Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • LifeSaver Cube, 2021 kampınızın olmazsa olmazı olabilir

LifeSaver Cube, 2021 kampınızın olmazsa olmazı olabilir

Havalar ılımanlaştıkça birçoğu yaz gezilerini planlamaya başlıyor. Geçen yıl, yurt dışı seyahatleri yasaklanmış ve çeşitli aktivite kısıtlamaları uygulanmış, birçoğu Birleşik Krallık'ta bir kamp gezisi ile her şeyden uzaklaştı ve bu yaz da benzer bir tablo olmasını bekliyoruz. LiveSaver, (sosyal olarak mesafeli, evden çok uzak olmayan) maceralarınızı biraz daha güvenli ve sorunsuz hale getirmek için bir gadget'a sahiptir.


Sınırlı olanaklara sahip bir pop-up sitesini ziyaret ediyor veya denemeyi düşünüyor olabilirsiniz.vahşi kampveya yerleşik bir siteye gidiyorsunuz ve sadece ekstra dikkatli olmak istiyorsanız, LifeSaver Cube kullanışlı olabilir.

  • Amazon'da LifeSaver Cube'u görüntüleyin

LifeSaver Cube, ihtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde size bol miktarda temiz içme suyu sağlayacak portatif bir su filtresidir. Pazar lideri bir filtre, bakterilerin, kistlerin ve daha da önemlisi virüslerin en az %99,99'unu ortadan kaldırır. Ek kimyasallara veya güç kaynağına gerek duymadan çevre dostudur ve entegre ultra filtreleme membranı, siz değiştirmeden önce 5.000 litrelik devasa suyu arıtır.

cankurtaran küpü

(İmaj kredisi: LifeSaver)
  • Kampa gitmek? Bunlaren iyi çadırlaretrafında
  • ... veen iyi açılır çadırlar, eğer tembel hissediyorsan

Oxfam ile birlikte geliştirilen kutu sağlamdır ancak hafiftir (sadece 1,2 kg boş) ve 5 litreye kadar su depolayabilir; Yeniden doldurmadan önce bol bol yemek pişirmek, yıkamak ve diş fırçalamak için yeterli. Entegre bir musluk, su akışını ayarlamayı kolaylaştırır ve tamamen açıldığında dakikada 1,25 litrelik hızlı bir akış hızı elde edersiniz, böylece uzun süre takılıp kalmazsınız.


Aktif Karbon Filtre, arıtılmış sudaki komik tatları veya kokuları giderir. Son olarak, arıtılmamış suyun filtreden geçmesine izin vermeyen yerleşik bir koruma vardır, bu nedenle yanlışlıkla kirli su içme riski yoktur. Bu yıl kampın olmazsa olmazı olabileceğini düşünüyoruz. Daha fazla bilgi edininwww.iconlifesaver.com.