Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • 2020'nin en iyi görüntülü kapı zili: akıllı kapı zili kamerasıyla kimin dışarıda olduğunu görün

2020'nin en iyi görüntülü kapı zili: akıllı kapı zili kamerasıyla kimin dışarıda olduğunu görün

En iyi görüntülü kapı zilleri ile pek çok şey oluyor - harika şeyler oluyor. Amazon'un sahip olduğu Ring'den kamera maestro Arlo'ya ve Netatmo'nun beğenisine kadar birçok büyük üretici daha iyi ve daha iyi akıllı kamera kapı zilleri yapıyor. Ve sadece eski okul kapı zili nedenleriyle değil, aynı zamanda güvenlik avantajları için de giderek daha popüler hale geliyorlar.


Harika bir akıllı kapı zili, büyük bir değişiklik anlamına gelir. Artık bir kuryeyi kabul etmek için kendinizi koltuktan çekmeniz ya da pizzacıya siparişinizi ön basamakta bırakmasını söylemeniz gerekmeyecek. Artık dinlenirken bahçeden ön kapıya koşmanız gerekmeyecek. Arayanları cevaplamak için artık evde olmanıza bile gerek yok.

En iyi görüntülü kapı zilleri (akıllı kapı zilleri veya kameralı kapı zilleri olarak da bilinir) hayatınızı değiştirir, telefonunuza video aktarır, iki yönlü konuşmayı etkinleştirir ve sizi arayanları o düğmeye basmadan önce uyarmak için hareket algılamayı kullanır.

Bu yüzden görüntülü kapı zilleri kolaylık sağlamak için harikadır, bunlar (tıpkıen iyi güvenlik kameraları) güvenlik için harika ve bu ön kapı için gerçek bir yükseltmedir. Ancak birini seçmek her zaman kolay değildir - dikkate alınması gereken birkaç nokta vardır.

En iyi görüntülü kapı zili nasıl seçilir

Sizin için en iyi görüntülü kapı zilini bulmaya çalışırken, öncelikle kablolu versiyonu mu yoksa kablosuz pille çalışan modeli mi istediğinize karar verin. Kablosuz görüntülü kapı zillerinin kurulumu normalde biraz daha kolaydır, ancak bazen pilleri şarj etmeniz veya değiştirmeniz gerekecektir ve bunlar da daha hantal olma eğilimindedir.


Mevcut bir kapı zili kablolamanız varsa, kablolu bir versiyonun zaten kurmuş olduğunuz güç kaynağına bağlanması muhtemeldir.

İkinci olarak, video çözünürlüğünü göz önünde bulundurun: 720p'de çekilen görüntüler tamamen yeterli, ancak 1080p daha keskin ve daha ayrıntılı olacaktır. Baktığınız kapı zili kamerasının da gece görüşüne sahip olup olmadığını kontrol edin, çünkü gerçekçi olalım, kapınız iyi aydınlatılmıyorsa sadece gündüz saatlerinde çalışan bir görüntülü kapı zili harika bir şey değildir.


Ayrıca, akıllı telefonunuz yanınızda değilse, evde videolu kapı zilini duyabilecek misiniz? Tüm kapı zili kameraları dahil bir zil sesi ile birlikte gelmez: Ayrı bir tane satın almanız veya mevcut bir çana bağlamanız gerekebilir, bu nedenle alışverişinizi yaparken bunu maliyete dahil edin.

Dikkat edilmesi gereken diğer özellikler - önemli olan iki yönlü iletişimin yanı sıra - hareket algılama teknolojisini içerir (ideal olarak insanlar, hayvanlar ve araçlar arasında ayrım yapma yeteneği ile); yüz tanıma teknolojisi; Alexa ve Google Asistan desteği; ve akıllı evinizi akıllı aydınlatma, kilitler ve diğer akıllı ev teknolojisiyle çalışan bir kapı zili ile genişletme yeteneği.


Son olarak, depolamayı düşünün - bazı görüntülü kapı zilleri bir hafıza kartı aracılığıyla yerel video kaydı sunarken, birçoğu aylık bir ücret karşılığında bulut depolama alanı sunar. Teknoloji sürekli gelişiyor ve daha iyi hale geliyor, bu nedenle bu listeyi sürekli revize ediyoruz. İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi görüntülü kapı zilleri ...

Şu anda en iyi video kapı zili kameraları

En iyi görüntülü kapı zili: Ring Video Doorbell (gen 2)

(Resim kredisi: Ring / Amazon)

1. Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil)

Fiyat ve performansı dengeleyen en iyi görüntülü kapı zili

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Pil / Kablolu FOV: 155 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi IFTTT uyumlu: Evet Entegrasyon: Alexa, IFTTT Depolama: Bulut
Satın alma nedenleri
+ Çok ucuz + Full HD sensör + İyi hareket algılama ve gece görüşü
Kaçınılması gereken nedenler
-Hızlı değiştirilebilir pil yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 89 Amazon'da görüntüleyin94,97 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle 94,97 £ Appliances Direct'te görüntüle

Ring, bataklık standardı Görüntülü Kapı Zili'nin ikinci nesli ile, en iyi teknolojinin gerçek anlamda düşmesine izin verdi. Sensör, selefinin 720p'sinden tam 1080p'lik bir sayıya yükseliyor, yeni yükseltilmiş hareket algılama ve gece görüşü ve bunu sizin için en iyi video kapı zili yapan bir dizi başka ince ayar var. bugün satın alabilir.

Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus'ın fiyatının iki katı olması, ikincisinin bunun üzerine sadece küçük yaşam kalitesi yükseltmeleri içerdiği göz önüne alındığında, bunun ne kadar iyi olduğu neredeyse komik. Elbette, Ring Video Kapı Zili'nin dezavantajları var, çünkü aralarında en iyi olanı şarj etmek için şeyi duvar montajından sökmeniz gerekecek, ancak bunu yalnızca birkaç ayda bir yapmanız gerekiyor ve muhtemelen buna değer Böylesine düşük bir fiyata böylesine kaliteli bir ürün için biraz kolaylıktan ödün vermek.


Diğerleri gibi herhangi bir Ring ürünü için ödediğiniz fiyatın başlangıçtaki donanım harcamalarıyla sınırlı olmadığını unutmayın. Çekimlerinizi bulutta saklamak istiyorsanız, bir ücret vardır. Uygun bir zil istiyorsanız (ve onu bağlamak için mevcut bir kapı ziliniz yoksa), bir tane satın almanız gerekir - Yeni Zil Zili sadece 30 £ / 30 $ civarında. Tüm bunlar göz önüne alındığında bile, tamamen yeni Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil), adını on kat hızlı söylemek zor olsa bile mükemmel bir seçenektir.

Yepyeni Ring Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) vs Ring Görüntülü Kapı Zili 3: seçim açıklandı

En iyi görüntülü kapı zili: Ring Görüntülü Kapı Zili 3 Plus

(Resim kredisi: Ring / Amazon)

2. Halka Görüntülü Kapı Zili 3 Plus

Artı fiyat olabilir, ancak videodan önce gösterilen reklam katil bir özelliktir

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Pil / Kablolu FOV: 160 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi IFTTT uyumlu: Evet Entegrasyon: Alexa, IFTTT Depolama: Bulut
Satın alma nedenleri
+ Harika video özellikleri + Bir sürü aksesuar + Çıkarılabilir pil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI189,97 £ Appliances Direct'te görüntüle 189,97 £ Dizüstü Bilgisayarlarda Doğrudan Görüntüle 199,49 £ Ebuyer'de görüntüle

• Tamamı okuyunRing Görüntülü Kapı Zili 3 Plus incelemesi

Ring serisinin üst ucuna doğru giderken, kolayca çıkarılabilen yüz plakası dışında, temel seviye birimiyle neredeyse görsel olarak aynı olan bir kamera elde edersiniz. Orada, şarj edilebilir pili çıkarabilir ve yenisiyle hızla değiştirebilirsiniz. İçeride biraz farklı bir sensör ve lens ve çift bantlı 5GHz ağ bağlantısı ile hafifçe yükseltilmiş donanım bulacaksınız, ki bu aslında bu tür ürünler için o kadar büyük bir nimet değil, ama hey - işte burada.

Plus'ın biraz daha ucuz Video Kapı Zili 3'e göre temel özelliği (ki bunu önermiyoruz çünkü bu sürüm için fazladan ödeme yapmanın daha akıllıca olduğunu düşünüyoruz) sürekli kayıtları; sürekli olarak siyah beyaz film çeken düşük enerjili bir sensör var ve bir hareket uyarısı ile tetiklendiğinde, hareket uyarısından sonra kaydedilen tam kaliteli videonun birkaç saniyesini önden göstererek size çok daha fazla bilgi veriyor. bir güvenlik ihlali durumunda. Sonuç olarak, harika bir güvenlik cihazı ve harika bir görüntülü kapı zili.

Güzel bir şey de, Halka Görüntülü Kapı Zili 3'ün kutuya montaj takozları içermesi ve bir plastik parçası için fazladan ödeme yapmadan kameranız için tam olarak doğru açıyı almanıza izin vermesidir. Bunlar, ayrıca çıkarılabilir pil ve ön rulo, yukarıdaki daha ucuz modele kıyasla bu sürümü edinmenin ana nedenleridir - hepsi kesinlikle daha kullanışlı hale getirir, ancak fazladan harcamaya değip değmeyecekleri size bağlıdır. Kama montajlarının beklediğinizden daha kullanışlı olduğunu söyleyeceğiz.

En iyi görüntülü kapı zili: Arlo Video Kapı Zili

(Resim kredisi: Arlo)

3. Arlo Görüntülü Kapı Zili

Bloktaki yeni çocuk, ancak eski uzmanlıkla dolu

Teknik Özellikler
Video: 1536x1536 Ses: İki Yönlü Güç: Kablolu FOV: 180 ° çapraz Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi IFTTT uyumlu: Evet Entegrasyon: Alexa, IFTTT, Google Ev Depolama: Bulut
Satın alma nedenleri
+ Büyük kamera görünümü + SIP görüntülü görüşme uyarıları + İyi akıllı ev entegrasyonu
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179,99 £ Amazon'da Görüntüle 179,99 £ Currys PC World'de Görüntüleyin

Arlo'nun küçük kapı zili kamerası, bunun bir kapı zili olduğunu tam olarak haykırmıyor. Bazı arayanların ön kapınızı kapalı bir yumrukla vurmadan önce bir saniyeden fazla aramayacağı düşünüldüğünde, bu bir sorun olabilir, ancak bu, iyi yapmadığı tek şeyle ilgili.

Buradaki en önemli özellik, 180 derecelik çapraz görüş alanına ve benzersiz bir kare video oranına sahip, yani önündekinin tam uzunluğunu alabileceği anlamına gelen kamerasıdır. Bu, kapınıza bırakılan paketlere göz kulak olmak ve onlarla birlikte koşuşturan sundurma korsanlarının görüntülerini kaydetmek için harikadır.

Arlo Görüntülü Kapı Zili'ni (burada pil yok) takmak için mevcut kapı zili kablolarına ihtiyacınız olacak, ancak Arlo'nun diğer güvenlik kameralarının (örneğinArlo Pro 3) güvenmek; çoğu şeyi kendi başına yapabilir. Bu, yalnızca bir hareket olayında sizi uyarmak değil, aynı zamanda sizi arayan görüntüyü de içerir, böylece neler olup bittiğini görmek için kaydırmanız yeterlidir.

En iyi görüntülü kapı zili kamerası: Nest Hello


4. Nest Hello

En iyi hareket algılama özelliğine sahip mükemmel bir görüntülü kapı zili

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Kablolu FOV: 160 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi IFTTT uyumlu: Evet Entegrasyon: Alexa, IFTTT, Nest Storage: Bulut
Satın alma nedenleri
+ Kullanışlı yüz tanıma + Güçlü ve istikrarlı bulut depolama + Sürekli kayıt seçeneği BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin 179 £ Currys PC World'de görüntüleyin199,98 Sterlin Ebuyer'de görüntüle

Amazon Ring'i aldığında, Google Nest'i aldı ve artık kendi başına harika bir kablosuz görüntülü kapı zili var: Nest Hello. Buradaki özelliklerin çoğu (1080p video, gece görüşü, 160 derecelik görüş alanı) Ring'in sunduğu özelliklerle eşleşiyor, ancak Nest hepsini aynı şekilde yapıyor.

Nest Hello'nun küçük bir avantajı olduğu yerde Google'ın yapay zeka destekli hareket algılama sistemi var: bir kişi ile başka herhangi bir şey arasındaki farkı tespit etmede daha akıllıdır ve tanıdıklarınız için özel istemler göndererek arkadaşlarınızı ve ailenizi de tanımlayabilir.

Ring gibi Nest de video kapı zili kayıtlarınızı bulutta tutmak istiyorsanız, sadece bir düğmeye basıldığında veya hareket uyarısı olduğunda canlı yayın yapmak yerine size ödeme yapar. Yine de fiyat daha yüksek: Nest Aware abonelik planı sizi yılda 80 £ geri alacaktır. Yuva da biraz daha büyük.

En iyi görüntülü kapı zili kamerası: Ring Video Doorbell Pro


5. Halka Görüntülü Kapı Zili Pro

Harcayacak biraz daha paranız varsa iyi bir görüntülü kapı zili

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Kablolu FOV: 160 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi Entegrasyon: Alexa, IFTTT Depolama: Bulut
Satın alma nedenleri
+ Tam renkli gece görüşü + Özelleştirilebilir hareket uyarıları + Akıllı Zil Zili ile BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI199,98 Sterlin Ebuyer'de görüntüle£ 229 Amazon'da görüntüle £ 229.99 very.co.uk'de görüntüle 237 Amazon müşteri yorumu

Amazon'un sahip olduğu Yüzük, video kapı zilinin Pro sürümünü de çıkarıyor, bu nedenle harcayacak biraz daha fazla paranız varsa, bu sürüme yükseltmeyi tercih edebilirsiniz. Pro, standart Halka Görüntülü Kapı Zili formundan biraz daha küçük ve estetik olarak biraz daha hoş ve Ring 3 Plus'ta olduğu gibi daha hızlı 5GHz Wi-Fi standardı destekleniyor. Pro modelini seçerseniz, özel aktivite bölgelerini kendiniz de çizebilirsiniz.

Bu listedeki tüm Ring video kapı zilleri 1080p HD video kaydı sunar, ancak Pro size kablosuz kurulum seçeneği sunmaz - kablolu olması gerekir. Neye ihtiyacınız olduğuna ve ne kadar harcamak istediğinize bağlı. Hangi sürümü seçerseniz seçin, çevrenizdeki en iyi kapı zili kameralarından birine sahipsiniz.

En iyi görüntülü kapı zili kamerası İngiltere: Byron Wi-Fi Görüntülü Kapı Zili


6. Byron Wi-Fi Görüntülü Kapı Zili

Bir depolama aboneliği ödemek istemiyorsanız en iyi kapı zili kamerası

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Pil veya Kablolu FOV: 160 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi Depolama: Yerel
Satın alma nedenleri
+ İki yönlü ses + Hareket algılama + Abonelik ücreti yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,99 £ Amazon'da Görüntüleyin

Byron uzun bir süredir kapı zilleri yapıyor, bu nedenle akıllı, kablosuz görüntülü kapı zillerine girmesi, kalite ve miras garantisiyle birlikte geliyor - Byron Wi-Fi Görüntülü Kapı Zili, bazıları kadar şık ve şık olmasa bile rakipleri.

Akıllı telefonunuzda ve tabletinizde çalışan iki yönlü ses ve yardımcı uygulamalar da dahil olmak üzere tüm temel işlevler burada hazır ve sizi bekliyor. Video beslemesi 1080p HD'dir ve hatta hareket algılama da vardır.

Bu görüntülü kapı zilinin iki versiyonu vardır: biri mevcut kapı zili kablolarınıza bağlanır; ve 720p video ile daha ucuz bir kablosuz seçeneği. Üstelik ödeme yapacak bir abonelik de yok - kayıtları birlikte verilen hafıza kartına kaydediyorsunuz veya onları Dropbox gibi bir hizmete bağlıyorsunuz.

En iyi görüntülü kapı zili kamerası: Ring Door View Cam

7. Halka Kapı Görüş Kamerası

Kiracılar ve dairelerdeki insanlar için gözetleme deliğine monte edilmiş görüntülü kapı zili

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Pil FOV: 155 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi Entegrasyon: Alexa Depolama: Halka Koruması aboneliği gerekli
Satın alma nedenleri
+ Bir gözetleme deliği üzerinden basit kurulum + Pille çalışır, bu nedenle kablo yok + Halka uygulaması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI çevresinde en iyilerden biridir99,97 £ Appliances Direct'te görüntüle£ 119 Amazon'da Görüntüle £ 119 very.co.uk'de görüntüle

Başka bir Ring kapı zili, ancak bu da kesinlikle en iyi video kapı zili listemizde bir yere değer. Halka Kapı Görüş Kamerası, ev kiralayan herkes için özellikle iyidir, çünkü mevcut bir gözetleme deliğine sondaj gerektirmeden basitçe sığar.

Yine, 1080p HD video ve iki yönlü sesin yanı sıra çok sağlam Ring uygulamasına sahipsiniz, bu nedenle bu listeden hangi Yüzük kamerası almaya karar verirseniz verin, hayal kırıklığına uğramamalısınız. Beklediğiniz gibi Alexa desteği dahildir.

Yerleşik vuruntu algılamadan gece görüşüne kadar, Ring'in bir başka etkileyici seçeneği. Ayrıca kapı zilinin göremeyeceği mahremiyet bölgeleri ayarlamak da mümkündür, böylece salonun karşısındaki bir kapıyı bloke edebilirsiniz.

En iyi görüntülü kapı zili kamerası: Maximus Video Kapı Zili


8. Maximus Görüntülü Kapı Zili

Bu görüntülü kapı zili teslimatlarınızı güvende tutacak - eğer bir tane alabilirseniz

Satın alma nedenleri
+ İnsanların yanı sıra paketleri de izleyin + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Maximus Video Kapı Zili, karışıma iki kamera ekleyerek partiye yeni bir şey getiriyor - biri kapınızın karşısına bakmak için, diğeri de sıkışmaları durumunda ayak seviyesinde bırakılan paketlere bakmak için.

Paketlere göz kulak olmak, insanların en başta görüntülü kapı zili kameraları almalarının temel nedenlerinden biri gibi görünüyor, bu nedenle Maximus burada bir şey arıyor olabilir. Hareket sensörü uyarıları ve 1080p canlı video akışı gibi tüm standart özelliklere de sahip olursunuz.

Kapı zilini Alexa veya Google Assistant ile olduğu gibi telefonunuzdaki bir uygulama ile kontrol edebilir, canlı akışı ve son iki saati ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz. Gerçekten büyük sorun, kullanılabilirliktir; Ürün sınırlı olarak tedarik ediliyor gibi görünüyor ve Birleşik Krallık'taki okuyucuların onu satış için bulması pek olası değil.

En iyi görüntülü kapı zili kamerası: Netatmo Video Kapı Zili


9. Netatmo Akıllı Görüntülü Kapı Zili

Birleşik Krallık yolunda bir başka görüntülü kapı zili olan Netatmo sadece bir kereye mahsus bir ödeme talep edecek

Teknik Özellikler
Video: 1080p HD Ses: İki Yönlü Güç: Kablolu FOV: 160 ° Hareket algılama: Evet Gece görüşü: Kızılötesi Depolama: Yerel
Satın alma nedenleri
+ Netatmo akıllı ev setinizi tamamlayın + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI hakkında endişelenmek için abonelik ücreti yok Amazon'u kontrol edin

Netatmo Akıllı Görüntülü Kapı Zilisahip olduğu marka adı nedeniyle anında gözümüze çarptı (Netatmo bizim favorilerimizden bazılarını yapıyorakıllı ev kiti).

Elbette video ve ses kaydı ve hareket algılama uyarıları ve hatta insan algılama var. Yine de bir pil seçeneği yok - bu, takmanız gereken bir video kapı zili, kablolar ve hepsi. Akşam arayanlar için de 1080p video kalitesi ve gece görüşü elde edersiniz.

Netatmo Video Kapı Zili'nin belki de en çekici yönü, ön ödemeniz için tüm özellikleri abonelik gerektirmeden almanızdır: video bir hafıza kartına, bir FTP adresine veya bağlantılı bir Dropbox hesabına arşivlenebilir, bu yüzden alın senin seçimin. Hevesle izliyoruz ve satışa çıktığında en iyi görüntülü kapı zilleri listemizde çok daha yüksek bir yeri kolayca hak edeceğini düşünüyoruz.

  • Google Nest Hub Max incelemesi: Google'ın şimdiye kadarki en iyi akıllı ev cihazı
Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Yepyeni Halka Görüntülü Kapı Zili | ... Halka Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) Amazon £ 89 GörüntüleTüm fiyatları görünHalka Görüntülü Kapı Zili 3 PlusHalka Görüntülü Kapı Zili 3 PlusAletleri Doğrudan189,97 £ Görünüm Tüm fiyatları görünArlo Görüntülü Kapı Zili Güvenliği ... Arlo Görüntülü Kapı Zili Amazon £ 179.99 İnceleTüm fiyatları görünGoogle Nest Merhaba Videosu ... Nest Hello Görüntülü Kapı Zili JD Williams 159 £ GörüntüleTüm fiyatları görünRing Pro Görüntülü Kapı Zili Kiti Halka Kapı Zili Pro JD Williams £ 149 İnceleTüm fiyatları görün