Close

2020'nin en iyi ağırlıkları: evde kullanılacak en iyi dambıllar

En iyi dambıl - olanEv kullanımı için en iyi ağırlıklar - spor salonu ücretlerinde bir servet biriktirmenin harika bir yoluydu - ya da en azından kaydolmadan önce size daha fazla forma girme şansı veriyordu.


Şimdi, evde kendi egzersiz alanınızı oluşturmaya başlamanın mükemmel yolu (aka.en iyi ev spor salonu). Bunları saklamak çok daha kolaydır.en iyi halterler, başlangıç ​​için. Basit bir şekilde kullanılabilirlertam vücut egzersizisana yardım etmenin yanı sıragüçlen. Denemek isteyebilirsinizyeni başlayanlar için en iyi dambıl egzersiziilk önce.

İyi bir ağırlık seti, herhangi bir kas geliştirme, yağ parçalama, ter teşvik edici antrenmanın merkezinde yer alır ve temelden herhangi bir sayıda fitness hedefine ulaşmak için çok sayıda farklı egzersiz için kullanılabilir.kilo kaybıyağ parçalama Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Egzersiz vegelişmiş silah şekillendirme.

Şu anda iyi bir dambıl anlaşması görüyorsanız, çok uzun süre beklememenizi veen iyi Bowflex fırsatlarıhala yetersiz. Bu arada, işte çevrimiçi en iyi yerlerağırlıkları nereden satın alabilirsinŞu an.

En iyi dambıl nedir?

Nomad Fitness ve Bowflex'in en yeni ayarlanabilir ağırlık sistemlerinin, sadece gerekli ağırlığı girmeniz ve dambıl doğru plakayı / silmeleri akıllıca kavradığı için kullanımı en kolay sistemler olduğunu gördük.


Ancak çok pahalı olabilirler, bu nedenle Erkek Sağlığı tarafından sunulan 120 £, 25kg'lık birimler de harika bir seçimdir. Bu akıllı ayarlanabilir plaka sistemi, ağırlıkları anında hızla değiştirmenin mümkün olduğu anlamına gelir ve sonuçta kullanıcıya ilerlemeye yardımcı olan ve çok çeşitli egzersizler için uygun olan 2.5kg-25kg ağırlık dağılımı sunar. Bu fiyat sadece bir dambıl içindir, mind, ancak bir çift hala Bowflex ve Powerblock'tan daha ucuza geliyor.

  • Dambıl vs kettlebell

En iyi dambıl nasıl alınır

En iyi ağırlıklara yatırım yapın ve birkaç çevrimiçi egzersiz planından ve bir parça adanmışlıktan biraz yardım alarak neler başarabileceğinize şaşıracaksınız.


Hayattaki pek çok şeyde olduğu gibi, alçakgönüllü dambıl kafa karıştırıcı bir dizi şekil, boyut, ağırlık ve mekanizma ile gelir, bu nedenle sizin için doğru olanı seçmek önemlidir.

Tipik olarak, bir dambıl ya yuvarlak ya da altıgen olacaktır, ikincisi, yere koyduğunuzda yuvarlanmadığı için akıllıca bir seçimdir. Şınav varyasyonları için bir dambıl kullanmaktan hoşlanıyorsanız mükemmeldir.


İkincisi, özellikle ayarlanamayan veya eklenemeyen sabit bir dambıl sistemini tercih ediyorsanız ağırlık özellikle önemlidir.

Bu tekil ağırlık, belirli egzersizler için çok ağır olabileceğinden veya etkili bir şekilde kas oluşturmak için çok hafif olabileceğinden veya kalp atış hızını yükseltmek için yeterli direnç ekleyebileceğinden ilerlemeyi zorlaştıracaktır.

Son olarak, malzeme seçimi de dikkate alınmalıdır. Mat siyah metal ağırlık diskleri erkeksi ve havalı görünebilir, ancak aynı zamanda ahşap zeminlere zarar verip raket oluşturabilirler.

Kauçuk kaplı ağırlıklar daha az gürültü yapma ve genel olarak daha az dağınıklık yapma eğilimindedir. Yoldaki bir lastikte olduğu gibi, sert bir zeminde bir ağırlık sürüklerseniz, patinaj izleri ile karşılaşabilirsiniz. Kimse patinaj izi istemez.


Yeni başlayanlardan silahların gösterilmeye başlaması için biraz daha zorlu setlere kadar herkes için iyi olan seçeneklerimiz var.

Sırayla satın alabileceğiniz en iyi dambıllar

En iyi ev ağırlıkları: Bowflex SelectTech Dumbbells

1. Bowflex SelectTech Dambıllar

Satın alabileceğiniz en iyi ev ağırlıkları ve prime değer

Teknik Özellikler
Ağırlık dağılımı: 2-22.5kg veya 4-41kg
Satın alma nedenleri
+ Son derece pratik + Normal dambıl gibi hissedin
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı-Aşırı karmaşık mekanizma Günümüzün en iyi Bowflex SelectTech Dumbbells fiyatları 764,99 $ Amazon'da görüntüle