satın alma nedenleri
+ Parlak fırçalanmış kaplama + LED ekran + Kredi kartı yuvası BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 73,96 ABD doları Amazon'da görüntüleyin

Resmi Samsung LED Flip Wallet'ın, Samsung'un kendisi tarafından üretildiği için en iyi Galaxy S9 kılıflarının bir listesini yapmayacağını düşünebilirsiniz ... ancak bu hiçbir şekilde nakit ödeme olduğu anlamına gelmez. Ne münasebet!

Aslında, ön kapakta nokta vuruşlu LED bildirim sistemine sahip şık bir cüzdan çantası tasarımı, entegre bir kart yuvası, kenar kaplamalı ince bir yapı ve aralarından seçim yapabileceğiniz çekici renk ve kapak seçimi, bunun aslında mükemmel bir seçim olduğu anlamına gelir. korumayı ve stili ödüllendiren S9 sahipleri için.

En iyi Samsung Galaxy S9 durumda Obliq Slim Meta

Bu metalik kaplama sadece çarpıcı ve çift katmanlı TPU ve PC yapısı, aynı zamanda iyi koruma sağladığı anlamına geliyor.

Obliq Slim Meta Samsung Galaxy S9 Kılıf

Şık bir yüzeye sahip kompakt bir boyut için en iyi S9 çantası

Satın alma nedenleri
+ Mil sınıfı sertifikalı + Fırçalanmış metalik tasarım + Çift katmanlı TPU ve PC BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin 18,99 ABD doları Amazon'da 18,99 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Obliq erkeksi, fütüristik vakalar sunma eğilimindedir ve buradaSlim Meta Samsung Galaxy S9 Kılıf, her zamanki gibi çok iş.

Hafif, ince çizgili ve fırçalanmış metalik bir yüzeye sahip olmanın yanı sıra TPU ve PC karışımından üretilen Slim Meta harika görünüyor ve hissediyor; Mil-Grade sertifikası ve hassas bağlantı noktası ve düğme kesikleri onu bir cihazda inanılmaz derecede işlevsel hale getiriyor. günlük kullanım seviyesi.

Kasa da dört renkte geliyor: Titanyum Siyahı, Gül Altın, Leylak Moru ve Saten Gümüş.

Snakehive Vintage Lacivert Deri Cüzdan En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf

Yılan kovanı güzel kılıflar üretiyor ve Galaxy S9 için bu martı tahıl inek derisi sayısı muhteşem.

Snakehive Vintage Lacivert Deri Cüzdan Samsung Galaxy S9 Kılıf

Sırçalı dana derisinden yapılmış güzel bir S9 çantası

Satın alma nedenleri
+ Nubuk deri kaplama + Üç kredi kartı yuvası + İnce dikişler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

İngiliz kılıf üreticisi Snakehive, çok beğenilen Vintage Lacivert Deri Cüzdanını S9'a mükemmel bir şekilde getiriyor ve her seviyede ince dikişli koruma parçası sunuyor.

Üç dahili kart yuvasının yanı sıra bir kickstand işlevine sahip akıllı cüzdan tasarımı sayesinde çok yönlü kasa koruması garanti edilirken, süper yumuşak bir hakiki deri kaplamaya sahip olması, her bir kasanın biraz benzersiz bir görünüme sahip olduğu anlamına gelir.

Ön taraftaki kabartmalı göze çarpmayan Snakehive logosu, markalamanın nasıl yapılması gerektiğidir, bu yüzden bunu en iyi Galaxy S9 vakalarından biri olarak adlandırmaktan mutluluk duyuyoruz.

En İyi Samsung X-Doria Defense Lux Galaxy S9 Kılıf

Defence Lux, işlenmiş bir metal çerçeve ve Mil-Grade düşme sertifikası ile gelen bir cehennem zorlu S9 kasasıdır.

X-Doria Defense Lux Samsung Galaxy S9 Kılıf

Askeri sınıf korumayı ses kanalı amplifikasyonu ile karıştırmak için en iyi durum

Satın alma nedenleri
+ 10ft + İşlenmiş metal çerçeve için Mil-Grade sertifikalı + Entegre ses kanalı, GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI sesi güçlendirir33 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 34,95 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin41,53 $ Amazon'da Görüntüle

X-Doria, stil yerine büyük korumayı tercih etme eğilimindedir ve eğer dürüst olursak, yapımcının en iyisi budur - bu yüzden bu satın alma kılavuzunda S9 için ek savunma Lux'ı seçtik.

Lux, plastik yerine işlenmiş metalden yapılmış bir çerçeveye ve kauçuk ve darbeye dayanıklı polikarbonattan yapılmış çift katmanlı bir kasaya sahiptir. Sonuç? Askeri Sınıf Standart MIL-STD-810G sertifikası.

Ek olarak, kasadaki düzgün bir entegre ses kanalı, alt hoparlörü güçlendirir ve optimum ses deneyimi için sesi kasanın önüne yönlendirir. Özellikle koruma açısından 2019'un en iyi S9 vakalarından biri.

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf Griffin Survivor Strong

Hafif ve oldukça kavranabilir, Griffin Survivor Strong da çok yönlü, saçma bir Galaxy S9 kılıfıdır.

Griffin Survivor Strong Samsung Galaxy S9 Kılıf

Büyük koruma ve kavranabilirlik sağlayan basit bir tasarım

Satın alma nedenleri
+ 7ft düşme koruması + Yalnızca iki ons + Kaymaz tutma yeri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Griffin, sadece 2 ons ağırlığındaki Survivor Strong'a ve ince bir tasarıma sahip olmasına rağmen mükemmel düşme koruması ve kavrama kabiliyetini birleştirmeyi başaran bir kasa sunuyor.

Dayanıklılık ve 2,1 metreye (2,1 metre) kadar dayanıklılık için Askeri Sınıf 810-G standartlarına sahip oluyorsunuz; bu, geçmeli kaplamanın çift katmanlı yapısıyla sağlanırken, dış sürtünmeye dayanıklı, sağlam tutuş kaplaması çok kolay tutulur , elleriniz nemliyken bile.

Bir yıllık garanti, bu mükemmel satın alma paketini tamamlar, 2019 listemizdeki en iyi Galaxy S9 kılıflarımızda kayda değer bir giriş daha.

En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıf Proporta Carbon Ultra

Proporta'nın Carbon Ultra, ikonik bir tasarım ve bir Galaxy S9 etrafına sarıldığında harika görünüyor.

Proporta Carbon Ultra Samsung Galaxy S9 Kılıf

S9'a ikonik bir durum tarzı geliyor

Satın alma nedenleri
+ Dinamit görünüyor + Yalnızca 2 mm kalınlıkta + Karbon fiber destekli BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Proporta'dan Carbon Ultra'nın geç saatlerde öne çıkan kasa tasarımlarından biri olduğunu söylemenin adil olduğunu düşünüyoruz ve burada, Samsung Galaxy S9'da her zamankinden daha iyi görünüyor. En iyi S9 vaka listemiz için kolay bir seçim.

Yalnızca 2 mm kalınlığındaki kasa, telefonun profiline ve ağırlığına temelde hiçbir şey katmazken, karbon fiber destekli, darbeye karşı koruyucu köşelere sahip şok önleyici tasarımı, koruma bölümünde de hizmet verdiği anlamına geliyor.

Carbon Ultra ile kablosuz şarj bozulmadan kalır ve Proporta'nın ömür boyu değişim garantisiyle birlikte gelir.

Torras Ultra İnce Telefon Kılıfı

Torras Ultra İnce Telefon Kılıfı

Torras Ultra İnce Telefon Kılıfı

Minimalistler için en iyi Galaxy S9 kılıfı

Satın alma nedenleri
+ Çok hafif ve ince + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINDA size pahalıya mal olmayacak Amazon'a bakın

Galaxy S9'unuzu neredeyse hiç orada değilken koruyabilecek bir kılıf istiyorsanız, Torras'ın bu Ultra İnce Kılıfına göz atın. Bu zor durum, telefonun kendisinin doğal bir uzantısı gibi görünse de düşmelere ve çizilmelere karşı koruma sağlayabilir.

Parmak izi sensöründen kulaklık jakına kadar her şey açık ve erişilebilir durumda olduğundan, kasanın araya girmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz - sadece ekstra korumanın keyfini çıkarmanız gerekir.

En iyi Samsung Galaxy S9 durumda Mujjo Deri Cüzdan

Orijinal, sırçalı deri, bu Galaxy S9 çantasını tutup bakmayı bir zevk haline getiriyor.

Mujjo Tam Deri Cüzdan Samsung Galaxy S9 Kılıf

Sırçalı deri ve ince sarılı profil, biçim ve işlev sunar

Satın alma nedenleri
+ Hakiki, sırçalı deri + Saten benzeri mikrofiber iç kısım + İnce, sıkıca sarılmış kesim

Mujjo, iPhone X imzalı deri cüzdanıyla çok başarılı oldu ve burada, S9 kılıf teklifinde sonuçlar bir o kadar iyi.

Sıkıca sarılmış profil sayesinde hem süper ince, hem de yerleşik kart ve nakit yuvası sayesinde inanılmaz derecede işlevsel.Samsung Galaxy S9 için Mujjo Deri Cüzdangenellikle farklı iki yönde teslim eder.

Çizilmeyi önlemek açısından, kasa Japon yapımı, saten benzeri bir mikrofiberle kaplanırken, istenmeyen ekran çizilmelerini önlemeye yardımcı olmak için çerçevesi hafifçe yükseltilmiş. Pahalı, 50 sterlin civarında perakende satış yapıyor, ancak yapı kalitesi ve gösterişli estetik buna değer.

Piyasadaki en iyi Galaxy S9 kılıflarından birini yapmak istiyorsanız, karşı karşıya kalacağınız türden bir kıyaslama budur.

Speck Presidio Folio Samsung Galaxy S9 Kılıf

Presidio Folio, gizlilik ve özellikler açısından en iyi Galaxy S9 kılıflarından biridir.

Speck Presidio Folio Samsung Galaxy S9 Kılıf

Olgun görünümlü, gizlilik odaklı bir folyo kılıf

Satın alma nedenleri
+ Dahili izleme standı + Güvenli kart yuvası + 10ft düşme koruması

Speck'in Samsung Galaxy S9 için Presidio Folio, karışıklık veya drama olmadan her seviyede sunan tam özellikli, olgun bir kılıf sunar.

Çift katmanlı yapı, medyayı görüntülemek için ayarlanabilir yerleşik destek, güvenli bir dahili kredi kartı yuvası, QI kablosuz şarj uyumluluğu ve gizlilik sağlayan mat siyah kapaklı kapak sayesinde 10 fit düşme koruması elde edersiniz.

Speck ayrıca ömür boyu garanti de veriyor. Genel olarak, 2019'daki en iyi Galaxy S9 kasa seçeneklerinden biri olan kaliteli ve abartısız bir ürün.

  • 9 temel Samsung Galaxy S9 ipucu
Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın GEAR4 4895200204770 GEAR4 ... Samsung Galaxy S9 Plus için Gear 4 Oxford Folyo Kılıfı Amazon $ 38,72 GörüntüleTüm fiyatları görünVRS Design Damda Folder ... Samsung Galaxy S için VRS Design Damda Klasör