Close

En iyi pencere süpürgesi 2020: lekeleri ve yoğunlaşmayı önleyin

En iyi pencere elektrikli süpürgeleri, herhangi bir pencere temizleme spreyi kullanarak pencerenizdeki ince kiri ve tozu temizlemek için özel olarak üretilmiştir ve böylece iz bırakmayan bir yüzey elde edilir. Pencerelerden yoğunlaşmayı gidermek için de harikadırlar.

Peki, pencere süpürgenizi satın alırken nelere dikkat etmelisiniz? İlk olarak, çalışma süresi. Ortalama 35 dakikalık şarj süresine sahip bir cam süpürgesi, tek seferde bir bungalov etrafında dolaşmak veya gerçekten de arabanızın camlarını temizlemek için mükemmel olsa da, üç katlı bir şehir evi olanların birden fazla şarjın olacağını kabul etmesi gerekecektir. gereklidir.

İkincisi, başın şeklini göz önünde bulundurmanız gerekecek - pencere çerçevesinin en sıkı oluklarına girmek için optimize edildi mi yoksa bu köşelere ve çatlaklara girmek için ek bir kafa gerekli mi? Son olarak, fiyat. Elektrikli süpürgenizi ne sıklıkta kullanacağınızı ve bir temizlik görevinin yarısında üzerinize takılmayacak biri için para harcamaya değip değmeyeceğini düşünün.

Şu anda piyasada bulunan en iyi pencere boşluğunun Karcher WV5 Premium 2. Nesil olduğunu düşünüyoruz. Tam özetimiz için okumaya devam edin.


en iyi pencere süpürgesi

1. Karcher WV5 Premium 2. Nesil

En iyi pencere süpürgesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok yönlü Ağırlık: 1,1kg Çalışma süresi: 35 dakika Birlikte verilenler: emme ağzı, temizleme spreyi ve mikrofiber temizleme başlığı
Satın alma nedenleri
+ Pencereleri ve duş perdelerini temizler + Döküntüleri ve yoğunlaşmayı temizler
Kaçınılması gereken nedenler
-Uzun şarj süresi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 1 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Ödediğinizin karşılığını aldığınızı söylüyorlar ve bu üst sınıf model elektrikli süpürge ile çok şey elde ediyorsunuz. Karcher, ürünü verimliliği göz önünde bulundurarak tasarladı - böylece kullanıcılar düz yüzeyleri hızlı bir şekilde temizler ve kurutur.


Karcher, kendi markalı temizlik ürünleriyle birlikte kullanıldığında çizgisiz, damlatmayan bir yüzey vaat ediyor, ancak gözden geçirenler herhangi bir pencere temizleyicisinin işe yarayacağını söylüyor.

Ürünün kendisine ek olarak, bir sprey şişesi, inatçı kirleri çıkarmak için bir mikro fiber başlık ve bu kenarlara doğrudan girmek için 170 mm'lik bir emme başlığı alırsınız. Tek olumsuz, ünitenin ağırlığı gibi görünüyor ve bazı yorumcular, uzun süre kullanımdan sonra kollarını ağrıttığını söylüyor.


en iyi pencere süpürgesi

2. Leifheit 51113 Pencere Vakum

Uzun pil ömrü ve hızlı şarj süresi olan bir vakum

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Uzun çalışma süresi Ağırlık: 739g Çalışma süresi: 45 dakikaya kadar Birlikte gelir: Aksesuarlar ekstra
Satın alma nedenleri
+ Düz yüzeylerdeki suyu giderir + Her açıdan kullanıldığında suyu tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-Yorumlar, şarj süresinin 30 dakika kadar olduğunu söylüyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 467 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Leifheit, bu pencere boşluğunu optimize etti, böylece pencerelerden su ve yoğuşmayı iyi gideriyor. 360 derece sızdırmaz manevra kabiliyeti vaat ediyor, bu da çatı pencerelerinin kendisi için bir sorun olmadığı anlamına geliyor.

İyi bir pencere temizleyicinin yanında çalışan Leifheit, gadget'ın çizgisiz bir yüzey sağlaması gerektiğini söylüyor, ancak gözden geçirenler, hoover kafasının doğrudan kenarlara girme mücadelesiyle birlikte geldiğini söylüyor.

Listemizin başında Karcher'den daha ucuz olsa da, bu pencere süpürgesinin aksesuarları ekstra olarak ödenmelidir. Aksesuarlar arasında Leifheit’in kış bahçesi çatılarına ulaşmak için mükemmel olan geçmeli sistem teleskopik kolları bulunmaktadır.


en iyi pencere süpürgesi

3. Karcher WV2 Premium 2. Nesil

WV5'in küçük ve daha güçlü bir versiyonu

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Küçük ama güçlü Ağırlık: 1kg Çalışma süresi: 25 dakika Birlikte verilenler: Sprey şişesi, mikrofiber bez, temizleme spreyi, dar emiş başlığı, geniş emme başlığı
Satın alma nedenleri
+ Daha küçük ve daha kompakt + Çizgisiz ve damlatmayan kaplama
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI WV5'ten daha kısa çalışma süresi Amazon'a bakın

% 10 daha kısa ve daha hafif olmasına rağmen, WV5'in daha küçük kardeşi, Karcher'in vaat ettiği şeyi yapmakta hala iyi bir iş çıkarmalı: çizgisiz bir bitiş. Bu sürümle ilgili en iyi şey, büyük olanın sığamayacağı yerlere, örneğin kapılardaki veya duvarlardaki cam panellere sığma yeteneğidir.

sÇalışma süresi WV5'ten 10 dakika daha az olsa da, şarj süresi önemli ölçüde daha azdır, bu da çok katlı bir binada çok fazla karışıklık yaşamadan çalışabilmeniz gerektiği anlamına gelir. Olumlu yorumlar her iki üründe de yankılanıyor, ancak Karcher'in vaat ettiği iz bırakmayan bitişi elde etmek için tekniğinizin doğru olması gerekiyor gibi görünüyor.

en iyi pencere süpürgesi

4. Minky Şarj Edilebilir Pencere Vac

İyi manevra kabiliyetine sahip hafif bir pencere süpürgesi

Teknik Özellikler
Ağırlık: 750g Çalışma süresi: 30 dakika Birlikte gelir: Sprey şişesi, mikrofiber bez ve parlatma bezi
Satın alma nedenleri
+ Pencereleri, aynaları ve fayansları temizler + Hafif
Kaçınılması gereken nedenler
- Hiçbir kafa aksesuarı dahil değildir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Hafif olduğu kadar güçlü bir pencere elektrikli süpürgesi arıyorsanız, bu, faturaya uymalıdır. 30 dakikalık pil ömrü sunan bu model, listedeki en uzun koşucu değil, ancak makul miktarda pencereyi temizlemek için yeterli zaman.

Minky, hızlı ve güçlü motorun aynı zamanda yoğuşma ve buharı da yukarı çekerek, her iki Karcher ürününden daha büyük olan 150 ml'lik depolama tankında depoladığıyla övünüyor.

Karcher modellerinden daha ucuz olsa da, hoover ile birlikte verilen aksesuarlar, bir sprey şişesi, parlatma bezi ve kutuda sadece bir kafa ile sınırlıdır.

en iyi pencere süpürgesi

5. VonHaus 15/050 Pencere Vakum

Büyük bir depolama tankına sahip bir bütçe penceresi vakumu

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Düşük maliyetli Ağırlık: 699g Çalışma süresi: 25 dakika Birlikte gelir: Sprey şişesi, mikrofiber ped
Satın alma nedenleri
+ Ucuz, ancak iyi çalışıyor + Çok hafif
Kaçınılması gereken nedenler
-Tank dolduğunda sızıntılar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Düşük fiyata rağmen, bu camlı elektrikli süpürge 25 dakikaya kadar güç sunar ve çizgisiz bir yüzey sunma sözü verir. Gözden geçirenler, cihazın sunduğu paranın değerini övüyorlar, bu da onu daha pahalı pencere elektrikli süpürgelerine harika bir alternatif haline getiriyor.

Tank boyutu 300 ml'dir ve sifonlanmış suyu depolamak için bolca yer bırakır, ancak gözden geçirenler hacim belirli bir seviyeye ulaştığında sızmaya başladığını belirtmektedir.

Cihazla birlikte bir sprey şişesi ve bir mikrofiber ped bulunur. Sadece bir kafa dahil edildiğinde, daha dar alanlara girmekte zorlanabilirsiniz.