Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • MSR Trail Lite Duo, gördüğümüz en akıllı, en kompakt seyahat pişirme gereçleri setidir

MSR Trail Lite Duo, gördüğümüz en akıllı, en kompakt seyahat pişirme gereçleri setidir

Açık havada bir maceraya çıkıyorsanız ve vahşi doğada nasıl yemek yiyeceğinizi merak ediyorsanız, MSR Trail Lite Duo'ya bakmanın zamanı geldi. Bu süper kompakt iki kişilik pişirme sistemi, bazılarını ürettiği bilinen markadanen iyi kamp tencere setlerietrafında, sizinle her yere gidecek.


Doğada lezzetli sıcak yemekler gibi bazı ev konforlarından vazgeçmeden dışarı çıkmak istiyorsanız, MSR Trail Lite Duo harika bir seçenektir. Bu sistem iki kaseyi, kupaları ve bir tencereyi akıllıca kompakt bir sette paketler. O zaman tek ihtiyacın olan bir ocak (işte bizim seçimimizen iyi kamp sobaları, henüz çözmediyseniz) ve - eğer kendinizi süslü hissediyorsanız -kamp sandalyesive harika açık havada bir kral gibi yemek yeme yolunda ilerliyorsunuz.

  • MSR Trail Lite Duo Amazon'da 69,99 Dolara

MSR Trail Lite Duo, süzgeç kapaklı iki litrelik sert anotlanmış alüminyum kap, iki çift duvarlı yalıtımlı kupa ve iki DeepDish kaseye sahiptir. Ve tabii ki, BPA içermez, aynı zamanda soğuk ve sıcakta güvenli polipropilen olduğundan, bu kit nerede olursanız olun sizin için güçlü kalacaktır. Bu kit, genişleme için yer bırakıyor. Bu, örneğin kompakt ve seyahat dostu kalırken oraya fazladan bir kupa gibi daha fazla mutfak eşyası sığdırabileceğiniz anlamına gelir.

MSR Trail Lite Duo

Tek elle taşınabilecek kadar küçük paketler


(Resim kredisi: MSR)

Bu ünitenin sisteme bir MSR PocketRocket veya MicroRocket ocağı da sığdırmak için çok önemli bir yeri vardır. Suyu veya yiyeceği ısıtan şey bu olduğundan, yemek pişirmek istiyorsanız önemli bir kısımdır. Bu yüzden, saksı alanının dışında daha fazla yer kaplamadan sığması mantıklı. (Açık olmak gerekirse, bunu ayrıca satın almanız gerekeceğini unutmayın.)

MSR Trail Lite Duo


Bu set, küçük bir alana bol miktarda kiti sığdırır

(Resim kredisi: MSR)

Set, 600 g ağırlığında ve 14,5 x 15,2 x 10,2 cm boyutlarında duruyor. Her şeyi paketlenmiş olarak yerleştirdiğinizde, her şeyin yerinde kaldığından emin olmak için tutamaç katlanır ve kilitlenir.


MSR Trail Lite Duo


(Resim kredisi: MSR)

MSR Trail Lite Duo kendi başına 53 £ 'dan satın alınabilir. MSR PocketRocket 2, yaklaşık 30 £ karşılığında ayrı olarak satın alınabilir.

Bugünün en iyi MSR Trail Lite Duo fırsatları MSR Trail Lite Duo System Campmor69,95 ABD doları GörünümMSR Trail Lite Duo Sistemi ... Amazon Prime 69,99 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz