Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • Life Fitness G7, evde çok yönlü vücut antremanı için en sevdiğimiz çoklu spor salonumuzdur

Life Fitness G7, evde çok yönlü vücut antremanı için en sevdiğimiz çoklu spor salonumuzdur

Genel olarak ev jimnastiği ekipmanlarıyla ilgili büyük bir sorun - ticari spor salonlarında bulunanlara kıyasla - her zaman bir şeyden ödün vermek zorunda olmanızdır. O kadar sağlam olmayabilir veya belirli özelliklerden yoksun olabilir, ancak genellikle bir şeyler eksiktir.


Bir toparlamamız varen iyi ev spor salonumakineler ve kendiniz de görebileceğiniz gibi, listedeki makinelerin çoğu, biraz da olsa bir şeyden ödün veriyor. Tasarıya neredeyse mükemmel şekilde uyan, şaşırtıcı bir şekilde listenin en üstündeki çoklu spor salonu değil ve bu Life Fitness G7 çoklu spor salonu.

Life Fitness G7 çoklu spor salonu ev spor salonu

(Resim kredisi: Life Fitness)

Life Fitness G7 ev spor salonu ile tüm kaslarınızı evde çalıştırın

Life Fitness G7, ticari bir çoklu egzersiz makinesi gibi görünür ve hissedilir. İyi inşa edilmiştir ve spor salonundan hepimizin aşina olduğu ayarlanabilir bir kasnak sistemi ile birlikte gelir. Kasnaklar için mevcut 20 farklı pozisyon sayesinde, tüm yükseklikler ve egzersizler için mükemmeldir. Yüz çekme, triceps pushdown veya kablo egzersizi için daha yüksek bir yuva ve kalça kaslarınız veya diz kirişleriniz üzerinde çalışmak için daha düşük bir yuva seçin.

Onunla gitmek için ayarlanabilir bir tezgah satın alın ve bu makineyle yapamayacağınız gerçekten bir egzersiz yok. Life Fitness G7'de göğüs broşürleri, tezgah presleri ve hatta enlem indirimleri gerçekleştirilebilir. Her iki tarafta 73 kg'lık ağırlık yığınıyla, yakın zamanda G7'den bir yükseltmeye ihtiyacınız olmayacak.


Ayrıca, Life Fitness G7 çok amaçlı spor salonunda gerçekleştirebileceğiniz halihazırda takdire şayan egzersizler listesine ekstra bir öğe ekleyen, önde çok pozisyonlu yukarı çekme / çene kaldırma çubuklarıyla birlikte gelir.

Life Fitness G7 çoklu spor salonu ev spor salonu

(Resim kredisi: Life Fitness)

Burada saçları bölmek istersek Life Fitness G7'nin ağır tarafta olduğunu söyleyebiliriz ama yine de düzgün çalışması için ağır olması gerekiyor. Önemli miktarda yer kaplayabilir, ancak bu çoklu spor salonunu oturma odasının ortasında tutacak gibi değilsiniz. Boş odada veya dönüştürülmüş garajda veya çatı katında olma olasılığınız daha yüksek olduğundan, daha büyük ve daha ağır olması gerçekten önemli değil.


Kablo makarası sistemi ve çok pozisyonlu çekme çubukları, zaten mükemmel olan bu ev spor salonu için büyük bir artı. Ucuz bir ekipman parçası değil, ancak yalnızca bir kez satın almanız gerekiyor ve bir daha bir daha ihtiyacınız olmayacak. Yani bu var.

Life Fitness G7 çoklu spor salonu için en iyi fiyatları aşağıdan kontrol edin.

Günümüzün en iyi Life Fitness G7 Multi Gym fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz