Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • En iyi Skullcandy kulaklık Black Friday fırsatları

En iyi Skullcandy kulaklık Black Friday fırsatları

Ses meraklıları arasındaki genel fikir birliği, Skullcandy'nin iyi bir kulaklık markası olduğudur: Sennheiser veya Sony gibilerinden alacağınız ses kalitesini elde edemezsiniz, ancak aynı fiyatı da ödemezsiniz.


Özellikle şu anda değil, bu Skullcandy kulaklık Black Friday fırsatları sayesinde.

Geçen yıl Crusher Wireless, Hesh 3 ve Venue Active Noise Canceling Wireless kulaklık gibi modellerde anlaşmalar gördük. Bu sayfada, bu yılki en iyi Skullcandy kulaklık Black Friday fırsatlarını bulacaksınız.

 • En iyi Black Friday fırsatları
 • En iyi Amazon Black Friday fırsatları

Skullcandy Hesh 3 Wireless Black Friday fırsatları

Skullcandy Hesh 3 kablosuz kulaklıklar, Bluetooth özellikli, kulak üstü kulaklıklardır. Ses kontrolü sayesinde oldukça akıllılar. Dahili mikrofon ile çağrıları yanıtlayabilir, parçaları değiştirebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Dahası, hızlı şarj size sadece beş dakikalık şarjla 90 dakika dinleme sağlar ve tam şarj yalnızca bir saat sürer ve tam dolu pil ömrü 22 saattir. Bunları 22 saatten fazla kullanmanız gerekirse, kablolu olarak da kullanılabilirler: yedek bir AUX kablosu dahildir.


Uyum ve tasarım açısından, tüm gün konfor için tasarlanmıştır: döner kollar, kulaklığın oturmasını ayarlayabileceğiniz anlamına gelir ve hafızalı köpük kulak yastıkları, tüm gün rahatlıkla dinleyebileceğiniz anlamına gelir.

Günün en iyi Skullcandy Hesh 3 Kablosuz Kulaklık fiyatları 3 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Skullcandy Hesh 3 Wireless ... Amazon Prime $ 99.99 $ 74.99 Teklifi Görüntüle İndirimli Fiyat Skullcandy - HESH 3 Wireless ... Kulak ... Walmart99,99 74,99 Anlaşmayı GörüntüleSkullcandy HESH 3 -... Dell99,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Skullcandy Crusher Wireless Black Friday fırsatları

Skullcandy Crusher kablosuz kulaklıklar, hareket halindeyken aramaları yanıtlamak ve sonlandırmak ve şarkıları değiştirmek için dahili bir mikrofonla birlikte gelen Bluetooth özellikli, kulak üstü kulaklıklardır.

Hesh 3'e benzer şekilde, gürültüyü izole eden hafızalı köpük kulak yastıkları çevredeki gürültüyü ortadan kaldırır, yani tüm dikkatiniz özel olarak ayarlanmış ses sürücülerinden müzik çalar. Crushers, çift sürücülü daldırma özelliğine sahiptir; bu, kulaklıkların iki tam aralık 40 mm ses sürücüsüne ve sürükleyici ses ve güçlü bas sağlamak için birlikte çalışan iki ek subwoofer sürücüsüne sahip olduğu anlamına gelir.


Crusher, Hesh 3'ten daha uzun pil ömrüne sahiptir: 2,5 saatlik tam şarjla 40 saate kadar ve yalnızca 10 şarjla üç saat kablosuz dinleme sağlar.

Günün en iyi Skullcandy Crusher Wireless fırsatları 7 Amazon müşteri yorumu Skullcandy Ink'd Bluetooth ... Amazon Prime $ 49.99 Teklifi Görüntüle Skullcandy Crusher Wireless ... BHPhoto79,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Skullcandy Crusher Bluetooth ... Walmart149,99 89,99 Anlaşmayı GörüntüleSkullcandy Crusher Kulaklıklar ... Dell149,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Skullcandy Venue Noise Canceling Black Friday fırsatları

Skullcandy Venue kulaklıklar, Bluetooth özellikli, kulak üstü, gürültü önleyici kulaklıkların başka bir çiftidir.

Bu kulaklıklar, aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir; bu, hafızalı köpük kulak pedleri ve gürültü önleyici conta sayesinde müziğinize tamamen dalmak veya monitör modunu açtığınızda çevrenizdeki dünyayı duymak arasında seçim yapabileceğiniz anlamına gelir. Bu, dışarıda müzik dinliyorsanız ve yine de etrafınızda olup bitenlerin farkında olmak istiyorsanız yararlı olabilir.

24 saatte, Mekanın pil ömrü Hesh 3'ten biraz daha uzun, ancak Crusher'ın pilinden daha az.


Hesh 3 ve Crusher gibi, Venue kulaklıklar da hareket halindeyken pil ömrünü kontrol etmenize, ses seviyesini ayarlamanıza ve parçaları değiştirmenize olanak tanıyan yerleşik bir mikrofona sahiptir.

Bugünün en iyi Skullcandy Mekan fırsatları İndirimli Fiyat Skullcandy S6HCW-L003 Mekan ... Walmart179,99 79,90 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleSkullcandy Venue Noise ... DICK'in Spor Malzemeleri99,98 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Skullcandy - Venue Wireless ... En İyi Fiyat 179,99 $ 99,99 $ Teklifi Görüntüle Skullcandy Venue Aktif Gürültü ... Amazon Prime 139,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Skullcandy Grind Black Friday fırsatları

Kablosuz kulak üstü kulaklıklar aramıyorsanız, Skullcandy Grind'i düşünün. Kablosuz Skullcandy kulaklıklardan çok daha basit ve bu nedenle daha ucuzdurlar, ancak yine de rahatlık için yüksek kaliteli ses ve köpük kulak pedlerine sahiptirler.

Grind kulak üstü kulaklıklar ayrıca Skullcandy'nin TapTech teknolojisine sahiptir. Kulaklık kablosu bağlantı noktasının üzerinde mikrofonu etkinleştirmek ve oynatmayı kontrol etmek için kullanabileceğiniz tek bir düğme vardır. Bir dizi dokunma müziğinizi çalabilir ve duraklatabilir, ayrıca parçaları ileri veya geri atlayabilir. Biraz karmaşık ama aşağı indiğinizde kullanışlıdır.

Günümüzün en iyi Skullcandy Grind fırsatı 924 Amazon müşteri yorumu Skullcandy Grind On-Ear ... Amazon $ 59,75 Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Skullcandy Ink'd 2.0 Black Friday fırsatları

Skullcandy Ink'd, hafif ve ergonomik bir uyum için tasarlanmış kablolu kulak içi kulaklıklardır. Tomurcukların kulaklarınıza olabildiğince sıkı bir şekilde oturmasına yardımcı olmak için üç boyutta silikon jel kapakla birlikte gelirler.

Skullcandy, ses kalitesi açısından Ink'd kulaklıkların ürettiği sesi 'saldırgan, güçlü bas; sıcak, doğal vokaller; ve hassas tizler '. Bu, 11 mm güç sürücüleriyle sağlanır (Kırıcılardaki 40 mm ile karşılaştırıldığında - boyut farkı göz önüne alındığında hiç de fena değil).

Bu Kara Cuma'da size bolca seçenek sunan yirmiden fazla renk seçeneği vardır.

Günün en iyi Skullcandy S2IKDZ Ink'd Earphones fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Skullcandy S2IKDZ-010 Ink'd ... Amazon Prime 17,93 $ Teklifi Görüntüle Skullcandy S2IKDZ-010 Ink'd ... Walmart21,99 Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

ArıyorumEn iyi Black Friday Bluetooth kulaklık fırsatları, ya daucuz egzersiz kulaklıkları için en iyi fırsatlar?

İnternette Kara Cuma satışları

 • Amazon.co.uk - her gün büyük tasarruf
 • Argos.co.uk - ucuz Lego, oyuncaklar, telefonlar ve daha fazlası
 • AO.com - elektrikli cihazlarda büyük satış
 • Currys.co.uk - Black Tag satışı şimdi yayında
 • Dell.co.uk - dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda büyük tasarruf
 • eBay.co.uk- indirimli fiyatlar ve kupon kodları
 • Very.co.uk - elektrik, moda ve ev fırsatları
 • Lovehoney.co.uk- seks oyuncakları ve iç çamaşırlarında% 50'ye varan indirim
 • Goldsmiths.co.uk Black Friday indirimi - saat ve mücevherlerde% 50'ye varan indirim
 • John Lewis Black Friday indirimi- mega tasarruf artı John Lewis garantisi
 • Le Creuset Black Friday indirimi - birinci sınıf tencere lezzetli indirimler alıyor
 • Nike Black Friday indirimi - sinsi düşük fiyatlarla yeni spor ayakkabılar
 • ASOS - her şeyde% 70'e varan indirim
 • Schuh Black Friday indirimi - ayakkabı, bot ve spor ayakkabılardan büyük tasarruf edin
 • The White Company White Weekend Sale - indirimli fiyatlarla kaliteli nevresim takımı
 • Simba - şiltelerde ve uyku paketlerinde% 40'a varan indirim
 • Amazon.com Black Friday Fırsatları - bir hafta boyunca her gün yeni fırsatlar
 • Walmart.com Black Friday indirimi- ucuz 4K TV'ler, oyun konsolları ve daha fazlası
 • eBay.com Kara Cuma indirimi- pazarlık fiyatları ve kupon kodları
 • Dell.com Black Friday satışı - indirimli dizüstü bilgisayarlar, monitörler ve daha fazlası
 • Target.com Kara Cuma indirimi- kıyafet, alet ve mobilyadan tasarruf edin
 • Nordstrom.com Black Friday indirimi- kışlık gardırobunuzu çok para harcamadan yenileyin
 • Lovehoney.com ABD Kara Cuma indirimi- seks oyuncakları ve iç çamaşırlarında% 50'ye varan indirim