Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi yoga havluları 2020: Kayma, tut

En iyi yoga havluları 2020: Kayma, tut

Sadece yoga için bir havlu mu? Biliyoruz, biliyoruz, ancak siz minderde vakit geçirirken rahatınıza ve güvenliğinize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış pek çok şey gibi, bu gerçekten göründüğü kadar bariz değil. Özellikle yorucu bir diziden sonra terli kaşları ve ekipmanları silmek için bir spor havlusu gibi işlev görmek yerine, en iyi yoga havlularımız yoga matınızın üstüne oturacak şekilde tasarlanmıştır ve sizi kendi terinizde kaymanızı önlemek için ekstra kavrayıcı bir katman ekler ( ew) veya başka birinin (çift ew) içinde kaymanızı önlemek için ortak paspasların üzerine. Şimdi o kadar aptal değiller, değil mi?


İkenen iyi yoga paspaslarıKaymayı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır, hiçbiri kusursuz değildir ve yaz aylarında egzersiz yapıyorsanız veya sıcak yoga yapıyorsanız bir yoga havlusu akıllıca bir fikirdir. Ve uzayda çok kısaysanız, bir mat yerine bir yoga havlusu bile kullanılabilir.

  • Aşağıdakilerden biriyle sırtınızda çalışınen iyi yoga tekerlekleri
  • Deneyinen iyi yoga uygulamalarıevde öğrenmek için
  • Esneme alanlarınızı aşağıdakilerden biri ile derinleştirin:en iyi yoga blokları

Bir tarafta yumuşak dokunuşlu emici havlular ve diğer tarafta mata yapışması için kavrayıcı silikon noktalar ile bunlar büyükannenizin havluları değil. En iyi seçimimiz, hevesli yogiler ve yoginiler tarafından terli elleri ve ayakları yerinde tutma kabiliyeti nedeniyle şiddetle tavsiye edilen Yoga Tasarım Laboratuvarı'ndan Sıcak Yoga Havlusu. Çabuk kuruyan lifleri, egzersiz yaptıktan sonra nemli bir bezin etrafında topak kalmayacağınız anlamına gelir. En iyi yoga havlularının geri kalanı için okumaya devam edin.

En iyi yoga havlusu: Yoga Tasarım Laboratuvarı The Hot Yoga Towel

(Resim kredisi: Yoga Tasarım Laboratuvarı)

1. Yoga Tasarım Laboratuvarı Sıcak Yoga Havlusu

Çarpıcı tasarımları ve üstün tutuşu ile şu anda en iyi yoga havlusu

Satın alma nedenleri
+ Teri daha fazla kavrayan tasarım + Çevre dostu, solmayan mürekkepler + Pek çok farklı tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 31,20 £ Amazon'da 31,20 £ Amazon'da 31,20 £ görüntüleyin Amazon 732'de görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Ne kadar çok terlerseniz, o kadar çok kavrar: Yoga Tasarım Laboratuvarı'ndaki uzmanların bu sözü, bu yoga havlusunun sadece bikram uygulayıcılarını kaygan durumlardan uzak tutmakla kalmayıp dakikalar içinde kuruyarak sıcak yoga için en iyi havlumuz olduğunu söyler. Sınıfta ne kadar öne çıkmak istediğinize bağlı olarak hem dışarıda hem de geri dönüştürülmüş bir dizi tasarıma sahiptir ve solmayan çevre dostu mürekkeplerin kullanımı, bir süre sonra çamaşır makinesine atabilmenizi sağlar. tasarımı bozma veya su yollarını kirletme endişesi olmadan özellikle terli bir sesh.


Limber Stretch Yoga Minderi Havlu

2. Limber Stretch Yoga Minderi Havlusu

Polar gibi görünüyor, bir rüya gibi geliyor

Satın alma nedenleri
+ Güzel kalın yüzey + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 12,99 Amazon'da görüntüle 18,99 £ Amazon'da görüntüle 20,53 £ Amazon'da görüntüle 125 Amazon müşteri incelemeleri

Bu mikrofiber kum yıkama havlusunun yumuşacık görünümü, ilk bakışta sizi güvenle doldurmayabilir, ancak dizlere veya kalçalara zarar vermeden bu zorlu ters çevirmeleri uygulayabileceğiniz yumuşak, rahat bir yüzey sağlamanın yanı sıra, bu batik havlu nem içerir. bakteri barındırma riskini azaltmak için emici koruyucu tabaka ve - bu konuda çekingen davranmayacağız - terli kokular. Hızlı bir şekilde emdiği ve kurduğu söylenir ve kolay paketleme ve taşıma için ekli bir elastik halka ile birlikte gelir, böylece istediğiniz her yerde kullanılabilir.


Heathyoga Kaymaz Yoga Havlusu

3. Heathyoga Kaymaz Yoga Havlusu

Bu kavrayışlı havlu, olası kaymalar karşısında iki katmanlı destek sunar

Satın alma nedenleri
+ Köşe cepler havluyu gergin tutar + Ekstra tutuş için silikon katman BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 17,95 £ Amazon'da £ 18,95 Görüntüle Amazon'da 19,95 £ Amazon'da görüntüle 59 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Tek başına bir dizi küçük silikon nokta, katil hareketleriniz karşısında sağlam durmaya yetecek kadar kavrama sesi gibi gelmiyorsa, bu kaymaz havluyu bir tur atmak isteyebilirsiniz. İki katmanlı mikrofiber ve silikon yapının yanı sıra, Heathyoga'nın 'kavrama ızgarası' dediği şeyle sonuçlanır. Pozlarda daha uzun süre sabit kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış dokusu, minderinizin üzerinden geçen ve havlunuzu gergin ve sıkı tutan köşe cepleri var. Sadece basit fizik, ama çok yardımcı. Elbette bu, tüm yoga matlarına uymayabileceği anlamına gelir, bu yüzden satın almadan önce boyutları kontrol etmek isteyebilirsiniz.


Gaiam Susamış Yoga Havlusu

4. Gaiam Susamış Yoga Havlusu

En kaymaz değil, aynı zamanda süper yumuşak ve süper emici

Satın alma nedenleri
+ Çıplak ellerde ve ayaklarda yumuşak hissediyor + Çok emici BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 6,99 Amazon 486 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüle

Testçiler bu ultra yumuşak yoga havlusunun hissini sevdiler ve çıplak ayak ve ellerde yumuşak ve yerde poz verecek kadar rahat olmasına rağmen, havlu kumaş havlu gibi iz bırakacak kadar pelüş değildi. Oradaki en kaymaz paspas olmadığını fark ettiler, bu yüzden önceki seçimimiz gibi kıvrımlı veya baş aşağı pozlar için uygun olmayabilir, ancak yumuşak hissi, ultra emici lifleri ile ve yeni başlayanlar için uygun fiyat, sıradan bir uygulayıcı için yanlış gitmek zordur.

Manduka eQua Mat Havlu

5. Manduka eQua Mat Havlu

Makinede yıkanabilir bir pakette süet benzeri bir his veren bu, lüks his uygulamaları için dayanıklı ancak yumuşak bir havludur.

Satın alma nedenleri
+ Olağandışı suedey hissi + İyi yıkar; çok dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 12 Amazon'da görüntüle 27,75 £ Amazon'da görüntüle 34 £ Amazon'da görüntüle 254 Amazon müşteri incelemeleri

Listemizdeki en emici seçeneklerden biri olan bu, en iyi sıcak yoga havlusu unvanı için güçlü bir yarışmacıdır. Düşük tüylü mikrofiberin geleneksel bir havlu gibi hissetmediği ve daha çok süet gibi olduğu söylenir, bu da pratiğinize en müdahaleci olmayan katılımı sağlar. Siz ve paspas arasında hijyenik bir katman olarak sizi diğer insanların bakterilerinden veya kendi paspasınızı aşınma ve yıpranmaya karşı korur ve kaygan, terli el ve ayaklara tutuş sağlar, son derece dayanıklıdır ve ayağa kalkar sık yıkamaya iyi.


Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın