Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • GTA V için Iron Man modu aklınızı başınızdan alacak

GTA V için Iron Man modu aklınızı başınızdan alacak

Yıllar boyunca, saçmalardan düpedüz müthişe kadar video oyunu modlarının adil payını gördük, ancak bunun ikincisinin altında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Rockstar Games başlatıldığındaGrand Theft Auto 5PC'de, modcuların açık dünya aksiyon oyununa kendi dönüşlerini koymaları sadece bir zaman meselesiydi. Ancak kalabalığın arasından sıyrılan, çok etkileyici Iron Man moduyla manşetlere çıkan JulioNIB.

Brezilyalı kodlayıcı,YoutubeMarvel süper kahramanı görünümünden çok daha fazlası olan son eserini sergilemek. Aksine, oyuncular nihai yıkım ve eğlence için Iron Man'in tüm iyi bilinen yeteneklerine sahiptir. Bu, uçma, güç delme ve tekme, füzelerin yanı sıra ellerinden ve göğsünden roket patlamaları atma yeteneğini içerir.

Ama hayır, kaskını çıkarıp Robert Downey Jr.'a dönüşemezsiniz. Bu çok farklı bir mod. Video, polisin, beş yıldızlı aranan derecelendirme hızla hızla yükselirken, Avenger'ın yenilmesini kesinlikle kesemeyeceğini gösteriyor.

JulioNIB bu konuda acemi değil; daha önce Iron Man'i Hulk ve Spider-Man'in yanı sıra GTA 4'e ekledi. Ayrıca kendikitle fonlaması sayfasıThe Flash, Superman ve Zombies'i GTA V'e getirmeyi planlıyor, bu yüzden onlar için bizi izlemeye devam edin. Kırmızı ve sarı kıyafeti kendiniz giymek isterseniz, onun hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.kanal.


GTA V şu anda PC, PS3, sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review, Xbox 360 veXbox One.