Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • En ucuz Disney Plus fırsatı sona eriyor - işte süre dolmadan nasıl alacağınız

En ucuz Disney Plus fırsatı sona eriyor - işte süre dolmadan nasıl alacağınız

5 yıldızımızda belirttiğimiz gibiDisney Plus incelemesi, Disney+ 'gerçekten bu dünyanın dışında içerik' sunuyor, biz de onu yeni 'aileler için go-to-stream hizmeti' olarak görüyoruz.

Bu nedenle, bir nedenden dolayı bunu düşünüyoruz.yaklaşan fiyat artışı, hizmete kaydolmayı düşünen herkes şimdi harekete geçmeli.

Ayrıca, kaliteli içerik hayranlarının şimdi kaydolması gerektiğini düşünüyoruz çünkü 23 Şubat 2021'de Disney Plus, Star portföyünden bir damperli kamyon dolusu yeni içerik alıyor. Bu, kullanıcıların tek bir Disney+ aboneliği ile Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve Star'ın tüm eserlerine erişebilecekleri anlamına gelir. Bu, kelimenin tam anlamıyla, binlerce film ve TV şovu.

Bu nedenle, kullanıcılar artık Disney+'a kaydolarak her iki dünyanın da en iyisini elde ediyor - daha ucuz, fiyat artışı öncesi abonelik ücreti alıyorlarveyine de yeni Star içeriğine tam erişim elde edin. kadar bekleyen herkes içinsonrasında23 Şubat 2021, o zaman aynı paket için yeni, daha yüksek fiyatı ödemek zorunda kalacaklar.


Aşağıda hem ABD'de hem de Birleşik Krallık'ta Disney+'ın mevcut düşük fiyatını ve ayrıca mevcut en iyi paket anlaşmasını listeledik.

Bugünün en iyi Disney+ fırsatlarıDisney Disney+ Yıllık £79,90 /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Aylık £7,99 /ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Paketi 13,99 ABD$ /ay GörünümNSDisney +

İngiltere'deki en iyi Disney+ anlaşması


Disney +| £59,99 | Bir yıllık abonelik | 23 Şubat'ta sona eriyor
Şu anda Birleşik Krallık'ta sadece 59,99 £ karşılığında bir yıl boyunca Disney+ satın alabilirsiniz. Bu fiyat, 23 Şubat'ta gelen tüm yeni Star içeriği de dahil olmak üzere Disney Plus'ın sunduğu her şeye erişmenizi sağlar. Bu tarihten itibaren, Disney+'ın yıllık fiyatı yılda 79,90 £'a yükselecek, yani şimdi kaydolarak tasarruf edeceksiniz. yüzde 20.Fırsatı Görüntüle

Amerika Birleşik Devletleri'nden izliyorsanız, şu anda çok güçlü bir Disney+ paketi fırsatı da var. Bu paket, Disney+'daki her şeyin yanı sıra ayda 12,99 ABD Doları karşılığında Hulu ve ESPN Plus'a tam erişimi içerir. Piyasadaki en değerli Disney Plus paketidir ve kaydolmayı düşünen herkese fiyatlar yükselmeden önce hızlı hareket etmelerini bir kez daha tavsiye ediyoruz.


En iyi Disney+ anlaşması ABD

Disney+ | Hulu | ESPN Artı| aylık 12.99$
Tüm aile için büyük bir içerik kitaplığına sahip olan Disney ve Pixar filmlerine ve TV'nin yanı sıra Fox ve National Geographic içeriğine erişin. Marvel'den Star Wars'a, Simpsons'tan Hannah Montana'ya gerçekten herkes için bir şeyler var ve özellikle bu paket Hulu ve ESPN Plus'taki her şeye tam erişim içerdiğinden.Fırsatı Görüntüle

Disney+'ın sizin için doğru yayın hizmeti olup olmadığından hâlâ emin değilseniz, Pingtwitter'lere de göz atmayı unutmayın.Disney+ rehberihizmet ve sağlanan içerik hakkında bilgilerle dolu.

Bugünün en iyi Disney+ fırsatlarıDisney Disney+ Yıllık £79,90 /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Aylık £7,99 /ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Paketi 13,99 ABD$ /ay GörünümNSDisney +
  • Şunlardan birini alen iyi 4K TV'lerDisney+'ın keyfini en iyi şekilde çıkarmak için