Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Ioniq One ​​kulağa gerçekten yenilikçi bir güzellik cihazı gibi geliyor, denemek için sabırsızlanıyorum

Ioniq One ​​kulağa gerçekten yenilikçi bir güzellik cihazı gibi geliyor, denemek için sabırsızlanıyorum

Geçenlerde, 'cilt bakım rutininizin kurallarını çiğnemeyi' amaçlayan yeni bir cilt bakım cihazı olan Ioniq One ​​hakkında bir e-posta aldım. Tabii ki, bunu daha önce birçok kez duydum, bu yüzden hemen gözlerimi devirdim, ancak İyonik Olan hakkında daha fazla okuduktan sonra oldukça heyecanlandım.


Yepyeni ürün, cildiniz ve güzellik ürününüz arasında bir çekim yaratmak için manyetik cilt teknolojisini kullanan, sadece 60 saniyede mükemmel kapsama ve yapışkan eller ve sonsuz saatler süren özenli uygulama vaat eden bir el değneğidir. Kulağa harika geliyor, değil mi?

Şu anda bize doğru yol alan bir Ioniq One ​​var ve gerçekten söz verildiği gibi çalışıp çalışmadığını görmek için sabırsızlanıyoruz, ancak kalması beni çok şaşırttı. En son Dyson'ın piyasaya sürdüğü bir güzellik ürünü için bu kadar heyecanlıydım.Dyson SüpersonikveDyson AirWrap, ikisi de oldukça devrim niteliğinde ürünler.

Ioniq One, Wagner'in boya püskürtme teknolojisini araç kaplamadan güzellik sektörüne aktarmasıyla aslında yukarıda bahsedilen Dyson ürününe benzer bir şekilde ortaya çıktı.

Ürün sisini, cildinizin yüzeyinde mükemmel bir şekilde dağıtmadan önce bir elektromanyetik iyon dalgasına dönüştürerek çalışır. Tamamen aerosol içermez ve rakipsiz kolaylık ve mükemmellik ile sunulan eşit bir cilt bakımı katmanı vaat eder (inceleme birimi geldiğinde size nasıl devam ettiğimizi bildireceğiz).


Cihaz, en erişilemeyen vücut bölgelerine bile ulaşmanızı sağlayacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.

İyonik Bir


(İmaj kredisi: Ioniq)

Lansmanda marka üç cilt bakımı alanına odaklandı: güneşten korunma, bronzlaşma ve vücut bakımı:

  • Ioniq Cilt Bakımı Güneşi:Hiçbir lekenin açıkta kalmamasını sağlayan akıllı bir cilt koruma sistemine sahip güneş kremi.
  • Ioniq Cilt Bakımı Vücut:cildinizi anında nemlendirmek için macadamia, aloe vera ve jojoba yağları kullanır - hedeflenen sprey ayrıca bir damla bile boşa harcamamanızı sağlar.
  • Ioniq Cilt Bakımı Tan:Cildinize kusursuz bir altın nektar bronzlaşma solüsyonu tabakasını sadece 60 saniyede uygulayın - uygulama günlerinin kargaşasına ve dağınık ellere veda edin.

Tüm ürünler İsviçre'de üretilir, vegandır ve hem vücut hem de çevre göz önünde bulundurularak aerosol içermez.


Ioniq cilt bakımı sürecinin mümkün olduğunca kişiselleştirildiğinden emin olmak için marka, Ioniq One'ınıza bağlanabilen bir uygulama geliştirdi. Bu, kendi evinizin rahatlığında salonda taze bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak özel eğitimlere erişmenizi sağlar.

Ioniq Skincare'in kurucu ortağı Philipp Gross, bunun 'sadece başlangıç' olduğunu söyledi ve 'cilt bakımı dünyasına çekebileceğimiz daha fazla bilim' olduğuna inanıyor.

Şahsen, makyajda kullanılan bu teknolojiyi görmeyi çok isterim - kusursuz bir fondöten spreyi olan var mı?

Tamam, şimdi fiyata geliyoruz – Ioniq One ​​Başlangıç ​​Kiti249,90 £ 'dan başlıyorve yeniden doldurma kartuşları 19,95 £ 'dan başlar.


Bu, tabii ki, daha önce bahsedilen Dyson ürünleri gibi, daha kaliteli şeylerdir, ancak bu, bronzlaşma salonuna veya ev spreyi bronzlaştırıcılarına yapılan maliyetli ziyaretleri durdurabileceğiniz anlamına geliyorsa, o zaman hızlı bir şekilde tasarruf etmeye başlayacağınızı düşünüyoruz.

Bunu beğendin mi?

  • En iyi elektrikli diş fırçası: beyazlatmak, temiz dişler ve sağlıklı diş etleri için
  • En iyi elektrikli diş fırçası fiyatları: daha iyi temizlik, daha az harcama