Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • İPhone XS az önce nihai su testinde yüzmeye gitti, tahmin et nasıl yaptı

İPhone XS az önce nihai su testinde yüzmeye gitti, tahmin et nasıl yaptı

yeni iPhone XSApple, suya dayanıklı olduğunu söylüyor, ancak şimdi bu iddia aşırı derecede test edildi. Ahizenin ıslak zeminde nasıl göründüğünü tahmin edebilir misin?


Su seven adamlarCNETparlak yeni iPhone XS cep telefonlarını alıp defalarca batırdılar. Testler kapsamlıydı ve listede yalnızca bira ve şarapla yalnızca suya mahsus değildi - iPhone ıslatmanın daha büyük olasılıkla suçlusu.

Apple, iPhone XS'in IP68 suya ve toza dayanıklı olduğunu, yani yarım saate kadar iki metreye kadar suya daldırmaya dayanabilmesi gerektiğini söylüyor.

Telefona bira, kırmızı şarap, portakal suyu sıçradı ve hatta deniz suyuna daldı - bunların hepsi telefonu iyi çalışır durumda bıraktı. Daha sonra yaklaşık yarım saat boyunca 1,8 metre suya batırıldı. Durulama, kurulama ve 15 dakika daha sonra beklemeden sonra tekrar çalışır hale geldi, ancak hoparlör suyu hemen çıkarmadı, bu nedenle ertesi gün tekrar çalışana kadar boğukluk vardı.

Apple, iPhone XS'i ıslanacak şekilde inşa etmiş olsa da, garantideki su hasarını kapsamaz, bu nedenle her ihtimale karşı dikkatli olmak en iyisidir.


Bugünün en iyi Apple iPhone XS fırsatları Unlocked Cricket US PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone XS (64 GB) 399,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketTello ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone XS (64 GB) 619 ABD dolarıön ödeme39 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'ya Veri: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2GGörünüm-deTelloKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone XS (64 GB) 399,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönder Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz