Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Mandalorian 2. sezon, onunla birlikte kullanılabilecek bir Xbox denetleyicisi alıyor

Mandalorian 2. sezon, onunla birlikte kullanılabilecek bir Xbox denetleyicisi alıyor

Sadece birkaç hafta uzaktayızXbox Series XvePS5başlatmak ve sadece birkaç gün uzaktaThe Mandalorian 2. Sezonbaşlangıcını yapmakDisney +.


Görünüşe göre Microsoft, programla işbirliği yapma fırsatını yakaladı ve Sony'ninözelleştirilebilir PS5 ön yüzleriXbox oyuncularına oyun kurulumlarını kişiselleştirmeleri için bir yol sunacak yepyeni bir Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ile.

Mandalorian Kablosuz Xbox Denetleyicisi ve Xbox Pro Şarj Standı Seti

(Resim kredisi: Microsoft)

Mandalorian Kablosuz Xbox Oyun Kumandası ve Xbox Pro Şarj Standı Seti,Xbox Twitter hesabıGalaksinin en sevimli yaratıcısı The Child - ya da hepimizin onu tanıdığımız Baby Yoda için arkadaki küçük aranan posterler göz önüne alındığında hiçbir ayrıntı çok küçük değildir.

'Beskar çeliğini anımsatan Mandalorian modelinde zırh kaplı, bu Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ve Xbox Pro Şarj Standı, ergonomik tasarımın bir zaferidir', 'ön sipariş sayfası.


Dokulu tutma yerlerinin, özel düğme eşlemesinin ve iki katına kadar kablosuz aralığın keyfini çıkarın. Manyetik temas sistemi, şarj olurken tek elle oynamanıza izin verir. Eşsiz bir uyum için bir araya getirilmiş teknolojiyle Mandalore Yolu'nda yürüyün. '

Kesinlikle görülmesi gereken bir manzara ve eşleşmesi gereken fiyat etiketine sahip, büyük bir £ 169.99 / $ 169.99. Standart bir Xbox Kablosuz Oyun Kumandası, Pro Şarj Standı 39,99 £ / 49,99 $ 'dan gelirken size 54,99 £ / 59,99 $' lık geri ödeme yapacak, bu da kontrol cihazınızı Mandalorian'ın zırhına yerleştirmek için 75 £ / 60 $ harcadığınız anlamına geliyor.


Ancak bir Star Wars hayranıysanız - ya da sadece diziyi seviyorsanız - bunun böyle bir biblo için ödenecek küçük bir bedel olduğunu düşünebilirsiniz.

Mandalorian Kablosuz Xbox Denetleyicisi ve Xbox Pro Şarj Standı Seti


(Resim kredisi: Microsoft)

Ek olarak, Microsoft'un yeni nesil konsol için sunduğu yeni ve geliştirilmiş denetleyici değil ve bu nedenle yeni donanımla uyumlu olmasına rağmen bir dizi özelliği eksik.

Denetleyici büyük olasılıkla bir işbirliğinin başlamasının sonucudurThe Mandalorian 2. Sezon30 Ekim'de yayınlanmaya başlayacak.

Harcamak için çok paraXbox Onedenetleyici, özellikle Microsoft'unaçıkXbox Series X | S modeli için üç yeni renk; Carbon Black, Robot White ve Shock Blue, perakende54,99/59,99.

Mandalorian Kablosuz Xbox Oyun Kumandası ve Xbox Pro Şarj Standı Setinin 31 Aralık'ta bir yer tutucu çıkış tarihi vardır ve bu tarihin TV şovu yayınlandıktan sonra güncellenmesini bekliyoruz, ancak ön siparişlerXbox İngiltereveXbox ABDşimdi site.


Bugünün en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz