Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Xbox One X fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Xbox One X fırsatları

Bir pazarda isenizXbox One Xo zaman sizi suçlamıyoruz - hala dünyanın en iyi oyun konsollarından biri ve ucuz bir pazarlık bulmanıza yardımcı olmak için kapsamlı Xbox One X anlaşmaları sayfamızı sunmaktan gurur duyuyoruz.


Web'de 2020'de Xbox One X için en iyi fiyatları burada bulacaksınız ve teklif listelerimizi her zaman güncelliyoruz - aslında her 15 dakikada bir, mutlak en ucuz Xbox One X anlaşmasını almanızı sağlamak için.

Kendi başına Xbox One X konsolu için potansiyel satın alma hedeflerinin bir listesini sunmanın yanı sıra, Xbox One X go için en iyi paket anlaşmalarını da ele aldık: hem Birleşik Krallık'ta hem de ABD'de eklenen oyunlar ve aksesuarlar BİZE.

Alışveriş yapanlar için iyi haber şu ki, çevrimiçi perakendeciler fiyatları düşürmeye ve ilgiyi yüksek tutmak için büyük oranda indirimli paket teklifleri sunmaya devam ediyor ve araştırmanızı doğru yaparsanız, uygun bir Xbox One X anlaşması almanız muhtemeldir.

Nadir Project Scorpio Edition'ı arıyorsanız, stoklarımızda da bulunan yerlerin olduğunu duymaktan memnun olacaksınız. Sizin için topladığımız tüm teklifleri bulmak için aşağı kaydırın.


En iyi Xbox One X fırsatları

6 fiyattan 6 fırsat gösteriliyor Sırala Tavsiye Edilen Fiyat (düşükten yükseğe) Fiyat (yüksekten düşüğe) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Satıcı adı (A'dan Z'ye) Satıcı adı (Z'den A'ya) Microsoft Xbox One X (1 TB Beyaz) 1 Xbox One X Robot Beyaz ... Amazon £ 359,99 Teklifi Görüntüle Microsoft Xbox One X 2 KONSOL MICROSOFT CSL XBOX ... Amazon £ 480,90 Teklifi Görüntüle Microsoft Xbox One X 3 CONSOLE MICROSOFT CSL XBOX ... Amazon £ 486,42 Anlaşmayı Görüntüle Microsoft Xbox One X 4 KONSOL MICROSOFT CSL XBOX ... Amazon £ 541,45 Teklifi Görüntüle Microsoft Xbox One X 5 Microsoft CSL XBOX ONE X ... Amazon £ 555,95 Teklifi GörüntüleMicrosoft Xbox One X6 Microsoft Project Scorpio ... eBay749,99 Anlaşmayı Görüntüle

En iyi Xbox One X paketi fırsatları

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları Xbox One X Robot Beyaz ... Microsoft Xbox One X (1 TB Beyaz) Amazon Prime £ 359,99 CONSOLE MICROSOFT CSL XBOX ... SAGA Microsoft Xbox One X (1TB) + SAGA Amazon Prime £ 534,25 Microsoft CSL XBOX ONE X ... Cyberpunk 2077 Microsoft Xbox One X + Cyberpunk 2077 Amazon Prime £ 555,95

Xbox One X uzun vadeli kararı ve satın alma tavsiyesi

Xbox One X fırsatları

Pingtwitter'ün Xbox One X incelemesi geldiğinde, 'Xbox One X'in gücünden şüphe yok ve bunlardan faydalanmak üzere programlanmış oyunlarla beslendiğinde, görsel-işitsel deneyimin sınıfının en iyisi olduğunu' söyledik.


Bugün, piyasaya sürüldükten yaklaşık 18 ay sonra, dünyadaki en güçlü video oyun konsolu olmaya devam ediyor, ancak şimdi oynanacak uygun bir 4K, HDR özellikli oyun kitaplığına sahip, ancak lansman sırasında durum böyle değil.

Ayrıca, Xbox One X halefinin gelecek yıl çıkacağı bildirildiğinden, şimdi bunu yapmak için 4K'ya yükseltmek isteyenler için iyi bir zaman olacak. Konsol hala pahalı ama inanılmaz değil ve kitaplık büyük ve uygun fiyatlı.


Xbox One S sahiplerinin atlayıp yükseltmeleri gerekip gerekmediğine gelince, bu açıkça TV kurulumlarına (4K mı?) Ve Xbox Two lansmanı planlarına bağlıdır.

Bir kullanıcı başlangıçta bir sonraki Xbox'ı seçmeyi düşünmediyse, bir Xbox One X'e yatırım yapmak artık mantıklı, çünkü onlara hoş, görsel olarak etkileyici bir yükseltme sağlayacak ve bu, çapraz gen oyunları oynamak için bir sonraki en iyi seçenek olacak. .

Bununla birlikte, bir başlangıç ​​penceresi için bir Xbox Two planlanıyorsa, o zaman Xbox One S ile 12-18 ay daha takılıp bu parayı bir sonraki Xbox kedisine koymaya değer olabilir.

XBOX ONE X FİYAT ANALİZİ

Xbox One X fırsatları


Xbox One X'in fiyatlandırması, onu kesinlikle oyun pazarının birinci sınıf ucuna yerleştiriyor ve Sony'nin piksel itici güç santralinden 100 £ daha fazla bir fiyata geliyor. sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewve Microsoft'unkinden 220 £ daha fazlaXbox One Saynı zamanda bir 4K Ultra-HD Blu-ray oynatıcıyla birlikte geliyor.

Şu anda yepyeni bir Xbox One X kendi başına yaklaşık 280 £ 'a satılıyor, bu nedenle bu işaret veya daha düşük bir fiyatla bir tane alabilirseniz, o zaman iyi gidiyorsunuz ve özellikle de konsolda birlikte gelen bir oyun varsa.

Muhtemelen daha çok arzu edilen beyaz Xbox One X şu andayaklaşık 350 £ karşılığında yeni perakende, ancak bu bir oyunla birlikte gelir.

Ancak Xbox One X, Microsoft'un 4K çözünürlükte oyun oynayabilen tek konsoldur. PS4 Pro'da olduğu gibi, Xbox One X ayrıca önceden var olan bir dizi oyunu geliştirir, ekran çözünürlüğünü yükseltir ve HDR desteği gibi grafiksel özellikler ekler.

Xbox One X Project Scorpio Sürümü

En iyi Xbox One X fırsatları

Çoğu çevrimiçi perakendecide satılmış olsa da, bir Xbox One X Project Scorpio Edition'ın alınabileceği birkaç yer var.

ABD'de iseniz, Amazon şu anda sistemde olduğu gibi stokta varNewegg.

Esasen bu yenilemenin Birinci Gün sürümü olan Scorpio sürümü, konsolda farklı bir gradyan tasarımının yanı sıra hem konsolda hem de denetleyicide 'Project Scorpio' kod adını içeriyor. Kutuda ayrıca, orijinal Xbox'a geri dönmüş gibi görünen dev bir X bulunuyor.

Tanıtım videosuna şimdi göz atın:

  • best-gaming-headsets-2020-for-pc-ps4-and-xbox-one