Close

2020'nin en iyi votka: Önerdiğimiz 10 votka

Votka. Onu Yeni Yılda gördüğünüzden şüpheliyiz ve dümdüz yudumlamak herkesin ilk tercihi değil, ama çatlama kokteyli veya mikser yapar. Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz bir milyon ve bir farklı tür ve tat var, peki en iyi votkayı nasıl bulacaksınız?


Okumaya devam etmek…

Şu anda içmeniz gereken en iyi votkalar için en iyi 10 seçimimizi bir araya getirdik. İster sadece evde yemek sonrası içkiler için bir şişe satın alıyor olun, ister biri için benzersiz bir hediye bulmak istiyor olun, votka bakış açımızı değiştiren harika bir yerel ve uluslararası marka yelpazesi bulduk.

Birçoğu için votka ya tatsızdır ya da unutmayı tercih ettiğimiz pişmanlığın nihai tadıdır, ancak bu günlerde damak zevkinize ve hatta diyet gereksinimlerinize hitap edecek çok çeşitli farklı votkalar alabilirsiniz. Gıda intoleranslarının ve sağlık trendlerinin yükselmesiyle birlikte, glütensiz votkalar ve hatta sütten yapılan votkalar artık oldukça yaygın bir şekilde bulunabilmektedir, bu nedenle herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, bu seçenekler için gözlerinizi dört açın.

Fiyatlar yaklaşık 15-50 £ + arasında değişmektedir ve içeceğin yumuşaklığı genellikle ne kadar harcadığınıza yansıma eğilimindedir. Öyleyse, bütçeniz kısıtlıysa, bunun muhtemelen yudumlamak yerine en iyi karıştırılan bir votkayı tercih edeceğiniz anlamına geldiğini bilin. Hiçbir şey karıştırılmadan kayalarda servis edilen bir votka arıyorsanız, en iyi bahsiniz cüzdanınızı biraz germek ve palette yumuşak ve pürüzsüz olan dört kat damıtılmış bir votka tercih etmektir.


Aşağıda, 2018'in en iyi votkaları arasından en iyi seçimlerimizde size rehberlik ediyoruz.

Bugün satın alınabilecek en iyi votka seçimimiz


1. Kara İnek

Başka bir İngiliz votkası, ama bu sütten yapılmış

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Benzersiz karışım Üretildiği ülke: Süt Glutensiz: Evet Menşe Ülkesi: Birleşik Krallık
Satın alma nedenleri
+ Eşsiz içerik + İngiltere'de üretilmiştir
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin beğenisine değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 20 £ Amazon'da Görüntüleyin24,99 Laithwaites'te görüntüle£ 25,40 TheDrinkShop 280 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Bu geleneksel patates, buğday veya çavdardan ziyade sütten yapılan eşsiz bir votkadır ve İngiltere'nin güneyinde yapılır. Biraz farklı bir şey denemek isteyen bir votka aşığıysanız veya glüten intoleransınız varsa, bu biraz tuhaf ve farklı bir şey.

Sütün eklenmesinden bekleyebileceğiniz gibi, bu votka, uzun içeceklerde ve kendi başına harika bir şekilde çalışan pürüzsüz kremsi bir tada sahiptir. Kayaların üzerinde servis edildiğinde, bunun doğrudan içmekten zevk alacağınız bir votka olduğunu görebilirsiniz ... Kimin aklına gelirdi ?!


2. Belvedere

Polonya'dan ödüllü votka

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: En İyi Kalite Üretildiği Yer: Çavdar Glutensiz: Menşe Ülkesi Yok: Polonya
Satın alma nedenleri
+% 40 ABV + Ödüllü
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN UCUZ EN İYİ FIRSATLARI değil Amazon'da £ 30,15 Görüntüle31,90 £ The Bottle Club'da görüntüle 31,99 Laithwaites'te görüntüle462 Amazon müşteri değerlendirmesi

Doğrudan içebileceğiniz veya en sevdiğiniz kokteyli karıştırabileceğiniz yüksek kaliteli bir votka istiyorsanız, Belvedere tam size göre. Geleneksel bir Polonya Votkası; Belvedere çok sayıda kör tadım ödülü kazandı ve yüksek kalitede ancak bu kadar ağır bir fiyat etiketi olmadan kabul ediliyor.

Dört kat damıtılmıştır, tadı inanılmaz derecede pürüzsüzdür ve bu nedenle hem votka meraklıları hem de meraklıları için kesin bir kazanan olur. Belvedere'yi lezzetli kremsi vanilya tadı ve ona doğru vuruş yapan hafif beyaz biberle en üst noktamıza koyduk. Tadı güzel olan ancak bütçeyi bozmayacak bir orta menzilli votka istiyorsanız, işte budur.


3. Gri Kaz

İnanılmaz derecede yumuşak bir şekilde aşağı iner

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Doğrudan içmek Yapıldığı yer: Kış Buğday Glutensiz: Menşe Ülkesi Yok: Fransa
Satın alma nedenleri
+ Güzel şişe + Narenciye
Kaçınılması gereken nedenler
-Biraz fazla kolay gidiyor… BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 14,93 Amazon'da Görüntüleyin£ 19,89 The Bottle Club'da görüntüle £ 23,50 Harvey Nichols'da görüntüleyin11 Amazon müşteri yorumu

Grey Goose, tek başına içebileceğiniz veya klasik bir Grey Goose Cosmo veya Vodka Martini ile çırpabileceğiniz güzel ve pürüzsüz bir votkadır. Bu votka çok narenciye alt tonlarına sahiptir, bu yüzden genellikle diğer votkalara göre temiz bir şekilde içmek biraz daha kolaydır.

Pahalıdır, elbette, ancak birçok votkanın damak tadına getirdiği daha sert vuruşların hayranı değilseniz ve biraz ikramdan hoşlanıyorsanız, Grey Goose bulacağınız en kolay içilen votkalardan biridir. süpermarket raflarında.

4. Chase Votka

Harika bir İngiliz votkası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: İngilizlerin En İyisi Üretildiği Yer: Patates Glutensiz: Evet Menşe Ülkesi: Birleşik Krallık
Satın alma nedenleri
+ İyi görünüyor + Glutensiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 25 Amazon'da Görüntüleyin35,99 The Bottle Club'da görüntüle £ 37 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

İngiliz olan her şeyi sevenler için, Chase Vodka tam burada bizim toprağımızda üretiliyor ve şu anda piyasadaki en iyi votka yarışmacılarından biri. Bir kokteylde özellikle iyi karıştırılmış olmasına rağmen, daha sert ısırığının bir kısmını ortadan kaldırdığı için bunu istediğiniz gibi içebilirsiniz.

Bu, yalnızca patatesten yapıldığı için çölyak hastaları için en iyi votkalardan biridir ve buz gibi soğuk glütensiz martini için doğrudan dondurucudan servis edilir. Bir içkiden hoşlanan, glüten intoleransı olmayan bir arkadaş için bir hediye almak isteyenler için, bu nokta.

5. Ciroc Votka

Birçok farklı aromaya sahip bir Fransız votkası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lezzet seçimi Yapan: Üzümler Glutensiz: Evet (yalnızca orijinal) Menşe Ülkesi: Fransa
Satın alma nedenleri
+ Pek çok tat + Kokteyller için iyi
Kaçınılması gereken nedenler
- Zengin lezzet BUGÜNÜN EN İYİ İNDİRİMLERİ Düşük Stok 30 £ Tesco Markette Görüntüle 47 £ Simply Be £ 47'de Görüntüleyin JD Williams'ta Görüntüleyin

En sevdiğiniz kokteyllere tat katmak istiyorsanız, Ciroc harika bir votkadır. Vanilyadan çarkıfelek meyvesine kadar, bu eşsiz votka markasında herkes için bir şeyler var. Bu nedenle, sade votkayı biraz tatsız bulduğunuz için sevmeyen biriyseniz, Ciroc'un çeşitli votka aromaları sizi eğlendirecektir.

Etraftaki en yumuşak votka değil ama dürüst olmak gerekirse, karıştırıyorsanız, olması gerekmiyor. Votka ve kola tercihiniz ise, bunu tatları değiştirmeye çalışın.

6. Zubrowka Votka

Bizon Otu ile aşılanmış bir votka

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Benzersiz tat Yapma kaynağı: Glütensiz Bison Otu ile tatlandırılmış çavdar: Menşe Ülkesi Yok: Polonya
Satın alma nedenleri
+ Elde hasat edilmiş + Harika bir hediye fikri
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin beğenisine değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 20 £ Tesco Groceries'de görüntüleyin 28,99 £ Selfridges'da İncele Amazon'u Kontrol Edin

Zubrowka Vodka muhtemelen piyasadaki en eşsiz votkalardan biridir. Kıtanın tek bizon sürüsünün bulunduğu Polonya'da elle hasat edilir. Bizon otu infüzyonu, bu votkaya hafif bitkisel bir tonla pürüzsüz ve taze aromatik bir tat verir.

Bu botanik votka da oldukça yumuşak bir seçimdir ve palette Grey Goose veya Beldevere ile aynı yumuşak dokunuşa sahip olmasa da, alışılmadık tadı onu herhangi bir votka sever için mutlaka denenmesi gereken bir şey yapar.

7. Stolichnaya Votka

Bu Letonya votkası hem lezzet hem de fiyat için mükemmel bir votka seçimi.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Ürün Üretildiği ülke: Buğday ve Çavdar Glutensiz: Menşe Ülkesi Yok: Letonya
Satın alma nedenleri
+ Nötr aroma + Kömür ile filtrelenmiş
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI güçlü tadı Amazon'da £ 16,49 Görüntüle23,90 £ The Bottle Club'da görüntüle£ 32,87 Amazon'da görüntüleyin 148 Amazon müşteri değerlendirmesi

Votkanızı tat tomurcukları üzerinde güçlü bir şekilde seviyorsanız, Stolichnaya'nın içecek dolabınızda olması gerekir. Bu, iki kez damıtılmış ve huş kömüründen dört kez filtrelenmiş saf bir tadım votkasıdır (bu günlerde herkes kömürün faydalarını sever!) Ve ona böylesine saf bir tat veren de budur.

Bu votka tipik olarak limonata veya köpüklü su ile uzun bir içecek olarak servis edilirse en iyisi tek başına tekme ile başa çıkabilmenizdir. Ancak, güçlü votka tekmesi kaçınmaya çalıştığınız şeyse, bundan kaçının.

8. Absolut Votka

Çeşitli lezzetlerle harika bir bütçe satın alın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uygun fiyatlı tatlar Menşei: Kış Buğdayı Glutensiz: Menşe Ülkesi Yok: İsveç
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyatlı + Çeşitli tatlar
Kaçınılması gereken nedenler
- Glütensiz değil BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Majestic Wine'da £ 17 Manzara19,60 £ Harvey Nichols'da görüntüleyin£ 22,99 Amazon'da 136 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Ciroc'un lezzetlerinin sesini seviyorsanız ancak bu kadar ödemek istemiyorsanız, Absolut uygun fiyatlı bir alternatiftir. Absolut çoğu bar ve restoranda servis edilir ve çeşitli kokteyllerde harikadır.

Bununla birlikte, çölyak hastasıysanız, Absolut'un Ciroc gibi glütensiz olmadığını unutmamak önemlidir. Evde lezzetli bir içecek yapmayı denemek isteyenler için Absolut, eşler geldiğinde içecek dolabınızda saklayabileceğiniz en iyi votkalardan biridir. Her şeye uyma eğilimindedir, oldukça içilebilir ve bankayı bozmaz.

9. Skyy Votka

Mükemmel kokteyli yapan güzel bir tadım votka

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kokteyl yapımı Menşei: Amerikan Tahılları Glutensiz: Menşe Ülkesi Yok: ABD
Satın alma nedenleri
+ İyi karışır + Ucuz
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI en lezzetli ve temiz değil £ 20,98 Amazon 60 Amazon müşteri değerlendirmesinde görüntüleyin

Skyy Vodka, tamamen Amerikan tahıllarından yapılan tek votkadan biridir. Zubrowka gibi diğer zengin votkalara kıyasla biraz kuru olabileceğinden herkesin paletinin kabul edemeyeceği temiz ve nötr bir tada sahiptir.

Bununla birlikte, bu, çoğu havalı bar ve kulüplerin en üst raflarını süsleyen 2018 için özellikle moda bir seçimdir. Normalde, daha ucuz bir votka daha ucuz bir tat anlamına gelir, ancak Skyy'den gelen bu şişe, bütçe dostu bir fiyata oldukça pürüzsüz bir tada sahip votka sunan bu trendi bir nevi bozuyor.

10. Rus Standart Votkası

Lüks tadı olan bütçe votkası

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe içenler Üretim kaynağı: Kış Buğday Glutensiz: Menşe Ülke Yok: Rusya
Satın alma nedenleri
+ Uygun fiyat + Birinci sınıf lezzet
Kaçınılması gereken nedenler
- Soğukken en iyisi BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 16,15 £ Amazon'da görüntüle 28,99 £ Amazon'da görüntüle 29,99 £ Amazon'da görüntüle 19 Amazon müşteri incelemeleri

Russian Standard Vodka, yüksek fiyat etiketi olmayan nihai premium tadım votkasıdır; bu nedenle, votkanızı seviyorsanız, ancak Chase ve Grey Goose gibilerinden yararlanmak istemiyorsanız, bu sizin tercihinizdir.

O kadar saf ki, dürüstçe onu yudumlayabilirsin. Kendinizi süpermarket koridorlarında ürperirken ve hangi şişenin içinde şişeyi patlatacağınıza dair bir şey yaparken bulursanız, bunda yanlış gidemezsiniz. En iyi şekilde yararlanmak için buzdolabında düzgün bir şekilde soğutulduğundan emin olun.

Bunu beğendin mi?

  • Votkanızı en iyi seçimlerimizle bir maceraya çıkarınen iyi cep şişeleri
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Black Cow Vodka, 70cl Black Cow Vodka Amazon £ 20 GörüntüleTüm fiyatları görün