Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney+ Obi-Wan Kenobi TV dizisi, Star Wars hayranlarının hak ettiği bağışlanmadır

Disney+ Obi-Wan Kenobi TV dizisi, Star Wars hayranlarının hak ettiği bağışlanmadır

Disney Artışu anda Star Wars hayranlarına çok ama çok iyi hizmet ediyor. Tüm filmleri izlenebilecek hale getirmenin yanı sıra4K, HDR10 ve Dolby Atmos ses ile, aynı zamanda harika yeni orijinal diziler de bırakıyor.Mandaloryalı, Star Wars evrenini gerçekten düzgün bir şekilde genişletiyor.


Pingtwitter onun dediDisney Plus incelemesi'bu dünyanın dışından' içerik sağladığını ve Star Wars söz konusu olduğunda bunu mümkün olan en iyi şekilde yapmaya devam ettiğini söyledi.

Pek çok Star Wars hayranı için, ben de dahil olmak üzere, en heyecan verici yeni Disney+ Star Wars serisi 2022'ye kadar gelmeyecek. Bu seri mi? Obi-Wan Ewan McGregor'un prequel üçlemesinin başrol oynadığı Obi-Wan Kenobi serisinden başkası değil. Ve basitçe söylemek gerekirse - buGerçektenheyecan verici haberler ve henüz yapmasaydım bugün Disney+'a abone olmamın nedeni. İşte neden...

  • Sony 6 yeni PS VR oyununu duyururken PS VR 2 beklentisi artıyor
  • Bu Lego Winnie the Pooh özel baskısı sadece yetişkinler içindir.
  • Nintendo Switch Pro, 4K yükseltme için ayarlandı, ancak düşündüğünüz gibi değil

Star Wars filmlerinin prequel üçlemesinin bugüne kadarki üç setin en zayıfı olduğunu söylemek kesinlikle güvenli. Bunun arkasındaki nedenlerin çoğu, Pingtwitter'ün ayrıntılı incelemesinde özetlenmiştir.Star Wars Pala Order: Star Wars filmleri sırayla nasıl izlenirBu sorunlar, diğerlerinin yanı sıra, belirli alanlarda çok parlak olsalar da, diğer birçok yönden gerçekten kötü olan bir film üçlemesine yol açtı.

Demek istediğim, herhangi bir filmden bugüne kadarki en iyi ışın kılıcı düellolarını nasıl sağladığı gibi belirli gerekçelerle prequel üçlemesini savunmak için her gün gidebilirim, ancak bu filmlerin kokulu çıkmasının imkanı yok. Filmler bütünü olarak incelendiğinde güllerin en yanlı bakış açısı dışında her şeyi var.


Ve bu, Star Wars öncesi filmlerinde parıldayan şeylerden biri, Obi-Wan Kenobi olarak Ewan McGregor olduğu için çok yazık. McGregor'un performansı, orijinal üçlemedeki Alec Guinness'e inanılmaz derecede doğru görünürken, aynı zamanda tutarlı, havalı ve iyi oynanmış - ki bu diğer birçok karakter için söylenemez.

Bu nedenle, prequel üçlemesinin sayısız sorunu arasında performansının büyük ölçüde boğulmuş olması bir utançtır. Ancak, George Lucas'ın iki eli artık Star Wars evreninden sıkı bir şekilde ödüllendirilmiş ve sonuç olarak mülk uçuyor, Obi-Wan Kenobi serisi, McGregor'un Obi-Wan'ına ışın kılıcının başka bir vuruşunu veriyor. Prequel üçlemesi Obi-Wan sonunda affını alıyor.


Ve Amazon Prime Video'da Picard ile gördüğümüz gibi, en iyi oyuncuların rol aldığı sınıf bir süre sonra bile tutarlı kalıyor ve en azından aklımda McGregor'un Obi-Wan'ını görmek bir zevk olacak. tekrar eylemde. Ve bu sefer berbat bir senaryo ve berbat CG uzaylılarından oluşan bir smorgasbord ile çalışmayacak.

Heck, Hayden Christensen'in bile Anakin Skywalker/Darth Vader olarak geri döndüğü bildiriliyor ve kesinlikle gençliğinde olduğu kadar tahta olamaz. 😰🤞 Eh, ancak umut edebiliriz!


Artık tüm Star içerik kataloğunu içeren Disney+'ın sunduğu harika içerik kitaplığına katılmak için aşağıdaki en son abonelik tekliflerine göz atmayı unutmayın. Sonuçta, tüm bu Star Wars içeriği zaten mevcutken, şimdi geri dönmek ve gelecek yıl Obi-Wan Kenobi TV dizisine hazırlanmak için mükemmel bir zaman olurdu.

Bugünün en iyi Disney+ fırsatlarıDisney Disney+ Aylık AU $ 11,99 / ay GörünümNSDisney + Disney Disney+ Yıllık AU $ 119.99 / yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Hediye Aboneliği AU $ 119.99 / yıl GörünümNSDisney +