Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Google Nest Mini 2. Nesil akıllı hoparlör Best Buy'da %30 indirimli

Google Nest Mini 2. Nesil akıllı hoparlör Best Buy'da %30 indirimli

Akıllı bir hoparlör için iyi bir fırsat arıyorsanız, Best Buy sizin için bir teklif sunabilir. Google Nest Mini 2. Nesil'in tüm renklerinde 15 ABD doları indirim sağlayan bu şık küçük akıllı hoparlörler, bir süre sonra en ucuz fiyatlarına geri döndü.


34,99 ABD Doları'na satışta olan Google hayranları ve kendi Google Asistanları, aşağıdakilerden birini alabilir:en iyi akıllı hoparlörlerrakipsiz bir fiyata mevcuttur. Daha küçük tasarım, birçok uygulamaya ve diğer akıllı cihazlara erişim ve bağlantı dahil olmak üzere bağlantı ile birlikte gelir.

BizimGoogle Nest Mini incelemesibu küçük makinenin sunduğu şeyler hakkında daha fazla bilgi sağlar.

Google Nest Mini 2. Nesil
Şimdi: $34.99 | Oldu: 49,99$ | Tasarruf: 15$ (%30)
Google'ın en yeni akıllı hoparlörü, Google'ın kendi teknolojisiyle ilgilenenler için bol miktarda bağlantı sunar. Çok sayıda uygulamaya erişim sunar ve diğer akıllı cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurarak cihazlar ve benzerleri üzerinde akıllı ses kontrolü sunar.


  • Best Buy'da indirimde olan tüm akıllı hoparlörleri satın alın

Spotify, YouTube Music ve yüzlerce daha fazlası dahil olmak üzere uygulamalara erişim sağlayan Google Nest Mini'ler, temel akıllı ev kontrolünün yanı sıra akış, hava durumu raporları ve daha fazlası için mükemmeldir.

Evdeki diğer akıllı cihazlara kolayca bağlanabilen Google Nest Mini'ler, Google Asistan'a erişim ile birlikte gelir. Bu, ev sahiplerine TV'ler ve diğer elektronik cihazlar dahil olmak üzere cihazları sesle kontrol yoluyla etkinleştirme ve devre dışı bırakma olanağı sunar (tabii ki akıllı bir fişe bağlıysa).


Fiyat için 34,99 ABD doları mükemmel bir fırsat ve bu Google Nest Mini fırsatını bu hafta sonu bulabileceğiniz en iyi fırsat yapıyor. Black Friday'e biraz daha yakın olabilir, ancak bu fiyat, bu kalibrede akıllı bir konuşmacı için buna değer.

En İyi Google Nest Mini Fırsatları Bugün İndirimli FiyatGoogle Nest Mini (Tebeşir) +... Walmart 49 $ 30,65 dolar Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Nest Mini (2. Nesil)... Best Buy 49,99 $34,99 Teklifi GörüntüleGoogle Yuva Mini Google mağazası 49 $ Fırsatı Görüntüle Google Nest Mini - 2. Nesil -... Dell 49 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri