Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • Yeni inov-8 koşu ayakkabısı, grafenle güçlendirilmiş köpüğü kullanan dünyanın ilk koşu ayakkabısıdır.

Yeni inov-8 koşu ayakkabısı, grafenle güçlendirilmiş köpüğü kullanan dünyanın ilk koşu ayakkabısıdır.

Inov-8 belirsiz olmaktan uzakpatika koşu ayakkabılarımarka: sadık bir hayran kitlesine sahiptir ve ayakkabıları yapışkan tutuşları ve agresif pabuç tasarımıyla ünlüdür. Şirketin en sonkoşu ayakkabısı, Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX, bir adım daha ileri gidiyor ve İngiltere'deki Manchester Üniversitesi'ndeki 'Grafen uzmanları' ile işbirliği içinde 'dünyanın ilk Grafen ile güçlendirilmiş köpük kullanan koşu ayakkabısını' tanıtıyor.


Inov-8, ayakkabılarında Grafen kullanmaya yabancı değil: Graphene'i ilk kez 2018'de koşu, yürüyüş ve fitness ayakkabılarının dış tabanlarında GRAPHENE-GRIP kauçuğu piyasaya sürerken kullandı. Ancak TRAILFLY ULTRA G 300 MAX, orta tabanın kendisinde 'dünyanın en güçlü malzemesini' kullanan ilk modeldir.

Grafen nedir? Buna göreVikipedi– herkesin internette kullandığı tek kaynak – 'Grafen, iki boyutlu bir petek örgüsü içinde düzenlenmiş tek bir atom katmanından oluşan bir karbon allotropudur.' inov-8'in açıkladığı gibi, 'Çelikten 200 kat daha güçlü olmasının yanı sıra, Grafen aynı zamanda dünyanın en ince malzemesidir ve şaşırtıcı bir esnekliğe sahiptir.'

Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX: fiyat ve çıkış tarihi

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX şimdi şu adresten ön sipariş vermeye hazır:inov-88 Nisan 2021'de satışa çıkmadan önce. Fiyatı 170 £ / 190 $ / 195 € olarak belirlendi.

Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX: özellikler

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX'ın grafenle zenginleştirilmiş kauçuk dış tabanında, 'ayağın metatarsal kemiklerinin daha bağımsız hareket etmesine izin vermek' için 35 'çok yönlü' 4 mm derinliğinde çıkıntılar ve kauçuğa kesilmiş dikey oluklar bulunur. Ayrıca Grafen olmayan kauçuk dış tabanlardan '%50 daha güçlü, %50 daha elastik ve %50 daha sert aşınma' olduğu söyleniyor.


Ana cazibe, aşınmaya karşı daha dirençli olan ancak kalınlığını ve 'optimum enerji geri dönüş seviyelerini' daha uzun süre koruyan Grafen ile geliştirilmiş G-FLY yastıklı köpüktür. Inov-8, yeni köpüğün endüstri standardı EVA köpüğünden '%25 daha fazla enerji dönüşü sağladığını' iddia ediyor. inov-8'in bir başka cesur iddiası, 'köpüğü test eden sporcular, 1200 km'den sonra hala iyi performans gösterdiğini söylediler - bu, endüstri standardının iki katıdır'. Ancak 'iyi performans' farklı insanlar için farklı anlamlara gelebilir.

BOOMERANG iç taban, standart tabanlıklardan '%40 daha fazla enerji dönüşü için sıkıştıran ve geri dönen yüzlerce genişletilmiş TPU boncuk' özelliğine sahiptir. Ayrıca nemi dışarı atarken 6 mm kalınlığını ve optimum performans seviyesini daha uzun süre korumayı vaat ediyor.


Üst kısım, 'uzun mesafeler koşarken ayağın doğal hareketlerine ve şişmesine uyum sağlayan' destekleyici bir uyum sağlayan ADAPTER-FIT teknolojisine sahiptir. Hafif, nefes alabilen hava ağı malzemeleri, dayanıklılıktan ödün vermeden nefes alabilirlik sağlar. Ayakkabıların geniş bir burun kısmı (inov-8'in 1-5 uyum ölçeğinde 5. sınıf) ve 'hafif yarışçı' dili bulunurken, çift katmanlı burun koruması kayalık araziye karşı korumayı artırır. Dil, döküntüleri ayakkabıdan uzak tutmak için köşebentlidir.

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX'ın temel özellikleri:


  • Ağırlık: 300g
  • Düşme: 6 mm (topuktan ön ayağa diferansiyel)
  • Tam yığın yüksekliği (orta taban ve dış taban): 30 mm topuk / 24 mm ön ayak
  • Orta taban yığın yüksekliği (yalnızca orta taban): 25 mm topuk / 19 mm ön ayak

Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX: resim galerisi

Resim 1 / 5

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: inov-8)
Resim 1 / 5

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: inov-8)
Resim 2/5

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: inov-8)
Resim 3/5

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX fiyat yayın tarihi


(Resim kredisi: inov-8)
Resim 4/5

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: inov-8)
Resim 5/5

inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX fiyat yayın tarihi

(Resim kredisi: inov-8)

Bunu beğendin mi?

Bizim okuyunInov-8 Roclite G 345 GTX yürüyüş botu incelemesiveya minimalist arıyorsanızegzersiz ayakkabıları, NSInov-8 BARE-XF 210 V3 incelemesi. Daha da fazlası inov-8yürüyüş botlarıyorumlar burada bulunabilir:Inov-8 Roclite Pro G 400 incelemesiveInov-8 Roclite 315 GTX incelemesi. Okuma zevkiniz için.