Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • En iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatları

En iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatları

Sennheiser, en popüler ve erişilebilir kulaklık markalarından biridir. Bir marka olarak anında tanınır ve ürün yelpazesi tüm dinleyicilere ve bütçelere hitap eder ve genel fikir birliği, birçok özellik değişse de, ödediğiniz fiyat ne olursa olsun kalitenin oldukça tutarlı olmasıdır.


Geçen Kara Cuma Sennheiser'ın ürün yelpazesinde indirimler gördük: HD1 Free Bluetooth Wireless ve RS5000 Digital Wireless gibi kulaklıklardan ve Momentum 2 gibi kulak üstü kulaklıklardan kulak içi kulaklıklara ve hatta oyun kulaklıklarına kadar.

Bu yıl harika bir fiyata bir çift alma şansını kaçırmamanızı sağlamak için, aşağıdaki en iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatlarının tümünü sevgiyle derledik.

 • En iyi Black Friday fırsatları
 • En iyi Amazon Black Friday fırsatları

En iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatları

(Resim kredisi: Sennheiser)

En iyi Sennheiser HD 25 Basic Edition Black Friday fırsatları

Sennheiser HD 25 Basic Edition kulaklıkları, efsanevi DJ kulaklıklarına dayalıdır, ancak onları temelde tutmak için bazı ekstra özelliklere sahip değildir. Gerçekte eksik olan tek şey yedek kulak yastıklarıdır: bu kulaklıklar hala yüksek maksimum ses basıncı seviyesine sahiptir, bu da onları hem profesyonel hem de kişisel kullanım için uygun kılar.


Yakın kulak pedleri, bu belirli kulaklıklar gürültü önleyici olarak pazarlanmasa da, dış gürültülerin parazitini azaltmaya da yardımcı olur.

Bölünmüş kafa bandı, kulaklıkları korur ve bu Kara Cuma gün boyunca yeni satın aldığınız ürünün keyfini çıkarabilmeniz için rahatlık sağlar.

Bugünün en iyi -Sennheiser HD 25 Basic Edition fırsatları Sennheiser HD25-1 II Basic ... Amazon Prime 268,99 $ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi Sennheiser MX 375 Kulak İçi Kulaklık Black Friday fırsatları

Ucuz bir çift yüksek kaliteli kulak içi kulaklık arıyorsanız, Sennheiser MX 375 kulak içi kulaklıklarla ilgili bu Black Friday anlaşması sizin için uygun olabilir.


Ses kalitesi, yapım kalitesini geride bırakıyor, ancak beklenen bu fiyata ve bizim için doğru yoldan. Dinamik sürücüler sayesinde, bu yüksek performanslı kablolu kulaklıklar güçlü bas sunar.

Kulak içi kulaklıkları sık sık sorun olarak görüyorsanız, Sennheiser MX 375 kendinizi tanımanız gereken bir çifttir. Kulak kanalına rahatça oturmaları için ultra hafif ve ergonomik olarak tasarlanmışlardır ve ekstra rahatlık için isteğe bağlı köpük örtülerle birlikte gelirler.

Günün en iyi -Sennheiser MX 375 Kulak İçi Kulaklık fırsatları İndirimli Fiyat MX 375 - Street Line -... Amazon Prime 28,37 $ 25 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatları

(Resim kredisi: Sennheiser)

En iyi Sennheiser Momentum in ear wireless Black Friday fırsatları

Peşinde olduğunuz kablosuz türde kulak içi kulaklıklarsa, Momentum 2.0 kulak içi Kablosuz Bluetooth kulaklıklardaki bu Black Friday anlaşmasını seveceksiniz.


Ergonomik boyun çevresi tasarımı, tüm gün dinleme konforu sunan yumuşak deri boyun bandına ve gerçek kablosuz kulak tomurcuklarının fiyat etiketi olmadan kablosuz dinleme özelliğine sahiptir. Pil de oldukça iyi: 1,5 saatlik şarjla 10 saat dinleme süresi elde edin.

Tabii ki en önemli faktör ses kalitesidir. Sennheiser, imza sesini 'güçlü bas tepkisine, ayrıntılı vokal projeksiyonuna ve harika bir ses sahnesine' sahip olarak tanımlıyor ve Momentum ile elde ettiğiniz şey bu.

Dahası, Near Feld Communication (NFC) sayesinde yeni kulaklığınızı akıllı cihazlara tek dokunuşla bağlayabilirsiniz. Düzgün.

Bugünün en iyi Sennheiser Momentum Kulak İçi Kablosuz fırsatları1 Walmart müşteri incelemesiSennheiser Momentum In-Ear ... Amazon Prime 198,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Sennheiser Momentum In-Ear ... Walmart234,07 $ Anlaşmayı GörüntüleSennheiser MOMENTUM True ... Newegg269,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Sennheiser MOMENTUM Beyaz ... Abt Electronics299,95 ABD doları 269,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatları

(Resim kredisi: Sennheiser)

Kulak içi kulaklıkta en iyi Sennheiser Momentum Black Friday fırsatları

Sennheiser Momentum kulaklıkları da kablolu bir modelde geliyor. Tıpkı kablosuz modelde olduğu gibi, Sennheiser Momentum kulak içi kulaklıklar zengin, dengeli ses sağlar.

Ayrıca daha iyi performans ve rahatlık sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır: kulak kanalına kişiselleştirilmiş bir uyum sağlamak için küçük, orta ve büyük seçenekler vardır ve paslanmaz çelik akustik borular doğru bir ses üretir.

Dolaşmayan oval kablo, kulaklıklarınızı kullanarak ses seviyesini değiştirebilmeniz, telefon aramalarını cevaplayabilmeniz ve parçaları atlayabilmeniz için entegre bir mikrofona sahiptir. Apple ve Android cihazlar için farklı seçenekler vardır, bu nedenle sizin için doğru olanı seçtiğinizden emin olun.

Günün en iyi Sennheiser Momentum In-Ear fırsatları 133 Amazon müşteri yorumu Sennheiser M2IEI Momentum ... Newegg49,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Sennheiser Momentum In Ear ... Amazon Prime 99,95 $ 85 $ Anlaşmayı Görüntüle MOMENTUM In-Ear G Red Sennheiser99,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSennheiser MOMENTUM Kulak İçi G ... Walmart257,54 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En iyi Sennheiser kulaklık Black Friday fırsatları

(Resim kredisi: Sennheiser)

En iyi Sennheiser Momentum kablosuz Black Friday fırsatları

Söyleyemiyorsanız, Momentum serisi Sennheiser ailesinin temelini oluşturuyor ve işte kulak üstü, kablosuz modelde bulabileceğiniz en iyi fırsatlar: Sennheiser Momentum 3 Kablosuz Gürültü Engelleme Kulaklıkları.

Dahili Alexa ile birlikte gelirler, böylece kulaklıklarınızdan diğer akıllı cihazlarınızla (Apple, Siri ve Google dahil, sadece Amazon cihazları değil) konuşabilirsiniz.

Tasarım, siz hareket halindeyken kulaklığı güvenli bir şekilde yerinde tutan deri baş kayışı ve kulak yastıkları, sağlam mat çelik kollar sayesinde üstün konfor sunar.

Favori özelliğimiz, üç ses modu sunan aktif gürültü engellemedir. Arka planda ve çevredeki gürültüye izin veren şeffaf işitme özelliği sayesinde, çalışırken (veya egzersiz yaparken) ve bölgede olmanız gerektiğinde tam gürültü iptaline sahip olabilirsiniz, böylece kulaklıklarınızı çıkarmadan konuşma yapabilirsiniz.

Bugünün en iyi Sennheiser Momentum Wireless fırsatları 564 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Sennheiser MOMENTUM Wireless ... Dell399,95 ABD doları 349,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSennheiser Momentum Wireless ... Newegg349,95 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Sennheiser - MOMENTUM ... En İyi Satın Al $ 399,98 $ 349,98 Teklifi Görüntüle Sennheiser Momentum 2.0 ... Amazon Prime 399 $ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Sennheiser GSP 370 kablosuz oyun kulaklığı Kara Cuma fırsatları

Bu Kara Cuma'da yeni bir oyun kulaklığı arıyorsanız, ancak ses kalitesi ve özelliklerine güvendiğiniz bir markadan bir kulaklık istiyorsanız, Sennheiser GSP 370 Kablosuz Oyun Kulaklığı için en iyi Kara Cuma fırsatlarını sunuyoruz.

Bu kulak üstü kulaklıkların gürültü yalıtımlı arkası kapalı tasarımı sayesinde kendinizi oyuna tamamen kaptırın. Mikrofon aynı zamanda gürültü engelleme özelliğine ve yayın kalitesine sahiptir, bu nedenle etrafınızda olup bitenler oyun oynamaktan tamamen ayrı kalacaktır.

En önemlisi, ses gecikmesizdir ve kulaklıkların 100 saate kadar pil ömrü vardır, böylece kesintisiz oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Günün en iyi Sennheiser GSP 370 Kablosuz Oyun Kulaklığı fırsatları İndirimli Fiyat EPOS I SENNHEISER - GSP 370 -... En İyi Satın Al $ 199,99 $ 149,99 Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat GSP 370 Kablosuz Oyun ... Walmart247,70 ABD doları 172,99 Anlaşmayı GörüntüleGSP 370 Amazon Prime 199 $ Anlaşmayı Görüntüle EPOS I SENNHEISER GSP 370 -... Ofis Deposu199 $ Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Göz atma deneyiminizi Sennheiser'ın ötesine genişletmek istiyorsanız, size tümEn iyi Black Friday Bluetooth kulaklık fırsatları.

İnternette Kara Cuma satışları

 • Amazon.co.uk - her gün büyük tasarruf
 • Argos.co.uk - ucuz Lego, oyuncaklar, telefonlar ve daha fazlası
 • AO.com - elektrikli cihazlarda büyük satış
 • Currys.co.uk - Black Tag satışı şimdi yayında
 • Dell.co.uk - dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda büyük tasarruf
 • eBay.co.uk- indirimli fiyatlar ve kupon kodları
 • Very.co.uk - elektrik, moda ve ev fırsatları
 • Lovehoney.co.uk- seks oyuncakları ve iç çamaşırlarında% 50'ye varan indirim
 • Goldsmiths.co.uk Black Friday indirimi - saat ve mücevherlerde% 50'ye varan indirim
 • John Lewis Black Friday indirimi- mega tasarruf artı John Lewis garantisi
 • Le Creuset Black Friday indirimi - birinci sınıf tencere lezzetli indirimler alıyor
 • Nike Black Friday indirimi - sinsi düşük fiyatlarla yeni spor ayakkabılar
 • ASOS - her şeyde% 70'e varan indirim
 • Schuh Black Friday indirimi - ayakkabı, bot ve spor ayakkabılardan büyük tasarruf edin
 • The White Company White Weekend Sale - indirimli fiyatlarla kaliteli yatak takımı
 • Simba - şilte ve uyku paketlerinde% 40'a varan indirim
 • Amazon.com Black Friday Fırsatları - bir hafta boyunca her gün yeni fırsatlar
 • Walmart.com Black Friday indirimi- ucuz 4K TV'ler, oyun konsolları ve daha fazlası
 • eBay.com Kara Cuma indirimi- pazarlık fiyatları ve kupon kodları
 • Dell.com Black Friday satışı - indirimli dizüstü bilgisayarlar, monitörler ve daha fazlası
 • Target.com Kara Cuma indirimi- kıyafet, alet ve mobilyadan tasarruf edin
 • Nordstrom.com Black Friday indirimi- kışlık gardırobunuzu çok para harcamadan yenileyin
 • Lovehoney.com ABD Kara Cuma indirimi- seks oyuncakları ve iç çamaşırlarında% 50'ye varan indirim