Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Yeni iPad Pro, iPad'lere yeniden aşık olmamı sağlayacak

Yeni iPad Pro, iPad'lere yeniden aşık olmamı sağlayacak

Hiç sevdin ve kaybettin mi? Sahibim. Yıllardır en sevdiğim cihaz benim2017 iPad Pro. Görünüşünü sevdim. Kulağa nasıl geldiğini sevdim. Apple Pencil'ımla üzerine karalamalar yapmayı çok sevdim ve kesinlikle her şeyi terletmeden yapabilmesine bayıldım. Ve sonra bu yıl ayrıldık.

Normalde Apple cihazlarımdan biri gökyüzünde Apple Store'a gittiğinde aynı şeyin en son sürümünü alırım. Bu sefer değil. Eskiden herkesin arzuladığı iPad, daha genç, daha akıllı, daha heyecan verici bir model tarafından gölgede bırakılmıştı.2020 iPad Havası. Bu yüzden Pro'm toparlandığında, bunun yerine iPad Air ile yerleşmeye karar verdim.

Yine de Pro'ya sevgim var. Bu yüzden, gelecek haftaki Apple EtkinliğininiPad Protekrar şehvet duyacağınız iPad.

Apple'ın Profesyonelleri sizi 'vay!'

iPad Pro'mu aldığımda,en iyi iPadpara satın alabilirdi. Sadece teknik özelliklerde değil, kullanım hissiyatında da öndeydi: Pro'mdan başka bir iPad'e geçtiğimde, bir sürat teknesinden inip bir sandala biniyormuşum gibi hissettim. Ancak son yıllarda, diğer iPad'ler daha iyi hale geldikçe Pro zayıfladı ve mevcut Pro ile iPad Air arasındaki fark önemsiz. 0.1 için 200 £ daha fazla” daha fazla inç, birkaç nit parlaklık ve hoparlör ve nadiren kullandığım bir kamera? Hayır, teşekkürler.


İşte bu yüzden yeni iPad Pro ilgi çekici. Apple'ın Spring Forward etkinliğine sadece saatler kaldı veyeni iPad Pro özellikleriaylardır her yere sızıyor. Mini LED ekrana, M1 Mac'lerdeki M1 sistemine eşit veya ondan daha iyi bir işlemciye ve üçüncü nesil Apple Pencil'a sahip olacağından eminiz.

Bu üç şey kulağa pek hoş gelmiyor, ancak iPad Pro ile iPad Air arasına yine berrak mavi su koyuyorlar: Pro daha hızlı olacak, önemli ölçüde ve net bir şekilde daha iyi bir ekrana sahip olacak ve bir kez daha herhangi bir Apple Pro cihazı gibi olacak şöyle olmalıdır: sizi “woah!” harekete geçiren.