Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Fitbit Versa Lite, uygun fiyatlı fitness takipçisi ve akıllı saatin mükemmel birleşimidir

Fitbit Versa Lite, uygun fiyatlı fitness takipçisi ve akıllı saatin mükemmel birleşimidir

Akıllı saatlerin kesinlikle her yerde olmadığı günleri hatırlayan var mı? Ben de değil. Fitness takipçileri ve akıllı giyilebilir cihazlar artık hayatımızın bir parçası. Ve burada Pingtwitter'te,en iyi fitness takipçilerive bu listenin başında çok yönlü ve seksi bir akıllı saat olan Fitbit Versa Lite ...çokIyi sebepler. Gelen olsa bile yine de seviyoruzFitbit Versa 2Fitbit Premium ile daha da iyi görünüyor.


Resim 1/5

Fitbit Versa Lite Kömür / Gümüş Alüminyum
(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 2/5

Fitbit Versa Lite Leylak / Gümüş Alüminyum
(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 3/5

Fitbit Versa Lite Beyaz / Gümüş Alüminyum
(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 4/5


Fitbit Versa Lite Dut / Dut Alüminyum
(Resim kredisi: Fitbit)
Resim 5/5

Fitbit Versa Lite Marina Mavi / Marina Mavi Alüminyum
(Resim kredisi: Fitbit)

Fitbit Versa Lite neden en iyi fitness takipçisi?

İlk olarak, Fitbit Versa Lite bir dizi mükemmel özellikle birlikte gelir ve en önemli yönlerden tam fiyatlı Fitbit Versa kadar iyidir. Adımları ve kalorileri izler - herhangi bir fitness takipçisinden bekleyeceğiniz bir şey - ama aynı zamanda alışılmadık derecede gelişmiş uyku izleme ve 7/24 kalp atış hızı izleme özelliğine sahiptir. Kalp atış hızı monitörü ayrıca egzersiz sırasında yoğun kardiyo aktivitesini izlemek için kullanılacak kadar doğrudur, daha çok bir fitness saatinin koşması gibi - tüm izleyicilerin hiçbir şekilde söyleyebileceği bir şey değil.


Fitbit Versa Lite'nızı 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğu için yüzmeye götürebilirsiniz. Bununla birlikte, hiçbir şekilde bir dalış saati değildir ve olamaz.IzlemekTam fiyatlı Versa'dan farklı olarak yüzmek, ancak bir yüzme havuzunda onunla yüzmekten çekinmeyin. SenYapabilmekancak koşma, bisiklete binme ve hatta yoga ve aerobik egzersizler dahil olmak üzere 15'ten fazla farklı egzersizi izleyin.

Bunun da ötesinde, Fitbit Versa Lite akıllı telefonunuzla eşleştirildikten sonra, size gerçek zamanlı hız ve mesafe ölçümleri vermek için GPS'ini de kullanabilir. Bu izleyici-akıllı saatin en büyük cazibelerinden biri aslında akıllı telefon bağlantısı ve özellikle Fitbit uygulaması; sezgisel ve kullanıcı dostudur. Benzer işlevlere sahip başka bir akıllı saat elde edebilirsiniz, ancak bu fiyat aralığında bu kadar harika bir uygulama ile gelen çok fazla kişi yok.


Son olarak, Fitbit Versa Lite harika görünüyor ve her türden canlı renkte geliyor. Bu renkler sizin sıradan olanlar da değil: Diğerlerinin yanı sıra Dut ve Deniz Mavisi kayışları da mevcuttur. Bu akıllı saat özellikle daha küçük bileklerde harika görünüyor - daha büyük arkadaşlar onu biraz küçük bulabilir.

Fitbit Versa Lite fitness sağlık akıllı saati

(Resim kredisi: fitbit)

Fitbit Versa Lite, dört günden fazla pil ömrüne sahiptir ve yüzde 0-100 arasında şarj edilmesi iki saatten az sürer. Özellikle masa ile ilgili bir işiniz varsa işte şarj etmenizi öneririz - uykunuzu takip edebilmesi için geceleri takmak isteyebilirsiniz, ancak genellikle masa başında otururken izlenecek çok şey yoktur. .

Aynı zamanda tüm temel smartwatch şeylerini de yapar - mesajların bildirimleri ve takvim randevularının yanı sıra büyüyen bir uygulama yelpazesine sahip olur.


Fitbit Versa Lite için en iyi fiyatları aşağıdan kontrol edin.

Günün en iyi Fitbit Versa Lite fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Fitbit Versa Lite Smart Watch ... argos.co.uk99,99 GörünümDüşük Stok İndirimli Fiyat Fitbit Versa Lite Sağlık ve ... Amazon Prime £ 149.99 £ 129.99 Fitbit Versa Lite Dut'u Görüntüleyin ... H Samuel149,99 GörünümDüşük Stok Fitbit Versa Lite Smartwatch, ... Amazon Prime £ 217,50 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Daha Fitbit şartları

daha fazla okuma

Fitness takipçileri için ilk 10'un yanı sıraen iyi koşu saatleriveen iyi çalışan kulaklıklar, toparlamamız varherşeydaha akıllı yaşam için şeyler, ister bu isteren iyi saat kurucularıya daen iyi kamp sobalarıveya aradaki herhangi bir şey.

Şu anda satın alabileceğiniz en iyi ürünler hakkında bilgi sağlamak için Pingtwitter'e güvenebilirsiniz.