Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • The Elder Scrolls 6 (VI) Haberleri: Çıkış tarihi, fikirleri ve yeri

The Elder Scrolls 6 (VI) Haberleri: Çıkış tarihi, fikirleri ve yeri

Şüpheli çıkış tarihinden fikirlere ve ayarlanması beklenen konuma kadar en son Elder Scrolls 6 söylentisi bir araya geldi


Bu makaledeki fragman ve resimler Elder Scrolls V: Skyrim'e aittir.

Elder Scrolls V: Skyrim2011'in en çok beğenilen video oyunlarından biriydi - hatta Pingtwitter'ün nadir 5 yıldızlı incelemelerinden biri ile ödüllendirildi - yalnızca ilk ayında 10 milyondan fazla kopya gönderdi.

Aslında, yaratıcıları Bethesda, kısa süre önce oyunun çevrimiçi versiyonunu duyurdu.The Elder Scrolls Onlinerol yapma serisinin başarısı işte böyle.

Bir süredir görmüyor olsak da, altıncı Elder Scrolls unvanının lansmanına dair söylentiler çoktan ortaya çıktı.


En son haberleri, söylentileri, fragmanları ve kesinlikle başka bir şey olacağına dair fikirleri topluyoruzPS3şut.

The Elder Scrolls 6: Tanıtım Fragmanı

Son birkaç gün içinde Bethesda, internet sitesinde birkaç şaşırtıcı teaser yayınladı.O geliyor. Doğal olarak, bu söylenti değirmeninin kesinlikle çılgına dönmesine neden oldu ve medya ve oyuncular, görüntülerin internet forumlarında nelere işaret edebileceği konusunda spekülasyon yapıyor.


Tüm bu hararetli kuramsallaştırmanın çoğu yepyeni bir Fallout oyununa işaret ediyor, ancak teaserların Elder Scrolls'un gelişini müjdelemesi olasılık aleminin ötesinde değil 6. Bu aşamada sadece Bethesda biliyor - ve söylemiyor . Bu alanı izle.

The Elder Scrolls 6: Çıkış tarihi

Ne yazık ki, altıncı TES'in ne zaman çıkacağına dair resmi bir açıklama yok. Neden? Basitçe var olmadığı için - iyi, zaten değil.

Bununla birlikte, Zenimax web sitesinde - Bethesda'nın yayıncılık kolu - yeni bir iş ilanı, deneyimli başvuru sahiplerinin 'habersiz bir oyun' üzerinde çalışmaları çağrısında bulundu.

Yazıda: & ldquo; Bethesda Game Studios, gelecek nesil konsollarda habersiz bir oyun için en son teknoloji üzerinde çalışmak üzere deneyimli programcılar arıyor. & Rdquo;

The Elder Scrolls 6 olabilir mi?


TES skyrimReklam, 'Xbox 360 ve PS3 için programlama ve optimizasyon' konusunda 'kapsamlı deneyime' sahip geliştiricilere olan ilgiyi ifade etti ve şanslı adayın, yeni bir tane oluşturmak yerine Bethesda'nın mevcut motorunu canlandırabileceğini düşündürdü.Resmi PlayStation Dergisi.

Reklam Skyrim'in halefine atıfta bulunsa bile, nihayet raflara çıkması biraz zaman alabilir.

Elder Scrolls 3: Morrowind 2002'de indi, Elder Scrolls 4: Oblivion 2006'da yayınlandı ve devamı olan Skyrim, 2011'in sonunda resmen piyasaya sürüldü. Sinir bozucu bir şekilde, altıncı versiyon için beş yıla kadar beklemeye devam edilebilirdik. oyunun.

Sonuç olarak, TES 6'nın gelecek nesil konsollar için geliştirilmesi muhtemeldir -Sony PlayStation 4veXbox 720, önceki beş başlıktan daha ilerici geliştirmelerin yolunu açmalıdır.

Bethesda oyun yönetmeni Todd Howard, bu yıl Şubat ayındaTaş Kağıt Av Tüfeğigelecekteki oyunlarla ilgili herhangi bir duyuru yapılmadan önce 'biraz zaman alacaktı'.


yaşlı parşömenler v skyrim

Elder Scrolls 6: Konum

Doğrulanmamış olsa da, Elder Scrolls 6, önceki tüm oyunlarda olduğu gibi, artık tanıdık Tamriel kıtasında geçecek gibi görünüyor.

Cyrodiil (The Elder Scrolls IV: Oblivion) ​​ve Morrowind (The Elder Scrolls III) gibi önceden keşfedilmiş bölgeleri ziyaret etme fırsatını sevmemize rağmen, Bethesda'nın oyuncuların tüm Tamriel'de seyahat etmesine izin vereceğinden her nasılsa şüpheliyiz.

Oyun geliştiricilerinin alabileceği cesur bir bakış açısı, seriyi Tamriel kıtasından tamamen uzaklaştırmaktır.

Bethesda bizi Akavir veya Atmora kıtalarına göndermeye karar verirse, oyunun yaratıcılarına yeni manzaralar, karakterler ve silah cephaneliğinden oluşan bir katalog sunmak için umutsuzca ihtiyaç duydukları platformu sağlayabilir.

SkyrimPek çok TES hayranı bu fikre meraklı. Bir Skyrim forumundaki bir tartışmada, bir fanboy şunları yazdı:

& ldquo; Farklı illerin farklı ırklar için başlaması fikrini seviyorum. Skyrim'in ayrıntı düzeyinde, ancak Tamriel genişliğinde bir TES oyunu yapmak, BÜYÜK bir girişim olacaktır. Gelecekte varsa, harika olurdu.

& ldquo; Diğer bir olasılık, bir sonraki oyunun belirli bir ilde yer almasıdır, ancak başlangıç ​​konumlarının olması ırkınıza bağlı olarak değişir. Ayrıca yarışa özel görevleriniz ve hatta gruplarınız olabilir. & Rdquo;

Bir diğeri şöyle yazdı: & ldquo; Tüm Tamriel harika olurdu, Morrowind yine harika olurdu ama umarım Morrowind'in anakaraya bağlı kısmını da dahil ederlerdi. Yine de kişisel Hammerfel seçimim. & Rdquo;

Yeni nesil konsollar, oyunun tüm Tamriel'de kurulma olasılığını tamamen ulaşılabilir hale getirecek.
Ayrıca, oyuncuların, oyunun başında karakterleri için seçtikleri yarışa bağlı olarak farklı illerde maceralarına başlamalarına da olanak tanıyordu.

Örneğin, ırkınız olarak İmparatorluğu seçerseniz, görevinize İmparatorluk halkının vatanı olan Cyrodiil'de başlayacaksınız.

Elder Scrolls 6'nın konumu hakkında henüz başka söylentiler duymadık, ancak yaptığımız zaman sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Elder Scrolls Skyrim Dağları

Elder Scrolls 6: Fikirler:

Elder Scrolls 6, Elder Scrolls V: Skyrim'in çevrimiçi versiyonunun aksine (örneğin, ha!) Devamı olabilir, ancak köklerini selefinden mi alacağı yoksa kendi başına bir hikayeden mi övüneceği göreceğiz. .

Önceki beş başlıktaki olayların tamamen ilgisiz olduğu göz önüne alındığında, doğrudan bir devam filmi tam olarak gelecekhayranlara şok.

Bununla birlikte, dizide daha önce, başlıklar kronolojik sıraya göre yayınlanıyordu, bu nedenle Elder Scrolls 6'nın Skyrim'deki olayların önüne geçmesi muhtemel.

Oyun tutkunları, fikirlerini ortaya koymak için tüm gaff forumlarına çoktan girdiler. İşte en çok sevdiklerimiz….

Kullanıcıya göreOccupySkyrim: & ldquo; Tamam, bu yüzden düşünüyordum (ben bir Khajit hayranıyım ve hepsi) The Elder Scrolls VI: Elsweyr yapmalılar. Artık Elsweyr'in Arena'da keşfedilebilir olduğunu biliyorum. Ama Arena'da olduğundan ne kadar büyük ve ne kadar güzel olabileceğini bir düşünün!

'Sadece bir sonrakinin Elsweyr'de olması gerektiğini düşünüyorum çünkü Khajit'leri seviyorum ve bu yüzyılda sahip olduğumuz teknoloji ile çok daha büyük olabilir!'

Skyrim yarışlarıBir yorumcu şu cevabı verdi: 'Daha iyi bir fikrim var, Elsweyr'i biraz küçük ve Elsweyr ile Kara Bataklık arasında bir vale yapıyorum, bu yüzden artık Nords ve Imperials'ın değil, Argonian ve Khajits'in kontrolünde olan bir oyun. Argonian ve Khjits hayranları için daha iyi. '

Bir diğeri şöyle dedi: 'Bence bir zamanda yolculuk işi yapmalılar ve sizi Dwemer var olduğunda zamanda geri göndermeliler, hatta onu Skyrim'e bile koyabilirler ve tüm Dwemer şehirlerini harabe değil, uygun şehirler olarak alabilirler.

& ldquo; Ana plan sonunda Dwemer'ı yok eder :(. Ve muhtemelen bunu yapmak için Skyrim'den Vvanderfell'e seyahat et. '