Close

En iyi stand mikser 2020: her fırıncının ilk tercih ettiği silah

En iyi stand mikserleri, mutfak teknolojisi dünyasının altın çocuklarıdır. Fırınlamanın popülaritesindeki patlama ile, birçok insan geleneksel amaçlarına hizmet etmek yerine onları satın alıyor ve GERÇEKTEN KULLANMAKTADIR: güzel görünmek ve mutfağınıza gelen ziyaretçileri etkilemek, her zaman pişirdiğinizi düşünerek uzaklaşmak. aslında değildin.


Şu anda en sevdiğimiz stand mikserimiz son derece parlakKenwood Titanyum ŞefÖzelliklerle dolu, kullanımı harika ve olağanüstü verimli.

Ancak, mükemmel olanı indirmeyinSage Bakery Bossve elbette çoğu fırıncının en sevdiği mikser olan klasikKitchenAid Zanaatkar- her ne kadar birçok çeşidi olduğunu lütfen unutmayın.en iyi KitchenAid karıştırıcı...

Satışta kaçınılmaz olarak bazı iyi stand mikserler olacaktır.En iyi Siber Pazartesi fırsatlarıayrıca.

En iyi stand mikser nasıl alınır

Bu endüstriyel güçte içerik kavgacıları pahalı canavarlardır, ancak iyi bir tanesi yıllarca dayanmalıdır ve ekmek ve kek yapımını önemli ölçüde daha acısız hale getirmenin yanı sıra krema, beze ve benzerlerini çırpma teli ile çırpabilirler. ekler.


Oh, ve eğer ileri düzey çalışmalara girmek istiyorsanız, bu dünyanın Kenwoods ve Kitchenaids'leri ayrıca et kıymadan helezonlu sebzeye ve makarna yapmaya kadar her şeyi yapan ekleri de alıyor. Açıkçası saçma, ama dışarıdan biri onları alıyor olmalı ...

Stantlı mikserler ciddi kit parçalarıdır ve ciddi bir yatırım olabilir. İşte bu yüzden adamımız Derek ve onun iyi hanım karısı, son altı ayını, aşağıdaki sekiz stand mikserini birinciden sonuncuya sıralamak için deneyerek geçirdiler. İlk dört seçeneğin hepsi son derece güçlü ve hiçbiri kötü değil. İşte kararımız, o zaman ...


  • En iyi pişirme teknolojisi burada
  • Tatlı? En iyi dondurma üreticileri
  • En iyi pasta süsleme aksesuarları

Satın alabileceğiniz en iyi stand mikserler

en iyi stand mikser 2020: Kenwood Titanium Chef KVC7300SPingtwitter Best Buy logosu

(Resim kredisi: Kenwood)

1. Kenwood Titanyum Şef KVC7300S

Bir fırıncının satın alabileceği en iyi stand mikser

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 4,6 litre Güç: 1.500 watt Hız kontrol cihazı: Evet Ekler: çırpma teli, çırpıcı, hamur kancası Harici eklenti çıkışları: İki
Satın alma nedenleri
+ Üstün tasarım + Mükemmel performans + LED çanak ışık + İki aksesuar çıkışı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 885,25 $ Amazon'da Görüntüleyin

Kenwood'un bu örnek İngiliz tasarımı ve mühendisliği gezegen mikseri, çeşitli nedenlerle yeni bir numaramızdır. Sade tasarımı ve göze batmayan tabanca metali rengi, çok çeşitli mutfak tasarımları için uygundur ve hayal edebileceğiniz kadar fazla yer kaplamaz. Ayrıca, aşağıdaki Sage ve KitchenAid ürünleri kadar iyi inşa edilirken, bol miktarda 21st Century teknolojisi ile birlikte gelir.


Neredeyse tamamen döküm metalden yapılmış ve ultra güçlü 1.500 watt'lık bir motorla donatılmış (KitchenAid'inki sadece 300 watt), bu üst düzey mikser, önemli bir 9,2 kilo ağırlığındadır, bu nedenle yerine oturduğunda en iyisi ayrılmaktır. orada.

Çoğu karıştırıcıda olduğu gibi, ağır ağırlıklı üst yarı, muhteşem parlak 4.6 litrelik paslanmaz çelik kaseyi (bir düzine yumurta beyazı veya 2.72 kg kek karışımı için iyidir) ve endüstriyel dayanıklı paslanmaz çelik arasında geçiş yapmayı kolaylaştırmak için yukarı doğru eklemlenir. K-çırpıcı, çırpma teli ve hamur kancası. Ağır kolu manuel olarak kaldırmayı gerektiren bazı karıştırıcıların aksine, bu, herhangi bir çaba harcamadan tüm üst kısmın kendi kendine yaylanmasına neden olan basit bir mandalla çalıştırılır. Güzel.

Elektronik hız kontrol sistemi başka bir dokunsal eklentidir. Açın ve dairesel kontrol kadranı, tercih ettiğiniz hızı birden sekize kadar seçebilmeniz için hazır yanar. Ayrıca, yumurta beyazlarını nazikçe katlamak için ekstra düşük bir hız ve hızlı bir şekilde saldırmak istediğiniz her şeye hızla saldırmak için tam hızlı bir darbe işlevi sağlar. Paslanmaz çelik kase, her iki tarafında da bir tutamakla birlikte geldiği için görülmesi gereken bir manzara ve çok pratik. Kasenin üstündeki plastik sıçrama koruması çok kolay kayıyor ve test fırıncımız malzemeleri beslemek için şeffaf açılır kapağa bayıldı.

Tam da daha iyi olamayacağını düşündüğünüzde, üstteki krom levhanın hafif bir dokunuşu, tüm kaseyi parlak beyaz ışıkla yıkayan bir LED'e geçer, böylece karışımın nasıl gittiğini görebilirsiniz.


Bu mikserin bir başka parlak özelliği de, biri düşük hızlı bağlantılar (makarna valsi, et kıyma makinesi ve öğütme değirmeni) ve diğeri yüksek hızlı aksesuarlar (mutfak robotu, cam karıştırıcı ve kompakt) için olmak üzere iki ayrı aksesuar çıkışına sahip olmasıdır. kıyıcı). Ayrıca, özellikle krema ve katlama için tasarlanmış isteğe bağlı çırpıcıları da satın alabilirsiniz.

Yün içinde boyanmış bir KitchenAid adanmışı olan usta fırıncımız, bu mikser hakkında hemen hemen her şeyi sevdi, özellikle kolay bağlantı montaj yöntemi, yaylı kol kaldırma mekanizması, çift kulplu 4,6 litrelik hazne, elektronik hız kontrolör ve tabii ki o parlak kase ışığı.

Kabul edelim ki, bu ucuz bir makine değil, ancak üzerinde çoğu zaman mükemmel fırsatlar var ve ona attığımız her kırbaçlama, karıştırma ve yoğurma görevini zahmetsiz ve hızlı bir şekilde atlattı. Aynı zamanda temizlemek için mutlak bir çocuk oyuncağıydı. Şiddetle tavsiye edilir.

en iyi stand mikser 2020: Sage The Bakery Boss

2. Sage Fırın Patronu

Güçlü motorlu mükemmel karıştırıcı

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 4,7 ve 3,8 litre Güç: 1.200 watt Hız kontrol cihazı: Evet Ekler: çırpma teli, iki çırpıcı, hamur kancası Harici bağlantı çıkışları: Yok
Satın alma nedenleri
+ Yüksek kaliteli mühendislik + Mükemmel karıştırma araçları + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kullanımı çok kolay499 ABD doları Bing Lee'de görüntüleAmazon'u kontrol edin

İngiltere dışında Breville The Bakery Boss olarak bilinen bu model, geleneksel bir stand mikserinden farklı görünmek için yolundan çıkmıyor, ancak yine de bir dizi doğal tasarım gelişmesine sahip. Bunlar arasında, mafsallı mikser kolunun ön tarafındaki çok kullanışlı bir tutamak, LED aydınlatmalı bir kase, bir LCD zamanlayıcı ve tam da unuttuysanız diye seçtiğiniz hız ayarını gösteren kullanışlı bir şerit ışık bulunur.

1.200 watt'lık motor, daha ağır malzemeler eklendiğinde otomatik olarak hızlanır. Gerçekten son derece iyi düşünülmüş ve tasarlanmış.

Bakery Boss, British Baking Show-wannabe için gerekli olan her şeyle yüklü olarak gelir: 4.7 litrelik bir cam borosilikat mikrodalgaya dayanıklı kap, ek bir 3,8 litrelik paslanmaz çelik kase ve hatalı yakalamak için lastik kenarları olan bir kazıyıcı çırpıcı da dahil olmak üzere çok sayıda alet kasenin yanında malzemeler, bir hamur kancası, daha ağır hamurlar için düz bir çırpıcı ve büyük bir çırpma teli. Fırın Patronu çeşitli yüzeylerde mevcuttur, ancak hangisini seçerseniz seçin, mutfağınızı tamamlayacaktır.

en iyi stand mikser 2020: KitchenAid 4,8 L Artisan 5KSM175P

(Resim kredisi: KitchenAid)

3. KitchenAid 4,8 L Zanaatkar 5KSM175P

Stand mikserlerin aristokratları

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 4,8 ve 3 litre Güç: 300 watt Hız kontrol cihazı: Evet Ekler: çırpma teli, çırpıcı, hamur kancası Harici eklenti çıkışları: Bir
Satın alma nedenleri
+ Kararlı + Güvenilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Retro bakışı herkes için değil

KitchenAid'in stand mikserleri, birçok TV aşçılık şovunun temel dayanağıdır.Büyük İngiliz Fırını. ABD şirketinin 'K' model mikseri ilk olarak 1930'larda tasarlandı ve o zamandan beri pek bir şey değişmedi. Hala aynı, hoş bir şekilde eski moda 10 vitesli kola ve güzel büyük hızlı harflere ve arkada ağır hizmet kolunu kaldırmak için benzer bir kola sahiptir. Ön tarafa makarna ve kıyma makinesi tipi ataşmanlar eklemek için bir yuvanın yanı sıra, hepsi bu.

300 watt Artisan sekiz çekici renkte mevcuttur ve 4.8 litrelik paslanmaz çelik bir kase, daha küçük gruplar için sapsız daha küçük bir paslanmaz çelik kase veya aynı tarif için ekstra malzemeler, bir balon çırpma teli, hamur kancası, düz çırpıcı ile birlikte gelir ve malzemeleri kasenin yan tarafından kazımak için kauçuk kenarlı başka bir Flex Edge çırpıcı.

Esnafın kullanımı daha kolay olamazdı. Malzemeleri atın, kolu indirin ve hız kontrol cihazını birkaç çentik sağa kaydırın. Motor ateşlenir ve çok karıştırma yapılır. Şeffaf, çıkarılabilir plastik kapak, su sıçramasına karşı koruma sağlar ve karıştırma işlemi sırasında ekstra bileşenlerin eklenmesi için geniş bir portala sahiptir.

Çok az modern mikser, stil veya harmanlama verimliliği açısından bu yakışıklı retro güzelliğe uyuyor. Kabul edilirse, bazı rakiplerinden daha az ileri teknoloji ürünü zili ve ıslığı vardır, ancak güvenilirlik, dayanıklılık, verimlilik ve hepsinden önemlisi kullanım kolaylığından yararlanacaksınız.

en iyi stand mikser 2020: Smeg SMF03

(Resim kredisi: Smeg)

4. Smeg SMF03

Bu çarpıcı Dolce & Gabbana tasarımında da mevcuttur

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 4,8 litre Güç: 800 watt Hız kontrol cihazı: Evet Ekler: çırpma teli, iki çırpıcı, hamur kancası Harici eklenti çıkışları: Bir
Satın alma nedenleri
+ Mutfak göz şekeri + Mükemmel mikser + Standart renklerde de mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-D&G modeli, bankalar için çok pahalı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI599 ABD doları Bing Lee'de görüntüle 605 ABD doları Peter of Kensington'da görüntüle 620 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle

Smeg'in SMF03 serisinden bu Dolce & Gabbana Sürümü, konukların daha yakından bir görünüm için doğrudan tezgahın üstüne doğru giderken selamlarınızı görmezden gelmelerini sağlayacak, neredeyse kesinlikle pürüzsüz, parlak döküm alüminyumunun hızlı bir vuruşunu izleyen çarpıcı bir gösteri parçasıdır. kafa - bir Boeing 737 motorunu andırıyor - ve güzel işlenmiş taban.

Sonra senden bir kek pişirmeni isteyecekler.

Uygulama işlemi sırasında sert emaye ve yağ bazlı boyalar kullanıldı, bu nedenle yeni edindiğiniz sanat eserinizin küçük ev kazaları tarafından lekelenmeden kalacağından emin olabilirsiniz.

Bir devin altındaki bir gölge en üstte görünüyorsa - veya sadece yüksek gösterişli renk düzenini sindiremiyorsanız - bunun yerine, 550 £ daha ucuz ve üç basit parlak renkte (kırmızı) bulunan standart varyantı tercih edebilirsiniz. krem ve siyah.

Smeg SMF03, 10 hızlı, yumuşak başlangıçlı 800 watt'lık bir motora sahiptir - KitchenAid'den 500 watt daha fazla - bu, eşit derecede muhteşem 4,8 litrelik cilalı çelik kasesine attığınız her şeyin hafif çalışmasını sağlar. Kitchenaid'i tartışmasız aştığı alanlardan biri, araç eklemenin ve kaldırmanın daha kolay olmasıdır.

Bu mikserin standart versiyonunun, benzer tarzdaki KitchenAid'den biraz daha ucuz olduğu göz önüne alındığında, ikisi arasında gerçek bir fark var. Çoğu mutfağa sığma ihtimalinin daha düşük olduğunu düşündüğümüzden, Smeg'in görünümünü pek beğenmiyoruz - kesinlikle D&G versiyonu pek de iyi değilGüzelçoğu eve ek. Bununla birlikte, mini mutfağınızı Smeg’in art deco tasarım listesindeki diğer parçalarla doldurduysanız, bu çatlama pasta arkadaşı harika bir şekilde uyacaktır.

en iyi stand mikser 2020: Magimix 5200 XL

(Resim kredisi: Magimix)

5. Magimix 5200XL

Stand mikserine çok farklı bir bakış

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 3,6, 2,6 ve 1,2 litre Güç: 1.100 watt Hız kontrol cihazı: Otomatik Ataşmanlar: tüm Harici eklenti çıkışlarında 12: Yok
Satın alma nedenleri
+ Her şeyi yapabilen eksiksiz bir cihaz + Harika tasarım, güler yüzlü görünüm + Güçlü motor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 526,46 Amazon'da görüntüle799,95 ABD doları Mutfak Deposunda Görüntüle 849 ABD doları Peter of Kensington'da görüntüle

Sadece ekmek ve kek pişirmenin ötesine geçmek istiyorsanız, Magimix'in bu pahalı ama son derece verimli stand mikser-mutfak robotunu düşünün.

5200 XL siyah, gümüş, kırmızı, krem ​​ve beyaz renklerde mevcuttur ve hamur yoğurma, krema çırpma, yumurta çırpma, dilimleme, doğrama ve rendeleme veya fındık doğrama gibi tüm pişirme ve yemek hazırlama olasılıklarını kapsar. Ayrıca smoothie ve taze meyve suları da yapabilir.

5200 XL, 1.100 watt'lık bir motora sahip ağır hizmet tipi bir ana üniteden ve burada listelenemeyecek kadar uzun bir aksesuar bolluğundan oluşur. Öne çıkan özellikler arasında 3.6 litrelik bir paslanmaz çelik kase, üç ekstra plastik kase ve bir sürü kesme ve dilimleme aleti bulunur.

Ana ünitenin kullanımı oldukça kolaydır, çünkü sadece üç büyük düğme (durdurma, otomatik ve nabız) ​​vardır, ancak başınızın oldukça kapsamlı bir kılavuza oldukça uzun bir süre gömüleceğinden emin olabilirsiniz. eldeki görev için en iyisi.

Mali kaynaklara ve hepsini depolayacak alana sahipseniz, attığınız hemen hemen her işte mükemmel olduğu için bu makinenin performansından hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

en iyi stand mikser 2020: Kenwood kMix KMX750

6. Kenwood kMix KMX750

Eski klasik yeniden tanımlandı

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 5 litre Güç: 1.000 watt Hız kontrol cihazı: Evet Ekler: çırpma teli, iki çırpıcı, hamur kancası Harici bağlantı çıkışları: Bir
Satın alma nedenleri
+ Tüm aksesuarlar dahildir + Hassas kontrol
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI okumak zor

Kenwood kMix, bir varispeed 500 watt motor, büyük bir beş litrelik karıştırma kabı ve büyük bir hız kontrol düğmesi dahil olmak üzere birçok modern tasarım ürününe sahiptir. KMix, KitchenAid'den daha uzundur ve sadece biraz daha az sağlamdır; cilalı paslanmaz çelik karıştırma kabı elde hafif ve bakması güzeldir.

KMix'in 1000 watt'lık motoru oldukça sessiz ve tam hızda başlamak yerine yavaş yavaş hızlanma şeklini seviyoruz. Ünite ayrıca tüm aksesuarlarla birlikte gelir: kremler ve kekler için bir balon çırpıcı, kuru malzemeler için bir K-çırpıcı, bir hamur kancası ve bir spatula gibi kasenin kenarını sıyıran bir kremalı çırpıcı.

KMix her modern mutfakta harika görünür ve işi iyi yapar. KitchenAid'den daha ucuzdur ve benzer şekilde iyi inşa edilmiştir, ancak KitchenAid, zahmetsiz kullanım ve basitlik için yine de onu geride bırakmaktadır (kelime oyununu bağışlayın).

en iyi stand mikser 2020: AEG Ultramix Oribital Mikser KM5540-U

(Resim kredisi: AEG)

7. AEG Ultramix Orbital Mikser KM5540-U

Yüksek güçlü İskandinav mühendisliği

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 2,9 ve 4,8 litre Güç: 1.200 watt Hız kontrolörü: Evet Ekler: çırpma teli, iki çırpıcı, hamur kancası Harici bağlantı çıkışları: Bir
Satın alma nedenleri
+ Güçlü + İsveç kökenli
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü-Garip bir şekilde çekici olmayan BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 1.005,69 Amazon'da Görüntüle

Bu anıtsal 1.200 wattlık üç ana USP'ye sahiptir: bir çift paslanmaz çelik kase (biri büyük, biri küçük), kasenin içindekileri soğuk mavi renkte yıkayan bir LED ve entegre silikon kenarlı ekstra SoftEdgeBeater ile birlikte gelir. spatula. Hiç şüphe yok, bu son derece çekici bir iri parça ve Töton / İsveç kökenli olduğu için mükemmel bir şekilde inşa edildiğinden emin olabilirsiniz.

Tasarım açısından KitchenAid'in utanmaz retroness'i ile Kenwood kMix'in post modern etkisi arasında bir yere bakıyor. AEG, yan tarafında büyük, iyi aydınlatılmış, 10 vitesli bir düğme ve olağan aksesuar yelpazesiyle (spiral hamur kancası, çırpma teli, düz çırpıcı ve yukarıda belirtilen ekstra spatül çırpıcı) ile birlikte gelir.

Bir muzlu kek karışımını aplomb ile işledi, viski şeyi tüm malzemelerin hafif ve havadar çalışmasını sağlıyordu. Akıllı stand mikserlerin panteonunda, AEG Ultramix tapuyu yapar ve iyi yapar.

en iyi stand mikser 2020: Morphy Richards 400405 Toplam Kontrol Katlanır Standlı Mikser

(Resim kredisi: Morphy Richards)

8. Morphy Richards 400405 Total Control Katlanır Standlı Mikser

En ucuz stand mikser

Teknik Özellikler
Hazne kapasitesi: 1 litre Güç: 300 watt Hız kontrol cihazı: Otomatik Ekler: çırpma teli, çırpıcı, hamur kancası Harici eklenti çıkışları: Yok
Satın alma nedenleri
+ Çok akıllı katlanır tasarım + Küçük mutfaklar için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Plastic-Spindly ataşmanları

İşte düzgün bir açı - tezgah alanı kısıtlamaları olanlar için katlanabilir bir mikser. MR, arada bir yemek pişiren ve mutfak tezgahında bir durum sembolü ile uzaktan ilgilenmeyen sıradan aşçılar için idealdir. Yapım kalitesi ve verimliliği prestijli oyuncularla rekabet edemez - bu tamamen plastiktir ve ikiz çırpıcı ve çırpıcı ataşmanları kıyaslandığında ince ve zayıftır - ancak bir yığın iyi cupcake ve garip küçük somun toplayacaktır.

Ancak katlama mekanizması bir dahice hareketidir. Bir temizlikten sonra, hem kol hem de dikey kolon en yakın dolapta saklamak için düzgün bir pakete katlanır. Ama kaseyi saklayacak bir yer bulman gerekecek.

Bu mikser asla büyük çocukları rahatsız etmeyecek, ancak küçük mutfakları olanlar veya çok nadiren yemek pişirenler için yine de harika bir seçenektir.

Kenwood Chef Titanium Stand ... Kenwood KVC7300S Amazon $ 885,25 GörüntüleTüm fiyatları görünBreville - BEM823SST - ...Heston Blumenthal tarafından Sage The Bakery BossBing Lee499 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünSmeg - SMF03BLAU - 50'lerin Retro ...Smeg SMF03Bing Lee599 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görün