Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney +, Netflix ve Amazon Prime Video'yu ortaya çıkan tozun içinde bırakmayı planlıyor

Disney +, Netflix ve Amazon Prime Video'yu ortaya çıkan tozun içinde bırakmayı planlıyor

Vay! yani olduhızlı.Disney Artıbir yıldan biraz fazla bir süre içinde dünya çapında 94,9 milyon aboneye ulaşan akış hizmetiyle şimdi 100 milyon aboneye ulaşmanın eşiğinde.

Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse, akış hizmetini 13 yılı aşkın bir süredir işleten Netflix, bu rakamı kabaca iki katına çıkardı.203.6 milyon abone ilekendi.

Böylece, Disney Plus, Netflix'in 13 yılda aldığı toplamın yarısına ulaşmayı sadece bir yıldan biraz fazla bir sürede başardı. Ve dahası, eğersaygın analistlerin raporlarıinanılırsa, Disney Plus aslında aktif olarak Netflix'ten izleyici alıyor gibi görünüyor.

Ve kısa vadede Netflix aboneleriyükseldiİnsanların geçen yıl içinde kendilerini içinde buldukları benzersiz koşullar nedeniyle, uzun vadeli güç dengesi temelde Disney'in lehine değişiyor gibi görünüyor.


Sonuçta, Disney Plus'ın 94,9 milyon aboneye ulaşması yalnızca bir yıl sürdüyse, diğer tüm akış hizmetlerini geçmesi ne kadar sürer? Ve özellikle, ana dolusu özel silahları çevrimiçi akış savaş alanına yerleştirmek üzereyken.

O özel silah? Sadece zaten canavarca olan içerik kitaplığını genişletmek üzere olduğunuStar kataloğunun tamamı ileBu, 23 Şubat 2021'den itibaren bir gecede aboneler, Disney Plus'ın diğer birçok içeriğinden farklı olarak yalnızca yetişkinleri hedefleyen binlerce film ve TV şovuna erişim kazanacak.


Bunlar 24, Atlanta, Desperate Housewives, The X-Files, Lost gibi dizilerin yanı sıra Die Hard, The Darjeeling Limited, Deadpool 2 ve Grosse Pointe Blank gibi filmlerdir. Disney, Marvel, Pixar, Star Wars, The Simpsons ve National Geographic'in tüm kitaplıklarına erişim sağlayan Disney Plus'ın içeriği zaten yeterince iyi değilse, Star ile birlikteinanılmaz.


Yıldız Fırsatı

Disney Artı| $69,99 / £59,99 | Şu an müsait
Tüm bir yıl boyunca tüm içeriğine erişmek için şimdi sadece 69,99 $ / 59,99 £ karşılığında Disney Plus'a abone olun. Bu fiyat, Disney, Pixar, Star Wars, Marvel, Star, National Geographic ve The Simpsons dahil olmak üzere tüm içerik kitaplıklarında sahip olduğu her gösteriye ve filme sınırsız erişim anlamına gelir.Fırsatı Görüntüle

Üstelik bu yeni içerik teklifi, Disney Plus'ın dünyaya hükmetme planına mükemmel bir şekilde uyuyor. O plan? Pingtwitter'lerde seslendiğim gibiDisney Plus incelemesi'Aileler için yeni go-to-stream hizmeti' olmayı planlıyor, bu sıkıntılı mali zamanlarda, ailelerin kendilerini ekonomik olarak sıkışık buldukları hizmet, kendilerini eğlendirmek için ellerinde bulundurdukları tek hizmettir.

Ve cidden, Disney Plus şu anda bu alanda kesinlikle onu öldürüyor. sadece şuna bakcüsseli, Frozen 2, Hamilton, Onward, Soul, WandaVision, Mulan ve The Mandalorian gibi son zamanlarda abonelerine hitap ettiği eleştirmenlerce beğenilen yeni içerik etkinlikleri. Ardından, Last Dragon ve Loki gibi gelen devasa yeni şovlara bakın ve içerik musluğunun ne kadar iyi ve gerçekten maksimuma çıktığını görmek kolaydır.

Netflix ve Amazon Prime Video bu Disney Plus saldırısıyla rekabet edebilir mi? Eh, her iki hizmet de son zamanlarda kendi içeriği açısından durakları kaldırıyor ve Netflixnihayetdurdugiderek daha fazla borca ​​batıyor, bu nedenle henüz jus'u iptal etme zamanı gelmemiş olabilir. Ancak, en azından benim açımdan, Disney Plus, 'herkes için içerik' kutusunu işaretleme açısından aileler için en fazlasını sunuyor ve bu, Star kitaplığı bir haftadan biraz fazla bir süre içinde açıldığında belirgin bir şekilde yerleşecek bir şey.


Ben heyecanlıyım ve sen de öyle olmalısın. İşte cızırtı geliyor...

Daha iyi Disney Plus haberlerinde, Dinseyposteri ortaya çıkardıklasik animasyon 101 Dalmaçyalı'nın canlı aksiyon öncesi bölümü olan, yakında çıkacak özel Cruella için. Gösteri için yayınlanan bilgilere göre, film 'en kötü şöhretli ve kötü şöhretli kötü adamlardan biri olan efsanevi Cruella de Vil'in asi ilk günlerine dalıyor'.

Cruella de Vil'i Emma Stone canlandırırken, Emma Thompson 'gelişmekte olan bir tasarımcı olarak Estella'yı bilinmezlikten kurtaran prestijli bir moda evinin başkanı' olan Barones'i oynayacak. Film 1970'lerin Londra'sında geçiyor.

Cruella'nın Mayıs ayında sinemalara gelmesi bekleniyor, ancak dünya çapında devam eden sorunlar nedeniyle, söylentiye göre lansman için Disney Plus'a taşınacak veya Disney Plus ile sinemalar arasında bölünmüş bir lansman görecek. Her durumda, filmniyetaboneler için bir başka iyi haber olan Disney'in yayın hizmetinde ücretsiz olarak izleyin.

Cruella Disney Plus

(Resim kredisi: Disney)

Burada, Pingtwitter'te yardımcı olamayız, ancak bunun bir Disney Plus aboneliğine sahip olmanın neden bu kadar mantıklı olduğuna dair başka bir harika örnek olduğunu düşünüyoruz, çünkü en azından kısa vadede yeni Disney filmlerinin kendilerini bulacağı açık. Disney Plus'ta beklenenden daha erken yayınlandı.

Bugünün en iyi Disney Plus fırsatlarıDisney Disney+ Yıllık £79,90 /yıl GörünümNSDisney + Disney Disney+ Aylık £7,99 /ay GörünümNSDisney +
  • Disney Plus'ın neden kazandığını görünSon Pingtwitter Ödülleri'nde En İyi Yayın Hizmeti