Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Disney Plus Loki fragmanı Netflix'i yakalamaya devam ediyor - işte nasıl, şimdi izleyin

Disney Plus Loki fragmanı Netflix'i yakalamaya devam ediyor - işte nasıl, şimdi izleyin

Vay! Şimdiobir römorktur. Yepyeni görmeyenler içinDisney ArtıLoki için fragman o zaman ilk işiniz onu izlemek. Tam Loki fragmanı doğrudan aşağıdan izlenebilir – başlamak için videoyu tıklamanız yeterlidir.


Oldukça temiz, değil mi? Evet, aylarca süren alaylardan sonra, şimdi gelen Loki TV dizisinden bir damperli kamyon dolusu görüntüye ilk resmi bakışımızı aldık. Ve şovun konusunun, düzenbaz tanrının alternatif zaman çizelgelerini düzeltmeye dahil olduğunu gördüğünü düşündüğünüzdeveOwen Wilson'ı canlandırıyor, kesinlikle bir sonraki TV şovuna benziyor.herkesizliyor olacak.

Ve,televizyon şovuLoki'nin şu anda Disney Plus'ın Netflix ve Amazon Prime Video gibi rakip akış hizmetlerinden gerçekten bu konuda nasıl ayrıldığını gösterdiği gibi, burada gerçekten not ifadesidir. Disney Plus üretiyorNSİnsanların bahsettiği TV programı içeriği.

Sadece hissine bakWandaVision, yılın en büyük TV dizisi yayını olan ve aynı zamanda hem Marvel hayranlarını hem de en önemlisi sıradan Disney Plus izleyicilerini birbirine bağlayan bir dizi. İnsanların sanal su soğutucusu hakkında konuştuğu şov bu ve en azından aklımda, Loki o mantoyu alacak.

Ve bu, gelecekte Disney Plus'a inmesi planlanan diğer gişe rekorları kıran TV şovlarından hiçbir şey söylemiyor.Obi-Wan Kenobi, Star Wars hayranları için cennetten bir dilim gibi görünüyor.


Evet, Amazon Prime Video ve Netflix son yıllarda The Boys ve The Witcher gibi birkaç TV şovu başarısı elde etti, ancak bu hit şovlar çok az ve çok uzaktı ve Disney Plus şimdi bunları zahmetsizce yılda birkaç kez sunuyor gibi görünüyor , neredeyse doğrudan sonuncuyu takip eden bir hit şovla.

Umarım Netflix ve şirket dikkat eder, aksi takdirde bu akış hizmetlerinin daha fazla abone kaybettiğini kolayca görebilirim. Yazımızda da belirttiğimiz gibiDisney Plus incelemesi, Disney'in akış hizmeti gerçekten 'bu dünyanın dışından' içerik sunuyor ve rekabet edebilmeleri için rakipleri tarafından yakında eşleşmesi gerekiyor.


Yine de Disney Plus aboneleri için benim açımdan gelecek her zamankinden daha parlak görünüyor. Loki, 11 Haziran 2021'de yayına başlıyor.