Close

En iyi YouTube VPN 2020

Müzik videoları, film fragmanları, komik evcil hayvanların klipleri veya tam TV şovları gibi her tür içeriği izlemek için bir milyardan fazla insan YouTube'u kullanıyor. Ancak, bundan en iyi şekilde yararlanmak için bir YouTube VPN'e ihtiyacınız olacak.


YouTube ile ilgili en sinir bozucu şeylerden biri, genellikle okullarda, ofislerde ve hatta tüm ülkelerde engellenmesidir. Ayrıca, bir YouTube engellemesi veya kısıtlamasıyla karşılaştığınızda 'Bu içerik ülkenizde mevcut değil' mesajının ardından gelen hayal kırıklığını hepimiz anlıyoruz.

  • Paranızı en iyi şekilde saklayınSiber Pazartesi VPN fırsatları

Bu sorunu çözmek mi istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken, coğrafi kısıtlamalardan kaçınmanıza ve hayalini kurduğunuz tüm YouTube videolarını izlemenize olanak tanıyan bir sanal özel ağa kaydolmaktır.

Yine de en iyi YouTube VPN'i nasıl seçersiniz? Etkileyici hızlar, çok sayıda sunucu, sınırsız bant genişliği, sınırsız bağlantı ve çeşitli akış platformlarına erişim gibi şeylere ve elbette engellenen YouTube videolarına erişme becerisine dikkat etmek isteyeceksiniz. Aşağıda, ExpressVPN ile başlayarak en iyi beşi yuvarladık.


1.ExpressVPN - en iyi YouTube VPN
ExpressVPNgüçlü, özelliklerle dolu ve kullanımı kolay ve bunlar, onu piyasadaki en iyi YouTube VPN olarak derecelendirmemizin birçok nedeninden sadece birkaçı. Ve şimdi, Pingtwitter okuyucuları 30 günlük para iade garantisine ek olarak üç ay ücretsiz talep edebilir.Anlaşmayı Görüntüle

2.Surfshark - kısıtlı bütçeye sahip olanlar için harika akış
SurfsharkAyda 2,49 ABD Doları ile en uygun fiyatlı YouTube VPN hizmetlerinden biri olabilir, ancak yine de 1.700 sunucudan oluşan geniş bir ağ, iyi hızlar, kullanımı kolay uygulamalar, sınırsız bağlantılar ve Daha.Anlaşmayı Görüntüle


go.nordvpn.net/aff_c

3. go.nordvpn.net/aff_c
Büyük bir reklam kampanyasıyla destekleniyor,NordVPNbu listedeki VPN hizmetleri arasında en çok bilinenleri olabilir. Kullanımı kolaydır ve bu hizmetlerden birinde istediğiniz tüm özellikleri sunar. Ve YouTube'a erişmek için harika. go.nordvpn.net/aff_c

2020'nin en iyi YouTube VPN'leri:

ExpressVPN En İyi YouTube VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

Genel olarak en iyi YouTube VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Engelsiz diğer yayın hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Dünya çapında 3.000'den fazla sunucu + İnanılmaz derecede kolay kullanım + Neredeyse her sunucuda çarpıcı hızlar
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ÖZEL - Sadece 5 eşzamanlı bağlantı -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 $ / ay Express VPN 6 aylık Ayda 9,99 $ Express VPN 1 ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

ExpressVPN, birçok nedenden ötürü genel olarak buradaki en iyi seçimimizdir ve bunlardan sadece biri YouTube yayınlamak içindir. Etkileyici işlevleri, hızları ve uygulamaları, Google'ın sahip olduğu video akışı platformunun engelini kaldırmak için mükemmel olmasını sağlar.

ExpressVPN'i bu kadar harika bir YouTube VPN yapan şeylerden biri, çok hızlı olmasıdır, bu nedenle videoların arabelleğe alınmaması veya yüklenmesi uzun sürmemelidir. Testlerimizde, 600MB ABD hattında 200-250MB ve 75MB UK hattında 68-70MB hızları gördük.


YouTube'a uluslararası erişim söz konusu olduğunda, 94 ülkede 3.000'den fazla sunucuya bağlanabilirsiniz. YouTube videolarını farklı cihazlarda izleme eğilimindeyseniz, ExpressVPN'i Android, iOS, Windows ve Linux'ta indirebilirsiniz. Uygulamaların kullanımı kolaydır, ancak bağlayabileceğiniz beş cihazla sınırlıdır. Bununla birlikte, bundan daha fazlasına giriş ve çıkış yapabilirsiniz - sadece bir seferde beşten fazla oturum açamazsınız.

Genel olarak, ExpressVPN bugün mevcut olan en çok yönlü hizmettir. 256-bit şifreleme, kill switch, sıkı kayıt tutmama politikası, özel DNS, sınırsız bant genişliği, hız testi, nasıl yapılır kılavuzları, 7/24 destek ve daha fazlası gibi özellikler içerir. Kaydolan ve seçiminden memnun olmayan müşteriler için 30 günlük bir para iade politikası vardır.

Özel teklif -% 49 tasarruf edin: Pingtwitter okuyucuları tüm yıllık ExpressVPN planlarında 3 ay ücretsiz


Surfshark en iyi YouTube VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

2. Surfshark

Piyasadaki en değerli YouTube VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.700+ Sunucu konumu: 100+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız Engelsiz diğer akış hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Sınırsız eşzamanlı bağlantı + İnanılmaz derecede ucuz + Basit ama etkili uygulamalar
Kaçınılması gereken nedenler
-Gizlilik politikası, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 3 ay ekstra ücretsiz geliştirilebilirSurfshark 24 Aylık 2,21 $ / aySurfshark 6 Aylık 6,49 $ / aySurfshark 1 Ay 12,95 $ / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

Surfshark’ın benzersiz satış noktası, en iyi YouTube VPN hizmetlerinden birini inanılmaz ucuz fiyatlarla sağlamasıdır, ancak bunun bir pazarlık-sıfırlama olduğunu düşünmeye aldanmayın.

Performans açısından, Surfshark ExpressVPN'i yenmeyi pek başaramıyor. ancak kesinlikle yavaş bir hizmet değildir ve YouTube içeriğinin engelini kaldırmak için onu harika bulacaksınız. Bu sağlayıcıyla ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri de, onu sınırsız sayıda cihazda kullanabilmeniz ve 1.700'den fazla sunucu mevcut olmasıdır.

Surfshark, Android, iOS, Windows, Mac ve Linux dahil hemen hemen tüm cihazlar için uygulamalara sahiptir ve bunların kullanımını basit bulmalısınız. Uygulamalar, öldürme anahtarları, güçlü şifreleme, güvenli protokoller, özel DNS ve sızıntı korumasının yanı sıra çoklu atlama modu gibi birçok harika özelliğe sahiptir.

Surfshark gerçekten yararlı bazı güvenlik özellikleri sağlasa da, gizlilik politikasının iyileştirme alanı olduğuna inanıyoruz. Örneğin, şirket üçüncü taraf denetçilerden sunucularını ve uygulamalarını incelemelerini istemez. Ancak bu, Surfshark'ın sunduğu harika hizmeti mutlaka etkilemiyor ve ayda 2,49 $ 'dan gerçekten şikayet edemezsiniz - ve oyalanmaktan hoşlanmıyorsanız 30 gün içinde para iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Surfshark web sitesine gitmek için tıklayın


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Evdeki en büyük isim

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 5.400+ Sunucu konumu: 55+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 6 Engelsiz diğer yayın hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Çok sayıda sunucu + Sınırsız bant genişliği + Hemen hemen her şeyi yayınlamak için harika
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Özel - Altı cihaz limiti -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

Son birkaç yılda NordVPN, mevcut en büyük ve en iyi sağlayıcılardan biri olarak ün kazandı. Ve gerçekten yukarıda ve öteye gittiği bir alan akış.

NordVPN, şu anda 5400'de duran herhangi bir sağlayıcının en büyük sunucu ağlarından birine sahiptir. Tüm bu bağlantılar parmaklarınızın ucunda, YouTube'a dünyanın hemen hemen her yerinde erişebilirsiniz.

Bant genişliği sınırı olmadığından, izleyebileceğiniz dizi ve film sayısıyla sınırlı kalmayacaksınız. Ve hizmeti incelediğimizde, hızlar ABD ve Birleşik Krallık'ta iyiydi. Ancak sinir bozucu bir şekilde, altı cihazlık bir sınırla uğraşmanız gerekecek.

Güvenlik ve gizlilik açısından NordVPN mükemmeldir. Hizmet, yalnızca kayıt tutmama politikası ve güçlü şifreleme gibi temel özelliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Double VPN (internet trafiğinin yönlendirilmesinin iki sunucu üzerinden yapılmasını sağlayan) gibi kendine özgü özellikleri vardır. Dahası, mükemmel müşteri desteği ve standart 30 günlük para iade politikası elde edersiniz.

go.nordvpn.net/aff_c


CyberGhost en iyi youtube vpn

(Resim kredisi: CyberGhost)

4. CyberGhost

En çok sunucuya sahip YouTube VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 6,900+ Sunucu konumu: 111 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 7 Engelsiz diğer yayın hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ İnanılmaz 6.900+ sunucu + Harika akış özellikleri + Son derece güvenli
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulamalar geliştirilebilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 2,25 $ / ay CyberGhost 1 yıl $ 3,99 / ay CyberGhost 1 Ay 12,99 $ / ay Siteyi ziyaret et CyberGhost'ta

Sunucular söz konusu olduğunda,CyberGhostYıllar içinde 6.900'den fazla sunucudan oluşan devasa bir ağ geliştirdiği için tüm en iyi VPN hizmetlerine paralarının karşılığını verir.

Çevrimiçi TV şovlarını, filmleri ve sporları izlemek için CyberGhost, sınırsız bant genişliği ve akış amacıyla özel olarak tasarlanmış sunuculara bağlanma yeteneği sayesinde mükemmel bir seçimdir. CyberGhost, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu ve diğer birçok akış hizmetini izlemenizi sağlar.

CyberGhost ayrıca etrafındaki en iyi güvenlik ve gizlilik özelliklerinden bazılarını sağlar. Bunlardan birkaçı 256 bit şifreleme, kayıt tutmama politikası, kill switch, DNS ve IP sızıntı koruması ve ayrıca bir dizi güvenli protokollerdir.

CyberGhost, Surfshark gibi sınırsız bir cihaz limiti sağlamasa da, kullanıcıların 7 adede kadar gadget'a bağlanmasına izin verir. Ve çoğu insan için bu fazlasıyla yeterli olmalı. CyberGhost, Android, iOS, Windows, Mac ve daha fazlası için uygulamalara sahiptir ve ihtiyacınız olan her türlü destek için 7/24 canlı sohbet sağlar. Söylemeye değer başka bir şey de 45 günlük bir geri ödeme süresinin olmasıdır.

CyberGhost web sitesine gitmek için tıklayın


IPVanish En İyi youtube VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

5. IPVanish

Teknoloji hayranları için en iyi YouTube VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.500+ Sunucu konumu: 75 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Sınırsız Engelsiz diğer akış hizmetleri: Netflix, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Güçlü + Gelişmiş özellikler + Sınırsız bağlantılar
Kaçınılması gereken nedenler
İPlayer BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İlk yıl süper ucuzIPVanish 1 Yıl 2,34 ABD doları / ay IPVanish 1 Ay $ 3,49 / ay Siteyi ziyaret et IPVanish VPN'de

Bir teknoloji hayranıysanız ve gelişmiş bir VPN uygulaması arıyorsanız,IPVanish. Farklı ayarlarla uğraşmak ve tabii ki YouTube videoları izlemek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Diğer VPN'lerle karşılaştırıldığında, IPVanish'in görünümü ve verdiği his, bu hizmetlerden birini daha önce hiç kullanmamış biri yerine teknoloji meraklılarına daha uygundur. Çoklu platform uygulamaları, torrent için SOCKS5 web proxy'si, farklı protokoller paketi (IKEv2, OpenVPN ve L2TP / IPsec VPN desteklenir) ve 250GB SugarSync şifreli depolama ve yedekleme gibi birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

IPVanish'in daha küçük bir sunucu ağı vardır, ancak YouTube'a ve uluslararası diğer web sitelerine erişmek isteyenler için hala 1500'den fazla sunucu yeterli olacaktır. Sunucular çok yüksek hızlar sunar ve daha düşük ping değerine sahip sunuculara bağlanmanın nasıl mümkün olduğunu seviyoruz.

Hevesli yayıncılar yalnızca YouTube'a erişimin değil, aynı zamanda Netflix, Amazon Prime TV, Peacock ve Hulu gibi büyük platformlara da erişimin olmasını sevecekler. Ancak BBC iPlayer bu listede gözle görülür şekilde eksik, bu da İngilizleri veya BBC şovlarını izlemekten hoşlananları hayal kırıklığına uğratacak. İşin iyi yanı, IPVanish sınırsız eşzamanlı bağlantı sunar, böylece evinizdeki her cihazı kapsayabilirsiniz.

IPVanish web sitesine gitmek için tıklayın


Cep telefonunuz için ideal VPN'i mi istiyorsunuz? O zaman en iyi kılavuzlara göz atıniPhone VPNveAndroid VPN.

İyi bir YouTube VPN'i ne yapar?

En iyi YouTube VPN'leri, kullanıcılara kesintisiz bir akış deneyimi sağlamak için önemli adımlar atmıştır. Öncelikle, diğer ülkelerdeki sunuculara kolayca bağlanabilmek ve YouTube'un engelini kaldırabilmek için büyük bir sunucu ağına erişmek isteyeceksiniz.

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli husus, sağlayıcının genel performansıdır. Videoların arabelleğe alınmasına aldırış etmediğiniz sürece, hızlı sunucular ve sınırsız bant genişliği sunan bir sağlayıcı istersiniz. İyi bir YouTube VPN'i yapan diğer şeyler arasında farklı platformlar için uygulamalar, iyi gizlilik ve güvenlik, sınırsız bağlantılar ve farklı akış hizmetlerine erişim bulunur.

Neden bir YouTube VPN'e ihtiyacım var?

Ne yazık ki, YouTube'a veya platforma yüklenmiş bir videoya erişemeyebileceğiniz zamanlar olabilir. Birçok ülkede, YouTube engellemelerden ve kısıtlamalardan etkilenir, ancak bir VPN bunların üstesinden gelir.

YouTube'un engellenmediği ülkelerde bile, olduğu yerde ayarlar olacaktır. Örneğin, okullar ve birçok işyeri hizmete engeller koyar. Yine, VPN'ler bu durumlarda YouTube'a erişmenize yardımcı olacaktır.

Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN rehberi:

  • Genel olarak en iyi VPN'i edinin.çevrimiçi en iyi VPN
  • Daha az ödeyerek prime gidinucuz VPNkılavuz
  • 'Flix'in büyük hayranı mısınız? İle daha fazla içeriğin kilidini açınNetflix VPN