Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • ABD'deymiş gibi gezinmek ve akış yapmak için 2021'deki en iyi ABD VPN'i

ABD'deymiş gibi gezinmek ve akış yapmak için 2021'deki en iyi ABD VPN'i

İster Amerika'da olun, isteren iyi VPNveya ABD'den geliyor, ancak şu anda yurt dışındaysak, güvenlik için harika bir araç sunabilecek ve özellikle size coğrafi kısıtlamaları atlama yeteneği ile tüm Amerikan deneyimini yaşatabilecek en iyi ABD VPN'lerinin bir listesini derledik. .


Elbette en iyi ABD VPN'i olarak diğer VPN kullanımlarına göre bazı öncelikler olacaktır. ABD'de yerleşik çok sayıda güçlü sunucu sunan bir sunucu isteyeceğinizi biliyoruz ve yerel yayıncılarınızı vb.

Bir US VPN'den sonra olanlar da muhtemelen harika bir akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayar istemcisi sunan birini isteyeceklerdir, çünkü bunlar seyahat etme olasılığınız en yüksek olan taşınabilir cihazlardır.

Netflix, Prime Video ve Peacock gibi ABD'ye özgü akış hizmetlerine erişmenize izin vererek, en iyi ABD VPN'i ile The CW web sitesindeki içeriği ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Bir ABD VPN'inin, halka açık Wi-Fi'deyken bağlantınızın güvenli ve emniyetli olmasını da sağlayacağını unutmayın.

Artıları ve eksileri tartarak, şu anda mevcut olan en iyi ABD VPN'sini bulmak için okumaya devam edin, güvenli bir şekilde göz atmanıza ve Amerika Birleşik Devletleri'ne geri döneceğiniz tüm içeriğe erişmenize izin verin.1.ExpressVPN – piyasadaki en iyi ABD VPN'i
ExpressVPNihtiyacınız olan her şeyi en iyi ABD VPN'inde sunar: harika güvenlik, hızlı bağlantılar, kullanımı kolay uygulamalar ve tonlarca harika özellik. ABD dışındaysanız Hulu, Peacock, ESPN ve daha fazlasına erişebileceksiniz ve ayrıca ülke içinden BBC iPlayer gibi denizaşırı Netflix şovlarını ve hizmetlerini izleyebileceksiniz. Ayrıca, Pingtwitter okuyucuları artık 12 aylık bir planda üç ay ücretsiz talep edebilir.Fırsatı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

2. go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_cGüvenebileceğiniz iyi bilinen bir hizmet arıyorsanız,NordVPNsizin için en iyi seçimdir. Hızlıdır, kullanımı kolaydır ve ExpressVPN'e benzer akış gücüyle birçok işlevsellik sunar. Çok yönlü olmasa da, kesinlikle harika bir fiyat noktasında dikkate almaya değer. go.nordvpn.net/aff_c


3.IPVanish - birçok özelliğe sahip çok yönlü ABD VPN
ABD merkezliIPVanishABD akış içeriğine erişmek ve çevrimiçi ortamda gizli kalmak isteyenler için harika bir seçimdir. 826'sı yalnızca ABD'de olmak üzere dünya çapında 1.800'den fazla sunucuya erişim ve aynı anda sınırsız sayıda cihaza bağlanma olanağı elde edeceksiniz.

2021'deki en iyi ABD VPN'i:

ExpressVPN En İyi ABD VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

Piyasadaki en iyi ABD VPN'i

Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000'den fazla Sunucu ülkesi: 160 ABD'ye özel sunucu: 23 şehir Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Engellenmemiş akış hizmeti: Netflix, iPlayer, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+Dünya çapında mükemmel hızlar+En iyi güvenlik özellikleri+Akış için harika+Neredeyse tüm cihazlar için uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-Beş cihaz sınırı

ExpressVPNyüksek hızları, çok çeşitli özellikleri ve kullanımı kolay uygulamaları sayesinde ABD'de yaşayan veya ABD'ye seyahat eden herkes için en iyi ABD VPN'idir.

ExpressVPN'in en önemli özelliklerinden biri, 3.000'den fazla bireysel sunucuya sahip olan ve dünyanın her köşesine yayılan ağıdır. ABD genelinde, New York, Los Angeles, Chicago ve daha fazlasında sunucuları vardır.


Performans açısından ExpressVPN mükemmel bir iş çıkarıyor. 600 MB ABD hattında test edildiğinde, 200-250 MB hız sağladı, bu nedenle etkileyici tarama, akış ve oyun deneyimi sunma kapasitesinden daha fazlası.

Öncelikle akış için bir VPN istiyorsanız, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, YouTube, BBC iPlayer ve daha fazlasına erişim sağladığı için ExpressVPN de en iyisidir. Bu, hem ABD'ye seyahat eden tatilciler hem de ülke dışında olan vatandaşlar için mükemmeldir.

Çoklu platform uygulamalarının kullanımı da çok kolaydır ve güçlü şifreleme, kayıt tutmama politikası ve kapatma anahtarı gibi özellikler sayesinde verileriniz her zaman güvende olacaktır. Bununla birlikte, ExpressVPN hizmetini yalnızca beş cihazda kullanmanıza izin verir - ancak bunu yalnızca kendiniz için kullanmayı düşünüyorsanız ve bir sürü cihazınız yoksa, sorun olmaz ve giriş yapabilirsiniz ve eğer isterseniz beşten fazla cihaza giriş yapabilirsiniz. istediğiniz.

Durum ne olursa olsun, memnun kalmazsanız 30 günlük iade süresi içinde paranızı her zaman geri alabilirsiniz.


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

En çok Amerikan sunucusuna sahip VPN

Özellikler
Sunucu sayısı: 5.500+ Sunucu konumu: 59+ ABD'ye özel sunucu: 1.970+ Desteklenen maksimum cihaz: Engellenmemiş 6 Akış hizmeti: Netflix, iPlayer, YouTube, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+Geniş ABD sunucu ağı +Mükemmel güvenlik+İyi akış gücü
Kaçınılması gereken nedenler
-Mobil uygulamalar garip

İle birlikteNordVPNEn iyi bilinen VPN hizmetlerinden biri olarak, harika bir ABD VPN'i arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Öncelikle NordVPN’in devasa sunucu ağından bahsedelim. Şirket, yalnızca ABD'de 1.970+ ile birlikte dünya genelinde 5.500'den fazla sunucuya sahiptir. Bu nedenle, asla uluslararası ve ABD bağlantılarından mahrum kalmayacaksınız.

Performans, NordVPN'in güçlü noktalarından biridir. Testlerimiz, 600 MB ABD bağlantısında 125-300 MB'lık makul hızları doğruladı. Sunuculara bağlanırken herhangi bir sorun yaşamadık ve hiç yavaşlamadılar. Ancak, Pingtwitter'te, marjinal en yüksek hızlara göre güvenilirliğe öncelik veriyoruz, bu nedenle, bu durumda Express'inkine daha benzer sonuçlar için en yüksek hızın küçük bir kısmını feda ederiz.

Nord, güçlü şifreleme, günlük kaydı tutmama politikası, kötü amaçlı yazılım engelleyici, DNS sızıntı koruması, double VPN ve daha fazlasını sunan en güvenli ve gizlilik bilincine sahip VPN sağlayıcılarından biridir.

Ayrıca neredeyse tüm büyük akış platformlarına erişebilirsiniz ve Nord, tüm cihazlar için uygulamalar sunar. Harika çalışıyor olsalar da, arayüz biraz sakar olabilir, ancak genellikle VPN'yi açıp bırakacağınız için bu çok büyük bir sorun değil.

Son olarak, NordVPN tüm planlarda 30 günlük para iade garantisi sunar, bu nedenle size uygun olmadığı ortaya çıkarsa, bu süre içinde geri talep edebilir ve tam bir geri ödeme alabilirsiniz.


IPVanish en iyi ABD VPN

(İmaj kredisi: IPVanish)

3. IPVanish

Tüm Amerikalılar için etkili bir VPN

Özellikler
Sunucu sayısı: 1500+ Sunucu konumu: 75+ ABD'ye özel sunucu: 826 Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Akış hizmetleri engellenmemiş: Netflix, Hulu, YouTube, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+Bir sürü ABD sunucusu+Sınırsız bağlantı +Güçlü uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-iPlayer erişimi yok

VerilenIPVanishAmerika merkezli olduğundan, ABD'deki en iyi VPN sağlayıcılarından biri olacağını varsaymak doğru olur ve bu gerçekten de doğrudur.

ExpressVPN gibi, IPVanish de ABD'de iyi hızlar sunma kapasitesinden daha fazlasıdır. Aslında, 600 MB ABD bağlantısında 250 MB'a ulaştı; bu, web'de gezinmek, akış hizmetlerini kullanmak ve oyun oynamak için mükemmel olacak.

ExpressVPN'in 3.000 sunucusuyla karşılaştırıldığında, IPVanish 1.500'de daha mütevazı. Ancak çok güvenilirler ve büyük çoğunluğu ABD'de (868) bulunuyor. Sonuç olarak, bir Amerikan bağlantısı bulmak için asla mücadele etmeyeceksiniz.

IPVanish, akış için iyidir ve iPlayer'a erişilemese de Netflix, YouTube, Hulu ve Peacock ile çalışır. Bu yüzden ABD'ye seyahat eden İngilizler farklı bir hizmet aramak isteyebilirler. Ancak IPVanish, sınırsız bağlantı, sınırsız bant genişliği, güçlü şifreleme, kayıt tutmama politikası, harika uygulamalar, 7/24 destek ve çok daha fazlasıyla bunu kesinlikle telafi ediyor.


surfshark en iyi bize vpn

(İmaj kredisi: Surfshark)

4. Sörf Köpekbalığı

En uygun fiyatlı ABD VPN'i

Özellikler
Sunucu sayısı: 1.700+ Sunucu konumu: 63 ABD'ye özel sunucu: 500+ Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız Akış hizmetleri engellenmemiş: Netflix, iPlayer, Hulu, YouTube, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+Uygun fiyatlı +Geniş ABD sunucu ağı +Akış için mükemmel +Sınırsız bağlantı
Kaçınılması gereken nedenler
-Temel tarafta

sörf köpekbalığı NordVPN gibi ünlü isimlerin yıldız gücüne sahip olmayabilir, ancak ayda 2,49 $'lık pazarlık fiyatıyla etkileyici performans sunması konusunda sağlam bir üne sahiptir.

ABD'de bağlanmak isteyenler için Surfshark, 20'den fazla ABD şehrinde 500'den fazla sunucuya sahiptir. Bu harika bir sunucu seçimi olsa da, rekabet kadar hızlı değillerdi; 600 MB ABD hattında ortalama 150 ila 160 MB hızlar yaşadık. Ancak, bu zaten birçok kişinin temel bağlantısından daha hızlıdır, bu nedenle pek çok kişi için sorun olmayacaktır.

Surfshark piyasadaki en hızlı VPN olmasa da bağlantıları güvenilir ve tutarlıdır. Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu ve Peacock'a erişim ile harika bir akış deneyiminin keyfini çıkarabileceksiniz. Dahası, Surfshark'ın uygulamaları iyi tasarlanmış ve kullanımı iyi hissettiriyor ve neyse ki bir cihaz sınırı yok. Böylece evinizdeki her bir cihazı güvende tutabilirsiniz.


trk.aclktrkr.com/aff_c

trk.aclktrkr.com/aff_c

En hızlı ABD VPN'i

Özellikler
Sunucu sayısı: 1.800 Sunucu konumu: 80'den fazla ABD'ye özel sunucu: 20'den fazla şehir Desteklenen maksimum cihaz: Engellenmemiş 5 Akış hizmeti: Netflix, iPlayer, Hulu, YouTube, Peacock
Satın alma nedenleri
+Çok, çok hızlı+Bir sürü ABD sunucu konumu+Çoğu akış sitesine erişim
Kaçınılması gereken nedenler
-Sınırlı uygulamalar

Her VPN sağlayıcısı eşleşmek için mücadele ederHotspot Kalkanıhız söz konusu olduğunda. 600 MB ABD bağlantısıyla ilgili incelememizde, 474 MB ile 547 MB ​​arasında değişen şaşırtıcı hızlar sağladı.

Diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldığında, bu hızlar en yakın rakibinin iki katıdır. Ve bunun büyük bir kısmı, Hotspot Shield'in Catapult Hydra adlı kendi protokolünü tasarlamasından kaynaklanıyor.

Ancak burada birkaç uyarı var. Her şeyden önce, Hotspot Shield yalnızca Android, iOS, Windows, Mac ve Linux'ta mevcuttur, bu nedenle bir akıllı TV veya oyun konsolunu korumak istiyorsanız farklı bir hizmet seçmeniz gerekir.

Hotspot Shield, tüm büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırmanıza izin verirken, Amazon Prime Video'ya erişmek neredeyse imkansızdır - ayrıca, ExpressVPN ve NordVPN gibi rakiplerden daha önemli günlük kaydı vardır.

Ancak, en hızlı VPN'i istiyorsanız, bu sağlayıcı bariz bir seçimdir. Ve ücretsiz bir sürümü mevcut, böylece satın almadan önce test edebilirsiniz.


En İyi ABD VPN

(İmaj kredisi: Shutterstock)

VPN'ler ABD'de yasa dışı mı?

VPN kullanımı ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir, ancakVPN yasal mı?ABD'de bir VPN'nin fiili kullanımı yasa dışı değildir. Çevrimiçi gezinirken daha iyi gizlilik sunmak olan birincil amacı için VPN'i kullanmaya tamamen hakkınız ve yasalar dahilindesiniz. Bununla birlikte - ve belki de oldukça açıktır - bir VPN kullanmak, sizi bir VPN'ye bağlıyken yapmak isteyebileceğiniz herhangi bir yasa dışı faaliyetin yansımalarından muaf yapmaz.

Netflix'teki coğrafi kısıtlamaları atlamak gibi bazı kullanımlarının hüküm ve koşullara aykırı olduğunu da belirtmekte fayda var. Coğrafi olarak kilitlenmiş içeriğe erişmek için birini kullanırken, herhangi bir hüküm ve koşulları okumak ve artıları ve eksileri tartmak için biraz zaman ayırmaya değer. Hiç kimsenin hesabını Netflix gibi yabancı kütüphanelere erişmek için VPN kullandığı için sonlandırmadığı bildirilse de, bu olabilir, bu yüzden riski size ait olmak üzere yapın.

Devlet veya özel kuruluşların radarına girmenize izin veren ABD'deki birçok kişi, İnternet sağlayıcılarının verilerini satmadan önce bir müşteriden izin istemesi gerekmediğinden VPN'e ihtiyaç duyacaktır. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde kilit altında tutan bir VPN zorunludur.


En çok ABD sunucusuna sahip VPN hangisidir?

En iyi beş ABD VPN'imizden, go.nordvpn.net/aff_cABD'de en çok sunucuyu barındıran VPN hizmeti söz konusu olduğunda en üst sırada yer alır. ABD'de bulunan yaklaşık 2.000 sunucu ile New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago, Seattle ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir dizi başka şehirde bulunan sunuculara atlayabilirsiniz.


Bir ABD VPN'ini iyi yapan nedir?

ABD'nin oldukça katı çevrimiçi gözetleme yetkilerine sahip olduğu göz önünde bulundurulduğunda, en iyi hizmetler, kullanıcıların kendilerini koruyabilmeleri için bir dizi güvenlik ve gizlilik özelliği sunacaktır.

Ayrıca, iyi bir ABD sunucusu seçimine erişmek isteyeceksiniz ve daha da önemlisi, ABD bağlantılarının hızlı ve güvenilir olması gerekir. Güvenilir olmayan sunucular akış, oyun ve diğer veri yoğun etkinlikleri zorlaştıracaktır, bu nedenleen iyi oyun VPN'imevcut.

Daha genel olarak, en iyi ABD VPN'leri birçok kullanışlı özelliğe sahiptir, bir dizi farklı cihaz için sezgisel uygulamalar sunar, dünyanın her yerinde sunucuları vardır ve dünyanın her yerinde sunucuları vardır.en iyi akış VPN'lerikullanıcıların en iyi akış platformlarının engellemesini kaldırmasını sağlayacaktır.


Neden bir ABD VPN'sine ihtiyacım var?

ABD'nin eğlence dünyasında pazar lideri olduğu oldukça yerleşik bir gerçektir. ABD VPN'i, dünyanın her yerinden en son Amerikan TV şovlarını, filmlerini ve sporlarını izlemenize olanak tanır.

Netflix ve Amazon Prime Video gibi ABD akış platformları dünya çapında mevcut olsa da, diğerlerine yalnızca Amerikalılar erişebilir. Peacock veya Hulu gibi hizmetlerin engellemesini kaldırmak istiyorsanız, bir VPN hemen hemen en iyi arkadaşınız olacaktır. NSen iyi Netflix VPN'isizin için de dünya çapında kütüphaneler açacak.

Yine, ABD çevrimiçi gözetleme yasalarıyla tanınır. Dolayısıyla, ABD'de yaşıyorsanız ve kendinizi bunlardan korumak istiyorsanız, bir VPN çok önemlidir.


Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN kılavuzu:

  • Zor kazanılan dolarınızı düşürmek istemiyor musunuz? Şunlardan birini deneyin:en iyi ücretsiz VPN'ler
  • Bizimle daha ucuza premium olunucuz VPNrehberlik etmek
  • Keskin bingerler için, sahip olduğunuzdan emin olun.en iyi medya yayıncısımaratonlarınız için