Close

En iyi tekila 2020: her bütçeye uygun bir ruh

İster kambur gün Margarita, ister Cuma akşamı içkisi olsun, Tequila çoğumuzun aşk-nefret ilişkisi içinde olduğu çok yönlü bir ruhtur. Ancak, Tequila'yı daha çok bir içecek olarak görüyorsanız, o zaman iyi şeyleri içmemişsinizdir dostum.


En pahalı tekilanın tadından bile nefret ettiğinize ikna olduysanız, işte burada yanlış gidiyorsunuz. Popüler inanışın aksine, fiyat, iyi bir tekila markasının sağlam bir göstergesi değildir.

Bu, daha pahalı markaların buna değmeyeceği anlamına gelmez, sadece bir tekilayı şişesine göre yargılamayın. En iyi tada sahip tekila seçeneklerinden bazıları, en iyi seçim listemizin size göstereceği gibi raftaki en pahalı olanlar değildir.

Geleneksel olarak, bu ruh yudumlayarak içilir. Tuz yok, kireç yok, görünürde ateş yok. Aslında, genellikle yemek sonrası içecek olarak bir dilim portakal ile içilir. Ve geleneksel formda ekstra pürüzsüz olan ve güzelce inen çok sayıda eski tekilalar (Anejo) ve ayrıca bir fıçıda dinlendirilmiş Reposado tekilaları var; Bu, yoğun lezzetin bir kısmını ortadan kaldırarak, tipik olarak palette biraz tekila bulanlar için içmeyi daha keyifli hale getirir.

Ancak klasik bir Margarita veya Tequila Sunrise yapmak isteyenler için, bu tekilaların tadı iyi karıştığı için Silver (Blanco) ve Gold (Joven) tekilalar iyi bir karıştırma ruhu oluşturur.


Süslü şişelerden en yumuşak tadıma kadar listemizdeki herkes için bir şeylerimiz var - satın almadan iyi bir şişe almak isteyenler için en iyi bütçeye sahibiz (bunun her zaman pişmanlığın tadı anlamına gelmediğini unutmayın!) bankayı kırmak. Hazır! Ayarlamak! Tekila!

Bugün satın almak için en iyi tekila seçimimiz


Tekila Sekiz

Tekila ile pürüzsüz ve doğal bir tekila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Pürüzsüz tat Agave:% 100 ABV:% 40 Sunum önerisi: Düz yukarı
Satın alma nedenleri
+ Çok değerli + Pahalı tadı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 23,95 £ Amazon'da görüntüle 25,38 £ Amazon'da görüntüleyin

Çok fazla harcamadan geleneksel tekilayı denemek istiyorsanız, o zaman Tequila Ocho, tadacağınız en pürüzsüz tekilalardan bazılarıyla tam orada. % 100 mavi agavdan yapılan Tequila Ocho, herkes tarafından beğenilemeyecek farklı bir aroma ve tada sahiptir, ancak tekila sizin işinizse, bu içeceğin tadını çıkarmanız garanti edilir. Tekila Ocho'yu, narenciye, badem ezmesi ve biberin ipuçlarıyla, yudumladıktan sonra uzun süre ortalıkta kalan dolgun tadı için en üst sıraya koyduk. Kesinlikle tekila meraklıları için veya tekilanın yoğun lezzetini seven herkes için.


Tekila Desen

Yavaşça yudumlamak için mükemmel tekila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü favori Agave:% 100 ABV:% 40 Sunum önerisi: İçenlerin tercihi
Satın alma nedenleri
+ Tüm içiciler için ideal + Güzel şişe
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ PAHALI FIRSATLARI 40 £ Majestic Wine'da Görüntüle 42,50 £ Amazon'da Görüntüleyin44,99 The Bottle Club'da görüntüle233 Amazon müşteri değerlendirmesi

Ödediğinizin karşılığını almakta ısrar edenler için, Patrón kesinlikle piyasadaki en çok talep gören tekilalardan biridir. İdeal olarak, bu tekila yavaşça yudumlanır.
sıcaklığı düşürmek için bardağa bir küp buz düştü. % 100 Weber Blue Agave'den yapılan Patrón Tequila sadece pürüzsüz değil, aynı zamanda biraz tatlı bir kenara sahip, yani gerçekten karıştırılmasına gerek yok. Sadece küçük gruplar halinde yapılır, ancak çoğu cadde süpermarketi gibi yaygın olarak bulunur ve iyi tasarlanmış bir şişeyle gelir, bu da onu hediye etmek için de idealdir.

El Jimador Tekila

Kokteyller için harika olan uygun fiyatlı bir tekila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe Agave al:% 100 ABV:% 38 Sunum önerisi: Kokteyller
Satın alma nedenleri
+ Margarita için harika + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI yudumlamanın sert tadı 24,47 £ Amazon'da görüntüle 24,56 £ Amazon'da görüntüle 161 Amazon müşteri yorumu

Meksika gecesi evinizin temel unsuruysa, taco'larınızla birlikte sunmak zorunda kaldığınız en lezzetli margaritalardan bazılarını size hazırlamak için El Jimador'a ihtiyacınız olacak. Bu beyaz bir tekila, neredeyse biberli bir tada sahip ve baştan sona tatlı narenciye ipuçlarıyla kokteyl yapmak için ideal kılıyor. Sert ısırığından dolayı saf içmek edinilmiş bir tattır, ancak diğer tatlarla iyi uyum sağlayan nispeten ucuz bir tekila istiyorsanız, bu çok yönlü ve iyi derecelendirilmiş bir seçimdir.


Calle 23 Reposado

Sıcak vanilya meşesi tadı ile olgunlaşmış bir tekila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Genel tat Agave:% 100 ABV:% 40 Sunum önerisi: Buzlu
Satın alma nedenleri
+ Zengin aroma + Çok pahalı değil
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 35 £ yaşlı bir tekila için oldukça hafif Amazon'da görüntüle 39,47 £ TheDrinkShop'ta görüntüle 1 Amazon müşteri incelemesi

Tekila meraklıları için Calle 23 Reposado mutlaka denenmeli. En hafif tada sahip Reposado'lardan biri olmasına rağmen, odun baharatları, pişmiş biber, taze otlar ve incir notalarının karışımı bardağınızda harika bir canlı lezzet partisi yapar. Herkesin zevkine göre olmasa da, bu kesinlikle yudumlamak için yapılmış bir tekila, böylece eşsiz lezzetini gerçekten şımartabilirsiniz. Piyasadaki çeşitli tekilalardan geçiyorsanız ve biraz daha lezzetli bir şeyler denemek istiyorsanız, bunu deneyin.

Espolon Blanco Süper Premium Tekila

Bu çıtır çıtır çıtır tekila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Düz İçme Agave:% 100 ABV:% 40 Sunum önerisi: Shots
Satın alma nedenleri
+ İçmesi pürüzsüz + Soğuk şişe
Kaçınılması gereken nedenler
-Güçlü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 18 £ Amazon'da Görüntüle 20 £ Majestic Wine'da Görüntüle 26.71 £ TheDrinkShop'ta görüntüle 88 Amazon müşteri yorumu

Tekila sevenler için, bu Espolon Blanco Super Premium Tekila, akşam yemeğinden sonra arkadaşlarla bir şeyler içerken bir ziyafet çekecek. Daha uzun pişirme ve damıtma süresinden kaynaklanan zengin ve yoğun narenciye aromalarına sahiptir, bu da onu listenin en pürüzsüzlerinden biri yapar. Bununla birlikte, palette çok güçlüdür ve zayıf kalpliler için değil. İçecek dolabınıza eklemek için gerçek bir yumruk atan bir tekila arıyorsanız, bu o. Kitaplarımızda gerçek bir rock yıldızı tekila.

Olmeca Altos Tekila Gümüş

Narenciye aromalı orta sınıf tekila

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yeni Başlayanlar Tequila Agave:% 100 ABV:% 38 Servis önerisi: Uzun içki
Satın alma nedenleri
+ Karıştırma için ideal + Düşük alkol yüzdesi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 23 £ Amazon'da Görüntülendiğinde en güzel değil29,90 £ The Bottle Club'da görüntüle

% 100 agavdan yapılan bu tekila, ağızda hoş bir tat ve pürüzsüzlük bırakan ağır aromatik ve narenciye aromalarına sahip olduğu için 'yeni başlayanlar' için en iyi tekilalardan biridir. Bu, klasik bir Margarita'ya eklemek için mükemmel bir tekila ve bir Tekila uzmanının gözünde en iyi tat olmasa da, tekila dünyasına girenler için bu, çok hevesli olmayanlar için iyi bir kalite ruhu. temiz içki içme üzerine.

Jose Cuervo Özel Reposado Tekila

Biraz daha az agav, sağlam bir ana akım tekila ile yapılmıştır

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Karıştırma Agave:% 51 ABV:% 38 Sunum önerisi: Kokteyller
Satın alma nedenleri
+ Popüler süpermarket markası + Tadı güzel
Kaçınılması gereken nedenler
- Size bir akşamdan kalma verecek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,25 £ Waitrose & Partners'ta görüntüleyin 16,99 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu Reposado Tekila, partiler için en iyi tekila. Bir kokteylde iyi düşmesi anlamında oldukça çok yönlüdür, ancak aynı zamanda çekim olarak alınacak en kötü şey de değildir. Bu, sadece% 51 agavdan oluştuğu için uzman cephesinde size herhangi bir puan kazandırmaz, ancak karışımın geri kalanı şeker olduğundan oldukça lezzetli bir tatlı tat verir. Dikkatli olun, bu tekila çok fazla size kötü bir akşamdan kalmalık verir, ama yine de, herhangi bir içkiden çok fazla olacaktır. Bu altın tekila ile daha güçlü bir portakal tadı fark edeceksiniz, bu da onu Tequila Sunrise'a harika bir katkı yapacak.

Mükemmel Tekila'nızı seçtikten sonra, kendinize bir cep şişesi alın.üst kalça şişeleriliste.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Ocho Reposado Tequila, 50 cl, ... Tequila Ocho Amazon £ 23,95 GörüntüleyinTüm fiyatları görünPatron Gümüş Tekila, 70cl Patron Amazon £ 42.50 GörüntüleTüm fiyatları görünEl Jimador Reposado Tekila, ... El Jimador Tekila Amazon £ 24,56 GörüntüleTüm fiyatları görün