Close

Kadınlar için en iyi tıraş makineleri

Bacaklar, bikini bölgesi, koltuk altı ve önkol - epilasyon çoğu kadın için hiç bitmeyen bir görevdir. Aslında, ortalama bir İngiliz kadın yılda yarım günden fazla tüy aldırmaya harcıyor! Yaklaşık dörtte üçümüz en ucuz tıraş çözümü olarak algılanan ıslak tıraş bıçakları kullanıyoruz, ancak yedek bıçakların fiyatını hesapladığınızda iyi bir bayan tıraş makinesine yatırım yapmanız daha iyi olur…


Bayan tıraş makinelerini, hepsini tavsiye edeceğimiz tanınmış markaların farklı fiyat noktalarında test ettik. Mutlak favorimiz mi? Philips SatinShave Prestige.

Sizin için en iyi bayan tıraş makinesini nasıl seçersiniz?

Başlamadan önce, bayan tıraş makinelerinin küçük kaba tüyleri kesmek için tasarlanmış erkek tıraş makinelerinden çok farklı olduğuna dikkat edilmelidir. Bayan tıraş makineleri, geniş bir yüzey üzerinde özellikle daha az kalın tüyler için tasarlanmıştır.

Bazı bayan tıraş makineleri yalnızca kuru ciltte kullanılmak üzere tasarlanmıştır, diğerleri ise kuru veya ıslak ciltte (duş aldığınızda veya banyo yaparken) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tek kullanımlık tıraş makinelerinden bir bayan tıraş makinesine geçiş yapıyorsanız, banyo yaparken tıraş olmaya alışacaksınız, bu nedenle sizin için en iyi bayan tıraş makinesini seçerken bunu göz önünde bulundurun. Bununla birlikte, kuru tıraş olmanın da son derece kullanışlı olduğunu söyledi - tıraş makinenizi ne kadar kuru kullandığınıza şaşıracaksınız!

İyi ıslak / kuru tıraş makineleri, tıraş / duş jelinizi belirlememelidir, ancak tıraş makinelerini tıkayabilecek özellikle kalın ürünlerden haberdar olmanız gerekir. Testimiz için normalde duşta yaptığımız gibi sıradan duş jeli kullandık.


Bu günlerde tüm düzgün tıraş makineleri kablosuzdur ve şarj etmek için fişe takılması gerekir (tabii ki Boots Lady tıraş makinemizin durumunda yalnızca pille çalıştırılmadıkları sürece). Ücretler, teknolojinizin freze fişlerini ve uçlarını çalıştırmak için gurur duymasını sağlayacak şık stantlardan farklıdır. Elbette performans ve özelliklerle yönlendirilmelisiniz, ancak estetiği de dikkate almak öder - kim hayatında çirkin teknoloji ister?

Sizin için doğru olan tıraş makinesini seçerken tıraş fiyatı, görünüm ve tabii ki tüyleri uzaklaştıran performans ve ekstra özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıdakilerin hepsini, özellikle de Philips SatinShave Prestige'i değerlendiriyoruz - harika bir fiyat noktası, harika görünüm ve mükemmel bir bikini düzelticiyle mükemmel pürüzsüz sonuçlar ...


4 muhteşem bayan traş makinesi

1. Philips SatinShave Prestige

Çok hızlı ve hassas

Satın alma nedenleri
+ Rahat, yakın tıraş + Parlak bikini düzeltici
Kaçınılması gereken nedenler
-Şarj cihazı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI bir standdan ziyade standart bir fiştir pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click£ 56 allbeauty.com'da görüntüle UK £ 57.01 Amazon'da görüntüle 339 Amazon müşteri incelemeleri

Philips SatinShave Prestige sadece havalı, şık görünümlü bir tıraş makinesi olmakla kalmaz, aynı zamanda iyi tasarlanmış ve çok iyi işler. Kuru cilt üzerinde rahat hissederken ve duşta ıslandığında vücuda yakın kaldığı için multiflex başlığından etkilendik. Kılları gözden kaçırmadığı için aynı alanı yeniden yapmaya gerek kalmadan tüm deneyimi çok hızlı hale getirdi. Cilt germe başlığı (dahil) bu hassasiyete yardımcı olur. Ürünle birlikte verilen bikini düzeltici başlığı ve başlığı da mükemmel bir şekilde çalışır ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir - bu tıraş makinesine sahipseniz bikini düzelticiye sahip olmanıza kesinlikle gerek yoktur. Bir saatlik şarj için sadece 5 dakika sürer. Seyahat başlığı ve çantası seyahat sırasında çok yararlıdır. Tek eleştirimiz - şarj cihazının tak ve çalıştır yerine stand tipi olmasını diliyoruz.


2. Remington Pürüzsüz ve İpeksi Kablosuz Ladyshaver

Yakın bir tıraş sağlar ve iyi yapılandırılmıştır

Satın alma nedenleri
+ Yakın tıraş + Tüm vücut bölgeleri için uygundur
Kaçınılması gereken nedenler
-Etkisiz görünüyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Akıllıca görünüyor, Remington Smooth & Silky Cordless Ladyshaver kesinlikle çirkin değil - sadece güzel değil. İyi inşa edilmiş bir his verir ve ergonomik tasarımı ile iyi işler. Yüzen iki folyo mükemmel bir yakın tıraş sağladı ve kuru ciltte ve duşta kullanıldığında vücut hatlarımıza çok iyi uyum sağladı. Ürünle birlikte verilen bikini düzeltici tarağı çok kullanışlıdır, çünkü samimi bir alan düzeltici için de ödeme yapmanız gerekmez. Bu tıraş makinesi kablosuzdur ve pili yeniden şarj eden ve etkileyici bir şekilde sadece 30 dakikalık bir şarj ömrüne sahip uygun bir sehpa ile birlikte gelir! Seyahat ederken kullanışlı olan bir temizleme fırçası ve güzellik çantasıyla birlikte gelir.

3. Braun Silk-épil 9 SkinSpa

Üçlü tehdit

Satın alma nedenleri
+ Pürüzsüz, yakın tıraş + Smartlight tüm tüyleri görmenizi sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece tıraş makinesini kullanmak istiyorsanız pahalı - Yalnızca BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 111 £ 'luk kuru tıraş Amazon'da görüntüleyin 117,43 £ Amazon'da görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click77 Amazon müşteri değerlendirmesi

Braun Silk-épil 9 SkinSpa sadece bir bayan tıraş makinesi değil, aynı zamanda son derece hassas bir epilatör ve vücut masajıdır! Epilasyon ve masaj deneyimini detaylandırmayacak olsak da, sadece her ikisinden - özellikle epilasyon hızından - çok etkilendiğimizi söyleyeceğiz. Ünite iyi inşa edilmiştir, estetik açıdan hoştur ve elinde güven verici derecede sağlamdır. Kuru ciltte tıraş deneyimi harikaydı - güzel, yakın ve rahat bir deneyim. Açma / kapama kadranını ve başparmak pedini beğendik, tıraş makinesinin kilit mandalı sayesinde güvende olduk ve kısa, hafif kılları bile kolayca tespit edebilen akıllı ışığı sevdik! Ancak maalesef tıraş başlığı takılıyken yalnızca kuru kullanılması önerilir. 12 aparat bir bikini düzeltici içerir. Çok yönlü harika bir epilasyon cihazı, ancak sadece kuru bir tıraş makinesi istiyorsanız paraya değmez.


4. Çizmeli Bayan Tıraş Makinesi

Satın alma nedenleri
+ Küçük fiyat etiketi + Islak ve kuru kullanım
Kaçınılması gereken nedenler
-Pil yalnızca BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Böylesine küçük bir fiyat etiketiyle Boots Lady Shaver'dan ne bekleyeceğimizden pek emin değildik. Ancak hoş bir şekilde şaşırdık. Temel tasarım zararsızdır ve tutması rahattır. Ön taraftaki tek bir büyük açma / kapama düğmesi ile çok basittir, böylece hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Temizleme kolaylığı için çıkarılabilir bir kafaya sahiptir (bir temizleme fırçası da dahildir), bu yine süper basittir ve iyi çalışır. Tıraş olurken oldukça gürültülü ama işi hem ıslak hem de kuru olarak mükemmel yapıyor. Bu fiyata beklediğimizden değil ama bikini düzeltici tarağı gibi ekstra da yok, bu yüzden sadece bacaklarımızı yaptık. Sadece pili çalışır, bu yüzden çok kullanırsanız pillere mal olur. Bize göre - balmumu veya tatiller arasında ara sıra kullanım için fab.

  • En iyi saç kurutma makineleri
Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Philips SatinShave Prestige ... pdt.tradedoubler.com/clickPhilips pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click Tüm fiyatları görün