Close

En iyi takım setleri 2020: 39 parçadan 210'a

En iyi alet setleri çeşitli boyutlarda mevcuttur, bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılayan birini satın alabilmelisiniz. Kendinize bir resim kancasını çivilemek için bile güvenemediğinizde ve aynı şekilde, döşeme tahtalarını yırtmak, mutfaklar inşa etmek veya başka herhangi bir büyük kendin yap meydan okumasıyla uğraşmak istiyorsanız, profesyonel düzeyde 210 parça bir kit almanın hiçbir anlamı yoktur. temel kit muhtemelen kafadaki çiviye çarpmayacaktır (ho ho).


En iyi alet setini satın almak

Temel bir kit, ideal olarak şunları içermelidir: Tornavidalar, çekiç, şerit metre, pense ve anahtarlar. Daha sonra, ne kadar harcamak istediğinize bağlı olarak, sürücü uçları, yuvaları, mandalları ve hatta bir çakı, ihtiyacınız olacağını düşünüyorsanız, hepsi kullanışlı eklemelerdir.

Krom, güçlü dayanıklılığı ve aşınmayı önleyici özelliği nedeniyle aletler için en iyi malzeme olarak görülür. Aletlerinizi her durumda en iyi durumda tutmanıza yardımcı olmak için, alet setleri ya dayanıklı çantalar ya da çantalar halinde sağlanır. Alet setinizi seçerken, alet çantalarının Kendin Yap denemelerinizle elde ettiğiniz herhangi bir ek alet için yer sunmayacağını, çantaların ise daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda kendi aletlerinizi eklemeniz için yer sunduğunu belirtmek gerekir. Mevcut aletlerinizi düzenlemek için bir yere ihtiyacınız varsa, en iyi alet çantalarının bir listesini derledik.

Aşağıdakiler dahil tanınmış markaların alet setleriStanleyve Apollo listemizde, hangi araç setini satın almanız gerektiğine dair bilinçli bir karar vermeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size vereceğiz. Ayrıca size Amazon ve Argos'un beğenilerinden en iyi fiyatları getireceğiz, böylece paranız için mümkün olan en iyi fiyatı aldığınızı bilirsiniz!

En iyi araç seti


1. Stanley 73795 Karışık Alet Seti

Muhtemelen ihtiyacınız olacak her araç için

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kapsamlı alet yelpazesi Parça sayısı: 210 Paketlenmiş: Kutu Malzemesi: Parlak krom
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda soket ve tahrik ucu + Dayanıklılık için krom vanadyumdan yapılmıştır
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi indirimleri için değil, DIY amatörler için değil £ 110,93 Amazon'da Görüntüleyin