Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Çocuklar için en iyi tabletler 2020: her yaştan çocuk için en iyi tableti bulun

Çocuklar için en iyi tabletler 2020: her yaştan çocuk için en iyi tableti bulun

2020'de çocuklar için en iyi tabletler kılavuzumuza hoş geldiniz, size aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi kaliteli seçenek sunuyor: Bu birinci sınıf slate'lerden birini evde kurup çalıştırdıktan sonra, çocuklarınız hemen susturulacak.


Ekran boyutundan yapı kalitesine kadar tartmanız gereken birkaç önemli faktör var, ancak çocuklar için en iyi tabletlere yönelik bu kapsamlı kılavuzda, bilmeniz gereken her şeyi açıkladık - tüm özellikler, tüm özellikler ve nasıl ödemeyi beklediğiniz kadar.

İyi haber şu ki, bu tabletler düşündüğünüzden daha ucuz, bu yüzden bakmanız gereken birkaç çocuğunuz olsa bile, sırf onlar için en iyi tabletleri bulmak için tüm hayatınızın birikiminden ayrılmak zorunda kalmayacaksınız.

Çocuklar için en iyi tabletler

Amazon Fire HD 8 Kids Edition en iyi çocuk tableti

Çocuklar için en iyi genel tablet mi? Amazon Fire HD 8 Kids Edition'ı istiyorsunuz.


(Resim kredisi: Amazon)

1. Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü (2020)

Çoğu çocuk için en iyi çocuk tableti

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 8 inç Platform: Fire OS Depolama: 32GB Pil ömrü: 12 saat
Satın alma nedenleri
+ 2 yıllık değiştirme programı + Tıknaz ve renkli + Çocuklar için BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİNİ yapmak için birçok malzeme 139,99 £ Amazon'da görüntüle 139,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin £ 140 Currys PC World'de görüntüleyin

Amazon Fire HD 8'in Çocuk Sürümü'nün bu 2020 sürümü, selefine göre çok fazla bir gelişme sunmuyor - biraz daha fazla bellek, biraz daha hızlı işlemci, biraz daha uzun pil ömrü - ancak çok da yanlış değildi selefi. Bu, şu anda piyasadaki en iyi çocuk tableti seçimimiz.

Bu çocuk tabletini gerçekten çekici kılan şey, Amazon'un sunduğu şey: Çocuklarınız için 5.000'den fazla uygulama ve oyun sunan Fire for Kids Unlimited hizmetine bir yıllık ücretsiz abonelik, artı iki yıllık bir değiştirme programı - eğer bu tablet bozulursa o zaman, Amazon ücretsiz olarak değiştirecektir.


Hepsinden öte, çok uygun fiyatlı ve bir kickstand olarak ikiye katlanan ilham verici kalın bir kauçuk kılıfla birlikte geliyor. Diğer seçenek listelerinin daha iyi ekranları ve daha hızlı özellikleri olsa bile, çocuklar için bir tablette istediğiniz her şeye sahiptir.

Apple iPad 2020 için en iyi tablet


Gerçek şu ki, çocuklar için en iyi premium tablet Apple iPad'dir.

(Resim kredisi: Apple)

2. Apple iPad

Çocuklar için en iyi premium tablet

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 10,2 inç Platform: iOS Depolama: 32GB / 128GB Pil ömrü: 10 saat
Satın alma nedenleri
+ Üstün uygulama seçimi + Üstün yapım kalitesi + Kullanımı kolay Apple iPadOS BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI419,97 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle 419,97 £ Dizüstü Bilgisayar Doğrudan Ön SiparişAmazon'u kontrol edin

Giriş seviyesi iPad harika bir tablet tam duraktır, ancak aynı zamanda çocuklar için harika bir tablettir - burada listelediğimiz diğer seçeneklerden biraz daha pahalıdır. Ayrıca Apple tarafından çocuklara özel üretilen tabletlerden daha az sağlam ve daha hassastır.

Neden onu çocuklarınız için bir tablet olarak düşünmelisiniz? Peki, Apple'ın mükemmel iPadOS yazılımına ve ayrıca devasa Apple App Store'a erişim elde edersiniz. İPad'i Apple hesabınıza bağlarsanız, ebeveyn kontrollerini ve ekran süresi sınırlarını kolayca uygulayabilirsiniz, böylece çocuklarınız istediklerini tam olarak yapamazlar.

Bu belki daha büyük çocuklar için daha iyi bir seçenektir ve onlar büyüdükçe büyüyecek - Apple Pencil kaleminden çeşitli klipsli klavye kapaklarına kadar buradan seçebileceğiniz birçok aksesuarınız olduğunu unutmayın.


Kurio Tab Connect 2020 çocuklar için en iyi tablet

Fiyat açısından çocuklar için en iyi tablet mi? Bu, Kurio Tab Connect.

(Resim kredisi: Kurio)

3. Kurio Tab Bağlantısı

Çocuklar için en iyi bütçe tableti

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 7 inç Platform: Android Depolama: 16GB Pil ömrü: 5 saat
Satın alma nedenleri
+ Akıllı Android özelleştirmeleri + Sağlam ve sağlam tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 80 Amazon'da görüntüleyin89,99 Ebuyer'de görüntüle99,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin

7 inçlik bir ekranı, tıknaz kauçuk kaplı kasası ve özel Android ayarlarıyla Kurio Tab Connect, birçok yönden Amazon Fire Kids Edition tabletlerine benzer - ancak etrafta alışveriş yaparsanız, Kurio cihazını bile alabilirsiniz. daha ucuz.

Kurio, tablete kendi ebeveyn denetimleri paketini kurarak çocuklarınızı kullanmalarını istediğiniz uygulamalar ve sitelerle sınırlandırmayı kolaylaştırır. Altında bu sadece Android, yani sezgisel, çocuk dostu bir arayüz aracılığıyla çok sayıda eğitim uygulaması, oyun ve araç mevcut.

Kurio önceden iyi bir seçimi önceden yüklediğinden, cihazı açar açmaz uygulamaları aramaya gerek yok. Tablet aynı zamanda birden fazla profili de destekler, böylece Tab Connect'i kullanan birden fazla çocuğunuz varsa, eşyalarını ayrı tutabilirler (kardeş gerginliğini azaltmak için kullanışlıdır).

Apple iPad Mini 2020 için en iyi tablet

Apple iPad Mini 2019, daha küçük çocuklar ve kendi yazı tahtalarıyla çok seyahat etmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

(Resim kredisi: Apple)

4. Apple iPad Mini 2019

En iyi çocuk tableti için kompakt ama pahalı bir seçim

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 7,9 inç Platform: iOS Depolama: 64GB / 256GB Pil ömrü: 10 saat
Satın alma nedenleri
+ Sızdıran stil ve kalite + Apple Pencil desteği + Küçük form faktörü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 376 £ Currys PC World'de Görüntüle 377 £ Amazon'da Görüntüleyin535,55 £ EBay'de görüntüle177 Amazon müşteri değerlendirmesi

Artık Apple, iPad Mini'yi tekrar hatırladığına göre, aslında oynamak için biraz birinci sınıf donanım isteyen küçük elleri olanlar için iyi bir cihaz. Bu 7,9 inçlik tabletin içindeki A12 Bionic çip, çocuklarınızın atabileceği her şeyle ve daha sonra bazılarıyla başa çıkacak.

Bu Apple olduğu için, tabii ki pahalı - bu size bir Amazon tabletinden önemli ölçüde daha pahalıya mal olacak, ancak o zaman fazladan yazılım kayganlığını ve harcamaya değer uygulama seçimini düşünebilirsiniz. Apple cihazlarında bulunan uygulamaların kalitesinden veya iPadOS'un düzgünlüğünden şüphe yok.

Bu gerçekten çocuklarınızın kaç yaşında olduğuna ve tabletleriyle tam olarak ne yapmak istediklerine bağlı, ancak daha çok video izleme ve uygulama kullanımıyla ilgiliyse ve cihazlarının her tarafında mum boya ile yazı yazmaktan daha azsa, yeni iPad Mini bir göz atmaya değer. . Eklenen Apple Pencil desteği ile artık daha yaratıcı olabilirler.

Amazon Fire 7 Kids 2020 çocuklar için en iyi tablet

Çocuklar için bir başka harika ucuz tablet ise Amazon Fire 7 Kids Edition.

(Resim kredisi: Amazon)

5. Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü

Çoğu çocuk için en iyi tabletimizin daha küçük versiyonu

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 7 inç Platform: Fire OS Depolama: 16GB Pil ömrü: 7 saat
Satın alma nedenleri
+ Paranızın tam karşılığı + Kullanımı kolay ebeveyn denetimleri + Fire for Kids Unlimited BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI78,49 £ EBay'de görüntüle99,99 £ Amazon'da Görüntüle 99,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesi

Amazon, bir çocuk tabletini nasıl bir araya getireceğini bilir (8 inç ve 10 inç modellere de bakın) - kalın yapı, parlak renkler, kolay ve erişilebilir yazılım ... bir ebeveyn olarak isteyebileceğiniz her şey tam burada.

Teknik özellikler harika değil ama olması gerekmiyor. İki yıllık garanti, bir yıllık Fire for Kids Unlimited hizmeti (çok sayıda uygulamaya, kitaba, oyuna ve daha fazlasına erişmenizi sağlar) ve kullanımı kolay ebeveyn denetimlerine sahip olursunuz. Beğenmediyseniz, Apple'dan tam bir geri ödeme almak için 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Amazon, en uzun araba yolculukları için yeterli olması gereken yedi saatlik pil ömrü vaat ediyor ve çevrimdışı destek, çocuklarınızın Wi-Fi'den uzak olduğu zamanlar için de iyi. Bu, şu anda piyasadaki çocuklar için en iyi tabletlerden biri.

Samsung Galaxy Tab A8 en iyi çocuk tableti 2020

Gençler için Samsung Galaxy Tab A8 harika bir orta sınıf seçenek listesi.

(Resim kredisi: Amazon)

6. Samsung Galaxy Tab A8

Çocuklar için daha yetişkin bir tablet

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 8 inç Platform: Android Depolama: 32GB Pil ömrü: TBC
Satın alma nedenleri
+ Çok yetenekli Android tablet + Cömert 8 inç ekran BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 285,99 Amazon'da Görüntüle 314 £ Amazon'da Görüntüleyin

Çocuklarınızın daha az el tutmaya ihtiyaç duyduğunu ve aslında bir yetişkin tableti olan bir tabletten faydalanacağını düşünüyorsanız, o zaman Samsung'un Galaxy Tab A8'ine bir göz atın - sadece tasarımdan bunun çok daha ciddi olduğunu görebilirsiniz. cihaz.

Muhtemelen bir tür ebeveyn kontrol yazılımı kurmak isteyeceksiniz, ancak Android'in bu konuda birçok seçeneği var - ve tabii ki siz ve çocuklarınız Google Play Store aracılığıyla binlerce uygulama, oyun ve eğitim aracına erişebilirsiniz. Tüm iyi bilinen uygulamalar burada mevcuttur.

Spesifikasyon ve ekran çözünürlüğü piyasadaki en iyisi değil, ancak olması gerekmiyor ve Samsung Galaxy Tab A8'i Amazon seçeneklerinden bir tanesinden fazlası için alabilirsiniz. Kesinlikle şu anda çocuklar için en iyi tabletlerden biri.

Lenovo Tab E10 en iyi çocuk tableti 2020

Çok fazla ekran alanı istiyorsanız, Lenovo Tab E10 harika bir çocuk tableti seçimidir.

(Resim kredisi: Lenovo)

7. Lenovo Tab E10

Ekran alanı için en iyi çocuk tableti

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 10,1 inç Platform: Android Depolama: 32GB Pil ömrü: 7 saat
Satın alma nedenleri
+ Çekici 10,1 inç ekran + Android'in tüm gücü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 99,99 £ Currys PC World'de görüntüleyin109,97 £ Dizüstü Bilgisayar Doğrudan Ön Sipariş£ 126,22 Amazon'da Görüntüleyin

Kişisel cihazlarının her tarafına süt dökülme ihtimali olmayan daha büyük çocuklar için belki daha uygun olan başka bir tablet olan Lenovo Tab E10, 10,1 inç büyük bir ekran sunar - film izlemek, oyun oynamak ve diğer her şeyi yapmak için daha fazla alan sunar. çocuklara bir tablet verildiğinde bunu yapar.

Ekran, etkileyici tasarımın tek parçası değil, çünkü ince ve hafif ve aynı zamanda oldukça iyi hoparlörlere sahip. Temel model, çoğu çocuk için yeterli olması gereken 16 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelir. Google Play Store'da da birçok iyi alternatifle birlikte yerleşik bazı ebeveyn denetimleri vardır.

Lenovo'nun dizüstü bilgisayarlar, telefonlar, tabletler ve diğer birçok tüketici elektroniği türlerindeki geçmiş performansı göz önüne alındığında, burada kaliteli bir kit alacağınızdan emin olabilirsiniz - ve çocuğunuz büyüdükçe bu tablet kullanışlı olmaya devam edecek.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tablet

Amazon'un ürettiği çocuklar için en kaliteli tablet, büyük bir ekran ve hızlı performans sunuyor.

(Resim kredisi: Amazon)

8. Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Amazon'un ürettiği en kaliteli, büyük ölçekli tablet

Teknik Özellikler
Ekran boyutu: 10,1 inç Platform: Fire OS Depolama: 32GB Pil ömrü: 12 saat
Satın alma nedenleri
+ Büyük, sağlam tasarım + Canlı 10,1 inç ekran + Bol depolama alanı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI198,99 EBay'de görüntüle£ 199 Currys PC World'de Görüntüleyin £ 199,99 Amazon'da Görüntüleyin

Amazon'un daha küçük çocuk tabletleri o kadar iyi olmasaydı ve bu kadar değerli olsaydı, 10.1 inç ekran Fire HD 10 Çocuk Sürümü olduğundan çok daha fazla ilgi görürdü.

Yanılsama altında kalmayın, bu, canlı bir ekran, sağlam bir depolama bloğu (32GB) ve şaşırtıcı derecede güçlü bir hoparlör sistemi ile harika bir tablettir.

Bununla birlikte, onu standart bir 10 inçlik tabletten ayıran şey, Amazon'un sınıfının en iyisi ebeveyn kontrollerine ve Amazon Fire for Kids Unlimited'a erişimidir, ikincisi tüm bir yıl boyunca kutudan çıkarılır.

Oyun oynamak, video izlemek, sesli kitap dinlemek, dijital çizgi roman okumak ve internette gezinmek (tabii ki ebeveyn kilitleri açıkken) için oldukça mükemmel ve büyük tampon kılıfı, Amazon'un daha küçük tabletlerinde olduğu gibi fantastik olduğu anlamına geliyor. hasara dayanıklı.

Zarardan bahsetmişken, Amazon'un iki yıllık tartışmasız garantisiyle de geliyor, yani bu süre içinde hasar görürse, Amazon hiçbir soru sorulmadan değiştirmeyecek.

Genel olarak, harika bir paket ve yüksek (bir çocuğun tableti için) fiyat noktasına kadar uzatabilirseniz, o zaman kesinlikle ihtiyaç duydukları deneyimi sunacaktır.

Çocuğunuz için en iyi çocuk tabletini nasıl seçersiniz?

en iyi çocuklar tablet 2020 Amazon Fire HD 8 Kids Edition

Çocuk tableti alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var ...

(Resim kredisi: Amazon)

Çocuklar için en iyi tableti satın almaya gelince, aradığınız şey, kendi tabletinizi satın aldığınız zamana kıyasla farklı olacaktır. Ham güç, iyi ebeveyn denetimlerinden ve uzun pil ömründen daha az önemlidir ve dış tasarım, tüm zamanını kırıntılarla kaplı olarak geçirecekse o kadar da önemli değildir.

Küçük çocuklar için ebeveyn kontrolü seçeneklerinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz: Bir çocuğun YouTube gibi popüler sitelerde tamamen uygunsuz olan içeriğe rastlaması çok kolaydır.

Bir Apple, Android veya Amazon tableti düşünüyorsanız, uygulama seçimi bir sorun değildir, ancak özel tabletlerde seçim çok daha sınırlıdır ve bazen çok daha pahalıdır.

Ayrıca çocuğunuzun sadece bugün değil, bir yıl içinde ne isteyebileceğini düşünmenizi de öneririz: Peppa Pig kliplerinden oldukça memnun olan bir çocuk, birkaç ay sonra yetkin bir platform oyuncusu olabilir.

Bunu göz önünde bulundurarak, çocuğunuzla birlikte büyüyebilen bir tablet aramak isteyebilirsiniz, böylece sonunda toz toplamaz. Daha fazla uzatmadan, her yaştan çocuk için en iyi tabletleri bulalım.

Fire HD 8 Çocuk Sürümü tabletin bugünün en iyi fırsatlarını toplayın ... Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü (2020) Amazon £ 139.99 GörüntüleTüm fiyatları görünApple iPad 2019 WiFi 32GB ...Apple iPad 10.2 (2019)Doğrudan Dizüstü Bilgisayarlar419,97 £ Görünüm Tüm fiyatları görün