Close

2020'nin en iyi beş Amazon Fire TV ve Fire Stick VPN

Amazon'un devrim niteliğindeki Fire TV Stick'i, bir HDMI bağlantı noktasının ücretsiz olduğu her yerde istediğinizi izlemenizi sağlar, ancak akış sağlayıcıları o kadar cömert değildir - kendi ülkenizin dışındaysanız, Netflix'te izleyebileceklerinizi fark edeceksiniz. farklı olacak ve Hulu, BBC iPlayer, Peacock, HBO Go ve daha pek çoğu gibi hizmetler yalnızca tek bir ülkede sunulacak.


İşte burada bir Fire Stick VPN devreye giriyor. Sizi dünyanın istediğiniz her yerine yerleştirerek, dünyanın öbür ucunda olsanız bile, tıpkı evinizdeki koltuğunuzdaymış gibi TV izleyebileceksiniz. Ne şaşırtıcı değil mien iyi VPNyapabilir?

Yine de sanal bir tatil yapmaktan hoşlanıyorsanız, bir düğmeye dokunarak konum değiştirebilir ve ABD, İngiltere, Japonya, Hollanda, İspanya, Kanada'ya özel içerik akışına başlayabilirsiniz ... Açıkçası seçenekleriniz yalnızca Fire Stick VPN'inizin sahip olduğu ve en iyisinin bol olduğu sunucu konumu ile sınırlıdır.

Bunu göz önünde bulundurarak, hızlı, çok sayıda sunucusu ve özel bir Fire TV Stick uygulamasına sahip bir VPN aramanız gerekir - hepsi doğal olarak mükemmel gizliliğin yanı sıra. Adını verdikExpressVPNtüm bunlara ve daha fazlasına teşekkürler, en iyi Fire Stick VPN, ancak parasının karşılığını almasını sağlayan dört tane daha ekledik. Aşağıda daha fazlasını öğrenin.


1.ExpressVPN - piyasadaki en iyi Fire Stick VPN
Cezasız bir şekilde gezinmek ve nerede olursanız olun yayın yapmak istiyorsanız, ExpressVPN en iyi seçeneğinizdir. Çok sayıda sunucu, rakipsiz engelleri aşan güç ve sezgisel uygulamalarla en iyi çok yönlü pakettir. En iyi parça?Pingtwitter okuyucuları yıllık planda üç ay ücretsiz talep edebilir.Anlaşmayı Görüntüle


2.Surfshark - dar bir bütçeyle mükemmel yayın akışı
ExpressVPN kadar tam özellikli olmasa da,Surfsharkhala değer uğruna kaliteden ödün vermeyen ciddi derecede güçlü bir Fire Stick VPN'dir. Ayda sadece 2,49 ABD doları karşılığında, Fire Stick'te bulabileceğiniz her yayın hizmetine erişebileceksiniz ve ayrıca 30 günlük para iade garantisine sahip olacaksınız, böylece taahhütte bulunmadan önce test edebilirsiniz.Anlaşmayı Görüntüle

go.nordvpn.net/aff_c

3. go.nordvpn.net/aff_c
Büyük olan:NordVPN. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir pazar mevcudiyeti ile NordVPN iyi bilinir ve güvenilirdir ve iyi bir sebepten dolayıdır. Mükemmel bir akış deneyimi sunar, bol miktarda içeriğin engelini kaldırır ve hızlar da mükemmeldir. go.nordvpn.net/aff_c


2020'deki en iyi Fire Stick VPN seçenekleri:

ExpressVPN En İyi Fire stick VPN

(Resim kredisi: ExpressVPN)

1. ExpressVPN

En iyi çok yönlü VPN hizmeti - ve Amazon Fire için harika

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 3.000+ Sunucu konumu: 160 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Engelsiz 5 akış hizmeti: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel Fire TV uygulaması + Çok sayıda sunucu + Etkileyici performans + Çok sayıda akış hizmetinin kilidini açar
Kaçınılması gereken nedenler
- Diğerlerinden daha pahalı bir dokunuş BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ÖZEL -% 49 TASARRUF EDİNExpress VPN 12 aylık 6,67 USD / ay Express VPN 6 aylık USD 9.99 / ay Express VPN 1 ay 12,95 USD / ay Siteyi ziyaret et Express VPN'de

Tüm doğru kutuları işaretleyen ve Amazon cihazlarında ve diğer TV teknolojilerinde harika işlevsellik sunan bir Fire Stick VPN arıyorsanız,ExpressVPN.

160'tan fazla farklı konumda 3.000'den fazla sunucu sunan hizmet kesinlikle seçimden ödün vermez. Çok sayıda sunucunun yanı sıra, Fire TV'de uygulamaları ve akış hizmetlerini kullanırken etkileyici hızlar bekleyebilirsiniz.

Mutlaka memnun edilmesi gereken bir şey, ExpressVPN'in kurulumu ve başlamasının süper kolay olmasıdır. Özel Fire Stick VPN uygulaması doğrudan Appstore'da mevcut olduğundan, burada yan yükleme veya jailbreak yoktur. Ayrıca, başlamanız için en iyi bağlantıyı önerecektir - veya keşfetmeye başlamak için farklı bir sunucu seçebilirsiniz.


Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, Peacock ve çok daha fazla hizmetin engelini kaldırabileceksiniz, ancak Express yalnızca bir yayın aracı değil. Hem web'den daha fazla keyif almak hem de özel bilgilerinizi gizli tutmak için diğer tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz tam özellikli bir gizlilik yazılımı paketidir.

Dışarıdaki en ucuzu olmasa da, en kapsamlı olanıdır ve VPN ile ilgili hemen hemen her şey için en iyi seçimimizdir. Ayrıca, emin değilseniz, taahhütte bulunmadan önce hizmeti test etmek için 30 günlük para iade garantisi de alırsınız.

Özel teklif -% 49 tasarruf edin: Pingtwitter okuyucuları ayrıca tüm yıllık ExpressVPN planlarında 3 ay ücretsiz


Surfshark en iyi Fire Stick VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

2. Surfshark

Ödün vermeyen uygun fiyatlı bir Fire Stick VPN

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.700'den fazla Sunucu konumu: 100'den fazla Desteklenen maksimum cihaz: Engellenmemiş Sınırsız Akış hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı ve kurulumu kolay + Mükemmel fiyat + Sınırsız cihaz destekli + Harika akış hızları
Kaçınılması gereken nedenler
- Express BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI kadar tam özellikli değil 3 ay ekstra ücretsizSurfshark 24 Aylık USD 2,21 / aySurfshark 6 Aylık 6,49 USD / aySurfshark 1 Ay 12,95 USD / ay Siteyi ziyaret et Surfshark'ta

Bir uçtan diğerine sallandık veSurfsharkbu listedeki en ucuz VPN'dir. Yine de, ayda 2.49 $ 'lık fiyat etiketi ile kanmayın - bu, özellikle yayın akışı açısından malları sunan tam özellikli bir premium hizmettir.

Özel bir Fire Stick uygulamasıyla, kurmak ve çalıştırmak gerçekten çok kolay ve hazır olduğunuzda, 63 ülkede takılıp kalabileceğiniz 1.700'den fazla sunucunuz olacak. Bu ExpressVPN kadar olmasa da, büyük çoğunluk için fazlasıyla yeterli olmalıdır - tabii, bu Brunei IP adresine umutsuzca ihtiyacınız olmadığı sürece.

Surfshark, Netflix engelini kaldırma yeteneklerini web sitesinde sergiliyor, böylece ona güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz ve testlerimizde test ettiğimiz diğer tüm yayın hizmetlerinde de başarılı oldu. Mükemmel bağlantı hızlarının yanı sıra, Surfshark, çok değerli ve uygun işlevselliğin güçlü bir kombinasyonudur - ayrıca, hizmeti beğendiğinizden emin olmak için burada da 30 günlük para iade garantisi alacaksınız.

Surfshark web sitesine gitmek için tıklayın


go.nordvpn.net/aff_c

go.nordvpn.net/aff_c

Fire Stick'inizin güvenliğini ilk sıraya koymak

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 5.000+ Sunucu konumu: 55+ Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Engelsiz 6 akış hizmeti: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel güvenlik özellikleri + Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sunucu + Kullanımı kolay
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulama biraz sakar, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Özel -% 68 tasarruf edin go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c go.nordvpn.net/aff_c

VPN sektöründeki en büyük isimlerden biri olarak bu hiç de şaşırtıcı değilNordVPNmükemmel güvenlik özelliklerinin yanı sıra mükemmel akış gücüne sahiptir. 59 ülkede 5.000'den fazla sunucuyla, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olacak.

Rakiplerinin çoğu gibi NordVPN, Amazon Uygulama Mağazasında bulunan özel bir Fire Stick VPN uygulaması sunar. Kullanımı ve kurulumu kolaydır, bağlandığında en iyi sunucuyu otomatik olarak bulur - ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız NordVPN bir dizi çevrimiçi eğitim sunar.

Testimiz, Nord'un her şeyi sorunsuz bir şekilde kaldırdığını gösterdi (ancak iPlayer'a erişmek için masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki tarayıcı uzantısını kullanmanız gerekeceğini unutmayın) ve hızların çoğu sunucuda tutarlı bir şekilde iyi.

Nord'un Fire TV uygulaması, düzendeki masaüstü sürümüne benziyor, bu da onu adalet yapmıyor. Harita tabanlı arayüz, fare kontrollü büyük ekranlarda kullanışlıdır, ancak bu durumda yardımcı olmaktan çok bir engel teşkil eder. Tıpkı mobil uygulamaları gibi, baştan itibaren basit bir sunucu listesine sahip olmayı çok tercih ederiz.

Nord ayrıca, güvenlik departmanındaki herhangi bir şüpheyi giderecek şekilde tamamen denetlenmiştir ve daha uzun planlar da mükemmel değerdedir - ayrıca suları test edebilmeniz için 30 günlük para iade garantisi alırsınız.

go.nordvpn.net/aff_c


CyberGhost en iyi ateş çubuğu vpn

(Resim kredisi: CyberGhost)

4. CyberGhost

Tonlarca sunucu ve harika akış özellikleri

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 6.400+ Sunucu konumu: 111 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 7 Engelsiz akış hizmetleri: Netflix, iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ 45 günlük para iade garantisi + Çok sayıda sunucu + Şık filtreleme özelliği
Kaçınılması gereken nedenler
-Uygulamalar diğerleri kadar parlak değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Süper ucuz sınırlı süreli teklifCyberGhost 3 Yıl 2,25 USD / ay CyberGhost 1 yıl USD 3,99 / ay CyberGhost 1 Ay 12,99 USD / ay Siteyi ziyaret et CyberGhost'ta

Dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıyla,CyberGhostharika bir yayın deneyimi sağlamak için tasarlanmış oldukça popüler bir VPN'dir.

Favori özelliklerimizden biri, belirli bir amaç için kullanılacak en iyi sunucuları önerecek olan filtreleme sistemidir. Örneğin, Netflix izlemek istiyorsanız, sunucuları filtreleyebilir ve çalışması oldukça garantili olan bir sunucuya bağlanabilirsiniz.

Bazı rakiplerle karşılaştırıldığında tam özellikli veya kullanımı sezgisel değil, ancak CyberGhost'un fiyatı onu cazip bir teklif yapıyor. Ancak, en ucuz VPN'imizin peşindeyseniz, yukarıdaki Surfshark ile gitmenizi öneririz.

Bununla birlikte, çok çeşitli sunucular istiyorsanız ve İngiliz Virgin Adaları yerine Romanya merkezli bir şirketi kullanmayı tercih ediyorsanız (her ikisinin de VPN sağlayıcılarına uygun uygun gizlilik yasaları vardır), CyberGhost, dikkate değer mükemmel bir Fire Stick VPN'dir. .

CyberGhost web sitesine gitmek için tıklayın


IPVanish En İyi Fire Stick VPN

(İmaj kredisi: Gelecek)

5. IPVanish

Pek çok özelliğe sahip ABD merkezli

Teknik Özellikler
Sunucu sayısı: 1.500 Sunucu konumu: 75 Desteklenen maksimum cihaz sayısı: Engellenmemiş Sınırsız Akış hizmetleri: Netflix, Hulu, Amazon Prime, Peacock
Satın alma nedenleri
+ Etkileyici performans + Kapsamlı uygulamalar + Sınırsız cihaz bağlantıları
Kaçınılması gereken nedenler
İPlayer BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İlk yıl süper ucuzIPVanish 1 Yıl 2,34 USD / ay IPVanish 1 Ay USD 3,49 / ay Siteyi ziyaret et IPVanish VPN'de

IPVanishperformans söz konusu olduğunda tutarlıdır ve hem kısa atlamalar hem de uzun mesafeli bağlantılar için etkileyici hızlar sunar. Testlerimiz sırasında, kısa atlamalar birçok rakipten beş kat daha hızlıydı ve uzun mesafeli bağlantılar mükemmel indirme hızları sağladı.

Tüm dünyadaki konumlardan bağlanmanıza olanak tanıyan 1500'den fazla sunucu mevcuttur. Ayrıca, kullanımı kolay bir Amazon Fire TV uygulaması (VPN bağlandığında açılır), otomatik IP değiştirme, en hızlı sunucu optimizasyonu, uçtan uca şifreleme, sıfır günlük politikası ve engellemeyi kaldırma becerisine sahipsiniz. Netflix, YouTube, Amazon ve Hulu gibi akış hizmetleri. Ancak hayal kırıklığı yaratan bir şekilde BBC iPlayer ile çalışmıyor.

Fiyat planları açısından, üç ve 30 günlük para iade garantisi seçeneğiniz vardır. Ve iyi haber şu ki, yakın zamanda 10 eşzamanlı bağlantıdan hiç sınır tanımamaya gitti.

IPVanish web sitesine gitmek için tıklayın


Cep telefonunuz için ideal VPN'i mi istiyorsunuz? O zaman en iyi kılavuzlara göz atıniPhone VPNveAndroid VPN.

Amazon Fire Stick'imle VPN'i nasıl kullanırım?

Şimdi, en iyi Amazon Fire Stick VPN sağlayıcılarını daha iyi anlamalısınız, ancak muhtemelen birini nasıl kullandığınızı merak ediyorsunuz. Aslında oldukça basit çünkü yukarıdaki tüm VPN şirketleri, diğer birçok akış cihazının aksine, özellikle Fire TV için uygulamalar geliştirdi.

Tek yapmanız gereken, bu hizmetlerden birine kaydolmak, Amazon Uygulama Mağazasına gitmek, seçtiğiniz VPN uygulamasını aramak, onu kurmak ve son olarak & ldquo; VPN'i aç & rdquo; gibi kolay adımları tamamlamaktır. ve & ldquo; bir sunucu seçin & rdquo;. İkincisi için açık talimatlar olmalıdır. O zaman gitmeye hazır olmalısın.

Fire Stick için ücretsiz bir VPN alabilir miyim?

Süreücretsiz VPNAmazon TV ve Fire Stick için var, pek çok dezavantajları olduğu için nadiren dikkate alınmaya değer.

Başlangıç ​​olarak, kullanabileceğiniz veri miktarına ve bağlayabileceğiniz cihazlara genellikle bir sınır koyarlar. Ve bir de, ücretsiz hizmetlerin sizi genellikle istenmeyen reklamlarla bombardıman edeceği ve özel Fire TV uygulamalarına sahip olmadığı, bu da onların yüklenmesini ve kullanılmasını zorlaştıracağı gerçeği var. Genellikle ödediğinizin karşılığını alırsınız ...

Hoşunuza gidebilecek daha fazla VPN rehberi:

  • Genel olarak en iyi VPN'i edinin.çevrimiçi en iyi VPN
  • Daha az ödeyerek prime gidinucuz VPNkılavuz
  • 'Flix'in büyük hayranı. İle daha fazla içeriğin kilidini açınNetflix VPN