Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Holy Stone HS100 GPS FPV drone, yeni başlayanların otomatik takip akıllıları ile uçan fotoğrafçılık hayalidir

Holy Stone HS100 GPS FPV drone, yeni başlayanların otomatik takip akıllıları ile uçan fotoğrafçılık hayalidir

Kutsal Taş HS100 GPS FPVyüksek kaliteli bir drone'nun tüm harika özelliklerini size sunmak için burada, ancak cüzdanınıza örneğin birDJI droneyapabilir.

Bu model, kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak beklediğiniz yüksek özellikler sunar. Kaliteli 1080p video görüntüleri ve fotoğrafların yanı sıra otomatik takip modu gibi akıllı özellikler de elde edeceksiniz. Evet, bu GPS özellikli drone siz hareket ederken arkanızda kendi kendine uçabilir, bu da onu bisiklet çekimlerini, kayak yapmayı, sörf yapmayı, koşmayı ve ihtiyacınız olan her şeyi yakalamanın ideal bir yoludur.

Bu drone, yeni başlayanların hava fotoğrafçılığına ve videografiye girmesine yardımcı olmakla ilgili olduğu için, iyi bir kamera içeriyor. Lens, kameranın hareket kabiliyeti sayesinde 120 derecelik görüş alanı ve 90 derecelik ayarlanabilir açı sunar.

Drone aynı zamanda bir sanal gerçeklik başlığıyla da çalışır, yani profesyonellerin yaptığı gibi onu yüksek hızlarda ve süper hassas bir şekilde uçurabilirsiniz.


Kutsal Taş HS100 GPS FPV

(Resim kredisi: Holy Stone)

Holy Stone HS100 GPS FPV, daha önce bahsedilen Beni Takip Et moduna sahiptir ve bu, fiyat için beklediğinizin gerçekten çok üstüne çıkar. Drone sadece sizinle birlikte hareket etmeyecek, aynı zamanda sizi her zaman çerçevenin ortasında tutacak, böylece nereye giderseniz gidin çekim harika görünecektir.


Uçuş, hassas akıllılar ile pürüzsüz ve sabit tutulur ve video, potansiyel olarak titreyen çekimlerin yumuşatılmasıyla da geliştirilir. Elbette uçağı uzaktan kumandaları kullanarak maksimum 500 metre menzile de gönderebilirsiniz. Canlı kamerayı izlemek istiyorsanız, mesafe 150 metre ile sınırlandırılmıştır.

Kutsal Taş HS100 GPS FPV


(Resim kredisi: Holy Stone)

Tüm bu akıllılar, bir düğmeye dokunarak inip inebileceğiniz anlamına gelir. Pil, tüm dronlardaki zayıflıktır ve bu nedenle yalnızca 15 dakika dayanır. Bu nedenle, bu dronu kullanarak çok sayıda çekim yapmayı planlıyorsanız, bir yedek satın almak her zaman tavsiye edilen bir harekettir.

Günümüzün en iyi Holy Stone GPS FPV RC Drone HS100 fırsatı 3 Amazon müşteri yorumu Holy Stone 2K GPS FPV RC ... Amazon Prime 139,99 $ Holy Stone GPS FPV RC Drone ... Amazon Prime 169,99 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz. En iyi fiyatlar

Bunu beğendin mi?