Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Sky TV fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Sky TV fırsatları

Pingtwitter'ün en iyi Sky TV teklifleri sayfasına hoş geldiniz. Bu, özel anlaşma avlama ekibimizin Sky TV paketlerinde bugünün en iyi tekliflerini gösterdiği yerdir ve fiyatlar şu anda ayda sadece 27 £ 'dan başlamaktadır.


Sky Q, bir kilometre ötede, şu anda satın alabileceğiniz en iyi TV sistemidir.Sky Q incelemesiZamanla 'yalnızca daha iyi hale gelecek' 'sınıfının en iyisi parlaklık' sunarak.

Bu 2015'in sonundaydı ve tahmin et ne oldu - haklıydık! Bugün, Sky Q yalnızca daha da iyi hale geldi, son zamanlarda harikaSky Q'da Netflixentegrasyon paketi ve evinizde dinamik olarak TV'nin keyfini çıkarmanın mükemmel bir yolu olmaya devam ediyor.

Gezegendeki en iyi TV kutusunu istiyorsanız, doğru yere geldiniz ve Sky birinci sınıf paketlerinde indirimler sunmaya devam ederken, siz de doğru zamanda geldiniz.

En iyi Sky TV fırsatları

Şu anki en iyi Sky Q anlaşması bu kadar çekiciSky TV + Netflix anlaşması, her ikinize de içerik hizmetlerini ayda sadece 27 £ karşılığında çantaya alır. Bir defaya mahsus £ 20'lik bir kurulum ücretinin ardından, Sky One, Sky Atlantic, Nat Geo Wild ve daha pek çok muhteşem kanalın yanı sıra Netflix'e tam erişim ile yüklü tüm Sky Entertainment paketini alırsınız.


Bugünün en iyi Sky Q fırsatları Sky Sky Q TV Paketi £ 29 / ay Sky'da Görüntüleme Fırsatı

Sky TV Sonsuz Eğlence |£ 27 / ay
Sky'ın giriş paketi harika. Sky'ın tüm mükemmel eğlence kanallarını bir Netflix aboneliğiyle birleştirir, yani ayda sadece 27 £ karşılığında izleyebileceğiniz binlerce en iyi dizi ve filme sahipsiniz.


Gökyüzü Sporları ve Film Büyüsü |£ 46 / ay
Bu tamamen Sky anlaşması, Sky TV eğlence kanallarını, Sky Cinema ve Sky Sports'u ayda yalnızca 46 £ karşılığında sunar. Bu Noel'de Sky Sports'ta yalnızca 60'tan fazla canlı futbol maçı gösteriliyor ve bu paranızın karşılığını fazlasıyla alıyor.


Sky Sports, BT Sport & Movie Magic |Aylık £ 59
Bu, Sky TV eğlence kanalları, Sky Cinema, Sky Sports ve BT Sport'u da içeren çok büyük bir pakettir. Bu, tüm aile için maksimum eğlence.

Noelinizi Yapacak Filmler |£ 36 / ay
Planınızdaki TV şovları ve birçok film fikrini seviyorsanız, bu harika. Tüm Sky TV eğlence kanallarının yanı sıra HD kalitesinde Sky Cinema'ya ayda sadece 36 £ karşılığında sahip oluyorsunuz.


Neden Sky Q'ya geçmelisiniz?

en iyi gökyüzü tv fırsatları

Öyleyse neden Sky Q'ya atlamalısınız? Başlangıç ​​olarak, içerikte pazar lideridir ve oyunun kurallarını değiştiren veUHD 4K, HDRyanı sıra bazı mükemmel ses kimlik bilgilerinin yardımıylaGökyüzü Ses Kutusu. Ayrıca şunları destekleyen bir eğlence merkezine de sahip oluyorsunuz:sesli arama,Dolby Atmos, içindinamik ve kullanımı çok kolay kullanıcı arayüzüve çok daha fazlası.

Cidden, sonu yokSky Q ipuçları ve püf noktaları.

Oh, ve burada bitmiyor. Hatta etkileyici yetenekli Sky Q kutunuzu kullanarakbir Netflix hesabı da çekmek, size başka bir yüksek tanımlı içerik kitaplığına erişim sağlar. Hatta her zamankinden daha ucuz hale getiren indirimli bir paket teklifi bile alabilirsiniz.

Evet, Sky Q bugün piyasadaki sınıfının en iyisi TV kutusu ve en üst masada yemek yemek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Bunun nedeni, sizin için doğru paketi bulmanız açısından hayatınızı olabildiğince kolaylaştırmak amacıyla bugün piyasadaki en iyi Sky Q fırsatlarını ve paketlerini burada listeledik.

  • Sky Q'nuz var mı? Sky Soundbox incelemesi