Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • En iyi Samsung VPN: Akıllı TV'nizde ve Galaxy akıllı telefonunuzda VPN nasıl edinilir

En iyi Samsung VPN: Akıllı TV'nizde ve Galaxy akıllı telefonunuzda VPN nasıl edinilir

Yalnızca 2020'nin 2. çeyreğinde satılan 50 milyondan fazla akıllı telefon ve bunun yanı sıra milyonlarca Akıllı TV ile dünyanın her yerinde çok sayıda Samsung cihaz sahibi var - ve bu, en iyi Samsung VPN için önemli bir talep olduğu anlamına geliyor.


Bununla birlikte, Smart TV'de neyin çalıştığı ile amiral gemisi bir telefonda neyin çalıştığı konusunda oldukça fark vardır.en iyi VPNSamsung için tüm üsleri kapsayabilmeli. Testlerimizde, bizi her alanda gerçekten etkileyen tek bir hizmet vardı ve bu daExpressVPN.

Bazı Android tabanlı TV'ler Google App Store'u (normal bir VPN uygulamasını indirebileceğiniz) desteklerken, Samsung TV'ler tescilli Tizen OS'de çalışır. Bu, VPN bağlantıları için yerleşik destek olmadığı anlamına gelir. Bununla birlikte, ExpressVPN gibi bazı VPN'ler, konumunuzu değiştirmenize ve geleneksel VPN bağlantılarına izin vermeyen cihazlarda engellenen medyaya erişmenize olanak tanıyan Smart DNS sunar.

Hangi VPN sağlarsa sağlasın, akıllı DNS'nin yalnızca bir proxy olduğunu belirtmek gerekir. Bu, şifreleme almayacağınız anlamına gelir. Şifrelemenin yanı sıra içeriğin engelini kaldırmak istiyorsanız, bağlanan herhangi bir cihaza VPN koruması sağlayacak bir yönlendirici VPN kurmanız gerekir.

Android çalıştıran Samsung cihazlarına gelince, dünya gerçekten sizin istiridyenizdir. Pratik olarak her VPN, tam gizlilik ve şifreleme ve ayrıca coğrafi olarak engellenen akış içeriğine erişim olanağı sağlayacak bir Android uygulamasına sahiptir. Bu nedenle, tüm cihazlarınızda akış içeriğinin engelini kaldırmak için en iyi Samsung VPN hizmetlerini aşağıda sıraladık.


1.ExpressVPN - Kesinlikle en iyi Samsung VPN
Tam paketi istiyorsanız, ExpressVPN ihtiyacınız olan hizmettir. 3000'den fazla sunucu, Samsung Smart TV'nizde kullanabileceğiniz akıllı DNS ve dünyanın her yerindeki mükemmel hızları ile tüm Samsung kullanıcıları için mükemmeldir. Artı, Pingtwitter okuyucuları şunları alabilir:üç ay ücretsizherhangi bir 12 aylık planda.Anlaşmayı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

2, go.nordvpn.net/aff_c
Akıllı DNS desteğinin yanı sıra güçlü tam teşekküllü VPN işlevselliği ile NordVPN'in piyasadaki en popüler hizmetlerden biri olması şaşırtıcı değil. ExpressVPN ile tam olarak rekabet edemese de, harika bir seçenektir - veAylık 2,86 £ / 3,71 $, bu da kötü bir değer değil.


3.Surfshark - Çok değerli ve çok az ödün veriyor
Paranızı daha da ileri götürmek istiyorsanız, Galaxy Fold veya başka bir yeni nesil aygıtı karşılayabiliyorsanız, Surfshark'a gitmeye değer olabilir. SadeceAyda 2 £ / 2.49 $, ihtiyacınız olan her şeyi bir VPN'den alacaksınız.

Akıllı TV'ler ve telefonlar için en iyi Samsung VPN:

ExpressVPN en iyi Samsung VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

Akıllı TV'ler ve Android için en iyi çok yönlü Samsung VPN

Teknik Özellikler
Smart DNS: Evet Yönlendirici uygulaması: Evet Android uygulaması: Evet Dünya çapında sunucular: 3.000+ Engelsiz Akış hizmeti: Netflix, YouTube, iPlayer, Hulu, Peacock, Amazon Prime Desteklenen maksimum cihazlar: 5
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel MediaStreamer akıllı DNS, engellemeyi kaldırmayı kolaylaştırır + Çoğu sunucuda harika hızlar + Doğrulanmış sıfır günlük kaydı ve süper özel + Sezgisel mobil uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
- Nispeten az sayıda eşzamanlı bağlantı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ÖZEL -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık Ayda 5,15 £ Express VPN 6 aylık £ 7,71 / ay Express VPN 1 ay £ 9,99 / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

Akıllı telefonunuzda ve akıllı TV'nizde eksiksiz Samsung VPN paketini istiyorsanız, en iyi seçiminiz olarak ExpressVPN'i öneririz. Temel özelliklerden başlayarak, Samsung telefonlarında sorunsuz çalışan ve mükemmel şifreleme, içerik engelini kaldırma ve kill switch ve split tünelleme gibi kullanışlı ekstra özellikler sunan şık bir Android uygulamasına sahip olacaksınız.

Bununla birlikte, ExpressVPN'i Samsung akıllı TV'ler için en iyi seçim yapan şey, kullanışlı MediaStreamer akıllı DNS özelliğidir. ExpressVPN'e kaydolduktan sonra, DNS'nizi taklit etmek için MediaStreamer'ı kullanabilirsiniz; bu, istediğiniz akış içeriğine erişmenizi sağlar.


Kulağa karmaşık geliyorsa, çünkü öyle. Ancak, ExpressVPN sayesindemükemmel destek makaleleri, ExpressVPN aboneliğinizi kullanmak isteyebileceğiniz hemen hemen her şey için ayrıntılı kılavuzlar bulacaksınız - Samsung Smart TV'nizde yayın yapmak veya ev dışındayken sadece halka açık Wi-Fi'da güvende kalmak.

Herhangi bir aşamada takılıp kalırsanız, size yardımcı olmak için orada 7/24 canlı sohbete sahip olacaksınız ve operatörler güvenilir bir şekilde bilgili ve deneyimimize çok yardımcı oluyor. Taahhüt etmek istediğinizden emin değilseniz, herhangi bir planda 30 günlük para iade garantisine sahip olacaksınız, böylece hizmeti test edebilirsiniz - sizin için değilse, tam bir geri ödeme alırsınız.

İsteğinize göre, Pingtwitter okuyucuları herhangi bir 12 aylık planda fazladan üç ay talep edebilir ve en iyi Samsung VPN'in de oldukça değerli olduğunu düşünüyoruz.

ExpressVPN web sitesine şimdi kaydolun ve üç ay ücretsiz talep edin

go.nordvpn.net/aff_c

2. NordVPN

Büyük hitter, Smart TV için Samsung VPN için harika bir seçimdir

Teknik Özellikler
Smart DNS: Evet Yönlendirici uygulaması: Android uygulaması yok: Evet Dünya çapında sunucular: 5.600'den fazla engelsiz akış hizmeti: Netflix, YouTube, iPlayer, Hulu, Peacock, Amazon Prime Desteklenen maksimum cihazlar: 6
Satın alma nedenleri
+ Harika hızlar + Hemen hemen her şey için kullanışlı uygulamalar + Güçlü şifreleme + Tüm dünyada tonlarca sunucu
Kaçınılması gereken nedenler
-Özel yönlendirici uygulaması yok-Android uygulama arayüzü biraz telaşlı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Özel -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

Büyük bir Samsung VPN istiyorsanız, NordVPN'den çok daha büyük olamazsınız. Tonlarca sunucu, harika hızlar ve (neredeyse) gıcırtılı temiz bir güvenlik şöhreti ile, ExpressVPN'e harika bir alternatif seçimdir.

Nord'un web sitesinde belirtilen adımları izleyerek akıllı DNS kurabilecek ve ardından coğrafi olarak engellenen akış hizmetlerine doğrudan TV'nizden erişebileceksiniz.

NordVPN'in Android uygulamaları, VPN üzerinden Onion, Double VPN ve hızlı Wireguard tabanlı NordLynx dahil olmak üzere çeşitli protokoller gibi harika ek özelliklerle güçlüdür. Ancak, rekabetin bir kısmıyla karşılaştırıldığında, harita tabanlı arayüzleri sayesinde mobil uygulamalar biraz garip.

ExpressVPN'in gerisinde kaldığı nokta ise yönlendirici desteğidir. NordVPN bir yönlendiriciye kurulabilirken, ExpressVPN, yönlendiricinin VPN'sini yapılandırmaya yardımcı olmak için bir dizüstü bilgisayarda çalıştırılabilen çok kullanışlı bir uygulama sağlar. Nord ile, yönlendiricinizin muhtemelen tarihli kontrol panelinden her şeyi yapmanız gerekecek.

Bununla birlikte, genel olarak NordVPN, bir Samsung VPN için mükemmel bir seçimdir.

go.nordvpn.net/aff_c

Surfshark en iyi Samsung VPN

(Resim kredisi: Surfshark)

3. Surfshark

Ucuza harika bir Samsung VPN

Teknik Özellikler
Smart DNS: Evet Yönlendirici uygulaması: Android uygulaması yok: Evet Dünya genelinde sunucular: 1.700'den fazla engelsiz akış hizmeti: Netflix, YouTube, iPlayer, Hulu, Peacock, Amazon Prime Maksimum desteklenen cihazlar: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz değer + Aynı anda sınırsız cihaz kullanın + Temiz, basit uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulamalar uzman kullanıcılar için çok basit olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 ay ekstra ücretsizSurfshark 24 Aylık 1,65 £ / aySurfshark 6 Aylık 4,95 £ / aySurfshark 1 Ay £ 9,89 / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

Bankayı bozmayacak bir Samsung VPN peşindeyseniz, Surfshark en iyi seçeneğiniz olabilir. Ayda 2 £ / 2,50 $ 'dan daha düşük bir fiyatla, tüm rekabeti önemli ölçüde azaltıyor, ancak şaşırtıcı bir şekilde performans söz konusu olduğunda taviz vermiyor.

Bunu ararsanız, Smart TV'nizde akıllı DNS kurmak için oldukça iyi bazı talimatları takip edebilirsiniz ve Surfshark, kutunuzun işlevselliğini artıracak mükemmel akış engelleme kaldırma gücü sunar.

Bununla birlikte, Surfshark, mobil cihazlarda bir Samsung VPN sağlama söz konusu olduğunda en önemli olanıdır. Android uygulaması sezgiseldir ve kullanımı çok kolaydır ve tek bir dokunuşla, seçtiğiniz sunucuda güvenli bir VPN bağlantısı kuracaksınız.

Muhtemelen olabilirçokEllerini gerçekten kirletmek isteyenler için basit, ancak yine de aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi protokolün yanı sıra trafiğinizi aynı anda iki sunucu üzerinden yönlendirecek MultiHop'a sahip olacaksınız.

Fiyat için, Surfshark neredeyse rakipsizdir.

Surfshark web sitesinde şimdi kaydolun

CyberGhost en iyi Samsung VPN

(Resim kredisi: CyberGhost)

4. CyberGhost

Mükemmel sunucu filtreleri ve akıllı DNS işlevi

Teknik Özellikler
Smart DNS: Evet Yönlendirici uygulaması: Android uygulaması yok: Evet Dünya genelinde sunucular: 7.000'den fazla engelsiz akış hizmeti: Netflix, YouTube, Hulu, Peacock, Amazon Prime Desteklenen maksimum cihazlar: 7
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda sunucu + Harika akış ve torrent özellikleri + Samsung TV'ler için özel akıllı DNS kurulum kılavuzu
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulamalar hantal olabilir-Özel yönlendirici uygulaması yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 1,99 £ / ay CyberGhost 1 Yıl 3,45 £ / ay CyberGhost 1 Ay £ 10,89 / ay Siteyi ziyaret et CyberGhost'ta

Aralarından seçim yapabileceğiniz en geniş sunucu yelpazesini arayanlar için, CyberGhost listenizde üst sıralarda yer alabilir. 90'dan fazla ülkeye yayılmış 7.000'den fazla teklifle, çok sayıda seçenek etkileyici ve genişlik yalnızca ExpressVPN ile aşılıyor.

Mükemmel bir yayın deneyimi sağlamak üzere tasarlanmış bir VPN olarak, CyberGhost'un Samsung Smart TV'lerde iyi performans göstermesi şaşırtıcı değildir ve akıllı DNS'yi kurmanıza yardımcı olacak kapsamlı talimatlar yerinde mevcuttur.

Yine de Android'de işler biraz daha ortada. Uygulama mükemmel bir şekilde kullanılabilir, ancak bu listenin üst sıralarında hizmetin cilasından yoksundur. Bununla birlikte, CyberGhost oldukça fiyatlandırılır, bu nedenle tonlarca sunucunun ve Samsung VPN'inizden harika akış ve torrent desteğinin peşindeyseniz, bu iyi bir seçenek olabilir.

CyberGhost web sitesinde şimdi kaydolun

IPVanish en iyi Samsung VPN

(Resim kredisi: IPVanish)

5. IPVanish

Akıllı DNS yok, ancak iyi yönlendirici desteği ve derinlemesine uygulamalar

Teknik Özellikler
Smart DNS: Yönlendirici uygulaması yok: Android uygulaması yok: Evet Dünya çapında sunucular: 1.500+ Engelsiz akış hizmeti: Netflix, YouTube, Hulu, Peacock, Amazon Prime Desteklenen maksimum cihazlar: Sınırsız
Satın alma nedenleri
+ Uygulamalar ayrıntılıdır ve tonlarca bilgi verir + Kullanışlı yönlendirici desteği ve kurulum kılavuzları + Düzgün akış engelini kaldırma
Kaçınılması gereken nedenler
İPlayer erişimi yok - Akıllı DNS yok - TV'niz için BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Süper ucuz ilk yılIPVanish 1 Yıl 2.34 abd doları / ay IPVanish 1 Ay 3.49 abd doları / ay Siteyi ziyaret et IPVanish VPN'de

IPVanish, uzun süredir piyasada bulunan ABD merkezli bir VPN'dir ve bu süre zarfında pek çok kişinin güvendiği kapsamlı bir hizmet geliştirmiştir.

Android uygulaması mükemmeldir ve bağlandığınızda size tonlarca bilgi gösterir. Dürüst olursak, yuvarlanan grafikler aşırı olabilir, ancak diğer sağlayıcıların geri dönüşlü tekliflerine kıyasla görmek kesinlikle canlandırıcı.

Akış söz konusu olduğunda, Netflix, YouTube ve daha pek çok şeyde şanslı olacaksınız, ancak ne yazık ki BBC iPlayer ile mücadele ediyor.

Samsung VPN'inizi akıllı TV'nizde kullanmak istiyorsanız, IPVanish onu yukarıdakilerden biraz daha zor hale getirir. Akıllı bir DNS özelliği sağlamadığından, onu yönlendiricinize yüklemeniz (veya önceden yüklenmiş olarak satın almanız gerekir). IPVanish'in sınırsız bağlantı politikası, VPN'yi herhangi bir ve tüm cihazlarınıza kurmanıza izin verse de, kurulduktan sonra, ona bağlı olan her şeyle ilgili kesinlikle bilgi sahibi olacaksınız.

IPVanish web sitesinde şimdi kaydolun

  • Herhangi bir cihazda Netflix izlemek istiyorsanız, en iyisine bakınNetflix VPN
  • PC için birWindows 10 VPN
  • Herhangi bir TV'de daha fazlasını izlemek içinFire Stick VPN