Close
 • Ana
 • /
 • Bağlantılı Ev
 • /
 • En iyi akıllı ev aletleri 2020: en iyi teknolojiyle evinizi yükseltin

En iyi akıllı ev aletleri 2020: en iyi teknolojiyle evinizi yükseltin

2019'da paranın satın alabileceği en iyi akıllı ev aletleri için pazardaysanız - Nest, Philips, Samsung ve çok daha fazlasından kit - o zaman neyin sıcak ve neyin sıcak olduğu konusunda vazgeçilmez kılavuzumuza yardım etmek için buradayız. şimdi olmaz.


Konu en iyi akıllı ev cihazlarını seçmeye geldiğinde artık çok seçeneğiniz var ve bu yüzden buradayız: ister akıllı bir termostat isterse akıllı bir ampul peşinde olun, bizde akıllı ev cihazları ve ihtiyacınız olan sağduyu satın alma tavsiyeleri.

Daha fazlası: Philips Hue incelemesi ve kılavuzu: akıllı ev geleceğimize giden yolu aydınlatmak

Yatırım yapmak için en iyi akıllı ev cihazlarını arıyorsanız, alışveriş yapmak için biraz zaman harcamalısınız - yıl boyunca bazı harika fiyat indirimleri görüyoruz, bu yüzden yapabileceğiniz en iyi teklifi yakalayın.

Bunlar satın alınabilecek en iyi akıllı ev aletleri

en iyi akıllı ev aletleri 2019(Resim kredisi: Amazon)

En iyi akıllı ev merkezi: Amazon Echo Plus

Sesinizle hemen hemen her şeyi kontrol edin

Satın alma nedenleri
+ Süper akıllı ev yapay zekası + Geniş uyumluluk + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 139,99 £ Simply Be 139,99 £ JD Williams'ta Görüntüle 139,99 £ Amazon'da 34 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Amazon'un o zamandan beri Apple, Google, Samsung ve hemen hemen herkesin rakip ürünlerine ilham veren mütevazı konuşan konuşmacısı Echo ile akıllı ev devriminin başlamasına yardımcı olduğunu iddia edebilirsiniz. Şimdiye kadarki en iyi Echo'yu temsil eden 2. nesil Plus burada.


Elbette çalmak için on binlerce sesli komut alırsınız, böylece en sevdiğiniz melodilerden hava durumuna kadar her şeyi getirebilirsiniz, ancak Echo Plus ayrıca Zigbee uyumlu bir hub ile birlikte gelir: bu, her akıllı ev cihazı anlamına gelmez Echo ile çalışmak için kendi merkezine ihtiyacı var.

Bunun da ötesinde, çoğu akıllı ev aygıtı Alexa sesli komutlarına da uyuyor, bu yüzden bu gerçekten akıllı ev işlemlerinizin merkezinde bir yeri hak ediyor. Ek bir bonus olarak, bir Echo'dan mümkün olan en iyi ses kalitesini elde edersiniz.


en iyi akıllı ev aletleri 2019


En iyi tek kutulu set: Samsung SmartThings Başlangıç ​​Seti

Harika bir akıllı ev başlangıç ​​kiti

Satın alma nedenleri
+ İhtiyacınız olan her şey tek bir kutuda + Çok sayıda cihazla çalışır + Oldukça iyi tasarlanmış
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı ürünler diğerlerinden daha iyi Bugünün en iyi Samsung SmartThings Başlangıç ​​Kiti fiyatları £ 99,99 Amazon 375 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

En iyi eksiksiz akıllı ev kitinde hepsi bir arada olmak istiyorsanız, Samsung'un SmartThings'inden çok daha kötüsünü yapabilirsiniz: bir dizi sensör ve cihazı kapsar, çok sayıda üçüncü taraf kiti ile çalışır ve sezgisel ve basittir tahtada kullanmak için.

Başlangıç ​​kiti, her şeyi birbirine bağlamak için bir Hub, akıllı bir fiş ve farklı tanımlara sahip üç sensör ile birlikte gelir ve diğer donanımları eklemek de kolaydır - bu kit, cihazınızı kontrol etmenize yardımcı olabilir.Philips Hue veya Lifx ışıklarörneğin ve gerekirse Amazon'un akıllı asistanı Alexa'yı kullanarak her şeyi kontrol edebilirsiniz.


Samsung SmartThings sistemine kaç cihazın bağlandığından ve Samsung'un yazılımına sunduğu düzenli iyileştirmelerden etkilendik. Hepsi bir arada, her şeyi kapsayan çözümler söz konusu olduğunda, SmartThings'in 2019'daki en iyi akıllı ev başlangıç ​​kiti olarak yenilmesi zor.

en iyi akıllı ev aletleri 2019


(Resim kredisi: Nest)

En iyi akıllı termostat: Nest Learning Thermostat E

Hem süper seksi hem de akıllı

Satın alma nedenleri
+ Çekici tasarım + Diğer cihazlarla daha iyi çalışır + Zaman içinde daha akıllı hale gelir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 199 £ BT Mağazasında Görüntüle 199 £ Jacamo'da £ 199 Görüntüle JD Williams'ta Görüntüleyin

akıllı termostatpazar daha rekabetçi olmaya devam ediyor, ancak Nest Thermostat E öne çıkmayı başarıyor. Orijinal Nest'in tüm akıllı özelliklerini barındırır, ancak birkaç daha ucuz malzeme ve daha az canlı bir ekranla kısalır ve bu da paranızın tam karşılığını almasını sağlar.

Beklediğiniz gibi, Nest Protect ve Nest güvenlik kameraları gibi diğer Nest cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır ve diğer üreticilerin akıllı ev aletlerini de bağlayabilirsiniz. Çok çeşitli ısıtma sistemleriyle çalışır ve kullanımı kolaydır (kurulum için bir uzman bulunsa da).

En önemli satış noktası, termostatın içine yerleştirilmiş zekadır; bu, siz ve ailenizin faaliyetleri ve tercih ettiğiniz ısıtma programı hakkında kademeli olarak bilgi edinerek, sizi sıcak tutarken enerji faturalarınızda olabildiğince tasarruf etmenizi sağlar. Kuşkusuz 2019'un en iyi akıllı ev cihazlarından biri.

en iyi akıllı ev aletleri 2019


En iyi renkli ampul: Philips Hue

En iyi renkli ampuller, hiçbiri

Satın alma nedenleri
+ Birçok canlı renk + Çok sayıda ampul tasarımı + Ses kontrolü dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı tarafta Bugünün en iyi Philips Hue fiyatları 37,97 £ Amazon'da görüntüle 55,19 £ Amazon Low Stock'ta görüntüle 59,99 £ argos.co.uk'da görüntüle 817 Amazon müşteri yorumu

En iyi akıllı ışıklar, yaşam alanınızı hazırladığınız en iyi akıllı ev aletlerinden biri olmalıdır ve Philips Hue, yıllardır (2012'den beri), zamanla daha iyi hale gelmek için liderlik yapmaktadır. Yakın zamanda yenilenen uygulama, daha fazla özellik ve işlev eklemenin yanı sıra, kullanılabilirliği de geliştiriyor.

Alexa ve Google Assisant ses kontrolü, bazı etkileyici üçüncü taraf uygulamaları, diğer birçok sistemle (HomeKit ve SmartThings gibi) entegrasyon ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli farklı ampul şekilleri ve stilleri ile Philips Hue, gerçekten akıllı aydınlatma alanında rakiplerinizi geride bırakın - renkli ampuller gittiği sürece.

Lifx için çok güzel ampuller de çıkaran mansiyon ödülü. Lifx cihazları ayrıca bakması harika, kontrolü kolay ve çok çeşitli diğer akıllı ev kitleriyle uyumlu, bu yüzden iyi bir alternatif. Dahası, bir hub'a ihtiyaç duymadan doğrudan Wi-Fi'nizle etkileşim kurarlar.

 • Diğer harika akıllı ampullere göz atın

en iyi akıllı ev aletleri 2019


En iyi beyaz ampul: Lifx

Doğru yapılan akıllı aydınlatma

Satın alma nedenleri
+ Basit, akıllı işlem + Hub gerekmez + Amazon Alexa ve Google Assistant ile çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Philips'in BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINDAN daha küçük ürün yelpazesi £ 33,99 Currys PC World'de Görüntüleyin £ 49,95 Amazon'da Görüntüleyin73,97 £ Dizüstü Bilgisayar Doğrudan Ön Sipariş

Renk ödülünü Philips Hue'ya verdik, bu yüzden beyaz ampuller için en iyi seçimi Lifx'e vermemiz adil görünüyor. Önceki bölümde söylediğimiz gibi, Lifx, Philips'i, diğer birçok akıllı ev cihazı ve sistemiyle çalışan akıllı bir ampul yelpazesiyle eşleştiriyor ve bu, onu en iyi akıllı ev aletleri listemiz için kolay bir seçim haline getiriyor.

Philips Hue ampullerin aksine, Lifx'in ışıklarını yakıp çalıştırması için yönlendiricinize sabitlenmiş bir hub cihazına ihtiyacınız yoktur, bu yüzden onların lehine olan bir özellik budur. Çok fazla ödeme yapmadan veya karmaşık işlemleri öğrenmek zorunda kalmadan akıllı ev dünyasına bir adım atmak istiyorsanız, Lifx ışıkları tam size göre.

Elbette Philips Hue serisinde farklı sıcaklıklara ve solma ayarlarına sahip beyaz ampuller de var, bu nedenle iki üretici arasında yakın bir çalışma. İsterseniz ikisini de test edebilirsiniz - örneğin her ikisini de Google Asistan aracılığıyla kullanabilirsiniz.

 • Diğer harika akıllı ampullere göz atın

en iyi akıllı ev aletleri 2019


En iyi çok odalı ses: Sonos

Hala sürünün lideri

Satın alma nedenleri
+ Farklı hoparlörlerin iyi seçimi + Çok sayıda hizmeti destekler + Kullanımı çok kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI çabucak alabilirim 169 £ very.co.uk adresinde 199 £ BT Mağazasında görüntüle 222,45 £ Amazon 672 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Amazon ve Philips gibi, Sonos da akıllı ev kitini moda olmadan önce itiyordu ve şirket yavaş yavaş yüksek kaliteli, güvenilir ve oldukça pahalı kablosuz ses ürünleri için sağlam bir itibar kazandı. Eğer karşılayabiliyorsanız, harikalar.

Sonos için adil olmak gerekirse, yelpazesi artık çok sayıda fiyat noktasını kapsıyor, böylece küçükten başlayıp oradan tasarruf edebilirsiniz (mevcut bir sisteme yeni hoparlörler eklemek çok basittir). Hangi hoparlörü / hoparlörleri alırsanız alın, müziğinizin en iyi şekilde ses çıkarmasına gerçekten yardımcı olacak zengin, derin bir ses deneyimi garanti edersiniz ve hatta en yeni modeller, Alexa, Google Assistant ve AirPlay 2 ile birlikte gelir.

Diğer iki özellik, Sonos'u burada açık bir kazanan yapıyor: iTunes'dan Spotify'a ve Deezer'a desteklenen müzik servislerinin sayısı ve siz hareket ederken müziğinizin sizi evin içinde takip etmesini sağlayabileceğiniz kolaylık. Google ve Alexa asistanları artık yeni hoparlörlere entegre edildiğinden, onları yenmek zor.

 • En iyi kablosuz Wi-Fi hoparlörü: mükemmel ses ve maksimum çoklu oda için

en iyi akıllı ev aletleri 2019


(Resim kredisi: iRobot)

En iyi bağlantılı elektrikli süpürge: IRobot Roomba i7

Nihai robo-vac makinesi

Satın alma nedenleri
+ Temizlik performansında mükemmel + Birinci sınıf oda bazında gezinme + Kendini otomatik olarak boşaltıyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 549,99 £ Amazon'da 649 £ Selfridges'da görüntüle 749 £ Amazon'da görüntüle 28 Amazon müşteri yorumu

Artık Neato, Dyson, Eufy ve daha fazlası arasından seçim yapabileceğiniz bir dizi robot elektrikli süpürge var, ancak iRobot'un Roomba serisi, test ettiklerimiz arasında favorimiz olmaya devam ediyor: hem temizliğin kapsamlılığı hem de zeka açısından navigasyonun.

Roomba i7 (ve daha büyük bir bölmeye sahip i7 +), en iyinin en iyisini temsil eder: en iyi temiz ve en akıllı haritalama. Kompakt, düşük profilli tasarımı, dolapların ve kanepelerin altına kayabileceği anlamına gelir ve birçok robot elektrikli süpürgenin aksine, aslında halılarla ve daha sert yüzeylerle oldukça iyi başa çıkmaktadır.

Aslında döndükçe daha verimli hale geliyor ve uygulamadan her odayı ayrı ayrı adlandırabiliyorsunuz (ve Roomba i7'nin dokunmasını istemediğiniz odaları engelleyebiliyorsunuz). Bu, 2019'un en iyi akıllı cihazlarının hedeflemesi gereken şey.

Belkin WeMo Insight Switch 2019

Belkin WeMo Insight Anahtarı

En iyi akıllı fiş: Belkin WeMo Insight Switch

Akıllı priz kutularının çoğunu işaretler

Satın alma nedenleri
+ Yapılandırması çok basit + Nest ve Alexa ile çalışır + Kolayca genişletilebilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Tasarım, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19.99 £ 'da biraz çalışabilir Lights4Fun'da görüntüleyin Amazon 764 Amazon müşteri incelemelerine bakın

Akıllı prizler en seksi akıllı ev cihazları gibi görünmeyebilir ... çünkü öyle değiller. Ancak kullanışlıdırlar, oturma odasının köşesindeki lamba gibi normal, aptal aletleri akıllı bağlantılı teknolojiye dönüştürmenize olanak tanır, bu yüzden onları en iyi akıllı ev aletleri 2019 listemize dahil ediyoruz.

En iyinin peşindeysenakıllı fişbu paranın satın alabileceği güçlü bir alan olmasına rağmen Belkin'in WeMo Insight Anahtarını tavsiye ederiz. Diğer akıllı ev sistemleriyle (diğer Belkin donanımları dahil) uyumludur, Amazon Alexa ile çalışır ve hatta gerçekte ne kadar enerji kullandığınızı rapor eder.

En önemlisi, WeMo fişi, ister soketi manuel olarak açıp kapamak, ister programa göre çalışmasını sağlamak için kullanımı çok kolay olan bir uygulama ile birlikte gelir. Sonuç olarak, akıllı prizlerin ne olması gerektiğini gösteren eksiksiz bir paket.

Logitech Harmony Elite Remote en iyi akıllı ev aletleri 2019

Logitech Harmony Elite Uzaktan Kumanda

En iyi evrensel uzaktan kumanda: Logitech Harmony Elite Remote

Kumandanın seksi olabileceğini kim düşündü?

Satın alma nedenleri
+ Şık, çekici tasarım + Entegre ekran + Pek çok ekipmanla çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
-Ses kontrolü, Bugünün en iyi Logitech Harmony Elite Remote fırsatlarını devralıyor 278,95 £ Amazon'da görüntüleyin 328,94 £ Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemeleri

Günümüzde hepimiz akıllı hoparlörlerimizle ve akıllı ev cihazlarımızla konuşmak için çok zaman harcıyoruz, ancak yine de düğmelere dokunma ve düğmelere dokunma hayranıysanız, Logitech Harmony Elite Remote tam caddede olacak. En iyi akıllı ev cihazları 2019 listemizde yerini alan kaliteli bir cihazdır.

Uzaktan kumanda yalnızca kızılötesi ve Bluetooth kontrollü TV ve medya sistemlerinizi yönetmekle kalmaz, aynı zamanda diğer Wi-Fi özellikli akıllı ev kitleriyle de çalışır: SmartThings, Insteon, IFTTT, Lifx, Nest, Sonos, Apple TV ve Xbox One Logitech Harmony Elite Remote'un desteklediği markalar, hizmetler ve donanımlardan bazılarıdır.

Tamamlayıcı uygulamayı kullanarak, birkaç cihazın tek bir düğmeye basılarak kontrol edildiği 'sahneler' oluşturabilirsiniz - örneğin, İyi Geceler sahnesine dokunabilirsiniz ve uzaktan kumanda, ışıklarınızı çok faydalı bir şekilde kapatacak ve güvenlik sistemi aynı anda açılacaktır. zaman.

Netatmo Weather Station en iyi akıllı ev aletleri 2019

Netatmo Hava İstasyonu

En iyi sıcaklık sensörü: Netatmo Hava İstasyonu

İçeride ve dışarıda hava kalitesini izleyin

Satın alma nedenleri
+ Pille çalışan taşınabilirlik + Parlak, kompakt tasarım + İsteğe bağlı rüzgar ve yağmur sensörleri
Kaçınılması gereken nedenler
-En temel kit parçası değil Bugünün en iyi Netatmo Hava İstasyonu fiyatları £ 58,14 Amazon'da görüntüleyin149,99 Appliances Direct'te görüntüle 149,99 Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle621 Amazon müşteri değerlendirmesi

Wi-Fi'nize ve akıllı telefonunuza bağlanabilen birinci sınıf bir hava durumu izleme kiti arıyorsanız, o zaman mevcut önerimiz, ihtiyacınız olan her şeyi sunması gereken mükemmel Netatmo Hava İstasyonu olacaktır.

Başlangıç ​​seti, sıcaklık, bağıl nem, hava kalitesi (CO2 okuma dahil), ses kirliliği, barometrik basınç ve daha fazlasını izleyebilen bir iç ve dış ünite içerir. Yerel çevrenizdeki koşullar hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bu gadget size yardımcı olabilir ve en iyi akıllı ev aletleri listenizde bir yer kazanabilir.

2019'un en iyi akıllı ev cihazlarından biri olarak kimlik bilgilerine ek olarak, Netatmo'nun mobil ve masaüstü uygulamasındaki tüm verileri grafikler şeklinde analiz edebilirsiniz. Elinizde yeterli veri yoksa, Netatmo daha eksiksiz bir çözüm için yağmur ve rüzgar göstergeleri de sunar.

Withings Sleep en iyi akıllı ev aletleri 2019

Withings Sleep

En iyi uyku teknolojisi: Withings Sleep

Uykunuzun kalitesini artırın

Satın alma nedenleri
+ Kapsamlı uyku takibi + Uygulama temiz ve sezgiseldir + Akıllı evinizle çalışabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça yüksek bir maliyet Amazon 558 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Uykunuzun kalitesini takip edebilir ve fitness izleyicileri veya telefon uygulamaları ile onu iyileştirmenin yolları hakkında öneriler alabilirsiniz, ancak gerçekten uyku teknolojisiyle şehre gitmek istiyorsanız, o zaman Withings Sleep, aranacak bir araçtır ve 2019 listemizin en iyi akıllı ev cihazları listesinde yer alın.

Ne kadar uyuduğunuza ve bunun size ne kadar iyi geldiğine dair ayrıntılı okumalar yapmak için çarşaflarınız arasında gizlice kayar. Cihazın yanında gidebileceğiniz ücretsiz bir uygulama da var, yatağa gittiğiniz zamanların, kalktığınız zamanların ve arada aldığınız (veya almadığınız) derin uyku ve hafif uykunun bir dökümünü sunuyor.

Daha geniş akıllı ev görüntüsü açısından, Withings Sleep bir tetikleyici olarak da kullanılabilir: örneğin, kalktığınızda ışıkları yakmak. Tüm bunlar, birçok tanınmış akıllı ev cihazıyla uyumlu olan IFTTT (If This Then That) aracılığıyla gerçekleştirilir.

 • Uyanmak için en iyi akıllı ışıklardan bazılarına göz atın

Smarter Coffee en iyi akıllı ev aletleri 2019

Akıllı Kahve

En iyi küçük cihaz: Smarter Coffee

Telefonunuzdan bir cuppa joe hazırlayın

Satın alma nedenleri
+ Gerekirse bir uygulama aracılığıyla çalıştırın + Tam fasulyeden bardağa işlem + Akıllı asistan uyumluluğu
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI 139 TL'lik Amazon'da görüntüle

Paranın satın alabileceği en akıllı kahve makinesini istiyorsanız, uygun bir şekilde adlandırılan Smarter Coffee'den başkasına bakmayın - bu, küçük cihazın 2. neslidir ve her zamankinden daha çok yönlü ve bağlantılıdır. Amazon Alexa, Google Assistant ve IFTTT ile çalıştığını ve rakiplerinin çoğunun önünde olduğunu düşünün.

Entegre bir öğütücü ile bu, sabah (veya öğleden sonra veya akşam) fincanınız için tam bir çekirdekten bardağa çözüm sunar. Cihazın ön tarafında, sıcak içecek yapmak için basit bir kontrol setine sahipsiniz, ancak her şey beraberindeki uygulama ile de kontrol edilebilir, böylece kahve yapma sürecini yatağınızın rahatlığından bile başlatabilirsiniz.

Kesinlikle mükemmel değil: Kurulumu en kolay değil ve diğer kahve makineleri nihai sonuçların kalitesi açısından onu geride bırakıyor. Ancak, iyi içecekler ve sunulan en iyi gadget akıllılarını istiyorsanız, bu muhtemelen kısa listenizin en üstünde yer alacaktır.

Samsung Family Hub en iyi akıllı ev aletleri

Samsung Aile Merkezi

En iyi büyük cihaz: Samsung Family Hub

Akıllı ev kitinin nihai parçası

Satın alma nedenleri
+ Bazı kullanışlı uygulamalar + Görünüşte fütüristik + Konukları etkilemekten emin olun
Kaçınılması gereken nedenler
-Sana pahalıya patlayacak

Çok az cihaz, Samsung'un Family Hub buzdolabı kadar akıllı ev titreşimleri sızdırıyor. Bunu mutfağınıza kurun ve gerçekten gelecekte varmış gibi hissedeceksiniz - öncelikle kapılardan birine gömülü büyük tablet ekranı sayesinde. Buzdolabını, hepsi benzer özelliklere sahip olsa da birkaç farklı modelde satın alabilirsiniz.

Bu büyük ön paneli, ailedeki diğer insanlar için notlar bırakmak, bir alışveriş listesi için öğeleri not almak, YouTube videolarını izlemek vb. İçin kullanabilirsiniz. Bir hava durumu raporu alın, biraz müzik çalın, evdeki herkesin ne yapması gerektiğini bir takvim çağırarak öğrenin, vb. Akıllı buzdolabının kullanışlı işlev sıkıntısı yoktur ve 2019'da gördüğümüz en iyi akıllı ev aletlerinden biridir.

Buzdolabının içinde de, kapıların arkasında oturan ve uzaktan erişilebilen bir kamera gibi teknoloji var - artık kendinizi en sevdiğiniz süpermarketin koridorlarında dolaşırken, evde ne yiyeceğinizi ve ne olduğunu bilmeden bulmanız gerekmiyor. içeri girmeniz gerekiyor, çünkü telefonunuzda hızlı bir kontrol size söylüyor.

 • Hayatınızı (ve yemek pişirmenizi) daha iyi hale getirecek 9 yenilikçi mutfak aleti
Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Amazon Echo Plus (2. Nesil) Amazon Echo Plus (2. Nesil) Sadece 139,99 £ Olun GörüntüleTüm fiyatları görün Önceki
 • 1
 • the-best-smart-home-gadgets-2020/2
Sayfa 1 the-best-smart-home-gadgets-2020/2