Close
  • Ana
  • /
  • Kameralar
  • /
  • Yeni Fujifilm Instax Mini 40, satın alabileceğiniz en şık şipşak fotoğraf makinesi

Yeni Fujifilm Instax Mini 40, satın alabileceğiniz en şık şipşak fotoğraf makinesi

Fujifilm, anlık kamera serisinin en son üyesi olan yeni Instax Mini 40'ı tanıttı. Analog kamera ikonik mini filmi kullanır ve sofistike, retro kamera gövdesi tasarımına sahiptir.


Kullanımı kolay formatı, onu şipşak fotoğrafçılıkla uğraşmak isteyenler için mükemmel bir aksesuar haline getiriyor.

Muhteşem retro Instax Mini 40'a ek olarak Fujifilm, klasik film temas tabakasının görünümünü taklit eden ve popüler Instax mini film serisine yeni bir dokunuş katan “Contact Sheet” adlı yeni bir Mini film çeşidini de piyasaya sürdü.

Instax serisinin daha uygun fiyatlı ucunda olmasına rağmen, yeni kamera hala otomatik pozlama ve selfie modu gibi kullanıcı dostu özelliklere sahip.

Fujifilm Instax Mini 40


(Resim kredisi: Fujifilm)

Otomatik Pozlama işlevi, deklanşöre basıldığında ortam ışığının seviyesini otomatik olarak algılar ve sahneye göre deklanşör hızı ve flaş çıkışını optimize eder. İlk kez instax kullanıcılarının bile, iç veya dış koşullardan bağımsız olarak otomatik olarak düzgün pozlanmış fotoğraflar çekmesine olanak tanır ve yerinde yüksek kaliteli fotoğraf baskıları üretir.

Kamerayı kendinize doğrultursanız, kamerayı açtıktan sonra merceğin ön kenarını çekerek selfie ve yakın çekimler için mükemmel olan Selfie Modunu etkinleştirebilirsiniz. Bu, özçekimler ve yakın çekim fotoğraflar çekmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.


Daha önce de belirttiğimiz gibi, Instax mini 40'ın lansmanına eşlik eden “İletişim Sayfası”Anlık mini film.

Klasik film fotoğrafçılığına saygıyla,“İletişim Sayfası”işlenmiş film şeritleri 'temas' basıldığında bir fotoğrafçının temas sayfasının görünümünü simüle eder. Tüm instax filmlerinde olduğu gibi,“İletişim Sayfası”kartuş başına 10 poz ile sunulacaktır.


Instax Mini 40 ile karantinanın sonunu ve sosyalleşmeye dönüşü yakalamak ister misiniz? 21 Nisan'da 99,99$/89,99$/169 AU$'lık bir RRP'den satışa sunulacak.

Yeni“İletişim Sayfası”şipşak mini film ayrıca 21 Nisan'da 14,99$/8,99£/19,95 AU$'lık bir RRP'den satışa sunulacak.

Perakendeciler arasında Fujifilm House of Photography, John Lewis, Argos, Skinny Dip ve Urban Outfitters bulunmaktadır.

Bunu beğendin mi?