Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Nescafe Dolce Gusto Genio Plus kahve makinesi, harika espressolar dahil 50'den fazla farklı sıcak içecek sunar.

Nescafe Dolce Gusto Genio Plus kahve makinesi, harika espressolar dahil 50'den fazla farklı sıcak içecek sunar.

Blokta, Nescafe Dolce Gusto Genio Plus by Krups şeklinde yeni bir kahve makinesi var. Kamyon yükü tarafından satılan küçük boyutlu kapsül kahve makinesi olan Nescafe’in Dolce Gusto Piccolo XS’nin doğal halefidir. Yer sıkıntısı çeken mutfaklar için mükemmel şekilde uygun olduğu için gerçekten şaşırtıcı değil.


Yeni ve geliştirilmiş Nescafe Dolce Gusto Genio Plus benzer bir ayak izine sahiptir, bu nedenle de fazla yer kaplamaz. Bununla birlikte, bu sürüm bazı tasarım ince ayarlarıyla birlikte gelir ve daha iyi performans gösterme sözü verir.

• Nescafe Dolce Gusto Genio Plus kahve makinesini satın alın

Günün en iyi Dolce Gusto Genio Plus fırsatları De'longhi Nescafe Dolce ... Amazon Prime £ 198.98 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Nescafe Dolce Gusto Genio Plus

(Resim kredisi: Krups)

Bu modelin merkezinde, ön kısımda ince ayar yapmanıza izin veren bir kontrol paneli bulunur. Bu, sıcaklık, içecek boyutu ve espresso desteği dahil olmak üzere daha özel bir fincan kahve alabileceğiniz anlamına gelir. Genel olarak, çok çeşitli Dolce Gusto kapsüllerini kullanarak 50'den fazla farklı içecek üretebilirsiniz. Kaliteli bir bardak için eldeki 15 bara kadar basınç iyi.


Diğer belirgin iyileştirmeler arasında daha iyi bir 0.8 litrelik su sürahisi var, çünkü önceki modelde biraz sızıntı yapma eğilimi gösteren bir sürahi vardı. Üst tabla ve alt toplama parçası olmak üzere iki bileşen parçalı daha iyi bir damlama tepsisi de var. Bu, tek parça orijinalden söylenemeyen temizliği bir esinti haline getirir.

Nescafe Dolce Gusto Genio Plus


(Resim kredisi: Krups)

Harika kahve ve hızlı da

Sağlam Ristrettos, Espressos, Lungos, tam gövdeli Americanos, Cappuccino, ipeksi yumuşaklıkta Latte Macchiatos mümkündür. Nescafe Dolce Gusto Genio Plus, çaylar ve soğuk içeceklerin yanı sıra en iyi sıcak çikolatayı da ortaya çıkaracak. Uygun fiyatlı, kompakt ve demetleri, bunun oldukça basit ama etkili bir tek fincan makinesi olduğu düşünüldüğünde mükemmel.

• Nescafe Dolce Gusto Genio Plus kahve makinesini satın alın


• En iyi kapsül kahve makineleri

• En iyi çekirdek kahve makinesi

Nescafe Dolce Gusto Genio Plus

(Resim kredisi: Krups)
Bugünün en iyi Nescafe Dolce Gusto Genio Plus fırsatları De'longhi Nescafe Dolce ... Amazon Prime £ 198.98 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz