Close

Fitbit Aria 2, Fitbit uygulamasına beslenen akıllı bir banyo tartısıdır.

Modern bir ölçek, ağırlığınızı ona uygulamaya devam ettiğinizde küçük ekranda sayısal rakamları göstermekten çok daha fazlasını yapabilir. Hatta bazı ölçekler, daha iyi veya daha kötü için akıllı saatlerin işlevselliğine bile uymaktadır. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi, üreticiler rakiplerini denemek ve alt etmek için mümkün olduğunca çok sayıda potansiyel olarak yararsız özelliği dener ve doldurur.


Fitbit Aria 2 değil. Bu ölçek, onu bizim ilk üçe girdi.en iyi banyo tartısıliste, çünkü en iyi yapması gereken şeyi yapar: ağırlığı, vücut yağ yüzdesini, yağsız kütleyi ve BMI'yi ölçer. Tabii ki, biraz daha fazlası var, ancak özünde, Aria 2, bazı eklenmiş - ve aslında yararlı - işlevselliklere sahip harika bir ölçek.

Günün en iyi Fitbit Aria 2 fırsatları 413 Amazon müşteri yorumu Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Amazon Prime 284,70 $ Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Amazon Prime 322,99 $ Görüntüle Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Fitbit'inizi Fitbit Uygulaması ile bağlayın ve ölçümlerinizi daha detaylı görün

(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Aria 2'yi rakiplerinden ayıran nedir?

Her şeyden önce, Aria 2, fitness izleyicileriyle ünlü bir üretici olan Fitbit tarafından tasarlandı ve üretildi, bu nedenle çok kaliteli bir ekipman olduğundan emin olabilirsiniz.


İkinci olarak, tartı, kilonuzu zaman içinde takip edebileceğiniz ve ulaşmak için hedefler belirleyebileceğiniz Fitbit uygulamasına bağlanabilir. Fitbit uygulamasıyla ilgili harika bir şey, size tüm verileri sindirimi kolay bir şekilde göstermesidir; kullanışlı grafikler kilo ilerlemenizi haritalandırır, böylece zamanla nasıl değiştiğini görebilirsiniz. Aria 2'den gelen veriler her zamanki adımlarınızı, kalorilerinizi, antrenmanlarınızı ve mesafe istatistiklerinizi sorunsuz bir şekilde birleştirir.

Uygulama bağlantısı, birkaç dakika içinde gerçekleştirilebilen ölçeğin ayarlanmasında da kullanışlı oluyor. Ölçek, tüm verilerinizi veritabanına otomatik olarak senkronize etmek için WiFi kullanır. Ve sadece verileriniz değil: Aria 2 aynı anda 8 farklı kullanıcıyı desteklediği için tüm aile istatistiklerini takip edebilir.


  • Fitbit Versa Lite: uygun fiyatlı fitness takipçisi ve akıllı saatin mükemmel kombinasyonu
  • En ucuz Fitbit fırsatları: Fitbit Ionic, Versa ve Alta HR'de büyük tasarruf

Fitbit Aria 2'de minimal tasarım ve maksimum işlevsellik bir arada


(Resim kredisi: Fitbit)

Dahası, her kullanıcı, Fitbit Aria 2'yi daha da kişiselleştirerek, kullanıcılarına farklı bir simge atayabilir. Çok fazla ekstra kişiselleştirmeye ihtiyaç duymaz.

Aria 2, bir banyo tartısı kadar şık ve şıktır. Banyonuzun dekoruna uydurabilmeniz için iki renkte gelir.

Fitbit Aria 2 banyo tartısı için en uygun fiyatları aşağıda bulabilirsiniz.

Günün en iyi Fitbit Aria 2 fırsatları 413 Amazon müşteri yorumu Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Amazon Prime 284,70 $ Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart ... Amazon Prime 322,99 $ Görüntüle Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz