Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • İyi kadınlar için en iyi kadın multivitaminleri

İyi kadınlar için en iyi kadın multivitaminleri

Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek, formda ve sağlıklı kalmak ve yaşlanma belirtilerini yavaşlatmak, kadınlar için en iyi multivitaminlerin öne sürdüğü iddialardan sadece birkaçı.

Doğru vitamin alımını almanın, normal bir bağışıklık sistemine sahip olmanıza ve vitamin eksikliğinden kaynaklanan sağlık sorunlarından muzdarip olmamanıza yardımcı olabileceğini söylemek daha doğru olacaktır. Hangi yüzüğü tam olarak aynı değil, ama işte başlıyoruz. Yaşlanmayla mücadele konusundaki iddialar oldukça şüphelidir, ancak şüphesiz yeterince gerekli vitaminleri almak yaşlandıkça daha önemlidir.

Kadınlar için multivitaminler: bilmeniz gerekenler

Tabii ki günlük vitamin ve besinlerinizi almanın en iyi yolu dengeli ve sağlıklı beslenmektir. Bununla birlikte, takviyeler bazı insanlar için takviye yapmanın iyi bir yolu olabilir.

Beslenme söz konusu olduğunda kadınların erkeklerden biraz farklı ihtiyaçları vardır, bu nedenle belirli bölgelerde vücudu güçlendirmeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş kadın multivitaminleri bulunmaktadır.


Çoğu zaman kadınların diyetlerinde erkeklerden daha fazla kalsiyum, B ve D vitaminine ihtiyaçları vardır. Bu vitaminlerin her biri birbirini tamamlar ve özellikle hamile kadınlarda ve yaşlılarda kemikleri güçlendirmeye çalışır.

Çoğu takviye, kadın vücudunu desteklemek için gerekli olan en temel vitamin ve minerallerin bir karışımı olarak gelir, ancak belirli rahatsızlıkları veya eksiklik alanlarını hedeflemek için spesifik olanları da satın alabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse bu tıbbi görüşün farklı olduğu bir alan diyelim. En azından, bir miktar plasebo etkisine sahip olabilir ve zarar verme olasılığı düşüktür, ancak burada, daha az iyi diyet uygulayanların ihtiyaç duydukları tüm iştahı almalarına yardımcı olacaklarından başka hiçbir tıbbi iddiada bulunmayan standart multivitaminlere bağlı kalıyoruz. .


Kadınlar için en iyi multivitaminler

1. Bayer Bir Günde Bir Kadın Multivitamin Tabletleri

Genel sağlık için çok yönlü iyi multivitamin

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Genel sağlık Miktarı: 300 Tip: Kapletler Dozaj: Günde bir
Satın alma nedenleri
+ 10 vitamin ve mineral kombinasyonu + Kalp ve kemikleri güçlendirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 23,64 Amazon'da görüntüle 116 Amazon müşteri yorumu

Kadınlar doğal olarak erkeklerden daha fazla kalsiyuma ihtiyaç duyarlar ve bu multivitamin tabletleri, kemikleri güçlendirmek için kalsiyum ve kalsiyumun emilimine yardımcı olmak için D vitamini kombinasyonuna sahiptir. Bu tabletler ayrıca B6, B12, C, E vitaminleri ve folik asit içerir, böylece formda ve sağlıklı kalmak için ihtiyacınız olan her şeyin tam dozunu alırsınız.


Ayrıca kadınların sürdürmesi için önemli olan demir içeriği de yüksektir, ancak bunun bazen, almaya alışkın değilseniz, ilk günlerde 'sindirim düzensizliğine' neden olabileceği belirtilmiştir.

2. Centrum Kadın Tabletleri

Diyetinizin sağlıklı ve dengeli olmasını sağlamanın bir başka harika yolu

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Beslenme desteği Miktar: 60 Tip: Kaplet Dozaj: Günde bir
Satın alma nedenleri
+ Sağlıklı saç ve cildi korur + Metabolizmayı destekler
Kaçınılması gereken nedenler
-Kısa son kullanma tarihi BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR9,79 ABD doları Hedefte Görüntüle11,49 $ Yatak Banyosunda Görüntüle ve Ötesinde $ 24,35 Amazon'da Görüntüle 43 Amazon müşteri incelemeleri

Ayaklarınızdan acele ediyorsanız ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için mücadele ediyorsanız veya sadece çok fazla pislik yiyorsanız, bunları alarak vücudunuzu destekleyebilirsiniz.

Hassas bir mideniz varsa, kullanıcılar Centrum'un genellikle demir içeren tabletlerden gelen aynı sindirim yan etkilerine sahip olmadığını gördüklerinden, bunlar sizin için Bayer tabletlerinden daha iyi olabilir. Bununla birlikte, bu multivitaminlerin kısa bir raf ömrüne sahip olduğu bildirildiğinden, yalnızca ihtiyacınız olanı aldığınızdan emin olun.


3. Optimum Nutrition Opti-Women Takviyesi

Günlük egzersizlerinizi optimize etmek için vitamin ve minerallerle dolu takviyeler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Egzersizleri desteklemek Miktar: 60 Tip: Kapsül Dozaj: günde iki kez
Satın alma nedenleri
+ 40'tan fazla malzeme
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 9,95 ABD doları olan floresan idrarınız olacak Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Aktif kadınlar için özel olarak tasarlanan bu Optimum Nutrition takviyeleri, kadın vücudunun genel sağlığını ve zindeliğini geliştirmesi beklenen 40'tan fazla bileşen içerir. Kanıtlanması zor olsa da, enerji seviyelerini artırdıkları da söyleniyor.

Çoğu kullanıcı bunun oldukça yaygın olduğunu belirttiği için, bunları aldıktan sonra çişiniz zehirli görünüyorsa endişelenmeyin. Bol su içmek bu soruna yardımcı olur ve ayrıca vücuttaki toksinlerin atılmasına da yardımcı olur.

4. DailyFoods Kadınlar Bir Günlük

Duygusal dengeyi ve refahı yeniden sağlamaya yardımcı olacak doğal maddeler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Stres Miktarı: 90 Tip: Kapletler Dozaj: Günde bir
Satın alma nedenleri
+% 100 organik + Sindirimi kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 36,12 Oldukça pahalı Amazon'da Görüntüleyin36,12 ABD doları İHerb'de görüntüle$ 45,91 Amazon'da görüntüleyin 168 Amazon müşteri yorumu

Stres ve anksiyete zayıf bir bağışıklık sistemine yol açabilir ve dengeli bir beslenme sürdürülmezse bunun üstesinden gelmek zor olabilir.

DailyFoods'un bu tabletleri tamamen organiktir ve sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemek için tasarlanmıştır. Gerçekten çok fazla yeşillik yemekte zorlanıyorsanız, bu doğal tabletler hiçbir şeyin tadı olmadığı ve günlük olarak yemekle veya yemeksiz alınabileceği için sizin için en iyi kadınların multivitaminleri olabilir. Harika bir doğal alternatif.

5. Vitafusion Kadın Sakızlı Vitaminleri

Lezzetli ve çiğnemesi kolay bir besin takviyesi

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tat Miktarı: 150 Türü: Sakızlı tatlılar Dozaj: günde iki
Satın alma nedenleri
+ Alması kolay + Bir tencerede çok fazla
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI O kadar iştah açıcı görünmeyin11,96 ABD doları İHerb'de görüntüle$ 15,32 Amazon'da görüntüleyin 20 Amazon müşteri incelemeleri

Tabletleri yutmaya gerçekten dayanamayan biriyseniz, bu sakızlı vitaminler tam size göre olabilir.

Standart bir multivitaminin tüm faydalarına sahip olacaksınız, ancak (karşılaştırmalı olarak) lezzetli bir meyvemsi tada ve biraz kötü kokulu bir hapı yutmak yerine sakızlı bir dokuya sahip olacaksınız.

Çok iştah açıcı görünmüyorlar - canlı meyveli renklerden çok kirli bir kahverengiye benziyorlar - ancak eleştirmenler, göründükleri kadar tadı berbat olmadıklarından emin oluyorlar.

Bu kadınların multivitaminleri herhangi bir glüten veya yapay tatlandırıcı içermez, bu nedenle tatlı gibi görünseler bile diğer multivitaminlerin tüm faydalarını hala aldığınızdan emin olabilirsiniz. Açıkçası, şeker içeriyorlar.

Bugünün en iyi fırsatlarını toparlayın Günde Bir Kadın Formülü ... Bayer Bir Günde Bir Kadın Multivitamin Tabletleri Amazon $ 23,64 GörüntüleTüm fiyatları görünCentrum Mini'nin Kadınları 50 + ...Centrum Kadın TabletleriHedef9,79 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görün