Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro az önce sızdırıldı ve inanılmaz görünüyorlar

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro az önce sızdırıldı ve inanılmaz görünüyorlar

NSGoogle Piksel 6sızdırıldı ve inanılmaz yeni bir görünüme sahip. Yeni telefon iki boyutta gelecek: 6 ve 6 Pro – esasen bazı ekstra özelliklere sahip bir XL versiyonu.


Google Pixel 6, iki kameralı bir tasarıma sahipken Pixel 6 Pro'da üç kamera var. Şu anda bir teknik özellik listesi yok, bu nedenle bunların yalnızca standart, süper geniş ve telefoto kombinasyonunu ve telefotonun muhtemelen Pixel 6'da eksik olan lensi içereceğini varsayabiliriz. Bunlar, arkaya yayılan belirgin bir tamponda gelir. ve siyah rengiyle daha da vurgulanır.

Telefonun ön tarafında, neredeyse çerçevesiz görünmesini sağlayan süper ince bir çerçeve ve üstte delikli bir ön kamera bulunuyor. Ayrıca bir ekran altı parmak izi okuyucusuna sahiptir. Bu iki telefonun, kendi yepyeni özel çipi olan GS101'de çalışan ilk Google cihazları olması bekleniyor.

Google Piksel 6

Google Piksel 6 Pro


(İmaj kredisi: Jon Prosser)

Renderlar nezaketen geliyorÖn Sayfa Teknolojisive Perşembe öğleden sonra cihazın bir video özetini paylaşan Jon Prosser'ı ağırlayın. Site, bunların kendilerine sağlanan ve bu görüntüler için orijinal kalan gerçek sızdırılmış görüntülere dayanılarak oluşturulduğunu iddia ediyor.

Renderlerdeki renkler de görülen tek renkler – Pixel 6 için beyaz, siyah ve turuncu ve Pixel 6 Pro için şeftali, siyah ve turuncu. Ayrıca, daha çok şampanya rengine sahip, muhtemelen premium bir baskı olan üçüncü bir versiyon var gibi görünüyor. Her iki modelde de daha muhafazakar bir siyah baskının mevcut olması çok muhtemel.


Google Piksel 6

Google Piksel 6


(İmaj kredisi: Jon Prosser)

Google Pixel serisi için yepyeni bir görünüm ve seri için büyük şeyler olacağını umduğumuz bir yeniden icat. Yeni üç tonlu tasarım modern ve taze görünürken, XL'den Pro modele geçiş ona daha üstün bir his veriyor.

Pixel 6'nın beklenen lansmanı en azından Ağustos ayına kadar değil, bu yüzden daha fazlasını duymadan önce beklemek için biraz zamanımız olabilir. Ancak, Google I/O'ya sadece birkaç gün kala, bu şekilde daha resmi bir teaser gelebilir.

Google Piksel 6

Google Piksel 6 Pro


(İmaj kredisi: Jon Prosser)